کادر پزشکی بیمارستان باعث مرگ خواهرم شد ! - پورتال رنگی

اجتماعی ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۳ دیدگاه

“کادر پزشکی بیمارستان باعث مرگ خواهرم شد” این سخنان مردی است که بنابر اضهاراتش به دلیل قصور کادر بیمارستانی خواهر خود را از دست داده است !

کادر پزشکی بیمارستان شهریار تبریز باعث مرگ خواهرم شد

در یک اقدام بی سابقه برادر یک زن تازه درگذشته در اطلاعیه ترحیم خواهرش نام مقصران و مسببان این حادثه را معرفی کرد او که رضا مرادی نام دارد مدعی شده است که خواهرش مریم مرادی بر اثر قصور تیم پزشکی بیمارستان شهریار تبریز فوت کرده است و از پزشک خواهرش و تیم کادر بیمارستان با تندترین ادبیات یاد کرده است.

حرکت اعتراضی این شهروند تبریزی به این جا محدود نمانده است. او نام اطلاعیه اش را به جای مجلس ترحیم «مجلس تذکر »نهاده و ذیل آگهی نام وزارت خانه بهداشت، سازمان های نظام پرشکی و پزشکی قانونی را آورده است تا شکایت خود را به این صورت ابراز کرده باشد.

مجلس ترحیم مریم مرادی

vote
نظر شما در مورد این مطلب
همچنین بخوانید:  زائری: ازدواج موقت یك نیاز طبیعی است مثل رستوران در زندگی امروز!
Subscribe
Notify of
3 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
فروردین ۶, ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ

خدا بیامرزتش حقیقتا درک میکنم چون 2 سال پیش یه جوون نازنین به نام جمال الدین نیامبارک به دلیل قصور پزشک کشیکش که ان کال بیمارستان شهر اوز فارس بود همزمان همون شب ان کال شهر همجوار به نام گراش هم بود و به دلیل بی کفایتی مسئولین بیمارستان امیدوار اوز جونش از دست داد. اون شب این جوون تصادف کرد من بیمارستان بودم اوردنش به خانوادش نگفتن پزشک کشیک نیست در را بسته بودن و کسی نمیدونست اون داخل چه خبره فقط میبردنش رادیوگرافی از استخونهاش عکس مینداختن درست حرف میزد میگفت خدا این چه بلایی بود سرم اومد… بیشتر بخوانید »

Khatere..
Reply to  Anonymous
فروردین ۶, ۱۳۹۶ ۱:۵۰ ق.ظ

پنااااااه بر خداااا…..خدا برا کسی نیاره ان شاا…،به بازمانده هاشون صبر بده ان شاا….

نسرین دوستی
فروردین ۵, ۱۳۹۶ ۹:۱۷ ق.ظ

غم آخرت باشه داغ دیده.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x