کنسرت مرجانه گلچین و خواهرش منیژه گلچین در تالار وحدت

کنسرت مرجانه گلچین

کنسرت مرجانه گلچین و خواهرش منیژه گلچین در تالار وحدت

کنسرت مرجانه گلچین و خواهرش منیژه گلچین در تالار وحدت _ پورتال رنگی به نقل از جام جم آنلاین : قرار است تا چند روز دیگر کنسرت مرجانه گلچین و خواهش منیژه گلچین برگزار شود و تبلیغات برای این کنسرت آغاز شده است.

برگزاری کنسرت مرجانه گلچین

اجرای کنسرت موسیقی توسط خواننده های زن چند سالی است که در ایران متدوال شده است، سیمین غانم خواننده قدیمی ایرانی یکی از اولین خواننده هایی بود که به اجرای کنسرت برای زنان اقدام کرد و بعد از آن هم اجراهای بسیاری روی صحنه رفت.

حالا مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون ایران با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعلام کرده است که قصد دارد روی صحنه برای زنان بخواند.

نوای گلچین
پوستر تبلیغاتی کنسرت مرجانه گلچین و خواهرش منیژه گلچین

این اولین بار نیست که یک بازیگر اقدام به برگزاری کنسرت می کند هر چند این اتفاق پیشتر از سوی بازیگران مرد بود اما در این حوزه هم مرجانه گلچین اولین خواننده ـ بازیگر زن نیست که کنسرت موسیقی برگزار می کند. همین چند وقت پیش شهره سلطانی برای بانوان اجرایی در تهران داشت که اتفاقا از سوی بازیگران و سینماگران زن سینمای ایران بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مرجانه و منیژه گلچین قرار است برنامه شان را با عنوان «نوای گلچین» در روزهای ۱۵ و ۱۶ آذر در تهران، تالار وحدت به اجرا بگذارند.
کنسرت مرجانه گلچین

پورتال رنگی _ کنسرت مرجانه گلچین و خواهرش منیژه گلچین در تالار وحدت
منبع : jamejamonline.ir

مطالب مرتبط

3 نظر

  1. ناشناس

    یعنی نقش میتونه آنقدر از شخصیت حقیقی فاصله داشته باشد امیدوارم حضرت حق همه ما را عاقبت به خیر کند

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.