راهکارهایی برای کاهش سایز کمر در خانمها

پزشکی و سلامت5 ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

راهکارهایی برای کاهش سایز کمر در خانمها

کاهش سایز کمر : برای هر فردی از جمله خانمها داشتن اندامی متناسب و زیبا یک هدف زیبا است که برخی از خانمها با رعایت رژیم غذایی مناسب و همینطور ورزش به این هدف خود دست می یابند. داشتن اندام متناسب باعث افزایش اعتماد به نفس در انسان می شود. این مطلب از گالری تاروت رنگی را اختصاص داده ایم به روشهای رسیدن به سایز مناسب کمر و در نهایت اندامی مناسب. این روشها شامل خوردن برخی مواد غذایی هستند که باعث کاهش وزن شما می شوند.

لیست مواد غذایی که باعث تناسب اندام و کاهش وزن می شوند:

انار

خوردن آب انار علاوه بر تاثیر در درمان بیماری سرطان و بیماری های قلبی، برای آب کردن چربی های دور شکم بسیار موثر است. مطالعات پزشکی نشان می دهد آب انار میزان اسیدهای چرب خون(NEFA) را کاهش می دهد.

ماهی

ماهی دارای میزان زیادی امگا ۳ است که خوردن آن باعث می شود بدن انرژی زیادی داشته باشد و احساس گرسنگی نداشته باشید و در نتیجه کمتر غذا می خورید و در نتیجه زودتر به تناسب اندام دست می یابید. سعی کنید در هفته ۲ بار ماهی مصرف کنید.

آجیل

آجیل یکی از تنقلاتی است که بسیار خوشمزه است و در مجالس و میهمانی ها از آن استفاده می شود. باید بدانید که آجیل خاصیت چربی سوزی دارد چرا که در آن منیزیم به وفور یافت می شود. مصرف منیزیم به بهبود خواب و چربی سوزی کمک زیادی می کند. دقت کنید برای چربی سوزی از آجیل های خام و شور نشده استفاده کنید.

شیر

کلسیم یکی از مهمترین مواد مغذی در شیر است که برای بدن ضروری است و مصرف شیر کم چرب به چربی سوزی و کاهش وزن کمک می کند. سعی کنید روزی ۵ لیوان شیر مصرف کنید. کلسیم و کاهش وزن ارتباط تنگاتنگی با کاهش وزن دارند.

فلفل

فلفل قرمز یکی از مهمترین ادویه هایی است که برای لاغر شدن به شما کمک می کند. مصرف مناسب از میزان غذاها با استفاده از فلفل قرمز راه بسیار خوبی برای کاهش وزن است.

پورتال رنگی _ راهکارهایی برای کاهش سایز کمر در خانمها
منبع: برنا

Please Login to comment