گلکسی اس ۷ اج injustice برای بازیخورها

موبایل ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

گلکسی اس ۷ اج injustice برای بازیخورها

گلکسی اس ۷ اج injustice برای بازیخورها_ پورتال رنگی : از دیر باز شرکت های سازنده گوشی سعی داشتند تا با ارائه محصولات با کیفیت مخصوصا محصولاتی که به اصطلاح مورد پسند بازیخورها واقع شود گوی سبقت را از هم بربایند. این درست بود که بازی های موبایل هیچگاه قادر به رقابت با بازی های کامپیوتر و یا کنسول های بازی نبود ولی به مرور بازی های موبایل نیز جایگاه خاصی را در بین طرفداران بازی پیدا کرد .با ما همراه باشید تا با یک شگفتی از کمپانی سامسونگ آشنا شوید.
سامسونگ نسخه‌ای از پرچمدار خود، اس ۷ اج را برای دوستداران بازی Injustice معرفی کرد؛ نسخه‌ای که همراه با Gear VR سامسونگ عرضه می‌شود.
سامسونگ این روزها سخت مشغول معرفی گوشی‌های جدید است؛ Galaxy C5 و Galaxy C7 از سری گلکسی سی و نسخه دیگری از پرچمدار این شرکت برای دوستداران بازی. تولید کننده کره‌ای نسخه محدود شده پرچمدار خود را با نام Galaxy S7 Edge Injustice Edition، رسما معرفی کرد.

گلکسی اس 7 اج injustice برای بازیخورها

سامسونگ درکنفرانس خبری اعلام کرد که از همکاری با شرکت Warner Bros خرسند است و نسخه ویژه‌ای از گلکسی اس ۷ اج را برای علاقه مندان به بازی Injustice عرضه می‌کند.همانطور که می‌دانید Warner Bros شرکتی است که بازی Injustice را منتشر کرده است. سامسونگ همچنین عنوان کرده، همیشه به دنبال جلب رضایت دوستداران بازی‌های موبایل بوده است و این همکاری نیز به تقویت این موضوع می‌پردازد.
نسخه Injustice گلکسی اس ۷ اج همراه با Gear VR، اعتبار بازی Injustice و کوپن‌هایی برای محتویات Oculus VR عرضه می‌شود. سامسونگ همچنین گفته، محصولات قرار گرفته در پکیج این گوشی، در بازارهای مختلف، با هم تفاوت دارد.

گلکسی اس 7 اج injustice برای بازیخورها

پورتال رنگی _ گلکسی اس ۷ اج injustice برای بازیخورها _portal.taroot-card.com
منبع : gsm.ir

Please Login to comment