عدم افزایش قیمت بنزین به بیش از هزار تومان!

سال نو مبارک

عدم افزایش قیمت بنزین به بیش از هزار تومان!

اخبار داغ این روزها در ایران حاکی از معلق بودن قیمت بنزین دارد و ما در تازه ترین خبر در این خصوص دریافتیم که بنزین گران نمی شود.

فال روزانه

عدم افزایش قیمت بنزین به بیش از هزار تومان!

مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی و نظارت بر حمل و نقل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن تاکید بر عدم افزایش قیمت بنزین به بیش از هزار تومان، از محدود شدن کارت سوخت جایگاه‌داران به مصارف اضطراری خبر داد.
قاسم خورشیدی با تاکید بر اینکه بنایی برای افزایش قیمت بنزین به بیش از لیتری هزار تومان نداشته و اساسا ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیشنهادی به دولت در این رابطه ارائه نکرده است، گفت: توصیه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مردم، استفاده از کارت سوخت شخصی است، چرا که کارت سوخت در اختیار جایگاه‌داران در صورت تصویب هیات وزیران، محدود خواهد شد. وی افزود: کارت سوخت جایگاه‌داران محدود به مصارف اضطرای خواهد شد.

رد گمانه‌زنی در خصوص افزایش قیمت بنزین
خورشیدی با رد گمانه‌زنی برخی رسانه‌ها در خصوص احتمال افزایش قیمت بنزین، اظهار کرد: افراد می‌توانند با کارت سوخت شخصی و بدون هیچ محدودیتی، بنزین مورد نیاز خود را به قیمت هزار تومان دریافت کنند. مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز همچنین در مورد آن دسته از افرادی که کارت سوخت‌شان مفقود شده است، توضیح داد: این افراد با مهلتی که در اختیار دارند می‌توانند نسبت به کارت سوخت المثنی اقدام کنند.

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.