. گفتگوی آزاد (اتاق گفتگو) - پورتال رنگی

گفتگوی آزاد (اتاق گفتگو)

گفتگوی آزاد

گفتگوی آزاد

با سلام بر دوستان و یاران همیشگی پورتال رنگی

اتاق «گفتگوی آزاد» ایجاد شد تا شما دوستان پورتال رنگی از اون برای گپ های دوستانه تون استفاده کنین و اتاق گفتگوهای دیگه ماهیت خودشون رو حفظ کنن. هرکدوم از شما دوستان میتونین وارد صحبتهای افراد قبلی بشین و جمع صمیمی تون رو گسترش بدین و از این فضا لذت ببرین.

 

گفتگوی آزاد

گفتگوی آزاد

قوانین اتاق گفتگوی «گفتگوی آزاد»

۱- لطفا از توهین به هر شخص، سازمان، گروه و … بپرهیزید. شخصیت شما در نحوه بیان صحیح کلمات نمایش داده میشود !
۲- لطفا از ارسال شماره تلفن یا ایمیل برای ارتباط با نظر دهندگان بپرهیزید.

 

از این که همراه همیشگی ما هستید، از شما سپاس گزاریم.

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

765 نظرات روشن "گفتگوی آزاد (اتاق گفتگو)"

اطلاع از

سلام دوستای عزیزم.
وقت همگی بخیر.
ممنونم ازت آقامحسن،دوستِ عزیزم خیلی لطف میکنی درحقم.
اونقد احساساتم،حرفام،غمام
حبس کردم تو سینم که واقعا نمیتونم صحبت کنم
نمیتونم تایپ کنم
نمیتونم از غمام بگم

همین که دعا میکنید واسم کافیه ومن مدیونتون میشم.

انشاالله به خواسته هاتون برسید شما
و
پاییزانِ عزیزومهربونم که لطف میکنه واسم دعامیکنه.
مهشیدِعزیزم ممنونم از همدردی و نصیحتت.

شب همگی بخیر.

سلااااام
اهه،پوری جون پارسال دوست امسال آشنا!
به قول داداش تحویل نمیگیریاااااا!!!!!
🌼🌼🌼
روزتون بخیر

اینم گلای من تقدیم به شما:
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀💮💮💮💮💮💮💮💮🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🏵🏵🏵🏵🏵🏵🌱🌱🌱🌱🌱🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁💐💐💐💐💐💐🌻🌻🌻🏵🏵🏵🏵🏵🌹🌹🌹🌹🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🍁🍁🍁🍁🍀🍀☘☘🌿🌾🌾☘☘🌿☘☘🌴🌴🌴🌴🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼💐💐💐💐💐💐💐💐🌷🌱🏵🌹🌹🏵💮🌲🌱🌷🌷💮🏵🌸💮🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌻💐🌻💐🌻🌺🌻
انشام چطور بود؟

خداوندبزرگ ومهربان این جهان ،نعمات زیادی رابه بندگانش ارزانی داشته است.یکی ازاین نعمات کردگاربی همتا،گل است. درپس این کلمه ی دوحرفی،همچون سایرنعمات کردگاربزرگ،رازهای زیادی نهفته است.رازهاونکاتی که اگربخواهم بگویم،یک کتاب قطوروپرحجم هم برایش کم است. امادرهمین حدعرض کنم که گل یکی ازهزاران شگفتی وزیبایی های آفرینش است.یک شگفتی که زیبایی وقدرت خداوندرانشانمیدهد. درجهان گل های زیادی وجوددارد؛ یاس،نرگس،مریم،محمدی….. گل هایی بی نهایت زیباورنگارنگ که طراوت وتازگی رابه انسان منتقل میکند. راستی،آیاتاکنون این واژه به گوشتان خورده است؟ رافلزیا خب،به نظرتان این چیست؟ یک عنصر؟ فلز؟ نه،اشتباه نکنید.رافلزیاهم یک گل است.یک گونه ی گل انگلی که قطرش حدودیک متراست وعمری چندروزه… ادامه نظر »
سلاااااااااااام سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام آبجیاوداداشای گللللللل حالتون چطوره؟ خوبیییییییییید؟ ایام به کامه؟ پاییزان گل من چطوری آبجی؟ آبجی جواب منوندادیااااااا،من ازت یه سوال پرسیدم!!!!!!! 😄😄😄 دخترپاییزعزیییییزدل چطوره؟ آبجی ناراحت نباشیاااااا.😄 یه باریه جمله خوندم میگفت: بگذاراین نیزبگذرد! بیخیال غم وغصه. 😋😋😋😋😋😋😋😋😋 صوفیاخانم عزیزچطوره؟ مشکلات همیشه هستن،آبجی.امابیاازحالابه بعد سعی ، وتلاش کنیم به جای ایپکه مادرمقابل مشکلاتمون کم بیاریم،مشکلات درمقابل صبروبردباری ماکم بیارن!!!! 😃😃😃😃😃😃 مهتاب جان چطوره؟ خوبی عزیزم؟ آبجی کم پیداکه چه عرض کنم،ناپیدایی!!!،دلیلش چیه؟ آبجی مهشیدمنتظرته هااااااا،نبینم بی خبربری. آبجی پرستووووووووووووو خوبی آبجیه مهربونم؟ 😃😃😃😃😃😃 😃😃😃😃😃 آقااحسان،آقامحسن،داداش ناشناس،داداش لبخند،بهارخانم،آبجی دریا،همگی خوبید؟ ایامتون به کام هست ان شالله؟ روزگارتون بروقف مرادمیچرخه؟ 😅😅😅😅😅🌼🌼🌼🌼… ادامه نظر »
سلام به همه دوستام امیدوارم که حال همه عزیزانم خوب باشه . سلام مخصوص به مهشید و الهه عزیزم.. مهشید جان چت شده تو؟ اتاق درد ودل خوندم متوجه نشدم میشه مشکلتو یکم واضح تر بگی؟ حداقل همدردی که میتونیم بکنیم… الهه آبجی گلم حالت چطوره؟ درس و دانشگاه چه خبر؟ برا کنکورم می خونی؟ منکه تازه شروع کردم واقعا سخته خابگاه- دانشگاه -درسای دانشگاه.. اما دارم تلاشمو میکنم تا ببینم چه پیش آید.. حتی یه لحظه هم نمیتونم فک کنم نمیشه !!واقعا ناراحت میشم و قلبم میگیره وقتی تصور میکنم به احتمال یه درصدم نتونم یا اون نتیجه ای… ادامه نظر »

سلام دوستای عزیزم.
حالتون خوبه؟
انشاالله همگی شادو بی غصه تک تک روزای عمرتونو سپری کنید.
دوستان اگه لابه لای زندگیتون وقت زیاد اوردین ممنون میشم واسه من دعاکنید.
خیلی زندگیم سخت شده نمیخوام ناشکری کنم ولی واقعا گاهی کم میارم…
شب جمعتون بخیر.

سلام سوفیا خانوم .. ممنون منکه بد نیستم. حتما براتون دعا میکنم اگه لایق باشم. دعا کردن رحمته اونم برا عزیزی مثل شما باشه.موفق باشین.

سلام.
به روی چشم، حتما.
دعا میکنم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه.
اما هیچ زمانی نگذارید کلمه ای مثل * کم اوردم* حتی از مغزتونم رد بشه چه برسه به تایپ کردن و حتی لمس کردن این واژه.
حالتون که بهتر شد من و باقی دوستان خوشحال میشیم که بتونیم شنونده ی خوبی برای مسئله ی پیش آمده باشیم شاید بتونیم کمکی کرده باشیم.

سلام دوستان
ظهر جمعه همه بخیر
بی خیال دنیا و غمهاش

سلام پرستو خانوم .
بله حق با شماست.. بیخیال غم های دنیا. همیشه این مواقع جمله دکتر شریعتی را تکرار میکنم اونجا که میگن خدایامرا به ابتذال آرامش و خوشبختی مکشان…

سلام دوست عزیز پاییزان خانم
نمیدونم شاید آرامش و خوشبختی مبتذل باشه
اما وقتی غم دوستان رو میخونی میخواهی با جمله ای مثبت بهشون آرامش بدی .

سلااااااااام آبجیه مهربون من
خوبی عزیزدل؟
ظهریکشنبت بخیرآبجی.🏵🏵🏵🏵🏵
باهات موافقم،بیخیال دنیاوغماش.
😋😋😋😋

شخصی یک دستگاه اتومبیل سواری به عنوان عیدی از برادرش دریافت کرده بود. شب عیدهنگامی که او از اداره اش بیرون امدمتوجه پسر بچه شیطانی شد که دور و بر ماشین نو و براقش قدم میزندو آن را تحسین می کرد. او نزدیکماشین که رسید پسر پرسید: این ماشین مال شماست آقا؟ او سرش را به علامت تائید تکان داد و گفت:برادرم به عنوان عیدی به من داده است. پسر متعجب شد و گفت: منظورتان این است که برادرتان این ماشین را همین جوری و بدون اینکه دیناری بابت آن پرداخت کنید، به شما داده است؟ آخ جون ای کاش…؟… ادامه نظر »

سلام آبجی الهه
خوبی؟
همه چی میزونه؟
اون ادمایی که ازشون رنجیده بودی چی؟
حل شد یا نه؟
آبجی! زیاد دور و بر این جور آدما نباش اصلا اگرم هستی بیخیالی طی کن و نزار حتی یک لحظه از قشنگ ترین دقایق زندگیت صرف دلخوری از این آدما بشه؛بسپار به زمان اما هوشیار تر قدم بردار.
این روزا دیر میام، ولی میام،حتما از حالت با خبرم کن.
مخلصم.
پورتال عزیز چطوره؟
خسته نباشی؟
خدا قوت.

سلام داداش حالتون خوبه الحمدر الله ؟ بله داداش خوبم همه چیز میزونه نمیدونم چی شد اون متن رو نوشتم خیلی عصبی شده بودم ولی زود بیخیالش شدم بعدم گفتم کاش نمی نوشتم این متن رو میدونی داداش مشکل این که از نزدیک ترین انسان های زندگیت ضربه بخوری خیلی بده از خدا میخوام یه قلب بزرگ قسمتشون کنه مهم نیست داداش ببخشید اگر ناراحتتون کردم مهم اینجاست آقای لبخند با مهربونی هاش دریا خانم با شوخی هاش بهار خانم با احساساتش داداش محسن با راهنمایی هاش پاییزان با مهربونی هاش پرستو خانم با شعر هاش و…..بقیه دوستان حقیقتا میگم… ادامه نظر »
سلام آبجی. خوشحالم از این که حالتون بهتره. خدا رو شکر حال منم بهتره قلبمم میزونه میزونه، ولی محض احتیاط لیست تجویزاتونو یاداشت کردم.😊 . آبجی ما ها هیچ کدوم یک بار هم همو از نزدیک ندیدیم ولی واقعا درد یکی درد هممونه؛ اینو جدی میگم، هر زمان رفتار کسی اذیتت کرد و نتونستی با اطرافیانت راجبش صحبت کنی بیا اینجا ما در بست در خدمتیم. . اسم بچه ها رو اوردی و حسابی دلتنگ ترم کردی؛آبجی دریا رو که مطمئنم پیاما رو میخونه و هست؛با اطمینان میتونم بگم که دلیل سکوت اینبارش به هیچ وجه نمیتونه دلیل قانع کننده… ادامه نظر »
کوه بلندی بود که لانه عقابی با چهار تخم، بر بلندای آن قرار داشت. یک روز زلزله ای کوه را به لرزه در آورد و باعث شد که یکی از تخم ها از دامنه کوه به پایین بلغزد. بر حسب اتفاق آن تخم به مزرعه ای رسید که پر از مرغ و خروس بود. مرغ و خروس ها می دانستند که باید از این تخم مراقبت کنند و بالاخره هم مرغ پیری داوطلب شد تا روی آن بنشیند و آن را گرم نگهدارد تا جوجه به دنیا بیاید. یک روز تخم شکست و جوجه عقاب از آن بیرون آمد. جوجه… ادامه نظر »

می گویند پلیکانی در زمستان سرد و برفی برای جوجه هایش غذا گیر نمی آورد. ناچار با منقارش از گوشت تنش می کَند و توی دهان جوجه هایش می گذاشت. آنقدر این کار را کرد تا ضعیف شد و مُرد. یکی از جوجه ها گفت:
آخیش! راحت شدیم از بس غذای تکراری خوردیم:
وقتی فداکاری می کنیم، انتظار داریم در مقابلش ناسپاسی نبینیم اما بیشتر اوقات می بینیم. مرز میان ناسپاسی و خودخواهی باریک است.
گاهی به فکر خودتان باشید. ا

دل بــســـپــار… به آتشی که نمى سوزاند ” ابراهیم ” را و دریایى که غرق نمی کند ” موسى ” را نهنگی که نمیخورد “یونس”را کودکی که مادرش او را به دست موجهاى ” نیل ” می سپارد تا برسد به خانه ی تشنه به خونش دیگری را برادرانش به چاه مى اندازند سر از خانه ی عزیز مصر درمی آورد آیا هنوز هم نیاموختی ؟! که اگر همه ی عالم قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند و خدا نخواهد ، ” نمی توانند ” پس به ” تدبیرش ” اعتماد کن به ” حکمتش ” دل بسپار… ادامه نظر »
– چهل و پنج دقیقه ای می شد که در آن سوز سرما ایستاده بود. زن٬ کنار جاده منتظر کمک ایستاده بود. ماشین ها یکی پس از دیگری رد می شدند. انگار با آن پالتوی کرمی اصلا توی برف ها دیده نمی شد. به ماشینش نگاه کرد که رویش حسابی برف نشسته بود. شالش را محکم تر دور صورتش پیچید و کلاه پشمی اش را تا روی گوش هایش کشید. یک ماشین قدیمی کنار جاده ایستاد و مرد جوانی از آن پیاده شد. زن ، کمی ترسید اما بر خودش مسلط شد مرد جوان جلو آمد و به او سلام… ادامه نظر »

سلام آبجی پرستو،من فکرکنم خانم رحیمی کامنتایی روجواب میدن که مربوط به صفحاتی هستن که ایشون مطالبشوجمع آوری کرده.وقتی راجب خواب ورویامطالبی روازهمین سایت میخوندم،هم شخص خاصی جواب کامنتارومیدادن.به نظرم ازبین همه ی عزیزانی که برای سایت زحمت میکشن،شخصی که بااسم پورتال رنگی جواب میدن مسئول اصلی هستن.البته این نظرمنه،زیادم مطمئن نیستم.اما راستش من تاحالافکرمیکردم همین پورتال رنگی عزیزخانم باشن،شماوفرشته خانم که گفتیدآقاست،جاخوردم،تاحالاایشونوآقاتصورنکرده بودم!!!
شب خوش

سلام مهشید جان شبت بخیر معمولا مدیرها – کار رو مدیریت می کنند و کارمندان هم کار می کنند . خوب میتونه یک مدیر مرد باشه و گاهی نظارت مستقیم و جوابگویی هم انجام بدهند. واز طرفی فردی که جوابگوی کاربران هستند نگارششون به روحیه خانمها بیشتر نزدیک است تا آقایان – خانم رحیمی هم به قول شما در رابطه با تبلیغات هستند. – یک نفر هم آقا است که هم تلفن جواب میدهند و هم کارهای سیستم را انجام میدهند . البته این تصور من است .توضیحاتم صرفا” برای این بود که چرا فکر می کنم مدیریت پرتال رنگی… ادامه نظر »

سلام آبجی
درسته،کارایی مثل اینومعمولاآقایون انجام میدن.
اماهستن خانمایی که ازاین کارابکنن،مثل همرازدراتاق تجربه.

بنا به درخواست کاربر نظر حذف شد

با سلام و وقت بخیر به دوست عزیز و مهربون پورتال رنگی

بله تمامی اونا حذف شدن. اگه مشاهده کردید، احتمالا مرورگرتون کش داره که نشون میده.

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سلام
حالتون خوبه؟
بایه مرورگردیگه رفتم،آره،دیدم حذف شدن!!!!
عجیبه.مرورگرکش داره یعنی چی؟ این مرورگرهمونیه که گفتم نمیتونم باهاش واردشم ونظراتی که درصف بررسی قراردادنوببینم،به علاوه وقتی باهمین واردیه سایت میشم بعدازچنددقیقه خودبه خودخارج میشم ودوباره بایدازاول برم توهمون سایت!!!
خراب شده؟

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

خیلی ممنون. شما خوب هستید ؟

با بروزرسانی مرورگرتون مشکلتون رفع میشه.

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سلام
ممنون،بدنیستم.
پوری جون باعرض معذرت بازم مزاحم شدم که راهنماییم کنید.
باهرکدوم ازمرورگرای تبلتم که واردنت میشم،یهویی ازسایت وکلانت خارج میشم.به نظرتون تبلتم مشکلی پیداکرده؟ یافقط بابه روزرسانی مرورگرامشکلم حل میشه؟

با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

با بروزرسانی سیستم عامل و مرورگرتون مشکلتون باید حل بشه

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

پرتال رنگی مهربون سلام وقتی نوشته و نظر فرشته خانوم و نسبت به شخصیتهای پرتال رنگی خوندم خواستم من هم نظرم را بنویسم . البته با اجازه تون . بنظر میاد مدیریت این سایت آقایی باشند با شخصیت و جدی . که تو گفتن اشکالات کاربران خوددار هستند اما چطور بشه نظری بدهند. و خانمی هم هستند که جواب ما را می دهند ایشون خانمی مودب – صبور – خوش بیان هستند.و گاهی هم همکاراشون جای ایشون هستند. نمیدونم تا چه حد نظرم درست است . بد نیست یک مسابقه هم برای تجسمات کاربران در مورد خودتون و خودشون گذاشته… ادامه نظر »

سلام دوست عزیز و مهربون پورتال رنگی

بسیار بحث جالبی هستش. خوشحال میشیم کاربران عزیز و همیشگی پورتال رنگی بیان و نظراتشون رو نسبت به مدیریت سایت بیان کنن.

مرسی بابت پیشنهاد جالبتون.

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

جدا”
خیلی ممنون
ولی مثل اینکه همه سخت مشغول درس خوندن هستن .
و وقت نظر دادن ندارن .
امیدوارم هر زمان اومدن لطف کنند نظرشون و بنویسن .

سلام آبجی
واقعاچه پیشنهادجالبیه!!!
😄😄

سلام مهشید گل
از نظرت ممنونم .

سلام.دوست جونیا به من یه کم کمک میکنید؟من کسیو ندارم بتونم باهاش مشورت کنم و کمک بخوام ازش

سلام فرشته خانم
شما تنها نیستید. – دوستان هستند که راهنمایی کنند

سلام آبجی پاییزان هستی؟
آبجی تاحالاتوفضای مجازی باکسی به این اسم برخوردی؟
یاس بلور

در بیمارستانی ، دو مرد بیمار در یک اتاق بستری بودند . یکی از بیماران اجازه داشت که هر روز بعد از ظهر یک ساعت روی تختش بنشیند . تخت او در کنار تنها پنجره اتاق بود . اما بیمار دیگر مجبور بود هیچ تکانی نخورد و همیشه پشت به هم اتاقیش روی تخت بخوابد . آن ها ساعت ها با یکدیگر صحبت می کردند ؛ از همسر ، خانواده ، خانه ، سربازی یا تعطیلاتشان با هم حرف می زدند . هر روز بعد از ظهر ، بیماری که تختش کنار پنجره بود ، می نشست و تمام چیزهایی… ادامه نظر »

👌

🙏

نظر کاربر بنا به درخواست وی حذف شد

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

اونهایی که حذف نشدن، مطلب خاصی نداشتن. این کار، بسیار زمان بر هستش و سایت رو متضرر میکنه.

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

بنابه درخواست کاربر کامنت حذف شد

هیچ کامتی اونجا پیدا نکردم. لطفا بهش پاسخ بذارید که این حذف بشه تا پاکش کنم.

خواهش میکنم دوست عزیز پورتال رنگی

مرسی که همراه ما هستید.

راستی بابت گل ها هم ممنونم :)

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

کاش من مدیر این سایت و کانال تلگرامو می دیدم ! خیلی کنجکاوم بدونم این خانوم یا آقا چه شخصیتیه چه شکلیه؟ واقعا هرکی هست احساس میکنم خیلی باشخصیت و باکلاس و یه کم هم توداره! امیدوارم ببینم خیلی دوس دارم دوستتون دارم شبتون پر از آرامش خدایی

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

نظر لطف شماست. انشاالله شاید یک روز همه پورتال رنگی ها یه جا جمع شدن !

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

ان شاللله😍🙌

موافقم.
:)))

منم.

مهشید جان سلام می بینم که گذشته رو حذف کردی و با لبی خندان و ان شاالله دلی شاد اومدی .

سلام
یه چیزی توهمین مایه ها
:))

سلام عزیزم.
مهشید عزیز اینقد گرفته نباش .
اینقد شکایت نکن.
جوری درونتو زنده نگه دار که به همه انرژی مثبت شلیک کنی.
این دوران درس خوندنو من پشت سر گذاشتم خوب میتونم درکت کنم.
واقعا با جون و دل درس میخوندم هرچند که درکنارش خیلی مشکلات داشتم یعنی وقتی یادم میاد واقعا حالم دگرگون میشه…
ولی به این فکر کن آخر هر سختی راحتیه.
اینطوری بهتر میتونی هضم کنی شرایطتو عزیزم.
موفق باشی.

سلام مهشید خانوم آخه شما چن سال دارین که صحبت از افسردگی میکنی؟لطفا قدرخودتون رو بدونید/سالم و سلامت باشی /از طرف داریوش/

سلام دوست عزیز و مهربون پورتال رنگی

خیلی ممنون، مرسی من خوبم، شما چطورید ؟

همراهی شما همیشه برای ما ارزشمند بوده و هست. چرا دلتون گرفته ؟

ما همیشه آرزو داریم که روزهای رنگی با ما داشته باشید.

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

از شما سپاس گزاریم، میدونیم وقت کمی دارید ولی مارو تنها نذاشتید.

نگران نباشید، این روزها هم میره، و روزای خوب میاد. امید داشته باشید و امیدتون رو از دست ندید.

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

شب شما هم بخیر و شادی دوست مهربون و وفادار پورتال رنگی

اره عزیزم درسته.

سلام دوستان عزیز
سلام سوفیا خانم
صبح جمعه همه بخیر .

سلام روماهت پرستوجان.

سلام عزیزم حالت خوبه ؟؟
موافقم خیلی خلوت شده .. همه به نوعی درگیر کارهامون شدیم ولی با این وجود فکر نکنم از صفا و صمیمت اینجا و دوستان عزیزمان غافل شیم.
درسات در چه حالن آبجی جون؟؟خوبن ایشالا؟خسته نباشی خواهری. سخت تلاش کن که موفقیت ازآن توست…

سلام به همه دوستان عزیزم.
انشاالله همگی حالتون خوب باشه.
من اینروزا دیگه تمام وقتمو دانشگاه میگذرونمو درس میخونم خیلی کم فرصت میکنم بیام اینجا ولی قول میدم که هرموقع وقتم ازاد شد مثل الان حتما بهتون سر بزنم
روزای خوشی رو برای همتون ارزومندم.
کوتاهی منو ببخشید.

سلام سوفیا خانوم….
بله متاسفانه منم مثل شما خیلی درگیر درسام شدم.ممنون از شما که بین همه اینا برا ما هم وقت میزارین…خوشحال شدم دوباره پیامتون رو دیدم.

سلام پاییزان عزیزم.
اره دیگه درسا فوق العاده سنگینن منم متاسفانه انتخاب واحدم باتأخیر انجام شد افتضاح ترین سکشن کلاسا به من تعلق گرفت.

سلام روماهت مهشید عزیزم.

سلام.
موفق باشید.

سلام روماهت دوست عزیزم.
ممنونم همچنین شما.

همینطور وایستاده بود به من نگاه میکرد نمیدونستم چه کار کنم راستش ازش میترسیدم – اولین بار بود تو این خونه میدیدمش – رفتم تا یک چیزی پیدا کنم تا حسابش و برسم .بالاخره پیدا کردم .
.
.
.
.
جارو برقی رو آوردم و فرستادمش داخل جاروبرقی .
آخه اون یک مارمولک بود.
چند روز بعد که داشتم جارو میزدم رم گوشی وارد کیسه جارو برقی شد – وای خداجون حالا با این مارمولک مرده و رم گوشی داخل کیسه جارو چه کار کنم .
بالاخره از خیرش گذشتم- تا من باشم موقع جارو برقی زدن دقت کنم .

wpDiscuz