گالکسی اس ۷ و به روز رسانی جدیدش

موبایل ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

گالکسی اس ۷ و به روز رسانی جدیدش

گالکسی اس ۷ و به روز رسانی جدیدش _ پورتال رنگی : یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران هنگام استفاده ار گالاکسی اس ۷ به آن اشازه میکنند ،مشکل وضوح نمایشگر هنگام استفاده از ویژگی Always On Display میباشد.بنابر این سامسونگ در آپدیتی جدید برخی از مشکلات نرم‌افزاری گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را بر طزف کرده است.
سامسونگ علاوه بر آپدیت ماهانه اندروید، که برای رفع مشکلات امنیتی گوشی‌هایش منتشر می‌کند، این‌بار آپدیت جدیدی برای پرچمداران خود، گلکسی اس۷ و گلکسی اس۷ اج، منتشر کرده است؛ آپدیتی که اگرچه در زمانی دور از انتظار منتشر شد، ضروری بود.
برخلاف اغلب آپدیت‌ها که تنها به ذکر عبارت رفع باگ‌ها و بهبود عملکرد به‌طور کلی اشاره می‌کنند، در این به‌روزرسانی به رفع مشکلات مشخص نرم‌افزاری اشاره شده است. اولین مشکل رفع‌شده وضوح نمایشگر هنگام استفاده از Always On Display است که بهبود یافته.
سایر موارد بهبودیافته که به آنها اشاره شده تشخیص کاور، پرش هنگام پخش ویدئوی ضبط‌شده و غیرفعال کردن حالت Power Saving توسط دستیار شخصی گوگل است.

گالکسی اس 7 و به روز رسانی جدیدش

ممکن است هیچ کدام از این مشکلات تاکنون برای شما پیش نیامده باشد، اما دلیل نمی‌شود که از کنار این آپدیت بی‌تفاوت بگذرید و آن را نصب نکنید؛ درنتیجه توصیه می‌کنیم شما هم دستگاهتان را آپدیت کنید.

پورتال رنگی _ گالکسی اس ۷ و به روز رسانی جدیدش _ portal.taroot-card.com
منبع : gsm.ir

برچسب ها

Please Login to comment