فال روزانه : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

فال روزانه : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

فال روزانه – فال امروز شما دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۴ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال توجهتان به مسائل اقتصادی و امکاناتی که می توانند برای شما به همراه داشته باشند بیشتر خواهد شد، اما گول نقشه هایی که وعده یک شبه پولدار شدن را به شما می دهند نخواهید خورد. ممکن است خودتان در چند ماه اول سال برخی طرح های هوشمندانه را در سر بپرورانید که با عمل به آنها نتایج قابل توجهی به دست خواهید آورد، البته کار کردن و پشتکار نیز در این زمینه بی تأثیر نیستند. شما به عشق در نگاه اول معتقد نیستید، ولی اگر چنین موقعیتی برایتان پیش آمد بیش از حد سخت گیری نکنید، کمی به خودتان فرصت بدهید، شاید این دقیقا همان عشقی باشد که انتظارش را داشته اید. بر عکس این نیز ممکن است برایتان اتفاق بیفتد، اگر در نگاه اول از کسی خوشتان نیامد بلافاصله او را کنار نگذارید و نشناخته در مورد طرف مقابلتان قضاوت نکنید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین فروردین:

هیچ اشکال ندارد که به تخیلتان اجازه دهید آزادانه پرواز کند، به شرط آن که اگر دیگران طبق انتظاراتی که شما از آنها دارید رفتار نکردند از آنها دلخور نشوید. نباید فکر کنید که بی آن که حتی چیزی به زبان بیاورید دیگران موظف هستند از دل و جان برای رسیدن شما به رویاهایتان تلاش کنند. . امروز ایده هایی انقلابی در سر دارید و خودتان عمیقا به آنها معتقد هستید و تمام تلاشتان را برای شناساندن و مورد توجه قرار گرفتن آنها خواهید کرد. به این که چه کارهایی باید انجام شود که خانواده خود را به آسایش و آرامش برسانید پی خواهید برد. متاهل ها ماهی با مشغله کاری فراوان پیش رو دارند، یادشان باشد که از الان طوری برنامه ریزی کنند که از عشقشان غافل نشوند.

با وجود اینکه ممکن است در حال تجربه جدال درونی سختی بین عقل و قلب تان باشید احتمالا تصمیم خواهید گرفت که احساسات خود را نادیده بگیرید. شاید شما بدرستی اعتقاد داشته باشید که افکار معقول در نردبان تکامل زندگی بر احساسات برتری دارد. اما واقعیت این است که عقل و منطق به هیچ وجه بر عشق و علاقه برتری ندارد.این جنگ درونی خود را کنترل کنید و سعی کنید در حالیکه در جستجوی تعادل در زندگی تان هستید از آن برای ایجاد کانال های ارتباطی استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مزن بر دل ز نوک غمزه تیرم***که پیش چشم بیمارت بمیرم

نصاب حسن در حد کمال است***زکاتم ده که مسکین و فقیرم

تعبیر: آنقدر که به فکر دیگرانی به فکر خودتنیستی و فقط به این فکر می کنی به عهدی که با دوستانت بسته ای عمل نمایی. در این روزگار پر غوغا بهت اس بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر مطمئن باش صدای تو به خدایت می رسد.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز به نظرتان می رسد که وقتی با دیگران در مورد نیازهایتان حرف می زنید آنها حتی صدایتان را نمی شنوند. شاید این رفتار آنها را تا حدود زیادی تحمل کنید، ولی اگر کسی بخواهد شما را در نیمه راه رها کند عصبانی شده و واکنش نشان خواهید داد و یا خودتان را کنار کشیده و در انزوا فرو خواهید رفت. رفتارها و واکنش های دیگران را به خودتان نگیرید و احساسات آسیب دیده خود را التیام دهید و به یاد داشته باشید که دیگران مسئول احساسات شما نیستند. درست است که همه چیز باب میلتان نیست، اما خوب که دقت کنید می بینید راه زیادی را آمده اید. مجردها در روزهای باقی مانده از این ماه سعی کنند تا جای ممکن دیده شوند، این کار فرصت های زیادی پیش پای آنها خواهد گذاشت.

از بهانه آوردن دست بردارید. عینک خوش بینی و بی خیالی را نیز از چشمان خود بردارید. باید عمیق تر به زندگی و رویدادها نگاه کنید. احتمالا در ارتباط های خود با موانع و مشکلات بزرگی روبه رو شوید. امروز در هیچ زمینه ای تصمیم گیری نکنید. هیچ قولی ندهید. حتی حرف های جدی هم نداشته باشید. اعصابتان ناآرام است و نمی توانید درست فکر کنید و ممکن است کارهای خود را خراب کنید. به دعوت دوستان پاسخ منفی بدهید. امروز برای آغاز کار یا دوستی زمان خوبی نیست.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین خرداد:

امروز به نظرتان می رسد که وقتی با دیگران در مورد نیازهایتان حرف می زنید آنها حتی صدایتان را نمی شنوند. شاید این رفتار آنها را تا حدود زیادی تحمل کنید، ولی اگر کسی بخواهد شما را در نیمه راه رها کند عصبانی شده و واکنش نشان خواهید داد و یا خودتان را کنار کشیده و در انزوا فرو خواهید رفت. رفتارها و واکنش های دیگران را به خودتان نگیرید و احساسات آسیب دیده خود را التیام دهید و به یاد داشته باشید که دیگران مسئول احساسات شما نیستند. درست است که همه چیز باب میلتان نیست، اما خوب که دقت کنید می بینید راه زیادی را آمده اید. مجردها در روزهای باقی مانده از این ماه سعی کنند تا جای ممکن دیده شوند، این کار فرصت های زیادی پیش پای آنها خواهد گذاشت.

امروز دلتان می خواهد کارهای بی حساب و کتاب بکنید و خودتان را در اولویت قرار دهید، اما این کارها با شخصیت شما جور در نمی آیند و به همین دلیل هرچقدر هم این کارها جذبتان کنند احساس گناه با شما همراه خواهد بود. انتخاب اینکه به آنهایی که دوست دارید اجازه بدهید وقتی که به خودتان تعلق دارد را از شما بگیرند یا خیر به خودتان بستگی دارد. اگر خیلی ضروری نیست به آنها با خیال راحت «نه» بگویید، این می تواند فرصت بسیار خوبی برای تمرین نه گفتن باشد. اگر در رابطه عاطفی خود مشکلی دارید با غرق کردن خودتان در کار نمی توانید آن مشکل را حل کنید. اگر شک و تردیدی به رابطه خود دارید آن را حل کنید و خودتان را هر چه سریعتر از این وضعیت نجات دهید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

خوش خبر باشی ای نسیم شمال***که به ما می رسد زمان وصال

قصه العشق لا انفصام لها***فصمت ها هنا لسان القال

تعبیر: خبری را که مدت ها در اتظارش بودی رسیده است. زما وصال نزدیک است. قصه عشق شروع شده و زمان جدایی پایان یافته است. تو هم به کمال و جمال می رسی. میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین تیر:

امروز رابطه تان با کسی که دوست دارید بیش از آن که فیزیکی باشد روحی و عاطفی است. به جای این که در ذهنتان خیال رابطه ای ایده آل در آینده را در سر بپرورانید در نظر بگیرید که کارهایی که اکنون می کنید چه نقشی روی رشد رابطه و آینده تان می توانند بگذرانند. شویم شما در فکرتان خودتان را برای تغییری بزرگ دارید آماده می کنید، از رفتن به شهری دیگر گرفته تا اعلام عشقی ناگهانی و یا تغییر شغلتان، هر کاری ممکن است بکنید، اما یادتان باشد در این کار جانب احتیاط را رعایت کنید. وقت آن رسیده است که بنشینید و کمی با خودتان حساب و کتاب کنید. این چند وقت خرج های بیهوده زیاد کرده اید، کمی برای پس انداز برنامه کنید و خرج های غیر ضروری را از برنامه خود حذف کنید

اگر شما درباره افکارتان صحبت نکنید فرصتهای خوب نیز فرا می رسند، شما باید برای مدتی طولانی افکارتان را فقط پیش خود نگه دارید. این سخن به این معنا نیست که شما از تحریک کردن احساسات نیرومند می ترسید؛ بلکه فقط به این معنا است که شما نمی توانید بفهمید که برای محو کردن زخمهای کهنه و ناراحتیهای اخیر، انجام دادن چه کاری خوب است. اما راهی پیدا کنید که بتوانید به طور مؤثر موفق به شناختن هر نگرش منفی یا ناراحتی هایی که می توانند به نقطه ای بحرانی برسند، بشوید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

بنفشه دوش به گل گفت و خوش نشانی داد***که تاب من به جهان طره فلانی داد

دلم خزانه اسرار بود و دست قضا***درش ببست و کلیدش به دلستانی داد

تعبیر:  مقدمات رسیدن به مرادت مهیا شده. دست قضا همه چیز را روبراه کرده و درهای بسته به رویت باز می شوندو دوباره جوان می شوی و شادابی خود را به دست می آوری. فقط مواظب حریفان خود باش که اینبار هم سرمایه ی تو را از بین نبرند. اسرارت را هم برای خودت حفظ کن

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مرداد:

گاهی در روابط اجتماعی حفظ حد و مرزها کار بسیار سختی می تواند باشد، ولی اگر می خواهید چه در منزل و چه در محل کار روابطتان به خوبی پیش بروند باید این حدود را رعایت کنید. شما دارید احساسات تازه ای را تجربه می کنید که نمی دانید چقدر از آنها را باید با دیگران به اشتراک گذاشته و چقدر را برای خودتان نگه دارید. متاسفانه در شرایط بحرانی فعلی استفاده از منطق و قدرت تحلیلتان برای شما دشوار است، ولی جای نگرانی نیست، اگر به ندای قلبتان گوش کنید شما را به راه درست هدایت خواهد کرد. هیچ چیزی به نام «رابطه بی نقص» وجود ندارد، پس چرا خودتان و عشقتان را برای ثابت کردن بی نقص بودن رابطه خودتان به دیگران اینقدر تحت فشار قرار می دهید؟

اجازه ندهید دوستان جدیدتان با حرف هایشان شما را راضی به انجام کارهایی کنند که می دانید نباید انجام دهید. زمان زیادی طول کشیده است تا موقعیت امن فعلی خود را به دست بیاورید، پس آن را بیهوده به خطر نیندازید. این هفته برخی درگیری های لفظی با کوچکترها ممکن است پیش بیاید که اصلا برازنده شما نیست، رفتار خود را کنترل کرده و سکوت کرده و گوش کنید. کمی خسته و کسل هستید، اگر هر یک از دوست هایتان از شما دعوت کردند که با هم به بیرون بروید بی درنگ این دعوت را قبول کنید و مطمئن باشید زمان بسیار لذت بخشی را با هم خواهید گذراند. به زودی یک سفر هوایی خواهید داشت!

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

فاش می گویم و از گفته خود دلشادم***بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم

طایر گلشن قدسم چه دهم شرح فراق***که در این دامگه حادثه چون افتادم

تعبیر: بسیار انسان وارسته و با ایمانی هستید و جز بندگی خدا را نمی پذیرید. بارها از دام شیطان به سلامت رهایی پیدا کرده اید. جای شما بهشت برین است. جز خدمت به خلق به چیز دیگریفکر نمی کنید. مورد امتحان الهی قرار گرفته اید. سعی کنید مثل همیشه سربلند از این آزمون بیرون بیایید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین شهریور:

شما دارید ویژگی هایی که خودتان دارید و آنها را نمی پسندید به دوستان نزدیک یا همکاران و اطرافیانتان نسبت می دهید. در حال حاضر بهتر است به احساسات خود اعتماد نکنید زیرا ممکن است شما را به راه اشتباهی راهنمایی کنند. به جای این کار احساسات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و به بازخوردی که از آنها دریافت می کنید گوش کنید. حتی پیچیده ترین روابط هم وقتی با ذهن و گوشی باز در مورد آنها صحبت کنید رو به بهبود خواهند رفت. چرا احساس می کنید باید هر کاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهید؟ این که تمام تلاشتان را می کنید شایان تقدیر است، اما برای برخی چیزها مثل کارهای روزمره خانه لزومی نداد انقدر خودتان را اذیت کنید

حتی اگر امروز روز خوبی باشد، ولی شما به راحتی نیت یک فرد دیگر را بد تعبیر می کنید. ممکن است که شما معتقد باشید که دیگران از شما حمایت نمی کنند، و یا حتی بدتر، به ضرر شما کار می کنند، و برای این باور خود دلایلی هم داشته باشید. اما دلیل این کار این است که شما از تسلیم شدن می ترسید. برطرف کردن سستی های خودتان مهم تر از تسلط داشتن بر افراد دیگر است.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مهر:

با وجود این که امروز شما هیچ تلاشی برای مخفی کردن احساسات خود نمی کنید، دیگران نمی توانند احساسات واقعیتان را درک کنند. خوشبختانه شما می توانید به وضوح در مورد آنچه در ذهن و قلبتان می گذرد صحبت کنید ولی ماهیت خواسته ها و نیازهایتان به گونه ای است که دیگران نمی توانند آنها را درک کرده و با شما همراه شوند. دیگران را تحت فشار نگذارید و به تفاوت هایی که بین شما و آنها وجود دارد احترام بگذارید. شما در گرفتن تصمیم های ناگهانی استاد هستید، به ویژه وقتی پای پول خرج کردن در میان باشد، اما به شما توصیه می شود قبل از خریدن آن چیز گران قیمتی که چشمتان را گرفته است از خودتان بپرسید آیا واقعا به دردتان می خورد و به آن نیاز دارید؟

اگر امروز شما بتوانید به جهانی آرمانی راه پیدا کنید، در حالی که موسیقی مطلوب شما به نرمی در پس زمینه نواخته می شود، همه رنگها نیز کاملاً با هم هماهنگ خواهند بود. خوشبختانه لزومی ندارد برای اینکه دنیای کاملی را ببینید به جاهای دیگر مسافرت کنید، برای اینکه عطارد با نپتون در سازگاری کامل به سر می برد. از همان جایی که هستید به رویاهایتان فکر کنید و سعی کنید حداقل یکی از آنها را به واقعیت تبدیل کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در عهد پادشاه خطابخش جرم پوش***حافظ قرابه کش شد و مفتی پیاله نوش

صوفی ز کنج صومعه با پای خم نشست***تا دید محتسب که سبو می کشد به دوش

تعبیر: الان موقع حرف زدن نیست، کمی تال کن. فکری به حال خودت بکن تا از این غم رهایی پیدا کنی. تا جوانی می توانی کاری انجام دهی. نگو فعلا” جوانم و وقت برای توبه زیاد است. برای رسیدن به مراد باید رنج و سختی و انتظار بکشی و اگر عجله کنی همه چیز را بر باد می دهی

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آبان:

در حال حاضر احساسات شما نوسانات بسیاری دارند و پیدا کردن جایی مطمئن برای به زبان آوردن آنها آسان نیست. با وجود این که دوستان مورد اعتمادتان حاضر به شنیدن داستان جدیدتان هستند شما نمی خواهید با گفته هایتان برای آنها دردسر درست کنید. با وجود اینکه پیش خودتان تقریبا مطمئن هستید که بیشتر افرادی که با آنها سر و کار دارید هوایتان را دارند، اما بعد نیست هر از گاهی این وفاداری را مورد امتحان قرار دهید و ببینید دوستان واقعیتان چه کسانی هستند. در حال حاضر شانس خوب، دوست های وفادار و عشقی مهربان دارید، دیگر از خدا چه می خواهید؟ برای تمام داشته هایتان خدا را شکر کنید.

احساس این که قرار است شخصی به دیدنتان بیاید تمام روز با شما خواهد بود. به احتمال زیاد حسس ششمتان به شما راست می گوید، فقط در یک چیز اشتباه می کند و آن این است که به احتمال زیاد بیش از یک نفر به دیدن شما خواهد آمد. برخی از دوستانتان ممکن است اخبار خوبی داشته باشند که دلشان می خواهد هرچه زودتر با شما در میان بگذارند. پس خانه را مرتب کنید، منتظر بمانید و وقتی آمدند خودتان را تعجب زده نشان دهید. امروز عشقتان شما را بسیار خوشحال خواهد کرد، پس شما نیز سعی کنید او را شاد کرده و شبی زیبا را در کنار یکدیگر بگذرانید. وقت آن رسیده است که برای یک تعطیلات لذت بخش برنامه ریزی کنید، شما نیاز به استراحت دارید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

صبا وقت سحر بویی ز زلف یار می آورد***دل شوریده ما را به بو در کار می آورد

من آن شکل صنوبر را ز باغ دیده برکندم***که هر گل کز غمش بشکفت محنت بار می آورد

تعبیر: به قولی که به خودت داده ای عمل کن وگرنه غم به دنبال می آوری. اگر این کار را کنی خانه ی دلت روشن می شود. دیگر ترسی از مشکلات نداری، قاصدی خبری برایت می آورد که در آن خبر از لطف و بخشش است. تعجب نکن در اراده ی خداوند هر چیزی امکان پذیر است

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آذر:

شما آماده اید تا فاصله ای که بین شما و کسی که دوست دارید را از بین ببرید، ولی رابطه شما با گذشته پیوند خورده است. با وجود این که نگران هستید مبادا زیاده روی در بیان احساساتتان در دیگران اثراتی منفی ایجاد کند، ولی امروز برعکس آنچه فکر می کنید اگر احساسات خود را به طور کامل به طرف مقابلتان انتقال ندهید به مشکل برخواهید خورد، پس هر چه در قلبتان می گذرد را به زبان بیاورید. احساس می کنید مشکلاتی که چند روز اخیر داشته اید کنترل اوضاع را از دست شما خارج کرده اند و نمی دانید چکار می خواهید بکنید، اما با افراد جدیدی آشنا می شوید که در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

امروز شاید احساس یک مرغ مادر را داشته باشید و دوست داشته باشید که از هر کسی که در اطراف شماست و از نزدیکان شما محسوب می شود نگهداری و مواظبت کنید. شما می دانید چه چیزی برای آنها بهتر است و آنها نیز حاضر نیستند که هیچ نظری را بجز نظرات خود بشنوند. اما رفتار قاطع شما خود بخود روی آنها تاثیر گذاشته و آنها را تشویق می کند تا دور شما جمع شوند و به روش خود و نه به روش شما عمل کنند. خوشبختانه، در این لحظه براحتی می توان از اشتباه جلوگیری کرد؛ فقط قبل از اینکه خود شما به تنهایی تصمیم بگیرید که برای دیگران چه چیزی بهتر است ، از خودشان بپرسید که چه می خواهند!

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دلبر برفت و دلشدگان را خبر نکرد***یاد حریف شهر و رفیق سفر نکرد

یا بخت من طریق مروت فروگذاشت***یا او به شاهراه طریقت گذر نکرد

تعبیر: به جمالت مغرور شده ای. محبت و دوست داشتن را فراموش کرده و به دنبال مال دنیا هستی. این را بدان که ظاهر زیبا و مال دنیا ماندنی نیست. این محبت و عشق است که هیچ وقت پایانی ندارد. به یار ود نظر کن و از راهی که رفته ای برگرد.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین دی:

امروز در محل کارتان بازخورد بسیار مثبتی از همکارانتان دریافت خواهید کرد که شما را شگفت زده می کند. نه این که فکر کنید لیاقت این توجه را ندارید، فقط کمی برایتان غیر منتظره است. با این همه به دلیل اتفاقاتی که در گذشته افتاده اند و اثرات آنها هنوز هم روی شما باقی مانده است نیاز شما به تأیید و تحسین به این راحتی برطرف نخواهد شد. نگذارید اعتماد به نفستان وابسته به گفته ها و نظرات دیگران باشد. ارزش خودتان را با کیفیت کاری که انجام می دهید بسنجید، هیچ کس تا وقتی که خودتان اجازه ندهید نمی تواند شما را دست کم بگیرد. کمی عقبتر بایستید و به خواسته های خودتان هم فکر کنید، انگار زیادی به توصیه های دیگران عمل کرده اید.

همچنانکه روز آغاز می گردد، کارهای بسیار جدی شما نیز شروع می شود چنانچه در طول روز می فهمید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و وقتی برای از دست دادن ندارید. خوشبختانه، در تعطیلات گذشته تفریح کرده اید و الان آماده اید که روی کاری که در دست دارید متمرکز شوید. هر تغییری که لازم است، در رفتار و روش خود بدهید و ومشغول به کار شوید چرا که واقعا زمانی برای هدر دادن ندارید. پس همین الان شروع کنید!

فال حافظ امروز متولدین دی :

می دمد صبح و کله بست سحاب***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر: در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین بهمن:

با وجود این که شما برای دست یابی به نتایجی فوق العاده انگیزه بسیار زیادی در خود احساس می کنید، این که بتوانید تا آخر راه را ادامه دهید حتمی نیست. بخشی از مشکل شما این است که نمی توانید بین تمایل به دست یابی به رضایت شخصی و خوشگذرانی و دنبال کردن مسیر موفقیت در حرفه ای که انتخاب کرده اید تعادل برقرار کنید. متاسفانه نمی شود به هر دوی اینها به طور تمام و کمال دست پیدا کنید، زیرا هر شبانه روز بیست و چهار ساعت بیشتر نیست و باید از یک چیزهایی بزنید. عاقلانه تر این است که به جای وقت گذاشتن برای خوشی های زودگذر ذهنتان را روی کارتان متمرکز کنید. بهترین راه برای پیش بینی آینده این است که خودتان آن را بسازید.

هیچ کس به اندازه اعضای نزدیک خانواده نمی توانند روی آدم تاثیر بگذارند. سعی کنید احساسات خود را با ذهن و عقلتان هماهنگ کنید. نه زیادی احساساتی باشید و نه زیادی منطقی. تا حد امکان به حرف های دیگران گوش کنید. این را بدانید که حتی در میان حرف های ساده آدم ها هم می توانید مسایل مهمی برای آموختن پیدا کنید. با درک درست داشتن از اطرافیان می توانید مراتب احترام خود را به آنها نشان دهید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در همه دیر مغان نیست چو من شیدایی***خرقه جایی گرو باده و دفتر جایی

دل که آیینه شاهیست غباری دارد***از خدا می طلبم صحبت روشن رایی

تعبیر: بسیار دلتنگ هستید و به دنبال کسی می گردید که درد دلتان را به او بگوئید ولی کسی را پیدا نمی کنید از غصه مثل شمع اب می شوید بدون اینکه پروانه ای پیش رویتان باشد. شاید یار از شما دور باشد ولی خدا با شماست و ندایی در دلتان می گوید که فردایتان حتما” از امروزتان می باشد.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اسفند:

گاهی اوقات با وجود این که قلبا می خواهید کسی به شما نزدیک باشد او را از خودتان می رانید. امروز آنقدر سعی در مخفی کردن و محافظت از احساساتتان دارید که حاضر هستید به غیر از آنها در مورد هر چیز دیگری حرف بزنید. شما امیدوار هستید دیگران متوجه حصاری که به دور قلبتان کشیده اید نشوند، ولی کافی است یک نفر سوالی در رابطه با احساستان از شما بپرسد تا سفره دلتان را باز کنید. اگر این کار را بکنید در کمال تعجب خواهید دید که با گفتن حقیقت احساس آرامش و راحتی بیشتری می کنید و دیگر نیازی نیست پشت ماسکی دروغین مخفی شوید. کسانی که شما را با چهره واقعیتان می پذیرند دوستان واقعی شما هستند.

خودتان را برای یک جمعه هیجان انگیز آماده کنید. کارهای همیشگی شما را خسته کرده اند و حتی دوستانتان را نیز به انجام یک کار جدید و جالب دعوت می کنید. در این زمینه می توانید به راحتی آنها را قانع و با خود همراه کنید. اما به خاطر داشته باشید که سراغ کارهایی نروید که توانایی رویارویی با عواقب احتمالی آنها را ندارید و قبل از انجام هر کاری به آن خوب فکر کنید. احساس فشار ناشی از کار و مسئولیت هایی که دارید شما را خسته کرده است، در این زمینه بهترین همراه شما همسرتان خواهد بود. از او بخواهید در کنارتان باشد و نیاز های خود را با او در میان بگذارید. آنهایی که تنها هستند امروز ممکن است خودشان را در کنار شخص ویژه ای بیابند که دلشان می خواهد به او نزدیکتر شوند. به جای حرف زدن بیشتر گوش کنید

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

گر چه ما بندگان پادشهیم***پادشاهان ملک صبحگهیم

گنج در آستین و کیسه تهی***جام گیتی نما و خاک رهیم

تعبیر: گنج بزرگی در منارتان هست که تسبت با آن بی اهمیتید. آنقدر مغرور شده اید که به اطاف و زیر پای خودتان نگاه نمی کنید. همنشینی با دوستانتان را غنیمت بدانید و از خواب غفلت بیدار شوید. دشمنی را کر بگذارید تا بتوانید پیروز شوید و به نیات خودتان برسید باید مانند شیری باشید تا بتوانید دشمنان را که همچون ماری شما را نیش می زنند از بین ببرید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.