چگونه کیف خود را زیباتر نشان دهیم

سبک زندگی ۰۷ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

کیف های امروزی با توجه به افزایش کاربردشان در محیط بیرونی میتوانند بسیار زیبا جلوه کنند. از این رو مراقبت از کیف و زیباتر نشان دادن آن جزو کارهای اساسی هر فردی می باشد. در زیر به شما نشان می دهیم که چگونه کیف شود را زیباتر جله بدهیم. پس با ما همراه باشید :)

۱- اگر می خواهید مدتی از کیف تان استفاده نکنید

بیشتر کیف ها با یک کیسه ی مخصوص برای نگهداری فروخته می شوند. اما اگر این کیسه های مخصوص را ندارید، می توانید برای کیف های سایز کوچک از جعبه های کفش آکریلیکی یا کیسه های پارچه ای دستی استفاده کنید. اگه ابعاد اتاق و کمدتان اجازه می دهد می توانید این جعبه ها را در بالای کمدتان نگهداری کنید. من همیشه معتقدم که شکل و فرم کیف همیشه باید حفظ شود. برای اینکار داخل کیف ها را همیشه با دستمال کاغذی یا حتی کیسه هایی بی استفاده یا کاغذ پر کنید تا از تغییر شکل دادن کیف عزیزتان جلوگیری کنید.

۲- از اسپری های مخصوص استفاده کنید

درست مانند کفش هایتان، می توانید برای افزایش دوام کیف هایتان، با توجه با جنس شان از اسپری های مخصوص کیف استفاده کنید.

۳- هر فصل، کیف های تان را مرتب کنید

با توجه به تغییر هر فصل، باید آیتم های هر فصل را جمع و در جای مناسب نگهداری کنید تا برای سال آینده بتوانید باز هم از آنها استفاده کنید. اول با یک دستمال مرطوب کیف تان را حسابی از گرد و غبار پاک کنید و برای جلوگیری از تغییر شکل آن تا سال بعد داخلش را با کاغذ یا نایلون پر کنید.

۴- میکروفایبر و تمیز کننده ها را فراموش نکنید

تمیز کردن کیف تان را هیچ وقت پشت گوش نیاندازید، خصوصا اگر جنس کیف تان از موادی مثل آکریلیک باشد. کیف تان را با یک دستمال میکروفایبر برای پاک کردن اثر انگشت یا هر نوع لکه ی دیگری حسابی برق بیاندازید. اگر لکه ها روغنی هستند با کمی آب و مواد شوینده از شر این لکه ها خلاص شوید.

۵- کیف های جنس جیر به مراقبت بیشتری نیاز دارند

آب بدترین دشمن کیف های جنس جیر است. به همین دلیل باید مراقبت بیشتری برای این نوع کیف ها به خرج دهید. توصیه ی من به شما این است تا از اسپری های مخصوص جیر استفاده کنید تا خیال تان از بابت آب، باران یا روغن راحت شود. از آنجایی که جیر پارچه ای بسیار نازک است به شما توصیه می کنیم هنگامی که بلا استفاده هستند حتما آن ها را با کاور بپوشانید.

۶- نگذارید کیف های باشگاه تان بد بو بمانند

برای اینکه کیف مخصوص باشگاه بوی بد نگیرید، کفش، حوله و … را در کیسه ای جداگانه بگذارید و بعد داخل کیف قرار دهید و با این کار از انتقال بوهای بد به داخل کیف تان جلوگیری کنید. همیشه قبل از شستشوی این نوع کیف ها برچسب رویشان را مطالعه کنید و از شرایط شستشوی شان مطمئن شوید. من استفاده از اسپری های ضد قارچ هم برای این نوع کیف ها توصیه می کنم.

ن را با یک دستمال میکروفایبر برای پاک کردن اثر انگشت یا هر نوع لکه ی دیگری حسابی برق بیاندازید. اگر لکه ها روغنی هستند با کمی آب و مواد شوینده از شر این لکه ها خلاص شوید.

منبع: وبسایت stylecasterebay – glamour – lovemarilu

Please Login to comment