۳۵ ایده خلاقانه برای هدیه تولد

بهترین انتخاب ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

۳۵ ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

همسر شما مطمئنا دارای مقدار زیادی تی شرت، به اندازه کافی شلوار، و جفت های زیبایی از کفش ها است. بنابراین، لازم نیست که فقط به خاطر دلایل و مناسبتی به مجموعه هایش اضافه کنید. دادن هر هدیه ای به همسرتان باید معنادار باشد. چیزی که عشق، مهربانی و میزان توجه شما را نسبت به خواسته اش نشان دهد. بنابراین، هنگام انتخاب یک هدیه تولد برای همسری که همه چیز دارد، باید بسیار خاص باشید. وبلاگ ما به شما فقط مقدار زیادی گزینه هایی که کمکتان خواهد کرد محبوبتان را حتما  تحت تاثیر بگذارید، پیشنهاد می کند.

ایده های شگفت آور هدیه تولد برای همسری که همه چیز دارد

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

یکی از چیزهایی که باید قبل از انتخاب یک هدیه برای عزیزان خود در نظر داشته باشید، انگیزه است. بیشتر مردان عاشق هدیه ای هستند که کارآمد است. با این حال، با وجود این واقعیت که او هرچه را که می تواند داشته باشد دارد، آزادی عمل برای چیزهایی که او را به طور خودکار جلب کند محدود می شود. این زمانی است که اغلب زنان برای برخی از پیشنهادات جالب در وب به دنبال کمک هستند. و در ازای همه این پیشنهادات گیج کننده، ما ایده های هیجان انگیزی را ارائه می کنیم که مطمئنا در قلب همسر شما جا باز می کنند.


بیشتر بخوانید:

آموزش هدیه دادن به همسر

بهترین هدیه برای آقایان (اتاق گفتگو)

راهنمایی ویژه برای خرید هدیه روز پدر


قاب موبایل با قابلیت های ضد آب، ضد برف، ضد ضربه و ضد گرد و غبار

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

هدیه یک قاب تلفن همراه رایج است. چیزی که معمول نیست هدیه یک قاب تلفن همراه است که به معنای واقعی کلمه تلفن همراه شما را از همه تهدیدات احتمالی محافظت می کند. ممکن است آن را از سقوط از یک ارتفاع یا از ریختن آب روی آن حفظ کند، این قاب هرگز اجازه آسیب به تلفن شما نمی دهد. این کادویی کارآمد است که مردان دوست دارند و همچنین بیش از حد عادی نیست. بنابراین، یک انتخاب مناسب و معقول برای همسر شما است.


بیشتر بخوانید:

اگر موبایل شما در آب افتاد این کارها را انجام دهید


کیف پول چرمی و گیره ای

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

کیف پول ها بسیار بزرگ هستند و یکی از رایج ترین هدایایی هستند که تاکنون توسط مردان دریافت شده است. بهترین جایگزین برای کیف پول بزرگ، کیف کوچک گیره ای از جنس چرم است. این کیف نه تنها اجازه می دهد اسکناس ها در یک جا مرتب بمانند، بلکه فضای کمی نسبت به کیف های معمولی  اشغال می کند. آنها می توانند یک گزینه مناسب به نظر برسند، به ویژه هنگامی آنها در مورد اینکه چه هدیه ای برایشان می تواند مناسب باشد، سر در گم اند.

دستبند های چرم سنگواره مردانه

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

هرچند او همه چیز را که احتمالا می تواند از آن لذت ببرد دارد، یکی از چیزهایی که معمولا افراد آرزویش را دارند، انتخاب شخصی است. هر کسی نمی تواند سبک و تیپ خود را با دستبند و زنجیرهای با حال و جالب ارتقاء دهد. این کار به سادگی فنجان چای هر کس نیست. اگر همسر شما این دسته لوازم جانبی فانتزی را دوست دارد، هیچ راهی وجود ندارد که از دستبند سنگواره خوشش نیاید. این هدیه یک ظاهر مردانه دارد که زیبایی را به مچ دست دریافت کننده می افزاید.


بیشتر بخوانید:

آموزش ساخت دستبند با پیچ و مهره

آموزش تصویری ساخت دستبند با زیپ

آموزش گام به گام بافت دستبند اسپرت

آموزش ساخت دستبند با سنجاق قفلی

آموزش تصویری درست کردن دستبند با پر مخصوص تابستان


محفظه نگه دارنده کراوات

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

او می تواند گران ترین گره کراوات در جهان را داشته باشد، اما اگر پس از انباشته شدن در انبوهی لباس خراب شود، چه کاربردی دارد؟ بنابراین، چیزی به او هدیه دهید که در حفظ لوازم با ارزش به او کمک کند. به هر حال، او از مهارت های هدیه دادن شما قدردانی خواهد کرد. همچنین، محصولاتی مانند اینها به سختی انتظار می رود که در یک جعبه هدیه بسته بندی شوند. این ایده هدیه ای نیست که هر شخص دیگری احساس کند امکان پذیر است، اما مطمئنا یکی از هدیه های منحصر به فردی است برای همسرانی که همه چیز را دارند.


بیشتر بخوانید:

آموزش تصویری بستن کراوات

آموزش بستن انواع گره کراوات به صورت تصویری


ساعت زنگی دونده

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

این بهترین هدیه تولد برای همسری تنبل است که همه چیز دارد. آیا او همیشه برای کار یا دانشگاه دیر می کند؟ آیا او بیش از حد، نیاز به تماس برای بیدار کردن دارد فقط برای اینکه از خواب دل بکند؟ اگر بله، ساعت زنگ دار دونده، بهترین هدیه ای است که او هرگز دریافت خواهد کرد. این هدیه به او کمک خواهد کرد که وقت شناس شود. همچنین، او هرگز زمانی برای خاموش کردن زنگ نخواهد داشت تا دوباره به خواب برود.


بیشتر بخوانید:

مدلهای ساعت مچی مردانه و زنانه برند Nixon

گلچینی از مدل های ساعت ست زنانه و مردانه


پیش بند فریبنده

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

اگر پخت و پز چیزی است که همسرتان را پرشور می کند، یک پیش بند می تواند انتخاب مناسب و معقول به عنوان هدیه تولدش باشد. با این حال، برای همسری که پخت و پز را دوست دارد، به احتمال زیاد از پیش صاحب یک پیش بند شده است. بنابراین، یکی از چیزهایی که می توانید برای برجسته کردن آن انجام دهید این است که هدیه ای که به او می دهید با یک پیام فریبنده باشد. ما مطمئن هستیم که پس از خواندن پیام چاپ شده روی پیش بند، همسر شما با صدای بلند خواهد خندید. همچنین فریبندگی آن به احتمال زیاد توسط همسر شما قدردانی خواهد شد.

دسته سفارشی چوبی و حکاکی شده تیغ اصلاح صورت

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

سفارشی سازی یک امضا و حس شخصی را به هدیه می دهد. باعث می شود گیرنده احساس منحصر به فردی کند. بنابراین، یک هدیه ساده و کارآمد می تواند با حکاکی نام یا نقل قولی به میل و انتخاب خود روی جعبه هدیه به هدیه ای عالی تبدیل شود. این ایده هدیه چوبی به شکل دسته تیغ می تواند روزمره قابل دسترس باشد و باعث می شود دریافت کننده مدام دل تنگ شما شود و به یادتان باشد.

ماگ مسافرتی گلدن رتریور

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

انتخاب یک هدیه تولد برای همسری که همه چیز دارد می تواند یک کار دیوانه کننده باشد. قبل از اینکه بتوانیم این لیست را برای شما تنظیم کنیم، کمی تلاش و تحقیق انجام دادیم. گفته می شود که ما پیشنهاد می کنیم محصولاتی را تهیه کنید که منحرف و در عین حال کارآمد باشند. لیوان مسافرتی گلدن رتریور یک این چنین هدیه ای است. اگر او یک حیوان خانگی دارد قطعا از این هدیه خوشش خواهد آمد. او با افتخار هدیه دریافت شده از همسرش را در میان دوستان و همکاران خود، به رخ می کشد.

پهپاد با دوربین HD

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

اگر همسر شما به تکنولوژی علاقه مند باشد، مطمئنا دوست دارد یک هلی دوربین بدون سرنشین کنترل از راه دور را به عنوان هدیه تولد خود دریافت کند، مخصوصا اگر او به عکاسی یا فیلمبرداری بپردازد. پهپاد دوربین دار اجازه می دهد تا یک تصویر و عکس خیره کننده را با دید هوایی ثبت کند. بنابراین، در صورت اجرای یک کانال یوتیوب و یا اگر همیشه در حال شکار کلیپ های ویدئویی است، هلی دوربین  هدیه ای عالی برای او است. این هدیه ممکن است جیب شما را حسابی خالی کند اما واکنش پس از دریافت آن ارزشمند خواهد بود.

پروژکتور گوشی هوشمند

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

زمانی که در حال انتخاب هدیه ای برای همسرتان هستید، ما انتخاب لوازم جانبی غیر معمول را نسبت به استفاده از رایج ترین آنها توصیه می کنیم. پروژکتور گوشی های هوشمند یکی از هدیه هایی است که احتمالا او را به طور کامل جذب می کند. این آزادی را به گیرنده هدیه می دهد که فیلم ها را به صرف تلفن همراه خود پخش کند. بنابراین، هرگز نگران تماشای netflix و یا هر نوع فیلم این چنینی در یک صفحه نمایش کوچک نباشید. همسر دوست دار تکنولوژی تان حتما به راحتی ایده این هدیه را دوست خواهد داشت.

دکمه سر دست، طلای سفید تمام عیار با حرف اول نام

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

این می تواند امن ترین گزینه از کل لیست برای جلب همسرتان باشد. دکمه سر دست طلای سفید ۱۸ عیار نه تنها زیبا و برازنده است بلکه بسیار متنوع هم است. این قابلیت را دارند که در اکثر مناسبت ها و موقعیت ها مناسب و جور باشند. بنابراین، زمانی که به همسرتان هدیه می دهید می توان روی این هدیه حساب کرد. آنها فوق العاده خوب هستند و چشم ها را خیره می کنند. همسر شما قطعا از آنها به طور منظم استفاده خواهد کرد چون این هدیه ای از طرف همسر مورد علاقه خود است.

یک صفحه دارت حرفه ای

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

دارت ها نه تنها به عنوان یک بازی رقابتی بلکه به عنوان یک سرگرمی تصادفی، زمانی که شما در خانه خسته شده اید، سرگرم کننده هستند. بنابراین، صفحه دارت یک اسباب تزئینی عالی برای اتاق همسرتان نیز می تواند باشد. این آزادی را به او می دهد تا هر زمان که احساس تمایل کرد به هدف نشانه ای رود. همچنین، این امکان را به او می دهد تا مهارت های خود را با بازی دارت پرورش دهد. او با انتخاب این هدیه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. دلیل اصلی اینکه این هدیه را در لیست جای داده ا یم این است که به سختی کسی انتظار هدیه یک صفحه دارت را دارد.

کیت کارد و چنگال

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

اگر همسر شما عاشق پخت و پز بیش از هر چیز دیگری است، او این هدیه را حتما دوست خواهد داشت. همچنین، اگر او به آشپزخانه علاقه مند است، این هدیه کاملا مناسب اوست. این ست شامل بیش از ۱۸ چاقو است که به طور انحصاری برای نتیجه ای حرفه ای طراحی شده اند. برای کسی که واقعا به پخت و پز علاقمند است، این کیت کارد و چنگال برای او طراحی شده است. ما شرط می بندیم که او وقتی که چاقو را به عنوان هدیه تولدش می بیند روند ایده شما را  قدردانی خواهد کرد.

رب دشامبر مردانه

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

در واقع این یک امر جذاب برای انتخاب یک هدیه برای همسری است که همه چیز دارد. به خاطر این واقعیت که شما نمی توانید هر گونه لباس و یا هدایای معمولی را انتخاب کنید، مجبورید به این بخش اضافه برای یافتن هدیه ای دقیق سر بزنید. رب دشامبر برای مردان می تواند یک گزینه عالی باشد، اگر و فقط اگر همسر شما از آنها استفاده کند. همچنین، این چیزی است که دارای امضای شخصی است، زیرا باعث می شود او احساس راحتی و گرما کند. این شانس وجود دارد که او هرگز نخواهد آن را تا زمانی که در خانه است در بیاورد.

کیسه بوکس رومیزی برای تخلیه استرس

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

هسر شما باید در دفتر کارش بسیار تحت فشار باشد. گاهی اوقات ممکن است تحمل خود را از دست بدهد و بخواهد به چیزی مشت بزند تا بخشی از خشم خود را از بین ببرد. با این حال، در این فرایند ممکن است خود را به شکل بدی واقعا آسیب بزند. بنابراین، به عنوان همسر، با هدیه این کیسه بوکس رومیزی او را از صدمه دیدن حفظ کنید. این هدیه نه تنها باعث می شود شما همیشه، حتی در دفتر کار، در ذهن او باشید بلکه این هوش شما را در نمایشگاه هم قرار خواهد داد. نحوه تفکر و انتخاب هدیه شما قدردانی و ستایش خواهد شد.

جایگاهی چوبی برای موبایل ابزار

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

برای ماندن در ذهن او در حالی که او مشغول کار در دفتر است، تلاش کنید. سازمانده ومنظم باقی بماند. جایگاه موبایل ابزار به او کمک خواهد کرد تا سازمانده ومنظم باقی بماند. همچنین، از زمانی که این کادو را دریافت می کند، احتمال گمشدن لوازم با ارزش او به اندازه قابل توجهی پایین می آید. بنابراین، جایگاه موبایل ابزار می تواند انتخاب عالی از هدیه باشد، به ویژه هنگامی که او همه چیز دارد. همچنین کمک خواهد کرد که یک میز کار سازماندهی شده داشته باشد که باعث می شود او در دفتر کارش احساس بهتری کند.

تراشه مات جی پی اس ردیاب

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

به نظر می رسد که به دنبال یک هدیه برای همسر خود هستید که همه چیز دارد. این یک واقعیت قابل توجه است که او ممکن است بسیاری از چیزهایی را که نیاز به مراقبت دارد داشته باشد. بنابراین، ردیاب جی پی اس جادویی هرگز این اجازه را نمی دهد که لوازم با ارزش خود را از دست بدهد، چه یک تلفن همراه باشد و یا یک کیف پول. ردیاب با کمک یک برنامه تلفن همراه برای ردیابی محصول از محل GPS استفاده می کند. تمام کاری که او باید انجام دهد این است که این قطعه را به آسیب پذیرترین وسیله ای که دارد نصب کند.

ابزار ده جیبی چرمی

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

مردان عاشق کار کردن بر روی تعمیر پروژه های کوچک در خانه هستند. اگر همسر شما کسی است که دوست دارد در تعطیلات به دنبال تحولاتی در خانه خود باشد، او دوست خواهد داشت که ابزار ۱۰ جیبی چرمی را به عنوان یک هدیه تولد دریافت کند. این هدیه اجازه این را می دهد که ده ابزار را همزمان در خود جای دهد. بنابراین، حمل ابزار در حالی که یکی در حال کار بر روی فیلم است، آسان است. همچنین، بهترین بخش قضیه این است که زمانی که از آن استفاده نمی شود به نظر فوق العاده خوب می رسد. بنابراین، نه تنها کارآمد است، بلکه همچنین وسیله زیبایی برای اثاث منزل است.

روغن ریش آقایان

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

همسر شما در حال تلاش برای رویش ریش خود است، اما به دلیل کمبود موهای صورت نمی تواند. نیازهای او را می دانید، به خواسته هایش جامه عمل بپوشانید، و سپس هدیه ای تهیه کنید که نشان می دهد چقدر شما به او توجه می کنید. یک هدیه ای که احساسات شما رانسبت به او نشان دهد روغن ریش آقایان است. این روغن پوست شما را هیدراته نگه میدارد و مواد مغذی لازم برای پوستتان را فراهم می کند تا ریش به خوبی رشد کند. این نه تنها هدیه ای است که ممکن است از درون جعبه زیبا به نظر آید بلکه در عین حال چیزی بسیار کارآمد و موثر است.

لیوان های عایق دار و دوجداره

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

آیا کسی را دوست دارید که نوشیدنی های خود را بیش از هر چیز دوست دارد؟ آیا همسرتان از آن دسته افرادی است که نمی تواند بدون فنجان قهوه و چای روزانه خود بماند؟ اگر بله، این بطری عایق بندی هدیه ای هیجان انگیز برای او خواهد شد. بسته به میل و ترجیحاتش، نوشیدنی های خود را گرم یا سرد نگه می دارد. همچنین، این اختیار را به دریافت کننده می دهد تا در حال حرکت نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کند. به نظر ایده جالبی می رسد، آیا اینطور نیست؟

کلکسیون جوراب جنگ ستارگان

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

در جستجو هدیه ای که منحصر به فرد و در عین حال کارآمد باشد هستید؟ اینجا جواب جستجوی تان را دریافت کنید. اگر او همیشه با سری فیلم های جنگ ستارگان شگفت زده شده است، شانس زیادی وجود دارد که او عاشق این هدیه شود. این مجموعه شامل جوراب های متنوعی است که هر کدام دارای شخصیت متفاوت از سری فیلم هستند. او برای دیدن چنین جوراب خلاقانه ای به عنوان هدیه تولدش خوشحال خواهد شد. و اگر خوشبخت باشد، او یک طرفدار جنگ ستارگان متعصب باشد، شما اینطور قضاوت می شوید که برای انتخاب هدیه به بهترین نحو مقیاستان را انجام داده اید.

چمدان اسکوتر

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

برای همسری که همیشه به گردش است این چمدان چرخ دار یک هدیه شگفت انگیز است. همه ما دوست داریم سفر کنیم اینطور نیست؟ با این حال، زمانی که شما در سفری طولانی هستید چمدان ها می توانند بسیار دست و پا گیر باشند. این می تواند یک بخش عمده ای از شور و شوق شما باشد و زمانی است که این چمدان مفید و در دسترس است. به نظر فوق العاده خوب می رسد. بهترین قسمت اینجاست که مجبور نیستید آن در پشت خود حمل کنید و یا بلند کنید. آن می تواند خودش و کاربر را حمل کند. به نظر جالب می رسد، نه؟ قطعا همینطور است.

ژنراتورهای خورشیدی قابل حمل

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

یکی از هدیه های بسیار متفاوت و گران ترین هدیه موجود در لیست، ژنراتور خورشیدی است که هدیه ای هیجان انگیز برای مردان است، به ویژه کسانی که وقت خود را در بیابان می گذرانند. بنابراین اگر در کل، همسر شما یک عکاس یا مسافر است، او اهمیت ژنراتور را می داند. این ژنراتور خروجی موثری می دهد، که به اندازه کافی برای سرگرم کردن فرد در فضای باز خوب است. ممکن است جیبتان را خالی کند ولی مطمئنا فرایند تفکر شما را برای تهیه یک هدیه مناسب در پشت آن نمایش می دهد.

دسته بازی پرواز اصلی

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

این بهترین هدیه ای است که علاقه مندان به بازی می توانند دریافت کنند. به نظر می رسد که همسر شما صاحب کنسول بازی و جوی استیک باشد، اما شانس بسیار کمتری برای او وجود دارد که مالک دسته پرواز اصلی باشد. او دوست خواهد داشت که بازی های هواپیمایی را با استفاده از دسته بازی کند. همچنین، هدایای شبیه به این نشان می دهد که چقدر شما به اشتیاق و سرگرمی هایش توجه کرده اید. ما اطمینان داریم که او پس از دیدن کادوی تولدش دیوانه خواهد شد.

کرم مراقبت از ریش و کرم پیرایش

35 ایده شگفت انگیز هدیه تولد برای همسر

مردان هم درست مانند زنان باید بسیار مراقبت های پیرایشی انجام دهند، آنها مجبورند با موهای صورت همیشه حاضر مواجه شوند. در حالی که بعضی تصمیم می گیرند که آن را به طور کامل حذف کنند، تعداد کمی تصمیم می گیرند که آن را به گونه ای طراحی کنند که آنها را جذاب تر نگاه دارد. اگر همسر شما طراحی ریش داشته باشد، ست پیرایشی یک هدیه مناسب برای او خواهد بود. این اجازه را به او می دهد تا مراقبت کاملی از موهای صورت خود داشته باشد. این کادو را در صورتی به او هدیه کنید که شما عاشق طراحی ریش او هستید. هدیه ای مثل این نشان می دهد که چقدر شما به نیازهایش توجه می کنید.

جاروبرقی ماشین

واقعیتی است که شما به دنبال یک هدیه برای کسی که همه چیز را دارد، هستید. ما تصور کردیم که او یک ماشین دارد. مردها در مورد ماشین های خود بسیار سختگیر هستند. آنها دوست دارند اتومبیل خود را شسته و تمیز نگه دارند. بنابراین، اگر همسر شما کسی است که دوست دارد ماشین خود را منظم نگه دارد، جاروبرقی برای او مناسب است. او ایده شما را برای دادن جاروبرقی به عنوان هدیه تحسین می کند. همچنین، اکنون که او می داند در نهایت ماشینش تمیز خواهد شد، ممکن است به شما این اجازه را بدهد که در ماشینش غذا بخورید.

حالا که ما تعداد قابل توجه ای از ایده های هدیه را برای همسرانی که همه چیز دارند، ذکر کرده ایم، حالا می خواهیم از این مقاله به نتیجه برسیم. ما امیدواریم که شما بتوانید حداقل یکی از ایده های هدیه ای که ارائه شد انتخاب کنید. همچنین، سعی کردیم انواع متمایز از هدایا و محدوده های مختلف قیمت را ذکر کنیم.

یکی از ایده های هدیه ای را انتخاب کنید و شاهد باشید که همسرتان بیشتر شما را دوست دارد. هدایا ذکر شده در بالا می تواند تاثیر مستقیم بر گیرنده داشته باشد. همچنین، قبل از انتخاب یک هدیه برای همسر، یک چیز باید در نظر گرفته شود، انتخاب هدیه ای که عشق و احساسات شما را به جای هدایای مادی گرایانه منتقل می کند.

برای ایده های بیشتر هدیه تولد، می توانید این ایده ها را بررسی کنید. ما تلاش کردیم تا ایده های مختلف هدیه را برای مناسبت های مختلف با تجربه وسیع مان در این زمینه طبقه بندی کنیم. همچنین، پیشنهادات شما را پذیرا هستیم. بنابراین، هر گونه پیشنهاد استقبال می شود. شما می توانید در بخش زیر نظرات خود را بنویسید. ما بازدید های شما را جدی می گیریم. به ما اعتماد کنید.
birthdayinspire

Please Login to comment