عکس های جدید گلشیفته فراهانی با آرایش متفاوت - پورتال رنگی

چهره ها , فرهنگ و هنر ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس های جدید گلشیفته فراهانی با آرایش متفاوت

در این مقاله از بخش فرهنگ و هنر پورتال رنگی برای شما همراهان عزیز جدیدترین عکس های گلشیفته فراهانی را منتشر کرده ایم. در ادامه بیوگرافی گلشیفته فراهانی را هم می توانید مشاهده کنید

عکس های گلشیفته فراهانی در فیلم آواز عقرب ها

عکس های جدید گلشیفته فراهانی با آرایش متفاوت

عکس های جدید گلشیفته فراهانی با آرایش متفاوت

بیوگرافی گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی با نام شناسنامه‌ای «رهاورد فراهانی» (زاده ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران) هنرپیشه، خواننده و نوازنده ایرانی و از اعضای آکادمی اسکار است. وی هم‌اکنون ساکن فرانسه است.
گل‌شیفته، نخستین‌بار در برابر دوربین ژان موندینو، عکاس سرشناس فرانسوی و برای مجله مادام فیگارو نیمه‌برهنه شد. هم‌چنین فیلم کوتاهی از او و پانزده بازیگر جوانِ دیگر که نام‌شان برای نامزدی بخش «بهترین بازیگر مستعد» جایزه سزار مطرح شده‌بود، منتشر شد که آن‌ها را در حال عریان‌شدن نشان می‌داد.

او بعدها گفت در آن ویدئوی جایزه سزار چیزی که به من گفتند این است که نما از بالای سینه‌ام است، اما بعد دیدم که از زیر سینه گرفته‌اند.

خبر انتشار کلیپ و تصویر برهنه بازیگر بالیده در سال‌های پس از انقلاب ۵۷، در شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های خبری و وبلاگ‌های فارسی‌زبان، واکنش‌های گوناگونی را در حمایت و یا اعتراض و محکومیت عریان‌شدنِ گل‌شیفته برانگیخت.

مجله اگوئیست که یک مجله هنری فرانسوی است، در هفدهمین شماره خود تصاویری کاملاً برهنه از گل‌شیفته فراهانی را منتشر کرد. عکاس این مجموعه عکس‌ها پائولو راورسی، عکاس سرشناس ایتالیایی مُد بود.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x