35 ایده خلاقانه برای هدیه تولد - پورتال رنگی

بهترین انتخاب ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

همسر شما مطمئنا دارای مقدار زیادی تی شرت، به اندازه كافي شلوار، و جفت هاي زيبايي از كفش ها است. بنابراین، لازم نیست که فقط به خاطر دلايل و مناسبتي به مجموعه هايش اضافه کنید. دادن هر هديه اي به همسرتان باید معنادار باشد. چیزی که عشق، مهربانی و میزان توجه شما را نسبت به خواسته اش نشان دهد. بنابراین، هنگام انتخاب یک هدیه تولد برای همسري که همه چیز دارد، باید بسیار خاص باشيد. وبلاگ ما به شما فقط مقدار زیادی گزینه هايی که کمکتان خواهد كرد محبوبتان را حتما  تحت تاثير بگذاريد، پيشنهاد مي كند.

ایده هاي شگفت آور هدیه تولد برای همسري که همه چیز دارد

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

یکی از چیزهایی که باید قبل از انتخاب یک هدیه برای عزیزان خود در نظر داشته باشید، انگیزه است. بیشتر مردان عاشق هدیه ای هستند که کارآمد است. با این حال، با وجود این واقعیت که او هرچه را که می تواند داشته باشد دارد، آزادي عمل برای چیزهایی که او را به طور خودکار جلب كند محدود می شود. این زمانی است که اغلب زنان برای برخی از پیشنهادات جالب در وب به دنبال کمک هستند. و در ازاي همه اين پيشنهادات گيج كننده، ما ایده های هیجان انگیزي را ارائه می کنیم که مطمئنا در قلب همسر شما جا باز می کنند.


بیشتر بخوانید:

آموزش هدیه دادن به همسر

بهترین هدیه برای آقایان (اتاق گفتگو)

راهنمایی ویژه برای خرید هدیه روز پدر


قاب موبايل با قابليت هاي ضد آب، ضد برف، ضد ضربه و ضد گرد و غبار

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

هديه یک قاب تلفن همراه رایج است. چیزی که معمول نیست هدیه یک قاب تلفن همراه است که به معنای واقعی کلمه تلفن همراه شما را از همه تهدیدات احتمالی محافظت می کند. ممکن است آن را از سقوط از یک ارتفاع یا از ريختن آب روي آن حفظ كند، این قاب هرگز اجازه آسیب به تلفن شما نمي دهد. اين كادويي كارآمد است كه مردان دوست دارند و همچنين بيش از حد عادي نيست. بنابراین، يك انتخاب مناسب و معقول برای همسر شما است.


بیشتر بخوانید:

اگر موبایل شما در آب افتاد این کارها را انجام دهید


كيف پول چرمي و گيره اي

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

کیف پول ها بسیار بزرگ هستند و یکی از رایج ترین هدایایی هستند که تاکنون توسط مردان دریافت شده است. بهترین جایگزین برای کیف پول بزرگ، كيف كوچك گيره اي از جنس چرم است. اين كيف نه تنها اجازه می دهد اسكناس ها در یک جا مرتب بمانند، بلکه فضای کمی نسبت به کیف های معمولی  اشغال می کند. آنها می توانند يك گزینه مناسب به نظر برسند، به ویژه هنگامی آنها در مورد اينكه چه هدیه اي برايشان مي تواند مناسب باشد، سر در گم اند.

دستبند هاي چرم سنگواره مردانه

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

هرچند او همه چیز را که احتمالا می تواند از آن لذت ببرد دارد، یکی از چیزهایی که معمولا افراد آرزويش را دارند، انتخاب شخصی است. هر کسی نمی تواند سبک و تيپ خود را با دستبند و زنجیرهای با حال و جالب ارتقاء دهد. اين كار به سادگی فنجان چای هر کس نیست. اگر همسر شما این دسته لوازم جانبی فانتزی را دوست دارد، هیچ راهی وجود ندارد که از دستبند سنگواره خوشش نيايد. اين هديه يك ظاهر مردانه دارد كه زيبايي را به مچ دست دريافت كننده مي افزايد.


بیشتر بخوانید:

آموزش ساخت دستبند با پیچ و مهره

آموزش تصویری ساخت دستبند با زیپ

آموزش گام به گام بافت دستبند اسپرت

آموزش ساخت دستبند با سنجاق قفلی

آموزش تصویری درست کردن دستبند با پر مخصوص تابستان


محفظه نگه دارنده كراوات

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

او می تواند گران ترین گره كراوات در جهان را داشته باشد، اما اگر پس از انباشته شدن در انبوهي لباس خراب شود، چه کاربردی دارد؟ بنابراین، چیزی به او هديه دهيد كه در حفظ لوازم با ارزش به او کمک کند. به هر حال، او از مهارت های هدیه دادن شما قدردانی خواهد كرد. همچنین، محصولاتی مانند اینها به سختی انتظار می رود که در یک جعبه هديه بسته بندی شوند. اين ایده هدیه ای نیست که هر شخص ديگري احساس کند امکان پذیر است، اما مطمئنا یکی از هدیه های منحصر به فردي است برای همسرانی كه همه چیز را دارند.


بیشتر بخوانید:

آموزش تصویری بستن کراوات

آموزش بستن انواع گره کراوات به صورت تصویری


ساعت زنگی دونده

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

این بهترین هدیه تولد برای همسري تنبل است که همه چیز دارد. آیا او همیشه براي کار یا دانشگاه دیر می کند؟ آیا او بیش از حد، نیاز به تماس براي بيدار كردن دارد فقط براي اينكه از خواب دل بكند؟ اگر بله، ساعت زنگ دار دونده، بهترین هدیه ای است که او هرگز دریافت خواهد کرد. این هديه به او کمک خواهد کرد که وقت شناس شود. همچنین، او هرگز زماني برای خاموش كردن زنگ نخواهد داشت تا دوباره به خواب برود.


بیشتر بخوانید:

مدلهای ساعت مچی مردانه و زنانه برند Nixon

گلچینی از مدل های ساعت ست زنانه و مردانه


پيش بند فريبنده

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

اگر پخت و پز چیزی است که همسرتان را پرشور مي كند، یک پيش بند می تواند انتخاب مناسب و معقول به عنوان هدیه تولدش باشد. با این حال، برای همسري که پخت و پز را دوست دارد، به احتمال زياد از پيش صاحب يك پيش بند شده است. بنابراین، یکی از چیزهایی که می توانید برای برجسته کردن آن انجام دهید این است که هدیه ای كه به او مي دهيد با یک پیام فریبنده باشد. ما مطمئن هستیم که پس از خواندن پیام چاپ شده روی پیش بند، همسر شما با صدای بلند خواهد خنديد. همچنین فريبندگي آن به احتمال زیاد توسط همسر شما قدردانی خواهد شد.

دسته سفارشي چوبي و حكاكي شده تيغ اصلاح صورت

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

سفارشی سازی یک امضا و حس شخصی را به هدیه می دهد. باعث می شود گیرنده احساس منحصر به فردي كند. بنابراین، یک هدیه ساده و کارآمد می تواند با حکاکی نام یا نقل قولي به ميل و انتخاب خود روي جعبه هديه به هدیه اي عالی تبدیل شود. اين ايده هديه چوبي به شكل دسته تيغ مي تواند روزمره قابل دسترس باشد و باعث مي شود دريافت كننده مدام دل تنگ شما شود و به يادتان باشد.

ماگ مسافرتی گلدن رتريور

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

انتخاب يك هديه تولد براي همسري كه همه چیز دارد می تواند یک کار دیوانه کننده باشد. قبل از اینکه بتوانیم این لیست را برای شما تنظیم کنیم، كمي تلاش و تحقیق انجام دادیم. گفته می شود که ما پیشنهاد می کنیم محصولاتی را تهیه کنید که منحرف و در عین حال کارآمد باشند. لیوان مسافرتی گلدن رتريور یک اين چنين هدیه ای است. اگر او يك حيوان خانگي دارد قطعا از اين هديه خوشش خواهد آمد. او با افتخار هدیه دریافت شده از همسرش را در میان دوستان و همکاران خود، به رخ مي كشد.

پهپاد با دوربین HD

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

اگر همسر شما به تکنولوژی علاقه مند باشد، مطمئنا دوست دارد یک هلي دوربين بدون سرنشین کنترل از راه دور را به عنوان هديه تولد خود دریافت کند، مخصوصا اگر او به عکاسی یا فیلمبرداری بپردازد. پهپاد دوربين دار اجازه می دهد تا یک تصویر و عكس خیره کننده را با دید هوایی ثبت كند. بنابراین، در صورت اجرای یک کانال یوتیوب و یا اگر همیشه در حال شکار کلیپ های ویدئویی است، هلي دوربين  هدیه اي عالی برای او است. اين هديه ممکن است جيب شما را حسابي خالي كند اما واکنش پس از دریافت آن ارزشمند خواهد بود.

پروژکتور گوشی هوشمند

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

زماني كه در حال انتخاب هدیه ای برای همسرتان هستيد، ما انتخاب لوازم جانبی غیر معمول را نسبت به استفاده از رایج ترین آنها توصیه می کنیم. پروژکتور گوشی های هوشمند یکی از هدیه هايی است که احتمالا او را به طور کامل جذب می کند. این آزادی را به گیرنده هديه مي دهد كه فیلم ها را به صرف تلفن همراه خود پخش كند. بنابراین، هرگز نگران تماشای netflix و یا هر نوع فیلم اين چنيني در یک صفحه نمایش کوچک نباشید. همسر دوست دار تکنولوژی تان حتما به راحتي ایده اين هدیه را دوست خواهد داشت.

دكمه سر دست، طلاي سفيد تمام عيار با حرف اول نام

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

این می تواند امن ترین گزینه از کل لیست برای جلب همسرتان باشد. دكمه سر دست طلای سفید 18 عيار نه تنها زیبا و برازنده است بلکه بسیار متنوع هم است. اين قابليت را دارند كه در اكثر مناسبت ها و موقعيت ها مناسب و جور باشند. بنابراین، زماني كه به همسرتان هديه مي دهيد می توان روي اين هديه حساب كرد. آنها فوق العاده خوب هستند و چشم ها را خيره مي كنند. همسر شما قطعا از آنها به طور منظم استفاده خواهد کرد چون این هدیه اي از طرف همسر مورد علاقه خود است.

يك صفحه دارت حرفه ای

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

دارت ها نه تنها به عنوان یک بازی رقابتی بلکه به عنوان يك سرگرمي تصادفی، زمانی که شما در خانه خسته شده ايد، سرگرم کننده هستند. بنابراین، صفحه دارت يك اسباب تزئيني عالي براي اتاق همسرتان نيز مي تواند باشد. اين آزادي را به او مي دهد تا هر زمان كه احساس تمايل كرد به هدف نشانه اي رود. همچنین، این امکان را به او می دهد تا مهارت های خود را با بازی دارت پرورش دهد. او با انتخاب اين هدیه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. دلیل اصلی اینکه این هدیه را در لیست جاي داده ا يم این است که به سختی کسی انتظار هديه يك صفحه دارت را دارد.

کیت کارد و چنگال

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

اگر همسر شما عاشق پخت و پز بیش از هر چیز دیگری است، او اين هدیه را حتما دوست خواهد داشت. همچنین، اگر او به آشپزخانه علاقه مند است، اين هدیه کاملا مناسب اوست. این ست شامل بیش از 18 چاقو است که به طور انحصاری برای نتیجه ای حرفه ای طراحی شده اند. برای کسی که واقعا به پخت و پز علاقمند است، این کیت کارد و چنگال برای او طراحی شده است. ما شرط مي بنديم كه او وقتی که چاقو را به عنوان هدیه تولدش می بیند روند ايده شما را  قدردانی خواهد كرد.

رب دشامبر مردانه

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

در واقع اين یک امر جذاب برای انتخاب یک هدیه برای همسري است که همه چیز دارد. به خاطر این واقعیت که شما نمی توانید هر گونه لباس و یا هدایای معمولی را انتخاب کنید، مجبوريد به این بخش اضافه برای یافتن هدیه اي دقیق سر بزنيد. رب دشامبر برای مردان می تواند یک گزینه عالی باشد، اگر و فقط اگر همسر شما از آنها استفاده کند. همچنین، این چیزی است که دارای امضاي شخصی است، زیرا باعث مي شود او احساس راحتی و گرما کند. اين شانس وجود دارد که او هرگز نخواهد آن را تا زماني که در خانه است در بياورد.

كيسه بوكس روميزی براي تخليه استرس

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

هسر شما باید در دفتر كارش بسیار تحت فشار باشد. گاهي اوقات ممکن است تحمل خود را از دست بدهد و بخواهد به چیزی مشت بزند تا بخشي از خشم خود را از بین ببرد. با این حال، در این فرایند ممکن است خود را به شكل بدي واقعا آسيب بزند. بنابراین، به عنوان همسر، با هديه اين كيسه بوكس روميزي او را از صدمه ديدن حفظ كنيد. اين هديه نه تنها باعث مي شود شما هميشه، حتي در دفتر كار، در ذهن او باشيد بلكه اين هوش شما را در نمايشگاه هم قرار خواهد داد. نحوه تفکر و انتخاب هدیه شما قدردانی و ستايش خواهد شد.

جايگاهي چوبي براي موبايل ابزار

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

برای ماندن در ذهن او در حالی که او مشغول کار در دفتر است، تلاش كنيد. سازمانده ومنظم باقي بماند. جايگاه موبايل ابزار به او کمک خواهد کرد تا سازمانده ومنظم باقي بماند. همچنین، از زماني كه اين كادو را دريافت مي كند، احتمال گمشدن لوازم با ارزش او به اندازه قابل توجهي پايين مي آيد. بنابراین، جايگاه موبايل ابزار می تواند انتخاب عالی از هدیه باشد، به ویژه هنگامی که او همه چیز دارد. همچنین کمک خواهد کرد که یک میز کار سازماندهي شده داشته باشد که باعث مي شود او در دفتر كارش احساس بهتري كند.

تراشه مات جی پی اس ردياب

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

به نظر مي رسد كه به دنبال یک هدیه برای همسر خود هستید که همه چیز دارد. این یک واقعیت قابل توجه است که او ممکن است بسیاری از چیزهایی را که نیاز به مراقبت دارد داشته باشد. بنابراین، ردیاب جی پی اس جادویی هرگز اين اجازه را نمي دهد که لوازم با ارزش خود را از دست بدهد، چه یک تلفن همراه باشد و یا يك کیف پول. ردیاب با کمک یک برنامه تلفن همراه برای ردیابی محصول از محل GPS استفاده مي كند. تمام كاري كه او بايد انجام دهد اين است كه اين قطعه را به آسيب پذيرترين وسيله اي كه دارد نصب كند.

ابزار ده جيبی چرمی

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

مردان عاشق کار کردن بر روي تعمير پروژه هاي كوچك در خانه هستند. اگر همسر شما کسی است که دوست دارد در تعطیلات به دنبال تحولاتي در خانه خود باشد، او دوست خواهد داشت که ابزار 10 جیبی چرمي را به عنوان یک هدیه تولد دریافت کند. اين هديه اجازه اين را مي دهد كه ده ابزار را همزمان در خود جاي دهد. بنابراین، حمل ابزار در حالی که یکی در حال کار بر روی فیلم است، آسان است. همچنین، بهترین بخش قضيه این است که زماني كه از آن استفاده نمي شود به نظر فوق العاده خوب می رسد. بنابراین، نه تنها کارآمد است، بلکه همچنين وسيله زيبايي براي اثاث منزل است.

روغن ریش آقایان

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

همسر شما در حال تلاش برای رويش ریش خود است، اما به دلیل کمبود موهای صورت نمی تواند. نیازهای او را می دانید، به خواسته هایش جامه عمل بپوشانيد، و سپس هدیه ای تهيه كنيد که نشان می دهد چقدر شما به او توجه می كنيد. يک هدیه ای که احساسات شما رانسبت به او نشان دهد روغن ریش آقایان است. اين روغن پوست شما را هيدراته نگه ميدارد و مواد مغذي لازم براي پوستتان را فراهم مي كند تا ريش به خوبي رشد كند. اين نه تنها هديه اي است كه ممكن است از درون جعبه زيبا به نظر آيد بلكه در عين حال چيزي بسيار كارآمد و موثر است.

ليوان های عايق دار و دوجداره

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

آیا کسی را دوست دارید که نوشیدنی های خود را بیش از هر چیز دوست دارد؟ آيا همسرتان از آن دسته افرادي است كه نمي تواند بدون فنجان قهوه و چاي روزانه خود بماند؟ اگر بله، این بطری عایق بندی هدیه ای هیجان انگیز برای او خواهد شد. بسته به ميل و ترجيحاتش، نوشیدنی های خود را گرم یا سرد نگه می دارد. همچنین، اين اختيار را به دریافت کننده می دهد تا در حال حرکت نوشیدنی مورد علاقه خود را ميل كند. به نظر ایده جالبي مي رسد، آیا اینطور نیست؟

كلكسيون جوراب جنگ ستارگان

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

در جستجو هدیه اي که منحصر به فرد و در عين حال کارآمد باشد هستيد؟ اينجا جواب جستجوي تان را دريافت كنيد. اگر او همیشه با سری فیلم های جنگ ستارگان شگفت زده شده است، شانس زیادی وجود دارد که او عاشق اين هدیه شود. این مجموعه شامل جوراب های متنوعي است که هر کدام دارای شخصیت متفاوت از سری فیلم هستند. او برای دیدن چنین جوراب خلاقانه اي به عنوان هدیه تولدش خوشحال خواهد شد. و اگر خوشبخت باشد، او يك طرفدار جنگ ستارگان متعصب باشد، شما اينطور قضاوت مي شويد كه براي انتخاب هديه به بهترين نحو مقياستان را انجام داده ايد.

چمدان اسكوتر

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

برای همسري كه همیشه به گردش است این چمدان چرخ دار یک هدیه شگفت انگیز است. همه ما دوست داریم سفر کنیم اينطور نيست؟ با این حال، زماني که شما در سفري طولانی هستيد چمدان ها می توانند بسیار دست و پا گير باشند. این می تواند یک بخش عمده ای از شور و شوق شما باشد و زماني است كه اين چمدان مفيد و در دسترس است. به نظر فوق العاده خوب می رسد. بهترین قسمت اينجاست كه مجبور نيستيد آن در پشت خود حمل كنيد و يا بلند كنيد. آن مي تواند خودش و كاربر را حمل كند. به نظر جالب مي رسد، نه؟ قطعا همينطور است.

ژنراتورهای خورشیدی قابل حمل

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

يکی از هديه هاي بسيار متفاوت و گران ترین هديه موجود در لیست، ژنراتور خورشیدی است كه هدیه اي هیجان انگیز برای مردان است، به ویژه کسانی که وقت خود را در بیابان می گذرانند. بنابراین اگر در کل، همسر شما یک عکاس یا مسافر است، او اهمیت ژنراتور را می داند. اين ژنراتور خروجي موثري مي دهد، كه به اندازه كافي براي سرگرم كردن فرد در فضاي باز خوب است. ممكن است جيبتان را خالي كند ولي مطمئنا فرایند تفکر شما را براي تهيه يك هديه مناسب در پشت آن نمایش می دهد.

دسته بازی پرواز اصلی

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

این بهترین هدیه ای است که علاقه مندان به بازی می توانند دریافت کنند. به نظر می رسد که همسر شما صاحب کنسول بازی و جوی استیک باشد، اما شانس بسیار کمتری برای او وجود دارد که مالک دسته پرواز اصلي باشد. او دوست خواهد داشت كه بازی های هواپیمايي را با استفاده از دسته بازی کند. همچنین، هدایای شبیه به این نشان می دهد که چقدر شما به اشتیاق و سرگرمی هايش توجه كرده ايد. ما اطمينان داريم كه او پس از ديدن كادوي تولدش ديوانه خواهد شد.

کرم مراقبت از ریش و کرم پیرایش

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

مردان هم درست مانند زنان باید بسیار مراقبت هاي پيرايشي انجام دهند، آنها مجبورند با موهای صورت همیشه حاضر مواجه شوند. در حالی که بعضی تصمیم می گیرند که آن را به طور کامل حذف کنند، تعداد کمی تصمیم می گیرند که آن را به گونه ای طراحی کنند که آنها را جذاب تر نگاه دارد. اگر همسر شما طراحي ریش داشته باشد، ست پيرايشي یک هدیه مناسب برای او خواهد بود. اين اجازه را به او مي دهد تا مراقبت كاملي از موهای صورت خود داشته باشد. اين كادو را در صورتي به او هديه كنيد كه شما عاشق طراحي ريش او هستيد. هدیه ای مثل این نشان می دهد که چقدر شما به نیازهایش توجه مي كنيد.

جاروبرقی ماشين

واقعیتي است که شما به دنبال یک هدیه برای كسي که همه چیز را دارد، هستيد. ما تصور کردیم که او یک ماشین دارد. مردها در مورد ماشین های خود بسیار سختگير هستند. آنها دوست دارند اتومبیل خود را شسته و تمیز نگه دارند. بنابراین، اگر همسر شما کسی است که دوست دارد ماشین خود را منظم نگه دارد، جاروبرقی برای او مناسب است. او ايده شما را براي دادن جاروبرقي به عنوان هديه تحسین می کند. همچنین، اکنون که او می داند در نهایت ماشینش تمیز خواهد شد، ممکن است به شما اين اجازه را بدهد كه در ماشینش غذا بخوريد.

حالا که ما تعداد قابل توجه ای از ایده های هدیه را برای همسراني که همه چیز دارند، ذکر کرده ایم، حالا می خواهیم از این مقاله به نتیجه برسیم. ما امیدواریم که شما بتوانید حداقل یکی از ایده های هدیه ای که ارائه شد انتخاب کنید. همچنین، سعی کردیم انواع متمایز از هدایا و محدوده های مختلف قیمت را ذکر کنیم.

یکی از ایده های هدیه ای را انتخاب کنید و شاهد باشيد كه همسرتان بيشتر شما را دوست دارد. هدایا ذکر شده در بالا می تواند تاثیر مستقیم بر گیرنده داشته باشد. همچنین، قبل از انتخاب یک هدیه برای همسر، یک چیز باید در نظر گرفته شود، انتخاب هدیه ای که عشق و احساسات شما را به جای هدایای مادی گرایانه منتقل می کند.

برای ایده های بيشتر هدیه تولد، می توانید این ایده ها را بررسی کنید. ما تلاش کردیم تا ایده های مختلف هدیه را برای مناسبت هاي مختلف با تجربه وسیع مان در این زمینه طبقه بندی کنیم. همچنین، پیشنهادات شما را پذيرا هستيم. بنابراین، هر گونه پیشنهاد استقبال می شود. شما می توانید در بخش زير نظرات خود را بنویسید. ما بازديد های شما را جدی می گیریم. به ما اعتماد کنيد.
birthdayinspire

0 0 vote
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x