امین زندگانی از مزاحمان همسرش شکایت کرد!

فرهنگ و هنر ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۲ دیدگاه

امین زندگانی از مزاحمان همسرش شکایت کرد!

امین زندگانی و همسرش الیکا عبدالرزاقی از هنرمندان جوان و با اخلاق کشورمان هستند که اخیر شنیده شده امین زندگانی از مزاحمت ها برای همسرش شکایت کرده است. با جزئیات این خبر همراه ما باشید.

امین زندگانی از مزاحمان همسرش شکایت کرد!

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی یکی از زوج های جوان و بازیگر عرصه سینما و تلویزیون هستند، نکته جالب اینجاست که خبر ازدواج آن ها درحالی رسانه ای شد که تازه نامزده کرده بودند و قصد نداشتند، این موضوع را به این زودی ها علنی کنند. مدت ها بعد از رسانه ای شدن ماجرا، در اسفند ۹۲ این دو هنرمند با یکدیگر ازدواج کردند.
داستان آشنایی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی به یک تله فیلم، بر می گردد که در این فیلم آن ها نقش زن و شوهر را بازی می کردند که بعد از بازی در آن اثر، ارتباط خانوادگی بین آن ها به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد، تا این که بعد از گذشت مدتی، بحث نامزدی مطرح شد.

716872_795

امین زندگانی و همسرش از هنرمندان فعال در صفحات اجتماعی هستند اما روز گذشته امین زندگانی با انتشار پست جدیدی در اینستاگرام خود، از شکایتش علیه مزاحمت هایی که برای همسرش ایجاد شده بود، خبر داد.

وی نوشت: “شکل جدید استفاده آدمهای بیمار از فضای مجازی، ایشون ده هفته قبل به شکل فن پیج وارد فضای مجازی شده اند و الان مدتیست در پستهایی مطالبی رو به عنوان یک حقوق دان خیر خواه مطرح میکنن که کاملا با نیت تخریب شخصیت و کاملا عامدانه طراحی شده این صفحه رو بلاک کردم و از ایشون به مراجع قضایی شکایت خواهم کرد.”

2

Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
سولماز

کار زشتی کردن مزاحمها اما خب البته کاش یکی هم به این خانم می گفت هر نقشی بهش میدن هم که نباید بازی کنه! راستش خودم هیچ خوشم نمیاد از این نقشهایی که ایشون و بقیه شون تو بخش نمایش دورهمی دارن و یکی از چیزایی که باعث میشه فقط صحبتهای خود مدیری و بخش مهمانشون رو ببینم هم همینه.

Anonymous

واقعا که…