۶ گام اساسی برای از بین بردن جوش

پوست و مو ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

۶ گام اساسی برای از بین بردن جوش

جوش یکی از مشکلاتی است که هم در بین خانمها و هم در بین آقایان مشاهده می شود و معمولا هم برای از بین بردنشان روشهای مختلفی تجربه می شود. از جمله این روشها می توان از روشهای خانگی و روشهای پزشکی نام برد. در این مطلب به شش گام کلیدی برای از بین بردن کامل جوش صورت اشاره کرده ایم که احتمالا شما هم تا به حال این مراحل را طی نکرده باشید. امیدواریم این مطلب را بپسندید. با ما همراه باشید.

روشهایی برای از بین بردن آکنه و جوش که تا به حال نمی دانستید!

6 گام اساسی برای از بین بردن جوش (1)

۱ – مهم ترین قدم برای از بین بردن جوش ها شستن و پاک کردن صورت است، یک پاک کننده ملایم بدون چربی برای شستن پوست های چرب ایده آل است.

۲ – یک تکه یخ را داخل یک تکه پارچه بگذارید و آن را هر یک ساعت حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی جوش قرار دهید؛ البته حواستان باشد که هر وقت احساس درد کردید؛ یخ را بر دارید.

۳ – خیلی ملایم با سشوار روی جوش را خشک کنید، درجه حرارت سشوار را روی کمترین حد قرار دهید تا سردترین باد را داشته باشید. باید حدود ۳ تا ۵ دقیقه باد سشوار را روی جوش بگیرید. حواستان باشد که سشوار را خیلی نزدیک به پوست نگیرید و هر گاه احساس کردید داغ شده است، کار را متوقف کنید.

۴ – قبل از اینکه به تختخواب بروید روی جوش را با کمی خمیردندان بپوشانید، حواستان باشد که از خمیر دندان سفیدی استفاده کنید که هیچ ماده افزودنی خاصی نداشته باشد؛ مثلا خمیردندان سفیدکننده نباشد. البته ناگفته نماند که خمیردندان های ژله ای هم برای این کار مناسب نیستند.

۵ – صبح روز بعد خیلی ملایم با آب ولرم خمیردندان را از روی جوش بشویید.

۶ – حالا می توانید باقی مانده جای جوش را با کانسیلر و یا ماده آرایشی دیگر بپوشانید.

پورتال رنگی _ ۶ گام اساسی برای از بین بردن جوش

منبع: سیمرغ

برچسب ها

Please Login to comment