فال روزانه : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

فال روزانه : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

فال روزانه – فال امروز شما پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۷ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در تولد امسالتان با غریبه ای دیدار خواهید کرد که نقشی مهم تر از گرم کردن جشن تولدتان در زندگی شما خواهد داشت. در ابتدا شاید به نظر رابطه ای زودگذر باشد ولی خودتان هم نمی توانید باور کنید که این احساس تا کجاها پیش خواهد رفت. تا مرداد ماه این رابطه چه عاطفی، چه کاری و یا حتی دوستی باشد به رابطه ای فوق العاده تبدیل خواهد شد و پیش از فرا رسیدن پاییز تصمیم خواهید گرفت که آن را وارد مرحله جدیدی کنید. برای پیشرفت در زندگی حرفه ایتان باید پیش از هر کاریجواب سوال هایی که در ذهنتان هستند را یافته و با بر اساس آنها پیش بروید. شهریور ماه بری پیشرفت حرفه ای فرصتی فوق العاده برای شما خواهد بود و خواهید توانست روابط کاریتان را بهبود بخشید و کارها را همان طوری که می خواهید پیش ببرید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین فروردین:

امروز اگر کسی بخواهد صداقت و درستی شما را زیر سوال ببرد اصلا خوشحال نخواهید شد زیرا فکر می کنید که کارهایی مهمتر از دفاع از خودتان در برابر این افکار بیهوده دارید، ولی اگر می خواهید روابط شخصی و یا حرفه ای خود را محکمتر کنید باید این کار را بکنید. شما اصلا آدم انتقاد پذیری نیستید، ولی اگر می خواهید رشد کنید و به خواسته ها و اهدافتان برسید باید دست از دیوار کشیدن به دور خودتان بردارید. کمی ریسک کرده و موانعی که بین شما و دیگران فاصله ایجاد کرده اند را از میان بردارید. اگر بتوانید شرایط به وجود آمده را از بین برده و احترام متقابل ایجاد کنید با همکاری با دیگران و انجام کارها به صورت گروهی هیچ حد و مرزی برای موفقیت هایتان وجود نخواهد داشت.

امروز خودتان را برای مهمان های ناخوانده آماده کنید و با روی باز از آنها پذیرایی کنید، شاید کمی خسته شوید، اما انرژی فراوانی نیز از بودن در این جمع دریافت خواهید کرد. وقتی از تمام توان و انرژی خود استفاده کنید شک نداشته باشید که موفقیت به سراغتان خواهد آمد، کافی است با جریان پیش بروید. خواسته هایتان را بدون هیچ خجالتی با دیگران در میان بگذارید و خواهید دید که آنها از شما حمایت خواهند کرد. آیا از عشقتان دلخور هستید؟ شما انسانی بسیار حساس هستید و خیلی زود ناراحت می شوید، کمی به دلیل دلخوریتان فکر کنید و ببینید که آیا واقعا حق با شماست یا تنها حساسیت زیاد شما این وضعیت را به وجود آورده است؟

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست***بیار نفحه ای از گیسوی معنبر دوست

به جان او که به شکرانه جان برافشانم***اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست

تعبیر: منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اردیبهشت:

روابطی که پایه هایی استوار داشته باشند در مقابل گذشت زمان لطمه ندیده و سالم و پایدار باقی خواهند ماند. با این حال ممکن است فکر کنید شاید بهتر باشد که برای جلوگیری از تنش و درگیری بعضی چیزها را پنهان کنید. متاسفانه اگر چنین راهی را برای راحت تر کردن کار خودتان در پیش بگیرید دیر یا زود در مسیرتان به مشکل برخواهید خورد. به زبان آوردن مسائل و مشکلات حل نشده نیاز به شجاعت دارد، ولی فرصتی برای حل کردن آنها برای شما فراهم خواهد کرد. هیچ راه فراری وجود ندارد؛ اگر می خواهید رابطه تان دوام داشته باشد باید این کار را حتی اگر برایتان خیلی دشوار باشد هم انجام دهید.

این خیلی گیج کننده است که ندانید به چه کسی می توانید اعتماد کنید. توانایی ترسیم شما ممکن است امروز اطلاعات باارزشی برایتان داشته باشد. و این همه آنچه که شما تا به حال می دانستید را نقض می کند. در فرضیات دیگران غرق نشوید، حتی اگر احساس می کنید که مجبور هستید که راهی را انتخاب کنید که فکر می کنید به سختی شما را درگیر می کند. چند روزی صبر کنید تا بفهمید که چگونه جنگ تمام می شود قبل از اینکه بخواهید یک راه را از میان دیگری به اجبار انتخاب کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بتی دارم که گرد گل ز سنبل سایه بان دارد***بهار عارضش خطی به خون ارغوان دارد

غبار خط بپوشانید خورشید رخش یا رب***بقای جاودانش ده که حسن جاودان دارد

تعبیر: شما مثل کسی هستید که بدون تامل کاری را انجام می دهد. ظواهر شما را فریفته است. تازه مشکلات شما بعد از این شروع می شود. بهتر است در مورد کاری که می خواهید انجام دهید مشورت کنید وگرنه به شما آفت می رسد. تاخیر جایز نیست از تجربه ی دیگران استفاده کنید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین خرداد:

شاید فکر کنید که دارید زمان را از دست می دهید و اگر افکار و ایده هایی که در سر دارید را با همکاران و یا رئیستان در میان نگذارید فرصت فوق العاده ای را از دست خواهید داد. در واقع تا حدودی حق با شما است و اگر امروز در مورد این موضوع حرف بزنید هرچقدر که بگذرد صحبت کردن در مورد آن برایتان سخت تر خواهد شد، پس تا تنور داغ است بچسبانید و آنچه در سر دارید را به زبان بیاورید، در غیر این صورت باید یاد بگیرید که با حس پشیمانیتان کنار بیایید. اگر امروز با دوستان و نزدیکانتان دور هم جمع شدید به جای این که بلافاصله در هر بحثی که صورت می گیرد دخالت کنید خوب به آنچه می شنوید فکر کنید و حرف هایتان را درست انتخاب کنید.

امروز اصلا وقت مناسبی برای برنامه ریزی کردن نیست، بنابراین شما می کوشید که تا جایی که می توانید خودجوش باشید. این تاکتیک باید خوب کار کند، مگر اینکه افراد دیگر در مورد توانایی و مهارتهایتان ازتان بپرسند و شما تصمیم به عقب نشینی کردن بگیرید. با همه این احوال مجادله کردن هیچ چیز را حل نمی کند. شما می توانید با تمرکز کردن بر اهدافتان و بی توجه بودن به حرف های مردم از مجادله های بی خودی دوری کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

به دور لاله قدح گیر و بی ریا می باش***به بوی گل نفسی همدم صبا می باش

نگویمت که همه ساله می پرستی کن***سه ماه می خور و نه ماه پارسا می باش

تعبیر: تو کار خیرات را انجام بده و ار بنده ی خدا تمنای جواب نداشته باش خداوند در جای دیگر جواب کار خوبت را می دهد. رحمت خداوند شامل حالت شده و مالی خوب به تو می رسد. گره از کارت باز می شود. تو کار خودت را بکن دشمن شکست می خورد و دست به هر چه بزنی طلا می شود.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین تیر:

مسیر به انجام رساندن وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارید و دنبال کردن رویاهایی که برای آینده تان دارید به نظر از دو راه کاملا متفاوت می گذرد. خوشبختانه امروز شما قادر هستید همزمان هر دو راه را طی کرده و هم خواسته های خود را دنبال کرده و هم به تعهداتی که داده اید عمل کنید. زمانی که تخیلاتتان بر اساس واقعیت باشد همه چیز دست به دست هم خواهد داد تا به خواسته هایتان برسید. امروز بحث هایی که در مورد مسائل اقتصادی در اطرافتان در جریان هستند فکر شما را به خود مشغول کرده و ایده های تازه ای را برای بهتر کردن اوضاع اقتصادیتان به ذهن شما خواهند آورد، بی تفاوت از کنار آنها رد نشوید و حداقل ایده هایتان را جایی بنویسید تا بعدا به آنها بیشتر فکر کنید.

امروز باید در هر کاری که انجام می دهید سنگ تمام بگذارید و بدرخشید، پس حواس تان باشد که ممکن است زمان استراحت نداشته باشید. در این که می خواهید عالی و بدون نقص باشید حرفی وجود ندارد، اما شاید دیگران از این همه سرسختی که نشان می دهید اذیت شوند. بدانید که اصلاً مهم نیست که دیگران چه فکری درباره ی شما می کنند، بلکه این قضاوت خودتان است که باید به آن توجه کنید. البته تا زمانی که به هدف تان نرسیده اید بهتر است کمی انعطاف پذیری نشان دهید تا شاید اعصاب دیگران هم راحت تر شود.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد***دل رمیده ما را رفیق و مونس شد

نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت***به غمزه مساله آموز صد مدرس شد

تعبیر: اگر تا به امروز دوست و همراهی نداشته ای به خاطر این اسست که خودت نمی خواستی تا امروز دنیا بر وفق مرادت نبوده وای این دوران رو به اتمام است و بخت و اقبال خوشی در راه است. منفی باف نباش، اختیارت را دست کسی نده.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مرداد:

با وجود این که ممکن است هنوز نقشه مشخصی برای پیش بردن کارهایتان نداشته باشید بهتر است کمی وقت گذاشته و اهدافتان را یک جا نوشته و سپس در مورد این که آنها را چگونه می توان به دست آورد و راه رسیدن به آنها نیز فکر کرده و توضیحاتی به نوشته هایتان اضافه کنید. اگر نتوانستید برای تک تک آنها راهی پیدا کنید و یا کنترل تمام افکار و ایده هایی که ناگهان به سرتان هوم آورده اند برایتان کار سختی بود نگران نشوید. مهم این اس که قدم به قدم پیش بروید و جزئیات هر یک از اهداف و برنامه هاتان را در زمان مناسب در نظر بگیرید تا به مرور زمان به مقصد مورد نظرتان برسید. طولانی ترین سفرها با برداشتن اولین قدم آغاز می شوند.

ارتباط های دوستانه ای را که به تازگی آغاز کرده اید، ارتباط های درستی نیستند و به نتیجه ای که شما مد نظر دارید ختم نمی شود. شاید حتی پایان غم انگیزی داشته باشد. طرز درست و صحیح رقتار کردن در رابطه با هر موضوعی را سر لوحه خود قرار دهید. تا زمانی که از تصمیمی اطمینان صد در صد پیدا نکرده اید در آن مسیر گام نگذارید زیرا شما فردی هستید که اگر در رابطه با کاری اطلاع حتمی نداشته باشید تا پایان مسیر دچار استرس خواهید بود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مرا چشمیست خون افشان ز دست آن کمان ابرو***جهان بس فتنه خواهد دید از آن چشم و از آن ابرو

غلام چشم آن ترکم که در خواب خوش مستی***نگارین گلشنش روی است و مشکین سایبان ابرو

تعبیر: به خاطر مسائل مادی از خداوند دور شده اید. هر چند که تلاش کرده اید اما به جای اینکه به هدف نزدیکتر شوید از آن دور شده اید و این نشانه ی سستشدن ایمانتان است. باز هم به خدا توکل کنید. راه راست برایتان روشن می شود و حسودان و رقیبان شکست می خورند

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین شهریور:

امروز چانه تان حسابی گرم شده است و آنقدر در مورد افکار و ایده هایی که در مورد کارتان دارید حرف می زنید که سر همکارانتان را به درد می آورید. شاید به آنچه می گویید فکر کرده باشید و پرت و پلا نگویید، ولی اجرای گفته هایتان به آسانی به زبان آوردن آنها نیست و فاصله بین حرف و عمل بسیار است. قبل از هر کاری شما باید یاد بگیرید که چطور این ایده ها و پروژه هایی که در سر دارید را می شود عملی کرد. در مورد کارهایی حرف بزنید و تصمیم بگیرید که علم کافی برای عمل کردن به آنها را داشته باشید. برای یک آخر هفته خوب و دلچسب در کنار خانواده تان برنامه ریزی کنید و اگر این اواخر فرزندانتان را زیاد به گردش و تفریح نبرده اید حتما زمانی را به این کار اختصاص دهید.

دیدار با یکی از اعضای خانواده که از شما دور بوده و یا با هم ارتباطی نداشته اید احساساتی قوی را در شما زنده خواهد کرد. خاطرات گذشته به شما هجوم می آورند و شما را غرق در افکار مختلف و یا حتی کمی عصبانی خواهند کرد. اما سعی کنید به عصبانیتتان مسلط باشید و بعد از این همه مدت این دیدار مجدد را خراب نکنید. توصیه می شود امروز سرتان به کار خودتان باشد و کاری به کار دیگران نداشته باشید، در غیر این صورت ممکن است برای خودتان دردسر درست کنید. اگر بین شما و عشقتان دلخوری پیش آمده است توصیه می کنیم برای شکستن یخ به وجود آمده پیشقدم شوید، حتی اگر این تلاش خیلی موفقیت آمیز هم نباشد شما عشق خود را ثابت کرده اید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

چو سرو اگر بخرامی دمی به گلزاری***خورد ز غیرت روی تو هر گلی خاری

ز کفر زلف تو هر حلقه ای و آشوبی***ز سحر چشم تو هر گوشه ای و بیماری

تعبیر: دست به سوی هر گلی دراز می کنید خاری از آن به دستتان می نشیند یعنی اینکه به هر کسی که نرد عشق می بازید ضرر می بینید. بسیار ناراحتید، فکر می کنید شکست خورده اید کفر می گوئید. دلتان را صاف کنید باز هم امتحان کنید شعارتان این باشد که تا پیروز نشوم از پای نمی نشینم.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مهر:

امروز اگر خودتان به خواسته هایتان نرسیده اید در حالی که یکی از اطرافیانتان هر چیزی که ممکن است بخواهد را در اختیار دارد، ممکن است ناگهان حس حسادت تمام وجودتان را در بگیرد. این دست خودتان نیست، متاسفانه شرایط کیهانی در حال حاضر باعث شده اند که مادیات برای شما اهمیت ویژه ای پیدا کنند و احساس شادی و خوشبختیتان را وابسته به اموال و داشته های مادی خود بدانید. به جای این که با حس حسادت وجود خود را مسموم کرده و با فکر کردن به کمبودها و نداشته هایتان خود را آزار بدهید بهتر است کمی هم به داشته هایتان فکر کنید. ثروت واقعی و پایدار چیزی فراتر از این هاست، برای یافتن ثروت حقیقیتان به قلبتان رجوع کنید.

امروز فرصتی دست داده که می توانید به همه ی کسانی که فکر می کنند به اندازه ی کافی کوشا نیستید نشان دهید که چه قدر پشتکار دارید. اصلاً اهمیتی ندارد که چه کاری انجام می دهید، فقط این که به دنبال چیزهای خوب و ویژه باشید. اگر به کسی قول دادید که کاری برای اش انجام می دهید، اجازه ندهید که دیگران رأی تان را تغییر دهند. پس کمتر حرف بزنید و دل به کار دهید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد***عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد

ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد***چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد

تعبیر: تغییر و تحولات بسیار زیادی در زندگیت رخ می دهد. دوباره دلت جوان می شود. قدر سلامتی خود و اطرافیانت را بدان. ماه شعبان و رمضان فرصت بسیار خوبی است برای دعا و رسیدن به حاجات. بسیار خوش هستی چون همه چیز برایت آفریده شده است.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آبان:

امروز علاقه ای به صحبت کردن در مورد این که چطور می توانید اوضاع زندگیتان را بهبود ببخشید ندارید؛ در واقع شما ترجیح می دهید بجای حرف زدن و بدون تلف کردن وقت و انرژیتان دست به کار شوید، بعدا هم برای بررسی نتایج کارهایتان فرصت خواهید داشت. با وجود این که معمولا آدمی نیستید که بی گدار به آب بزند و حساب نشده گام بردارد، در حال حاضر دلتان می خواهد سریعترین راه ممکن را برای رسیدن به خواسته هایتان در پیش بگیرید. زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهید تمام زندگیتان را با تجزیه و تحلیل تک تک قدم هایی که می خواهید بردارید هدر بدهید. گاهی باید دلتان را به دریا بزنید و هر کاری که در همان لحظه به ذهنتان درست می رسد را انجام بدهید.

انرژی زیادی دارید. امروز روز خوبی برای شروع چیزهای جدید است. شما باید با کارهایی که انجام می دهید شناسایی شوید و از این انرژی وافر بهره ببرید. این نیروی ذهن شماست که توجه او را جلب می کند و زبان بدن هم می تواند کمک کند. در مورد هر موضوعی که دانش خوبی درباره اش دارید، با اعتماد به نفس حرف بزنید و او را تحت تأثیر قرار دهید. فشار از همه طرف به سمت شما می آید و شما در منگنه گیر کرده اید. دوست دارید به دلایلی تقصیر را گردن دیگران بیندازید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

چو گل هر دم به بویت جامه در تن***کنم چاک از گریبان تا به دامن

تنت را دید گل گویی که در باغ***چو مستان جامه را بدرید بر تن

تعبیر: حاضرید برای رسیدن به نیات خود هر کاری بکنید. رسیدن به حاجات برای شما محال است ولی توکل به خدا کنید هیچ کار سختی نبوده که آسان نشود. از دوستانتان کمک بگیرید. دردتان را به دیگران هم بگوئید شاید به شما کمک کنند. دلتان نمی شکند و خدا نیز کمکتان می کند.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آذر:

امروز به نظر می رسد که دیگران انتظارات غیر واقع گرایانه ای از شما دارند و فکر م یکنند هر چقدر از وقتتان را که بخواهند باید در اختیار آنها قرار بدهید و همین باعث می شود که ترجیح بدهید خودتان را از جمع کنار کشیده و کمی تنها مانده و از وقت و انرژیتان همان طور که خودتان دلتان می خواهد استفاده کنید. مسلما هیچ کسی دوست ندارد که هرکس از راه رسید او را به هر جهتی که خودش می خواهد بکشاند و نگذارد روی خواسته ها و نیازهای خودش تمرکز کند. بد نیست دیگران یاد بگیرند این وظیفه شما نیست که هروقت به شما نیاز داشتند در کنارشان باشید. پس کمی خودتان را کنار کشیده و از تنهاییتان هر طوری که خودتان دلتان می خواهد لذت ببرید.

امروز بیش از هر زمان دیگری توانایی انجام کار گروهی را خواهید داشت. انگیزه شما رویاهای دیگران را برای آنها زنده کرده و شوق و همکاری آنها کار شما را بسیار راحت خواهد کرد. اگر در کار خود تنها هستید اکنون بهترین فرصت برای شروع کارهای تیمی است. بحث با دوستان و همکاران درباره تجارت در آینده شما را به خود مشغول خواهد کرد. توجه زیادی که به جزئیات می کنید در آینده به شما کمک زیادی می کند. هر پروژه جدیدی را که شروع کنید به موفقیت خواهد رسید، اصلا نگران شکست نباشید. اگر مجرد و به دنبال عشق هستید به یاد داشته باشید که به کسانی که فکر می کنید شبیه به شما نیستند و به هم نمی خورید فرصت بدهید. تا امتحان نکنید نخواهید دانست چه پیش خواهد آمد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

گلبن عیش می دمد ساقی گلعذار کو***باد بهار می وزد باده خوشگوار کو

هر گل نو ز گلرخی یاد همی کند ولی***گوش سخن شنو کجا دیده اعتبار کو

تعبیر: با صدای بلند اعتراض کنید که چرا فدرت و اختار را از شما گرفته اند. با یاد و خیال پردازی زنده اید. فکرمی کنید پیش هیچ کسی سخنانتان اعتبار ندارد. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین دی:

امروز انجام کارها به صورت انفرادی چیزی نیست که چندان برایتان خوشایند باشد، با وجود این که همکاری با دیگران برای رسیدن به یک هدف مشترک در حال حاضر برای داشتن روحیه ای بهتر برای شما ضروری است، این تنها دلیلی نیست که دوست دارید عضوی از یک تیم موفق باشید. شما به خوبی درک می کنید که مشارکت و همکاری با دیگران چقدر قدرت و کارآمد بودن شما را افزایش می دهد. از آنجایی که شما فردی جاه طلب هستید عاقلانه تر این است که همکارانتان را با خود همراه کنید تا بتوانید باری که به تنهایی نمی توانید زیاد به دوش بکشید را همراه با آنها به سر منزل مقصود برسانید. البته این از روی خود خواهی شما نیست، موفقیت یک نفر موفقیت تمام اعضای گروه است.

شما باید چشمان تان بر روی بعضی از مسائل ببندید و وانمود کنید که آنها را نمی بینید زیرا در غیر این صورت تنها شما آسیب می بینید. شما دارای انرژی های مثبت زیادی هستید انرژی هایی مانند صبر، استقامت، که هر شخصی این انرژی ها را ندارد و این یک موهبت از طرف خداوند برای شما است. هر مسائله ای به آسانی نمی تواند به اصطلاح خون شما را به جوش بیاورد پس افکار خود را به درستی تجزیه و تحلیل کنید تا مشکلات تان کمتر شود.

فال حافظ امروز متولدین دی :

هر آن که جانب اهل خدا نگه دارد***خداش در همه حال از بلا نگه دارد

حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست***که آشنا سخن آشنا نگه دارد

تعبیر: در همه حال تعادل را حفظ کنید. زیاده روی در هر کاری به شما بلا می رساند. اگر می واهید عهد و پیمان بین شما از بین نرود حد خود را حفظ کنید. در هر حال از خداوند کمک بطلبید. از دست بنده ی خدا کاری ساخته نیست.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین بهمن:

روحیه خلاقتان امروز به شما کمک خواهد کرد که آنچه در ذهن و قلبتان می گذرد را به روش هایی منحصر به فرد بیان کنید. با این حال کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و اگر نمی خواهید نسبت به تعهدات و مسئولیت هایتان بی تفاوت باشید و زیر وعده و وعیدهایی که به دیگران داده اید نزنید، بهتر است حرف زدن در مورد افکار و احساساتتان را برای وقتی بگذارید که کارهای اضطراری و دارای اولویت را به انجام رسانده باشید. با این حال حتما هر از گاهی در طول روز به کودک درونتان اجازه بدهید کمی بازی و شیطنت کند. در پایان روز حتما وقتی را هم برای خوشگذرانی با دوستان و نزدیکانتان کنار بگذارید، لزومی ندارد یادآوری کنیم که همراهی آنها چقدر برای شما بهمن ماهی ها مهم است.

دوست دارید این ماه را در پاریس باشید یا پاناما؟ امروز هیجان زیادی برای سفر دارید و دلتان می خواهد در اولین فرصت به شهرها یا کشورهای دیگر سفر کنید و زیبایی های آنها را از نزدیک ببینید. فرصت خوبی برای آشنایی با فرهنگ های جدید است. از امروز تا شش هفته دیگر این هیجان در وجود شما باقی خواهد ماند. به خود و کارهایتان ایمان داشته باشید تا موفقیت بیشتری کسب کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

دیدار شد میسر و بوس و کنار هم***از بخت شکر دارم و از روزگار هم

زاهد برو که طالع اگر طالع من است***جامم به دست باشد و زلف نگار هم

تعبیر: به زودی به هدف و آرزوی خود خواهی رسید و روزگار سعادت و نیکبختی فرا می رسد. بدخواهی و حسادت دیگران تأثیری در اراده تو نخواهد داشت. اعتماد به نفس خود را بیشتر کن. عشق و محبت را سرلوحه ی کار خود قرار بده

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اسفند:

درست زمانی که فکر می کردید دقیقا می دانید در اطرافتان چه می گذرد خواهید دید که واقعیت هایی هم هستند که شما از آنها خبر نداشته اید، ولی هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد. اگر رابطه عاطفیتان در مرحله ای بوده که برای شما با استرس و فشار عصبی همراه بوده است ناگهان همه چیز بهتر شده و این وضعیت بحرانی از بین خواهد رفت. مشکلاتی که در خانه و خانواده تان وجود داشته اند رو به بهبود هستند، پس خودتان به دنبال ایجاد مشکل نگردید و انرژی و توانتان را برای مسائلی که ممکن است در آینده برایتان به وجود بیایند حفظ کنید. از وبراه بودن اوضاع در زمان حال لذت ببرید، چرا که زمان حال تعیین می کند که تمام لحظات آینده تان چگونه خواهند گذشت.

امروز اصلا به جزئیات توجه نمی کنید و خیلی حواستان جمع نیست، مواظب باشید این بی توجهی آسیبی به شما وارد نکند. از لحاظ جسمی و روحی نیاز به استراحت دارید. استراحت دادن به ذهنتان پیشرفت شما را کند نخواهد کرد و زمانی که صرف ریلکسیشن می کنید تنها باعث تقویت شما و پروژه هایتان خواهد شد. مطمئن باشید که شریک زندگیتان هنوز هم شما را دوست دارد، هر چند که اوضاع خیلی یکنواخت به نظر می رسد. امروز تلفنتان کمتر زنگ می خورد، ایمیل های کمتری خواهید گرفت و حتی پیام های کمتری در رسانه های اجتماعی دریافت خواهید کرد. بهتر است از این موقعیت نهایت استفاده را کرده و استراحت کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

بگذار تا ز شارع میخانه بگذریم***کز بهر جرعه ای همه محتاج این دریم

روز نخست چون دم رندی زدیم و عشق***شرط آن بود که جز ره آن شیوه نسپریم

تعبیر: حاجتی دارید و این حاجت شما مادی نیست بلکه معنوی می باشد. با خودتان شرط کرده اید دیگر غم مادیات را نخورید هر چند که می دایند مال و ثروت لازمه ی زندگیتان می باشد اما دست تقدیر آینده ای روشن برایتان رقم زده علاوه بر اینکه به نیت خودتان می رسید از مال و ثروت و مقام هم بهره مند می شوید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.