کاربرد گلبرگ های گل رز خشک شده

هنر و دکوراسیون ۰۱ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

کاربرد گلبرگ های گل رز خشک شده

اگر شما در باغچه منزلتان گل های رز دارید یا به تازگی یک دسته گل رز هدیه گرفته اید و می خواهید که گلبرگ های آن را نگهداری و حفظ کنید، کارهای تزئینی زیادی با آن می توانید انجام دهید. شما می توانید با گلبرگ های گل رز در منزلتان محیط آرامی را بوجود آورده و یا برای تزیین هدیه از آن استفاده نمایید.

کاربرد دکوری گلبرگ گل رز

ابتدا گلبرگ های گل رز را خشک کنید (برای خشک کردن گل می توانید روی گلبرگ ها تافت مو زده و در جای تاریک قرار دهید تا پس از چند روز کاملا خشک شوند) و سپس از آن ها برای ساخت چیزهای دکوری و زیبا استفاده نمایید. گلبرگ های خشک شده رز را همراه با گل های خشک شده مختلف دیگر در ظرفی، کاسه یا یک تنگ دکوری و تزئینی بریزید. بر روی گلبرگ ها چند قطره اسانس معطر مانند اسانس گل رز اسپری کنید. شما می توانید به منظور زیباتر شدن ظرفتان در میان گلبرگ های خشک شده تعدادی مخروط کوچک کاج نیز بگذارید. عطر این ظرف دکوری رایحه آرام بخشی را در منزلتان پخش خواهد کرد.

کاربرد گلبرگ های گل رز خشک شده

 

تزئین هدیه

اگر شما در حال کادو کردن یا بستن هدیه ای برای شخصی هستید، می توانید از گلبرگ های گل رز خشک شده برای زیباتر شدن و تزئین هدیه تان استفاده نمایید. استفاده از گلبرگ های گل رز بر روی کاغذ کادوی هدیه تان می تواند جذابیت چشمگیری به آن اضافه نماید. اگر شما برای این کار از گلبرگ های تازه گل رز استفاده نمایید، رایحه ملایم و مطلوبی را به هدیه تان اضافه خواهید کرد.

عطر شومینه

شما می توانید با پخش کردن گلبرگ های خشک شده گل رز کف اتاق فضایی رمانتیک و زیبا را ایجاد کنید. علاوه براین با ریختن این گلبرگ ها در شومینه رایحه ای ملایم و جذاب به فضای منزلتان اضافه می شود. اگر در منزلتان شومینه ندارید، می توانید گلبرگ های رز را در ظرف آبی با حرارت کم بجوشانید، این کار موجب پخش رایحه ملایم و آرامبخش آن ها در فضای منزلتان خواهد شد.

 

پورتال رنگی – کاربرد گلبرگ های گل رز خشک شده
مطلب ویژه تاروت رنگی – مترجم: الهه تدین

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of