گوگل مپ راه حل مناسب مسیر یابی

موبایل ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

گوگل مپ راه حل مناسب مسیر یابی

گوگل مپ راه حل مناسب مسیر یابی _ پورتال رنگی : شاید در گذشته با چند پرس‌وجوی ساده می‌شد آدرس و مسیر خود را پیدا کرد، اما با گسترش شهرها، افزایش خیابان‌ها و ساخت بزرگراه‌های تو در تو، دیگر روش‌های قدیمی و پرسیدن از این و آن کمکی به شما نمی‌کند. گوگل مپ اپلیکیشن سودمندی است که در پیدا کردن مسیر و آدرس بسیار به کمک شما می‌آید.امروزه استفاده از GPS و اپلیکیشن‌های نقشه موبایل، مسیریابی را بسیار آسان کرده‌اند. گوکل مپ یکی از بهترین برنامه‌های نقشه و مسیریابی برای سیستم عامل اندروید و آی‌اواس است که نقشه شهرها و راه‌های کشور ما را به‌خوبی در خود جای داده‌ و می‌تواند بهترین انتخاب برای پیدا کردن راه باشد.
اگر گوگل مپ را روی گوشی خود نصب دارید ولی نمی‌دانید چگونه از آن برای مسیریابی و پیدا کردن راه کوتاه‌تر و خلوت‌تر کمک بگیرید، در ادامه روش استفاده از آن را به شما یاد خواهیم داد.

گوگل مپ راه حل مناسب مسیر یابی

گوشی را به وای فای یا اینترنت شبکه موبایل وصل کنید.
جی‌ پی‌ اس گوشی را روشن کنید.
گوگل مپس را باز کنید و دکمه سفید رنگ سمت راست را لمس نمایید.
منتظر بمانید تا مکان فعلی شما روی نقشه نمایش داده شود.
دکمه آبی رنگ سمت راست را لمس کنید.
کادر Choose destination را انتخاب و مقصد موردنظر خود را جستجو کنید یا با انتخاب Choose on map آن را روی نقشه مشخص نمایید.

گوگل مپ راه حل مناسب مسیریابی 2

صبر کنید تا گوگل مپ مسیرهای پیشنهادی را به شما نشان دهد. گوگل معمولا سه مسیر را به شما پیشنهاد می‌دهد که اولویت با کوتاه‌ترین و کم‌ترافیک‌ترین آنهاست، ولی می‌توانید مسیرهای دیگر را نیز انتخاب کنید. با انتخاب هر مسیر، مسافت و زمان تقریبی رسیدن به مقصد نمایش داده می‌شود.
با زوم کردن روی نقشه می‌توانید مسیری را که باید از مبدا به مقصد طی شود بررسی کنید یا دکمه آبی رنگ << را انتخاب نمایید تا به صورت قدم به قدم برای رسیدن به مقصد راهنمایی شوید.

در گوگل مپ لازم نیست مبدا فعلی شما را حتما جی‌پی‌اس مشخص کند، بلکه با جستجوی هر آدرسی می‌توانید آن را به عنوان مبدا انتخاب و مسیر رسیدن به مقصد را پیدا کنید.
گوگل مپ قادر است در حالت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت نیز کار مسیریابی را انجام دهد، اما متاسفانه امکان آن در کشور ما وجود ندارد.

پورتال رنگی _ گوگل مپ راه حل مناسب مسیر یابی _ portal.taroot-card.com
منبع : zoomit.ir

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !