در مدت 1 ماه 5 کیلو کاهش وزن دهید - پورتال رنگی

چاقی و لاغری , خواص خوراکی ها 12 دی 1396 بدون دیدگاه

هنگامی که فردی بخواهد اضافه وزن خود را کاهش دهد، مجبور است که از رژیم های غذایی سخت و تمرینات ورزشی تبعیت کند.

در مدت 1 ماه 5 کیلو کاهش وزن دهید

با مصرف روزانه یک قاشق غذاخوری از این ادویه در مدت یک ماه وزن خود را بیش از 5 کیلوگرم کاهش دهید.

در این صورت آیا شما می دانید که می توانید با مصرف برخی ترکیبات مانند ادویه ها اضافه وزن خود را برطرف کنید؟

علاوه بر این ادویه ها می توانند در بهبود سلامت عمومی بدن نیز موثر و مفید باشند. بهتر است بدانید که پیروی از رژیم های غذایی سخت همیشه موجب تسریع فرایند کاهش وزن نمی شود. بنابر این استفاده از رژیم های غذایی سخت و فشرده شیوه نادرستی برای کاهش وزن می باشد. به این ترتیب شما مجبور نیستید برخی مواد غذایی مهم را از رژیم غذایی خود حذف نمایید. به منظور کاهش وزن شیوه های طبیعی و موثری نیز وجود دارد که شما می توانید با استفاده از این ترکیبات طبیعی سوخت و ساز بدن را افزایش داده و اضافه وزن خود را بر طرف نمایید.
مطالعات انجام شده توسط محققان دانشگاه علوم پزشکی در ایران نشان می دهد، به منظور کاهش وزن روشی طبیعی و موثر یافت شده است. این تحقیق بر روی دو گروه 44 نفره از زنان دارای اضافه وزن انجام شده است. این دو گروه به مدت 90 روز از رژیم غذایی سالم تبعیت می کنند. به این ترتیب این دو گروه در این مدت، روزانه کمتر از 500 کالری مواد غذایی مصرف می نمایند. در این مدت یک گروه ماست با پودر زیره سبز را به عنوان صبحانه و گروه دوم ماست را بدون پودر زیره سبز مصرف می کنند.
در پایان این مدت زمان 90 روزه، گروهی که ماست و زیره را به عنوان صبحانه مصرف کرد تقریبا 6.5 کیلوگرم از اضافه وزن آن ها کاهش یافت. بنابر این نتایج نشان می دهد این گروه که از زیره سبز در رژیم غذایی خود استفاده کرده اند، 14.64 درصد بیشتر از گروه دیگر اضافه وزنشان کاهش یافته است.
زیره سبز حاوی فیتوسترول ها می باشد که این ترکیبات شیمیایی مانع از رسوب کلسترول در بدن می شود. این ادویه به طور طبیعی باعث افزایش سوخت و ساز بدن می گردد.
این بدان معنی است که اگر شما قصد دارید اضافه وزن خود را کاهش دهید، بهتر است که این روش را به کار ببرید، چرا که به طور قطع برایتان موثر و مفید خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of