معرفی کانتر لب و لیفت‌کننده خنده برند گرلین

آرایش و زیبایی ۰۵ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

معرفی کانتر لب و لیفت‌کننده خنده برند گرلین

آرایش و زیبایی برای هر انسانی خوشایند است و البته این حس خوشایند برای خانمها از اولویت بیشتری به نسبت آقایان برخوردار است و معمولا هم سعی می کنند از بهترین لوازم آرایش استفاده کنند تا به زیبایی مد نظر در صورتشان برسند. در بازار لوازم مختلفی با برندهای گوناگون وجود دارد که البته باید گفت که همه اینها از کیفیت های متفاوتی برخوردارند و باید در انتخاب لوازم آرایشی دقت لازم را داست. در این مطلب به برند گرلین پرداخته ایم. این برند دو محصول جدید را معرفی کرده است که در ادامه میتوانید جزییات بیشتری بخوانید.

برند گرلین، اخیراً دو محصول جدید به محصولات مراقبت از پوست ابیل رویال اضافه کرده است. این مجموعه شامل کانتر لب، لیفت‌کننده خنده و صورت بر پایه عسل و لوسیون نکتارعسل گرلین ابیل رویال است. این محصولات فوق‌آلعاده به نظر می‌رسند و حتماً ارزش امتحانکردن را دارند.

معرفی کانتر لب و لیفت‌کننده خنده برند گرلین

۱۶ میل، ۸۲ دلارGuerlain Abeille Royale Honey Smile Lift Lip & Contour Sculpting Treatment

معرفی کانتر لب و لیفت‌کننده خنده برند گرلین (1)

هدف اولین محصول چند منظوره لب‌گرلین، از بین بردن همه علائم سال‌خوردگی است. بعد از استفاده از این محصول، لب‌ها برجسته‌تر به نظر می‌رسند و خطوط تغییر می‌کنند و ملایم‌تر می‌شوند و حالت لب جلوه‌دارتر می‌شود. این فرمول خاص مرحمی، زاده نیروی بازسازنده استثنایی عسل وسنت و ژله رویال است که هردوی‌شان منحصرا برای برند گرلین هستند و عطری خوشمزه با رایحه ظریف عسل دارند که خالق‌شان هم تیری وسر است.
هانی اسمایل لیفت را صبح و شب، بعد از زدن محصولات مراقبت از چشم و قبل از زدن روغن یا سرم استفاده کنید. مواد اولیه فعال استثنایی این محصول، فقط مخصوص شرکت گرلین است: ژله رویال گرلین منحصرا در فرانسه درست می‌شود و اززنبورسیاه جزیره وسنت گرفته می‌شود تا خطوط آشکار و علائم آینده سال‌خوردگی را که شلی پوست و چین و چروک هستند را از بین ببرد.

۱۵۰ میل، ۶۸ دلارGuerlain Abeille Royale Honey Nectar Treatment Lotion

معرفی کانتر لب و لیفت‌کننده خنده برند گرلین (2)

لوسیون نکتارعسل، اولین لوسیون فعال گرلین است که زاده قدرت استثنایی محصولات زنبوری است و برای افزایش اثر بخشی محصولات زیبایی ابیل رویال طراحی شده است. این محصول مانند نکتار عسل واقعی ، پوست را با مواد مغذی ضروری تغذیه می‌کند. پوست فورا نرم و مرطوب می‌شود و شرایط مطلوب پوست باز می‌گردد. پوست سفت‌تر، نرم‌تر و براق‌تر به نظر می‌رسد و مانند پوستی جوان می‌درخشد و از داخل هم تقویت می‌شود. بافت سبک این محصول مانند بافت آبی تازه است و چسبنده نیست و با لایه‌ای از روغن و سرم ترمیم‌کننده روزانه صورت ابیل رویال ، عالی می‌شود.

پورتال رنگی _ معرفی کانتر لب و لیفت‌کننده خنده برند گرلین

منبع: مدآنلاینihd f

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !