چه کسانی با آمدن ترامپ از آمریکا مهاجرت می کنند؟ + عکس

بین الملل ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۲ دیدگاه

اغلب ستارگان هالیوود برای پیروزی هیلاری کلینتون بسیج شده بودند و بسیاری از آنها هم قسم شده بودند که در صورت روی کار آمدن ترامپ امریکا را ترک کنند.

دونالد ترامپ، رئیس‌ جمهور تازه‌ منتخب آمریکا نه تنها در میان برخی از لایه‌ های مردم که نزد شمار زیادی از چهره‌های سینما زیاد محبوب نیست. روایتی تصویری از ستارگانی که گفته‌اند، آمریکا را در صورت پیروزی ترامپ ترک خواهند کرد.

مت دیمون (بازیگر)

مت دیمون (بازیگر)

از موفق‌ ترین ستارگان هالیوود در مصاحبه‌ ای با نشریه آلمانی برلینر تسایتونگ گفته بود: «با پیروزی ترامپ در انتخابات کسی چه می‌ داند، شاید به برلین نقل مکان کردم.» دیمون در مناسبت‌ های گوناگون مخالفت خود را با ترامپ ابراز داشته بود.

شر (بازیگر و خواننده)

شر (بازیگر و خواننده)

شر (Cher) خواننده و بازیگر پرسابقه و مشهور آمریکایی گفته بود که در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری به سیاره “مشتری” کوچ خواهد کرد.

برایان کرانستون (هنرپیشه)

برایان کرانستون (هنرپیشه)

برایان کرنستون (Bryan Cranston)، بازیگر و صداپیشه‌ی معروف آمریکایی اعلام کرده بود در صورت پیروزی ترامپ به کانادا مهاجرت خواهد کرد. او یکی از نقش‌ آفرینان مهم سریال معروف “برکینگ بد” است.

امی شومر

امی شومر

شومر (Amy Schumer) بازیگر، فیلمنامه‌نویس و کمدین آمریکایی است که فعالیت هنری خود را با استندآپ کمدی آغاز کرد. او اعلام کرده بود در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری به اروپا، احتمالا به اسپانیا نقل مکان خواهد کرد.

جان استوارت (مجری)

جان استوارت (مجری)

استوارت (Jon Stewart) یکی از چهره‌های مشهور تلویزیون آمریکا است. او به مدت ۱۶ سال (۱۹۹۹ تا ۲۰۱۵) مجری برنامه‌ی شبانگاهی “دیلی شو” بود که به مرور زمان به یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های کوتاه در آمریکا بدل شد. استورات گفته بود در صورت پیروزی ترامپ با یک موشک راهی سیاره‌ای دیگر خواهد شد، چرا که “سیاره زمین دیوانه شده است”.

مایلی سایرس (خواننده و بازیگر)

مایلی سایرس (خواننده و بازیگر)

مایلی سایرس (Miley Cyrus)، خواننده و بازیگر آمریکایی از چهره‌های فعال در کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون بود. سایرس پیش از آنکه ترامپ به عنوان نامزد جمهموری‌خواهان تعیین شود، گفته بود در صورت روی کار آمدن ترامپ از وطنش مهاجرت خواهد کرد. ناگفته نماند که نامزد این بازیگر، اهل استرالیا است.

چلسی هندلر (بازیگر)

چلسی هندلر (بازیگر)

چلسی هندلر (Chelsea Handler)، کمدین و بازیگر آمریکایی مدت‌ها پیش از برگزاری انتخابات آمریکا محض اطمینان خانه‌ای در خارج از خاک آمریکا خریداری کرد. او گفته بود برخلاف برخی‌ها که تهدیدات توخالی ابراز کرده‌اند، قصد خود را عملی و آمریکا را ترک خواهد کرد.

ووپی گلدبرگ (هنرپیشه)

ووپی گلدبرگ (هنرپیشه)

ووپی گلدبرگ (Whoopi Goldberg)، بازیگر آمریکاییی و برنده جایزه اسکار با عرصه سیاست غریبه نیست. او که همواره طرفدار حزب دموکرات آمریکا بوده، پیش از انتخابات در برنامه‌ی “نگاه” (The View) در ارتباط با امکان پیروزی ترامپ گفته بود: «شاید وقت آن رسیده که نقل مکان کنم.»

استیون کینگ (نویسنده)

استیون کینگ (نویسنده)

استیون کینگ (Stephen King) خالق آثار بیشماری در ژانر وحشت و خیالپردازی است. او پیش از انتخابات گفته بود، تصور اینکه ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا شود، “وحشتی مرگبار” در او به وجود می‌آورد. کینگ افزوده بود که در صورت پیروزی ترامپ آمریکا را به مقصد کانادا ترک خواهد گفت.

عمری هاردویک (بازیگر)

عمری هاردویک (بازیگر)

هاردویک، بازیگر آمریکایی که هم در فیلم‌های سینمایی و هم در مجموعه‌های تلویزیونی نقش‌آفرینی کرده، اعلام کرده بود که در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به همراه خانواده‌اش راه ایتالیا را در پیش خواهد گرفت.

 

علاوه بر ستارگانی که از آنها نام برده شد در میان این فهرست اسامی بسیاری از هنرمندان، خوانندگان و نویسندگان مشهور دیگر نیز به چشم می خورد.

برچسب ها

2 Comments on "چه کسانی با آمدن ترامپ از آمریکا مهاجرت می کنند؟ + عکس"

عالی

چقدر جاااالب