گوشی نوکیا دوباره در بازارهای جهان

موبایل ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

گوشی نوکیا دوباره در بازارهای جهان

گوشی نوکیا دوباره در بازارهای جهان : شرکت مایکروسافت اعلام کرد که طبق قرارداد منعقد شده با شرکتی فنلاندی ، برند نوکیا و تمامی دارایی های وابسته اش به این شرکت منتقل شده است.
بر این اساس نوکیا دوباره می‌تواند اقدام به تولید و عرضه گوشی‌های موبایل کند و به بازارهای جهانی بازگردد. شرکت افسانه‌ای نوکیا که در چند سال گذشته تحت مالکیت مایکروسافت قرار داشت، با قراردادی ۳۵۰ میلیون دلاری به شرکت‌های FIH و HMD واگذار گردید تا از این پس طراحی، ساخت و عرضه گوشی‌های پایین رده نوکیا را بر عهده داشته باشند.

گوشی نوکیا دوباره در بازارهای جهان

دومین شرکت اما به تازگی تاسیس شده و قرار است در ۳ سال آینده بودجه‌ای ۵۰۰ میلیون دلاری برای احیای مجدد نام نوکیا در بازار جهانی سرمایه گذاری کند.
پس از نهایی شدن این قرارداد در نیمه دوم سال ۲۰۱۶، شرکت HDM قادر به فروش گوشی‌های ساده، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند اندرویدی تحت نام نوکیا در یک دهه آینده خواهد بود. علاوه‌ بر نام برند، نرم‌افزار، سرویس‌ها، شبکه پشتیبانی، قراردادها و سایر دارایی‌های مربوط به گوشی‌های نوکیا نیز به HMD واگذار می‌شود.
سال گذشته زمزمه‌ بازگشت دوباه نوکیا به بازار موبایل و تولید گوشی‌های اندرویدی را شنیده بودیم. حال امیدواریم عضویت نوکیا در هیئت مدیره شرکت HMD و همکاری با شرکت فاکسکان، منجر به تولید محصولات در خور شان این برند قدیمی شود.

پورتال رنگی _ گوشی نوکیا دوباره در بازارهای جهان
منبع : gsm.ir

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !