گریه کردن اوباما به خاطر کودکان قربانی خشونت مسلحانه

اخبار و حوادث ۱۶ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

گریه کردن اوباما به خاطر کودکان قربانی خشونت مسلحانه

هر چند وقت یکبار متاسفانه اخباری از ایالات متحده آمریکا به گوش می رسد مبنی بر انواع خشونت بویژه خشونت های مسلحانه؛ باراک اوباما به تازگی نسبت به حمل سلاح گرم واکنش نشان داده است.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود طیفی از تدابیر برای افزایش کنترل سلاح در آمریکا را معرفی کرد و به علت اهمال در اصلاح قوانین از کنگره انتقاد کرد.رئیس جمهور آمریکا لابی طرفدار حمل سلاح در آمریکا را به گروکشی از کنگره متهم کرد و گفت آنها نمی توانند کل آمریکا را به گرو بگیرند و همه باید از کنگره بخواهند که شجاع باشد و در برابر دروغ های لابی طرفدار سلاح بایستد.

وی گفت در حالی افراد از حق سلاح برخوردارند که قربانیان خشونت های مسلحانه، دانشجویان بلکس بر در سانتا باربارا از حق غیرقابل انکار زندگی و شادی محروم شدند، حق زندگی از دانش آموزان دبیرستانی در کالمن باین نیز گرفته شد. این حق از دانش آموزان کلاس اولی در نیوتاون نیز گرفته شد. خانواده های این کودکان اصلا تصور نمی کردند که عزیزانشان هدف گلوله قرار بگیرند و کشته شوند.

اوباما سپس در حالی که اشک می ریخت گفت هر بار که درباره این کودکان فکر می کنم  از خود بی خود می شوم. همه ما باید از کنگره بخواهیم که شجاع باشد و در برابر دروغ های لابی طرفدار سلاح بایستد.

عکس های رویترز از لحظه اشک ریختن اوباما را در زیر می‌بینید.

گریه کردن اوباما به خاطر کودکان

745061_164

745062_454

745063_797

745064_342

745065_677

745066_998

 

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !