گرانترین جواهرات جهان

آرایش و زیبایی ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

گرانترین جواهرات جهان

گرانترین جواهرات جهان _ پورتال رنگی : در این مطلب قصد داریم تعدادی از معروف ترین و گرانترین جواهرات جهان را به شما معرفی کنیم.

پلاک گردنبند تایتانیک از گرانترین جواهرات جهان

پلاک گردنبند تایتانیک از گرانترین جواهرات جهان
پلاک گردنبند تایتانیک (قلب اقیانوس) یکی از مشهورترین و گرانترین جواهرات دنیا می باشد. این همان گردنبندی است که در فیلم تایتانیک نیز می توان آن را مشاهده نمود. گردنبند زیبای مذکور توسط یک جواهرساز به نام “هری وینستون” و بر پایه ی الماس کبودی به وزن ۱۵ قیراط ساخته شده است. همچنین این گرانترین جواهر و گردنبندی است که در مراسم جایزه ی اسکار، به گردن آویخته شده است. ارزش گردنبند قلب اقیانوس حدود ۲۰ میلیون دلار است.

انگشتر الماس صورتی

انگشتر الماس صورتی
انگشتر الماس صورتی نیز از گرانترین جواهرات جهان می باشد. این حلقه خیره کننده به عنوان گرانترین حلقه جهان شناخته شده است. این حلقه با الماس مستطیل شکل کامل با گوشه های گرد به قیمت ۱,۸۵۰,۰۰۰ دلار تزیین شده است ، قیمت تمام این انگشتر صورتی رنگ تقریبا به ۴۶ میلیون دلار می رسد.

گردنبند الماس بی نظیر ‘L

گردنبند الماس بی نظیر ‘L
گردنبند الماس بی نظیر ‘L جزء گرانترین جواهرات است. این گردنبند الماس دارای رکورد جهانی به عنوان با ارزش ترین گردنبند جهان است. وزن این گردنبند به ۶۷۳ قیراط می رسد، یک الماس زرد نشان زیبا در وسط آن قرار گرفته که چشم هر بیننده را متحیر می کند. قیمت این گردنبند با ارزش حدودا به ۵۵ میلیون دلار می رسد.

گردنبند الماس معروف Briolette

گردنبند الماس معروف Briolette
گردنبند الماس Briolette یکی از با ارزش ترین و گرانترین جواهرات جهان می باشد. در این گردنبند یک الماس ۷۶ قیراطی به عنوان محور به کار رفته است و الماس های دیگر به شکل زنجیر در کنار هم قرار گرفته اند که وزن آن ها ۱۸ قیراط است. ارزش گردنبند Briolette حدودا ۱۲ میلیون دلار است.

گوشواره های الماس، Harry Winston

گوشواره های الماس، Harry Winston
از دیگر گرانترین جواهرات جهان که می توان نام برد گوشواره های الماس، Harry Winston است. این گوشواره های برند هری وینستون بهترین و گران قیمت ترین گوشواره های تاریخ هستند. هری وینستون این گوشواره را برای ستاره ها طراحی کرده است تا در مراسم اسکار به گوش بیاویزند. قیمت این گوشواره ها تقریبا ۸٫۵ میلیون دلار و وزن آنها ۶۰ قیراط است.

گردنبند الماس و زمرد

گردنبند الماس و زمرد
این گردنبند چشمگیر و زیبا ۱۹۱ قیراط زمرد کلمبیایی دارد که با الماس هایی به هم وصل شده اند و در زمره گران ترین جواهرات جهان قرار دارد. قیمت این گردنبند تقریبا ۳میلیون دلار تخمین زده شده است.

قطعه قلب پادشاهی از گرانترین جواهرات

قطعه قلب پادشاهی از گرانترین جواهرات
این قطعه جواهر یکی از گرانترین جواهرات دنیا شناخته شده است. این قطعه در قدیمی ترین و معتبرترین شرکت جواهر سازی به نام Graend ساخته شده است. در این قطعه حیرت انگیز یک یاقوت ۴۱ قیراطی به شکل قلب به کار رفته است. از این قطعه برای گردنبند یا یک تاج استفاده می شود، ارزش این قطعه نزدیک به ۱۴ میلیون دلار است.

گردآوری : بخش دنیای مد بیتوته
گرانترین جواهرات دنیا

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !