چگونه صورت گرد را کشیده تر نشان دهیم

آرایش و زیبایی 11 شهریور 1394 بدون دیدگاه

چگونه صورت گرد را کشیده تر نشان دهیم

 

برای اینکه گرد بودن صورت تان کمتر به چشم بخورد و کمی کشیده تر دیده شود، اولین نکته ای که باید رعایت کنید، مدل ابروهاست. ابروهای گرد و بی حالت صورت را گردتر نشان می دهند، برای همین باید ابروها را زاویه دار یا منحنی به سمت بالا بردارید.

همچنین برای آرایش صورت های گرد نباید از رنگ های روشن استفاده کرد. برای انتخاب سایه، رنگ های تیره مثل دودی یا خاکستری گزینه های مناسبی هستند. ولی اگر مایل بودید از رنگ های روشن استفاده کنید حتما در زیر سایه روشن، از رنگ های دودی و تیره استفاده کنید و سپس روی آنها سایه های روشن و براق بزنید.

پیشانی می تواند در لاغر به نظر رسیدن صورتتان کمک بسیاری به شما بکند؛ برای این کار خطوط گیجگاهی و همچنین رویش گاه های مو را با کرم یا پودر برنزه کننده تیره کنید.

درمورد صورت های گرد رژگونه باید به صورت مورب روی گونه ها زده شود.

درمورد استفاده از رژ لب، برای لاغرتر به نظر رسیدن، از رژلب پررنگ استفاده نکنید و برای جلوه دادن به آرایش، روی چشم ها بیشتر کار کنید و به عنوان رژلب استفاده از یک برق لب یا رژلب بسیار کمرنگ کافی است؛ زیرا پررنگ و برجسته کردن لب ها باعث می شود گردی صورت شما بیشتر نمایان شود؛ اما با آرایش صحیح چشم ها و درشت تر به نظر رسیدن آنها، توجه بیننده بیشتر به این سمت معطوف شده و کمتر متوجه گردی صورت شما می شوند.

موهای بلند حالت صورت را کشیده تر و مدل چتری مو تا حدودی صورت را گردتر نشان می دهد. برای انتخاب فرق، مدل وسط می تواند گزینه مناسبی باشد.

اما فراموش نکنید که تمام این توضیحات به صورت کلی گفته شده است و برای داشتن میکاپ بهتر و رعایت نکات اصولی تر باید همه اجزای صورت را در نظر گرفت و تمام این اصول برای همه افراد قابل اجرا نیستند.

پورتال رنگی – چگونه صورت گرد را کشیده تر نشان دهیم

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of