8 هتل اروپایی که احساس خانه را دارید، حتی بهتر! - پورتال رنگی

گردشگری ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

هتل هایی به عنوان خانه های شهری مختلف و در مکانهای روستایی مدرنیته گوشه نشینی از چندین راه مشترک می توانند حس خانه را ایجاد کنند که شامل گرمای صاحبخانه نسبت به شما، صمیمیت در دارایی ها (حتی به وسعت زمین هایشان) و راحتی اتاقهایشان می باشد.  برای جستجوی حس آشنای خارج از کشور، این هشت مکان جدید، بازسازی شده همراه با خواص گسترده ای که حس خانه خود را به فرد می دهند، می توان یافت.

8 هتل زیبای اروپایی

 

انگلیس

Batty Langley’s, London

اگر نظر شما درباره خانه، مشابه خانه های شهری  قرن 18 با مبلمان منطقه نزدیک spitalifields، است می توانید بتی لانگلی را انتخاب کنید که دارای 29 اتاق برای تازه وارد ها مشابه با خانه های تاریخی و شلوغ هازلیت می باشد. نام معمار و طراح این چشم انداز بتی لانگلی می باشد که نویسنده کتابهایی در زمینه طراحی خانه و باغ است. هتل بوتیک تداعی کننده اقامت طبقه مرفه، اتاق های عمومی معمولا اتاقهای تاریکتری هستند که با نیمکتهای زیادی پر شده اند، قفسه های کتاب به خط شده و بار باشکوهی نیز دارد. اتاق های ویژه ای نیز با تختهای عتیقه تزئین شده، پرده هایی از پارچه ابریشم، آیینه و نقاشی هایی با قاب طلاکاری شده و حمام های به روز شده، همراه با وانهای چدنی و صندلی ها و گلدانهای تالار که تنها برای تزئین به کار برده شده اند می باشد. این اتاقها حدود 280دلار می باشند.

یونان

Eumelia, Laconia

صاحب این هتل فرانگیسکس کارلاس در تلاش است مهمانان در املیا حس راحت و آشنایی داشته باشند، 50 هکتار مزرعه ارگانیک که اجداد وی از سال 1980 بر روی آن کار می کردند و در فاصله 45 دقیقه رانندگی جنوب شرقی اسپارتا در منطقه پلوپونس واقع شده است. مهمانان به برداشت میوه دعوت می شوند و می توانند زیتون، بادام و انگور بسته به فصل حضور جمع آوری کنند.5 خانه مدرن بتنی رنگ آمیزی شده که امکانات رفاهی شامل آشپزخانه، شومینه و تراس برای صرف ناهار بیرون از اتاق تدارک دیده شده است.  دوچرخه سواری برای فضای بیرون آماده است و مسئولین مهمانان را به بازدید و دوره های آموزشی مواد تشکیل دهنده غذاها و علوفه، تدریس پخت و سهم در مینی بازار شراب  آلی و روغن زیتون در خانه های رعیتی اصلی، تشویق می کنند. این اتاقها که شامل صبحانه نیز می باشد 100 یورو قیمت دارد.

همچنین بخوانید:  جنگل دالخانی رامسر + عکس

فرانسه

La Borde Maison d’Hôtes & Spa, Burgundy

قلعه خندق مانند و حلقه دار قرن 14 که بسیاری از آن در انقلاب فرانسه سوخته است، هتل بازارچه ای است که در منطقه روستایی قرار دارد. حالت قلعه ای آن حس خانه را می دهد و سنگهای دیوارها توسط تیرچوب هایی در پنج سوئیت مجلل این هتل احاطه شده اند. این هتل در سال 2012 تاسیس شد که ویژگی هایی بیشتر از فضای داخلی آن دارد، حدود 17 هکتار باغ از فرم فرانسوی و یک باغ رز ساختمانها را احاطه کرده اند و مهمانان به استخر بیرونی، زمین تنیس دسترسی دارند. این هتل برای مهمانان طبق تقاضا غذا درست می کند و از باغ سبزیجات خود استفاده می کند و همینطور در طول تابستان نمایشگاه مجسمه سازی معاصر برگزار می کند. قیمت هر اتاق 325 یورو می باشد.

آلمان

La Maison, Saarlouis

این اسم از فرانسه گرفته شده است و 6مایل از فرانسه فاصله دارد که طراحی این هتل، خانه ای جدید را به تصویر می کشاند و تعریفی از خانه جدید و قدیم است. 38 اتاق از فرم قرن 19 ساخته شده است که شبیه ویلا و اتاق خصوصی مدرن می باشد و مشرف به باغ شبیه پارک است. اتاقها مخلوطی از امکانات ایده ال و مبلمان شیک و طیف وسیعی از مدل های مینیمالیستی در شاخه ای ویژه جهت تشابه بیشتر به سنتی بودن است که وسایل حمام های قدیمی نیز در این مکان ها قرار دارد. در میان این امکانات بهتر از خانه، بستری در جایی که دیوار شیشه ای به تراس باز می شود وجود دارد و در کتابخانه ای دنج، یک بار وجود دارد. هزینه این اتاق ها 105 یورو می باشد.

همچنین بخوانید:  بهترین مکانهای تفریحی برای تابستان

ایتالیا

Masseria Trapanà, Puglia

برای جستجوی آرامش و محیط خصوصی در خانه ای دور از خانه خود، مسریا تراپانا خانه های رعیتی و در مزرعه از قرن 16 که در حال حاضر به 9 اتاق در منطقه جنوب پلاگیا واقع شده است وجود دارد. حدود 150 هکتار باغ زیتون در مکانی مقابل اتاقها که با دیوارها و سنگ فرشهایی قابل دیدن است قرار دارد و شامل شومینه های اصلی، باغ های خصوصی و وان هایی در فضای باز می باشد. هر 6 باغ دیوار کاری شده، شامل 19 خانه و درختهای میوه و غلات گوناگون است که ویژگی ممتازی دارند که این مکان شامل باغ بازی نیز هست. همچنین دارای درختان آلبالو با سایه مناسب در اطراف استخر برای چرت زدن فراهم شده است. قیمت اتاقها برای دو شب 500 یوروحداقل، همراه با صبحانه می باشد.

هلند

Pulitzer Amsterdam

تورهای رایج در آمستردام بر برجسته ترین و تمیزترین خانه های کانالی که با طمع خاصی از سوی املاکی ها سعی در فراهم کردن اسکان برای یک یا دو شب در پولیتزر آمستردام دارند دایر شده اند. سری 25 خانه که از طریق کانال داخلی در ارتباط هستند برای اتاقها طراحی شده است که همه آنها این پاییز مورد بازسازی قرار گرفتند.  80% آنها در حال حاضر آماده است و بسیاری از آنها با ویژگی های خاصی مانند دیوارهای آجری و اتوماسیون تیرآهن همراه با مبلمان معاصر جلوه نمایی می کنند. چهار سوئیت به اتمام رسیده که هر یک با ورودی از خیابان مجزا طوری دکوراسیون شده است که منعکس کننده علایق ساکنین قبلی بوده که شامل کتاب عاشقانه، عشق به هنر، آهنگساز موسیقی  و جمع کننده عتیقه بوده است. برای خدمات بر تقاضای افراد، رستوران جدید جانز تمام روز باز می باشد. قیمت اتاقها از 269 یورو آغاز می شود.

همچنین بخوانید:  محل دفن حبیب محبیان و جاذبه گردشگری رامسر

پرتغال

Casa Modesta, Algarve

سه نسل از خانواده بریتو در حال حاضر بر خانه های دهه 1940 خود در کرانه ریا فورموسا پارک طبیعی، تالابهای ساحلی منطقه جنوبی آلگارو به عنوان کاسا مدستا کار می کنند. سال گذشته طرح بازسازی خانه های روستایی مانند، 9 اتاق مهمان با نمای تالاب ایجاد شد. با الهام از معماری ساده منطقه، پیچیدگی مینیالیستی تک محور برای راه پله بیرونی به تراس مسقف بالا پیشنهاد داده شد و اتاق های سفید با تخت های مناسب و وان هایی عمیق از آجر تاسیس شد. فعالیتهای اطراف طبیعت شامل تماشای پرندگان، سنت های منطقه ای مثل جمع آوری صدف، پخت نان همراه مادربزرگ در کوره خارج از خانه نیز دایر می باشد. قیمت اتاقها از 90 یورو شروع می شود.

ماجورکا

Sant Francesc Hotel Singular, Palma de Majorca

خانه مربوط به خانواده آلومار فمنیا از قرن 19 در ماجورکا ساخته شده است تا سخاوت صاحب آن را در یکی از قدیمی ترین شهرهای محل نشان دهد که به اندازه ای بزرگ است که سال پیش با تبدیل به هتل تک سنت فرانسیس،  42 اتاق مهمان دارد. این هتل نام خود را از صومعه فرانسیسی همسایه در میدان شهر گرفته است اما چیزی در ارتباط با آن محل ندارد. این مکان دارای اتاقهایی با نقاشی دیواری، گچ کاری و سقف چوبی می باشد. مجموعه ای از هنر های معاصر و عکاسی، استخر پشت بام و تراس ناهارخوری در باغ کاخ بروز رسانی شده است. هزینه هر اتاق از 300 یورو می باشد.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of