کاشت مژه / اکستنشن مژه / انواع کاشت مژه دائم و موقت / مژه یکبار مصرف - پورتال رنگی

آرایش و زیبایی ۰۶ دی ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

کاشت مژه / اکستنشن مژه / انواع کاشت مژه دائم و موقت / مژه یکبار مصرف

کاشت مژه / اکستنشن مژه / انواع کاشت مژه دائم و موقت / مژه یکبار مصرف / ماندگاری اکستنشن مژه

کاشت مژه : دو نوع کاشت داریم؛ کاشت دائم و موقت. در کاشت موقت مژه ها یک هفته دوام می آورند. این نوع کاشت به دلیل چسبی که استفاده می شود، ماندگاری کمتری دارد. تعداد مژه ای که برای هر فرد انتخاب می شود، بستگی به تعداد مژه های خود فرد دارد. اگر فردی تعداد مژه های طبیعی خودش کم باشد تعداد کمی می تواند مژه بکارد به دلیل اینکه مژه های مصنوعی روی مژه های طبیعی کار می شوند.

کاشت مژه / اکستنشن مژه / انواع کاشت مژه دائم و موقت / مژه یکبار مصرف / ماندگاری اکستنشن مژه

کاشت مژه / اکستنشن مژه / انواع کاشت مژه دائم و موقت / مژه یکبار مصرف / ماندگاری اکستنشن مژه

مژه های یکبار مصرف

بعضی افراد برای استفاده از مژه مصنوعی برای یک شب ترجیح می دهند از مژه های مصنوعی یکسره و یکبار مصرف که در اکثر فروشگاه های لوازم آرایشی موجود است، استفاده کنند. طریقه استفاده از آنها به دلیل یکدستی و به هم چسبیدگی آنها خیلی آسان است. فقط کافی است چسب را به مژه مصنوعی زده و به آرامی، با استفاده از یک موچین آن را بالای پلک خود بچسبانید.

بعد از استفاده می توانید صورت خود را با احتیاط و با آب گرم بشویید و آرام مژه را از پلک جدا کنید. این مژه ها یکبار مصرف بوده و استفاده مجدد از آنها احتمال دارد چشم تان را آلوده کند.

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه، مژه هایی مصنوعی است که یک به یک به مژه های طبیعی فرد چسبانده می شود تا ضخامت، طول، رنگ و حالت مژه ها را زیباتر نشان دهد. این اکستنشن ها از مواد مصنوعی همچون موی سمور، ابریشم یا حتی موی انسان ساخته شده اند.

همچنین بخوانید:  ترفندهای برجسته کردن لب از نظر یک پزشک خارجی

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

کسانی که تصمیم دارند کاشت مژه را انجام بدهند باید بدانند این مژه های مصنوعی معمولا بین دو تا چهار هفته و اگر خیلی مورد مراقبت باشند تا شش هفته ماندگاری خواهند داشت.

با کاشت، مژه های طبیعی می ریزند؟

کاشت مژه باعث از دست دادن مژه های طبیعی نمی شود. این روند عوارض و خطر خاصی به همراه ندارد اما باید خیلی مراقب بود و مهم تر آنکه بعد از انجام کاشت مژه، چشم فرد نباید تا ۲۴ ساعت با آب در تماس باشد تا مژه ها به خوبی بچسبند و روی چشم ماندگار شوند.

پس از کاشت باز هم به ریمل احتیاج است؟

متخصصان این کار می گویند پس از کاشت مژه مصنوعی، نباید از مداد و ریمل های آرایشی استفاده کرد. در اصل بعد از این کار احتیاجی به آرایش چشم نخواهید داشت. از فر مژه هم روی کاشت مژه نباید استفاده کنید.

اگر می خواهید مژه های مصنوعی تان فر باشند، قبل از کاشت با متخصصی که قرار است این کار را انجام بدهد، صحبت کنید. اگر از مژه های تان خسته شدید به هیچ عنوان خودتان اقدام به برداشتن مژه ها نکنید. برای این کار هم لازم است تا به کسی که عمل کاشت را برای شما انجام داده مراجعه کنید.

پس از کاشت مژه باید بدانید

بعد از کاشت باید خیلی مراقب مژه ها باشیم. بهتر است چشم های خود را نمالیم و با قدرت آنها را نخارانیم. در زمانی که کاشت مژه داریم بهتر است وارد سونای بخار نشویم، وقتی حمام می کنیم باید مراقب باشیم فشار آب به صورت مستقیم به چشم های مان نخورد.

همچنین بخوانید:  نکات گریم و آرایشی از زبان سونیا کاشوک

اگر قبل از کاشت برای تقویت مژه های تان از پمادهای مختلف استفاده می کردید، بهتر است بعد از کاشت دیگر این کار را انجام ندهید چون چرب شدن مژه ها باعث زودتر افتادن مژه های کاشته شده می شود. هنگام خواب روی شکم نخوابید. انجام این موارد شاید ابتدا کمی سخت باشد اما با گذشت زمان عادت می کنید و دیگر برای تان سخت نخواهد بود.

پورتال رنگی – کاشت مژه ( اکستنشن مژه )
منبع: مجله سیب سبز، شماره ۱۲۵

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments