چگونه یک رابطه گرم داشته باشیم

زناشویی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

چگونه یک رابطه گرم داشته باشیم

در اکثر روابط اتفاق می افتد که بعد از مدتی زوجین دچار احساس روزمرگی می شوند و گاهی احساس می کنند رابطه شان رو به سردی می رود. در این گونه مواقع بهتر است سراغ راهکارهایی برویم که در عین سادگی شور و اشتیاق گذشته را به رابطه برگردانده و رابطه را گرم تر کنند.

می توانید خاطرات گذشته را یادآوری کنید

می‌توانید باهم ‌جایی بروید که در رابطه‌ی شما نقشی داشته است. مثلاً جایی که اولین بار یکدیگر را ملاقات کرده‌اید. برگشتن به این مکان‌ها باعث می‌شود خاطرات خوبتان را به یاد آورید و علت علاقه‌مند شدن شما به یکدیگر برایتان یادآوری می‌شود.

چگونه رابطه عاشقانه داشته باشیم

می توانید با هم آشپزی کنید

می توانید به‌ جای برنامه‌ی همیشگی رفتن به رستوران در آخر هفته این بار خودتان با هم آشپزی کنید. می‌توانید به دنبال یک دستور غذایی خوش‌طعم که هر دو دوست دارید بگردید و سپس مواد لازم آن را باهم خریداری کنید. پختن یک غذا در کنار هم و سپس لذت بردن از آن می‌تواند سرگرمی جالب برای شما باشد.

می توانید به طبیعت بروید

در کنار هم تجربیاتی شاد داشته باشید. این سرگرمی‌ها می‌تواند عشق و علاقه‌ی میان شما را بیشتر کند. اگر همیشه رویای غواصی، بالن‌سواری یا حتی اسب‌سواری را داشته‌اید حالا در کنار همسر خود به سراغ آن بروید. این‌ها تجربیات منحصربه‌فردی هستند که می‌توانید در کنار عشق خود از آن لذت ببرید.

برای هم یادداشت‌های عاشقانه بگذارید

یادآوری اینکه چقدر یکدیگر را دوست دارید و به هم اهمیت می‌دهید می‌تواند ارتباط میان شما را قوی کند. برای همسرتان یادداشتی گذاشته و به او یادآوری کنید که چقدر دوستش دارید. زمانی که وارد یک رابطه‌ی طولانی‌مدت می‌شوید ” دوستت دارم ” عبارتی می‌شود که کم پیش می‌آید به هم بگویید. نوشتن یادداشت‌های کوتاه ذهن همسر شما را تمام روز درگیرتان می‌کند.

چگونه یک رابطه گرم داشته باشیم

می توانید یک تفریح جدید را با هم شروع کنید

تلاش برای رسیدن به یک هدف مشترک می‌تواند لذت‌بخش باشد. آیا آرزوی هردو شما صعود به یک قله بوده است؟ همیشه دوست داشته‌اید مسافتی زیاد را دوچرخه‌سواری کنید؟ تلاش در کنار یکدیگر برای رسیدن به هدفی مشترک می‌تواند رابطه‌ی میان شما را قوی کند.

می توانید به سفر بروید

در تقویم مشخص کنید تعطیلات نزدیک کدام است و برنامه‌ای برای یک سفر هرچند کوتاه بگذارید. تغییر در برنامه‌ی عادی و روال تکراری زندگی می‌تواند در روابط شما تنوع و تازگی ایجاد کند. به ‌دور از مشغله‌ی کاری می‌توانید در سفر تمرکزتان را روی هم بگذارید.

پورتال رنگی _ چگونه یک رابطه گرم داشته باشیم
منبع: ۵۰۴۰

برچسب ها

Please Login to comment