فال روزانه – دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

فال 27 اسفند 1397 252 دیدگاه

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

فال روزانه فروردین

بايد به خانواده و دوستانت وقت بيشتري بدهي و بيشتر به آنها توجه كني. به حرف‌هاي آنان به دقت گوش بده و تا جايي كه مي‌تواني به آنها كمك كن.

امر خيري براي خانواده‌اي نزديک در پيش است كه به زودي خبرش به تو مي‌رسد و از اين بابت خوشحال خواهي شد.

حتما به طور منظم ورزش كن و هر روز حداقل 15 دقيقه در خارج از خانه پوستت را در معرض مستقيم نور خورشيد قرار بده.

ممكن است فشارهاي اقتصادي تو را ناراحت يا عصبي كنند اما تو نبايد خود را ببازي چون اين روزها خيلي زود سپري مي‌شوند. پس نگذار مشكلات مالي اراده تو را ضعيف كنند.

فال روزانه اردیبهشت

اين روزها مسائل عاطفي ذهن تو را به خود مشغول كرده. دوستان زيادي دور تو جمع شده‌اند اما تو در ميان آنها به جستجوي شخص ايده‌آلت هستي. اين جستجو را بايد ادامه داد تا به نتيجه مطلوب رسيد.

بايد فرز و زرنگ باشي و موقعيت‌ها را شكار كني. كسي كه به انتظار شاد شدن مي‌نشيند ضرر مي‌كند چون خالي از خاطرات شيرين و خوشحال كننده است.

از گياهان دارويي آرامش‌بخش و بخور استفاده كن تا سلامتي سر و سينه‌ات به خطر نيفتند و حتي‌المقدور از قرص‌هاي شيميايي پرهيز كن.

بايد كنترل امور مالي‌ات را داشته باشي و نگذاري سررشته كارها از دست تو خارج شود. همچون يك مدير موفق بايد بحران‌هاي اقتصادي را مديريت كرد تا مشكلات حل شود.

فال روزانه خرداد

حرف‌هاي نامربوط يك نفر بين تو و دوست يا همسرت كدورت و ناراحتي به وجود مي‌آورد. تا وقتي كه از حرف يا خبري مطمئن نشدي نبايد درباره‌اش قضاوت كني.

بدست آوردن دل ديگران به تو شادي توام با آرامش و رضايت خاطر خواهد داد و همين امر مي‌تواند اوضاع زندگيت را بهتر كند.

يك مشكل و نگراني مدتي اعصابت را متشنج خواهد كرد. سعي كن در برخورد با آن حساس و زودرنج نباشي. اين روزها بايد كاملأ بر اعصابت مسلط باشي و با آرامش سعي كني آنرا برطرف سازي.

بايد بلند پرواز باشي تا به موفقيت برسي. كسي كه به همين زندگي روزمره قناعت كند هميشه به همين حالت خواهد بود. بايد آرزوهاي بلند داشت و براي تحقق به آنها تلاش كرد.

فال روزانه تیر

عقل و فكر راهنماي درست و روشني است پس با بكارگيري از آنها، اطراف خودت را خوب ببين و به هر كسي اعتماد نكن. پيشنهادي به تو مي‌شود كه بايد در مورد آن خوب فكر كني و همه جوانب را در نظر بگيري تا پشيمان نشوي.

حواست را جمع کن چون همين روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمي‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول كرده كه به خوبي و خوشي تمام مي‌شود. يک نفر از اعضاي سالمند خانواده در مسئله مهمي كمكت مي‌كند.

احتياج به كمي استراحت داري. فرصتي بايد پيدا كرد تا اين خستگي را از تنت دور كني و با آرامش و انرژي به برنامه‌هاي بلندمدت فكر كني.

نياز به صبر و استقامت بيشتري داري. بايد خوب به مشكلات مالي‌ات فكر كني، منشاء آن را پيدا كني و تحولي در وضعيت اقتصادي‌ات ايجاد كني.

فال روزانه مرداد

بايد هر كسي و يا هر چيزي را كه زندگي عاطفي تو را دچار تنش مي‌كند، از خودت دور كني. در راهي قدم بگذار و به كسي عشق بورز كه قابل اعتماد باشد. تا در مورد قصد و نيت كسي مطمئن نشدي، او را به قلبت راه نده.

اخبار خوشحال كننده و ديدارهاي سودمندي در انتظار توست. روش زندگيت را عوض كن تا از اين حالت تنش و التهاب خارج شوي. بايد به آينده‌ات اميدوار باشي.

ممكن است كمي احساس خستگي و بي‌حالي داشته باشي. اين احساسات مقطعي است و خيلي زود با تغيير شرايط بهبود پيدا مي‌كند. فقط نبايد به آن دامن بزني.

ممكن است در حال حاضر بحران مالي داشته باشي اما نبايد بترسي چون اين بحران كوچك به زودي حل خواهد شد. اينگونه مشكلات در حدي نيستند كه بتوانند اراده تو را به شكست بكشانند. با تلاش و اعتماد به نفس قطعا به نتيجه مطلوب خواهي رسيد.

فال روزانه شهریور

حكايت امروز تو مثل روزهاي گذشته است. باز هم رفتار گذشته را تكرار مي‌كني، فرصت‌هاي طلايي را از بين مي‌بري و بعد، مدتي را به حسرت آن مي‌نشيني!!! به اين ترتيب فرصت‌هاي ديگري هم نفله مي‌شود!

به زودي ابرهاي تيره از آسمان زندگي‌ات بيرون مي‌رود و همه چيز روبراه مي‌شود. هفته اي شاد و پر از موفقيت در انتظار توست. براي بهتر شدن روحيه‌ات پيشنهاد مي‌كنم اواخر هفته به سفر کوتاهي بروي.

خشم و عصبانيت تو نه تنها به درست شدن مسائل پيچيده كمكي نمي‌كند، بلكه آن را به معضل و مشكل بزرگتري تبديل خواهد كرد. شايد يك مسافرت و دوري از مشكلات بتواند، آرامش از دست رفته را به تو بازگرداند تا بتواني بهتر و درست‌تر تصميم بگيري.

در حال حاضر اوضاع اقتصادي تو ثابت است. اما روند كارها ناگهان تغيير خواهد كرد. اين حوادث برعكس آن چيزي جريان دارد كه تو انتظارش را داشتي. بايد با صبر و حوصله تصميمي اتخاذ كرد تا دوباره اوضاع روبراه شود.

فال روزانه مهر

اين ترديدهاي توست كه اراده‌ات را ضعيف كرده و باعث مي‌شود تا فرصتهاي مهمي را از دست بدهي. پس اين ترديدها را بايد از خودت دور كني.

اگر بداني به دنبال چه هستي و هدفت را مشخص كني به راحتي به آن مي‌رسي. انرژيت را در راه تحقق خواسته‌هايت بكار بگير و روزي كه موفق شوي از خودت راضي و خوشنود خواهي بود.

بايد ورزش را جدي گرفت و از مصرف چيزهايي كه سلامتي تو را تهديد مي‌كند جدا خودداري كرد.

دچار ركود اقتصادي شده‌اي. احتياجي به خشم و خروش نيست. بر اعصابت مسلط باش چون تو با خونسردي و عقلانيت بهتر ميتواني خود را از اين تنگنا نجات داده و روزهاي بهتري را تجربه كني.

فال روزانه آبان

بعضي از مشكلات امروز تو نتيجه خطاهاي گذشته است. زا قديم گفته‌اند ?خودكرده را تدبير نيست?. بايد از اين خطاها درس گرفت و راهي را انتخاب كرد كه ديگر هرگز اين خطاها تكرار نشود.

اگر بداني به دنبال چه هستي و هدفت را مشخص كني به راحتي به آن مي‌رسي. انرژيت را در راه تحقق خواسته‌هايت بكار بگير و روزي كه موفق شوي از خودت راضي و خوشنود خواهي بود.

بايد ورزش را جدي گرفت و از مصرف چيزهايي كه سلامتي تو را تهديد مي‌كند جدا خودداري كرد.

بايد با يك برنامه‌ريزي درست و نوشتن خواسته‌هايت پولت را خرج كني و گرنه بعدا از هزينه‌تراشي بي‌مورد خودت پشيمان خواهي شد.

فال روزانه آذر

بايد نسبت به آينده‌ات مطمئن باشي. لزومي ندارد كه هميشه ديگران اين تضمين را به تو بدهند كه همه چيز درست و روبراه است! وقتي خودت در مورد انتخابت يقين داشته باشي و با خود صادقانه رفتار كني، كافي است و حالا اين تو هستي كه به خودت روحيه مي‌دهي.

يك موفقيت كوچك هم كافي است تا اين فضا را عوض كرده و دوباره تو را سرحال و شادمان كند. مي‌تواني از اين موفقيت كوچك نردباني بسازي براي رشد و رسيدن به موفقيت‌هاي بزرگ.

با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحليل مي‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با يك مشاور خوب و باتجربه مي‌تواند به تو كمك كند.

در خرج كردن پول كمي متعادل باش. آنقدر خرج مي‌كني كه كم مي‌آوري، در صورتي كه بيشتر مخارج در اصل غيرضروري بوده. بايد كمي صرفه‌جويي كني.

فال روزانه دی

بايد زمان بيشتري را صرف بازنگري اعمال و رفتار خود در گذشته كني. بايد تجربه‌هاي گذشته‌ات را به دقت مرور كني تا دوباره دچار همان مشكلات نشوي و انتخاب درستي داشته باشي.

مي‌تواني نامه‌اي براي يك دوست عزيز بفرستي. هرچند امروزه اين رسم برافتاده و جايش را به تماس تلفني و ايميل داده اما نوشتن يا خواندن يك نامه لذت ديگري دارد. هم تو را سرذوق مي‌آورد و هم دوستت را خوشحال مي‌كند.

به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نيم ساعت در روز به ورزش هوازي با شدت كم (پياده روي، باغباني، كار در خانه) و ورزش هوازي با شدت متوسط (پياده روي تند، حركات موزون، دويدن، شنا) نيازمند است. تو در چه مرحله‌اي هستي!!!

بايد كاري داشته باشي يا پيدا كني كه مطابق با شان و مقام تو باشد. رضايت شغلي فقط به درآمد و يا حقوق آخر ماه نيست. وقتي كاري را دوست نداشته باشي با عشق و علاقه به آن نمي‌پردازي.

فال روزانه بهمن

فرصت‌ها را نبايد از دست داد. كسي كه اول فرصتهايش را از دست مي‌دهد و بعد براي از دست دادنش غصه مي‌خورد، دچار جهل مركب شده. اگر تو از اين گروه هستي برايت دعا مي‌كنم تا حالت خوب بشه!!

تا پايان روز احساس خوشبختي خواهي کرد چون بعضي امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه مي‌شود. در يک ميهماني خبرهاي اميدبخشي خواهي شنيد.

اگر در روز بين چهار تا شش فنجان چاي يا قهوه مصرف مي‌كني، از حدمجاز فراتر رفته‌اي. كافئين بيش از حد تو را بي‌قرار و عصبي مي‌كند

روزهاي خوشي در انتظار توست. وضعيت مالي تو رو به بهبودي است. پس مراقب باش كه دست به ماجراجويي نزني چون فرصت‌هاي خوبي را از دست مي‌دهي.

فال روزانه اسفند

سعي كن از بعضي جنجال‌ها پرهيز كني. چه لزومي دارد خود را درگير مسائل و جرياناتي كني كه جز دردسر و ناراحتي سودي برايت ندارد.

حواست را جمع کن چون همين روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمي‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول كرده كه به خوبي و خوشي تمام مي‌شود. يک نفر از اعضاي سالمند خانواده در مسئله مهمي كمكت مي‌كند.

احتياج به كمي استراحت داري. فرصتي بايد پيدا كرد تا اين خستگي را از تنت دور كني و با آرامش و انرژي به برنامه‌هاي بلندمدت فكر كني.

در آينده نزديك دچار مشكلات مالي تازه‌اي مي‌شوي. بايد سعي كني با اعتماد به نفس اوضاع را تغيير دهي چون تو بهتر از هر كسي مي‌داني كه چگونه اختيار اوضاع را بدست بگيري.

برچسب ها

252
دیدگاه بگذارید

143 Comment threads
109 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
105 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
حمید

سلام
ممنونم ازسایت خوبتون
خسته نباشید واقعا عالیه
میشه بپرسم این فال روزانه رو با چه فالی میگیرید؟یعنی نوع فال چیه؟فال تاروته؟
ممنونم

با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز

فال روزانه معمولا ترجمه شده می باشند. سایت های انگلیسی زبان مربوط به فال این فال های روزانه رو منتشر میکنن و ما بعد از ترجمه بر روی سایت قرار میدیم :)

مرجانه

بي نهايت سپاسگزارم

مرجان

سپاس ويژه بابت پاسخگويي سريع و ارزوي بهبودي و سلامتي براي شما

بسیار متشکرم

فال روز جمعه قرار داده شد.

مرجان

سلام و روز بخير
خيلي به سايت خوبتون عادت كردم و هميشه صبحمو با شما شروع مي كنم الان متاسفانه اين سعادت نيست دو سه روزيه كه دير مطالب روزانه رو مي گذاريد

با سلام و وقت بخیر به شما دوست و یار همیشگی ما

بله در هفته گذشته 2 روز متاسفانه به دلیل بیماری فال ها با تاخیر تو سایت قرار داده شده.

بابت این تاخیر از شما پوزش می طلبیم و سعی ما بر این خواهد بود که حتما در روزهای آتی در ساعت 12 بامداد حتما فال ها قرار داده بشن.

موفق و سربلند باشید.

kami khole

اگر من شکست خوردم دلیلش من نیستم. شمایید. شما که هر وقت من کمک احتیاج داشتم با اخبارتون توی دل من رو خالی کردید . و من رو بیشتر و بیشتر عصبی کردید. به جای اینکه کمکی پنهان برای من باشید کلاغ بد خبر بودید و دیر به دیر مژده ای در راه داشتید و اغلب به جای اینکه خبری درست به من بدید در حال تجزیه و تحلیل رفتار من هستید . این بد نیست ولی اینکه تنها خبر قطعی شما برای من خبر شکست من هست جای تامل داره . اینطور فکر نمیکنید؟ روح من به این زودی… بیشتر بخوانید »

Mohsen

دوست عزیز Kami Khole _حتما” تو شرایطی که دوست نداری قرار گرفتی برایت آرزو می کنم بتونی از این امتحان نتیجه و دستاوردی که باید رو بگیری و خیلی زود راضی و خوشنود بشی و این روح توست که باید راضی باشه تا در وجودت احساس رضایت کنی پس به ندای قلبت خوب گوش کن چو پرده دار به شمشیر می زند همه را ، کسی مقیم حریم حرم نخواهد ماند _ سرود مجلس جمشید گفته اند این است ، که جام بیاور که جم نخواهد ماند _ من ارچه در نظر یار خاکسار شدم ، رقیب نیز چنین محترم… بیشتر بخوانید »

جان

خدایی‌ درست‌ گفت‌ موقعیته‌ برام‌ پیش‌ اومد تپل

مرجان

سلام
مرسي از سايت خوبتون
براي من خوندن مطالب لذت بخشه
فقط ي خواهش دارم و اون اينكه مثل گذشته اوقات شرعي رو مجدد بگذاريد و مت سپاسگزار شما مي شم

با سلام و وقت بخیر

بسیار متشکریم که به ما سر میزنید. بودن شما عزیزان کنار ما افتخار هست.

چشم امروز اضافه میگردد :)

مرجان

بي نهايت سپاسگزارم بابت اضافه شدن اوقات شرعي به سايت خوبتون???

خواهش میکنم، ممنون که به ما سر میزنید :)

Anonymous

بسیار زیبا بود.

elle

من یک سال هست که دارم این سایت رو دنبال میکنم. اردیبهشت . اردیبهشت ……… برای ای تی . من از فروردین امسال نیاز مبرم به راهنمایی گرفتن کمک داشتم ولی هیچ وقت تا پایان تیر هیچ پیام مناسبی توی فال هاتون ندیدم. تحت فشار شدید بودم به خاطر شما و علاقه به گرفتن انتقام برای دوستم ولی کسی هواسش به من نبود . حالا هر روز میایید و اخبار بیات میگذارید اینجا و دل من رو خون میکنید . غرور من ارزش بیشتر از این داره .اون وقت که باید چیزی بگید و راهنمایی رک پوست کنده کنید هیچی… بیشتر بخوانید »

mz

عزیزممممم حتما حتما حق باتوه که دلت اینجوری شکسته غصه نخور بخدا واسه منم فال کرفتن نثل نمک رویه زخمه این فال ها فقط بهتره واسه سرگرمی نگاش کنیم وگرنه دیونه کنندس اکه بش اعتقاد داشه باشیم غصه نخور من ننی تونم ببینم کسی ناراحته چون خودم هنیشه غصه نی خورم می دونم عذابه خودت رو به خدا بسپار دلت آروم شه

پگاه

من اسفندی هستم و دقیقا همون چیزایی که گفته بود فالم همون حس هارو دارم خدا کنه همه مشکلاتمون حل بشه ???????

Anonymous

It was very excellent, I really enjoyed, thank you very much ?

Tannaz

وایییییی چه فال خوبی ???

بنده خدا

همه چیز دست خداست انشالاه تمام کسانی کهدیدهبه جهان گوشپدن بدون رسیدن به حاجت شون از دنیا نرن البته اگه براشون خیر باشه??

ترجمه کلمه

ممنون با تشکر

ناشناس

اگه میشه برچسبهای فال رانیزدرسایت بگذاریدممنون

غزل

??

فاطی

مرسی واسم خیلی خوب اومد

Anonymous

با سلام..خوب بود

Anonymous

برا من نه

راستین

دمتون گرم.بسیار دقیق.اومد واسم..مرسیییییی..

1 2 3 8