. گسترش توان دفاع موشکی ایران با جدیت ادامه دارد! - پورتال رنگی

گسترش توان دفاع موشکی ایران با جدیت ادامه دارد!

 گسترش توان دفاع موشکی ایران با جدیت ادامه دارد!

با تازه ترین اخبار دنیای سیاست پس از توافق هسته ای و ادامه برنامه برجام همراه دلنگاره باشید چرا که داغ ترین خبر روز را در این زمینه برای شما در نظر گرفته ایم.
گسترش توان دفاع موشکی ایران
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان با اشاره به سیاست‌های دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی گفت: گسترش توان دفاعی و موشکی ایران با جدیت ادامه دارد و اجازه دخالت و دست‌اندازی به این ظرفیت‌ها را نخواهیم داد. سردار سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به تلاش آمریکایی‌ها برای اعمال تحریم های تازه علیه ایران به بهانه‌ آزمایش‌های اخیر موشکی گفت: همانگونه که بارها از قبل اعلام شده بود، برنامه گسترش توان دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران مربوط به برجام نیست و تلاش اخیر آمریکایی‌ها نیز پرده‌ای از عمق کینه‌توزی‌ آنها علیه نظام و ملت ایران است.

وی با بیان اینکه ما حتی یک روز از ارتقاء ظرفیت دفاع موشکی خود غافل نبوده‌ایم، افزود: ظرفیت‌های دفاعی و به‌ویژه توان موشکی نیروهای مسلح ایران جزو خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران بوده و نیروهای مسلح کشور بر اساس تدابیر فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای سیاست‌های خود را که از گذشته تدوین شده است، با قوت و جدیت دنبال می‌کند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان در پایان تأکید کرد: ملت ایران و به‌ویژه قوای مسلح، توانمندی‌های دفاعی خود را بازدارنده و ضامن امنیت ملی دانسته و هرگز اجازه دخالت و دست‌اندازی بیگانگان به آن را نخواهند داد.

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !

اطلاع از
wpDiscuz