کلکسیون ۲۰۱۶ کفش پوما با حضور ریحانا

سال نو مبارک

کلکسیون ۲۰۱۶ کفش پوما با حضور ریحانا

 

فال روزانه

ریحانا یکی از خوانندگان محبوب جهان است که همکاری خوبی با برندهای ورزشی داسته است. در تازه ترین خبرها او را در حال تبلیغ کفش ورزشی پوما می بینیم. در ادامه با دلنگاره همراه باشید.
خبر همکاری ریحانا با برندهای ورزشی به سال ۲۰۱۴ باز می گردد. او قبل از رونمایی از کلکسیون جدیدش «Fenty X Puma» که با همکاری شرکت پوما تولید کرده است، روی فرش قرمز قدم گذاشت و از محبوب ترین برند کفش اش گرفته تا علاقه اش به «Manolo Blahnik» طراح مشهور اسپانیایی، صحبت کرد. او همچنین بیان کرد که بیش از ۱۰۰۰ جفت کفش دارد.

کلکسیون 2016 کفش پوما با حضور ریحانا
در اینجا پاسخ هایی را که ریحانا به سوالات ما در دنیای مد داده است، برایتان آورده ایم.

• نظرت را در مورد کلکسیون جدیدت به ما بگو؟

در این کلکسیون سعی کردیم به سبک گوتیک پایبند باشیم. قصد ما این بود که این کلکسیون را به فرهنگ رایج مردم ژاپن نزدیک کنیم. این کفش ها بسیار راحت هستند و در انواع مختلفی از کفش های پاشنه دار گرفته تا بوت و کفش های ورزشی موجود می باشند. اگر عاشق کفش های پاشنه دار هستید، می توانید مدل های متنوعی را میان آنها بیابید.

• خودت کدام مدل را بیشتر از همه دوست داری؟

من خودم عاشق بوت ها هستم. به نظرم وجود لگوی پوما روی این کفش ها بر زیبایی شان افزوده است.
782720_120

• چند جفت کفش در کمدت داری؟

وای خدای من! واقعا فهمیدن آن سخت است. شاید هزار تا.. خنده دار است که نمی دانم چند جفت کفش دارم، مگه نه؟!

• ما می دانیم که تو زمان زیادی را با « Manolo Blahnik» می گذرانی، کسی که تو را مدام تحسین می کند. نظرت را در مورد این شخص به ما بگو؟

من واقعا از تک تک حالات و رفتارهای او لذت می برم. بی شک او انسان فوق العاده ای ست. کار کردن با او لذت بخش است و از این که فرصتی برای من فراهم شده تا بتوانم طراحی کردن او را از نزدیک ببینیم، واقعا سعادت بزرگی است. او به کارش عشق می ورزد به همین دلیل پوشیدن کفش هایش ارزش دارد. محصولات او به هیچ عنوان کپی نیستند. او به هیچ کسی هم اجازه تقلید از طرح هایش را نمی دهد. او تیم کوچک خودش را دارد و در این کار نیز موفق است.

782721_596
• طراحی کفش از آنچه فکرش را می کردی، آسان تر است یا سخت تر؟

به نظر من سرگرم کننده است.

و در نهایت هنگامی که از نائومی کمبل خواستیم تا نظرش را در مورد فشن شوی ریحانا بگوید، در جواب ما گفت: «همه چیز فوق العاده بود، او برای من مثل یک خواهر می ماند.»
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.