فال روزانه – یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

فال 28 بهمن 1397 247 دیدگاه

فال روزانه

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

فال روزانه فروردین

غيرت خوب است اما تعصب چشمان تو را كور مي‌كند. از حسادت دوري كن يا جهت آن را به گونه‌اي تغيير بده كه تو و ديگران را آزار ندهد.

اين روزها اوضاع و احوالت كاملا گرم و آفتابي خواهد بود. يک اتفاق خوشحال كننده باعث تغيير روحيه‌ات مي‌شود.

اگر پوست حساسي داري با كرم غيرمعطر مرطوب نگهدار. چون ميزان تماس با مواد تحريك كننده و حساسيت‌زا را به شدت كاهش مي‌دهد.

بخاطر تمايلات شخصي‌ات دست به كارهاي عجيب و غريب مي‌زني كه در نهايت پشيمان خواهي شد. مگر احساس مي‌كني به گنج قارون رسيدي كه اينطور ولخرجي مي‌كني!!

فال روزانه اردیبهشت

بايد به خانواده و دوستانت وقت بيشتري بدهي و بيشتر به آنها توجه كني. به حرف‌هاي آنان به دقت گوش بده و تا جايي كه مي‌تواني به آنها كمك كن.

حواست را جمع کن چون همين روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمي‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول كرده كه به خوبي و خوشي تمام مي‌شود. يک نفر از اعضاي سالمند خانواده در مسئله مهمي كمكت مي‌كند.

ممكن است فشارهاي اقتصادي تو را ناراحت يا عصبي كنند اما تو نبايد خود را ببازي چون اين روزها خيلي زود سپري مي‌شوند. پس نگذار مشكلات مالي اراده تو را ضعيف كنند.

فال روزانه خرداد

اين روزها مسائل عاطفي ذهن تو را به خود مشغول كرده. دوستان زيادي دور تو جمع شده‌اند اما تو در ميان آنها به جستجوي شخص ايده‌آلت هستي. اين جستجو را بايد ادامه داد تا به نتيجه مطلوب رسيد.

اخبار خوشحال كننده و ديدارهاي سودمندي در انتظار توست. روش زندگيت را عوض كن تا از اين حالت تنش و التهاب خارج شوي. بايد به آينده‌ات اميدوار باشي.

احتياج به كمي استراحت داري. فرصتي بايد پيدا كرد تا اين خستگي را از تنت دور كني و با آرامش و انرژي به برنامه‌هاي بلندمدت فكر كني.

بايد كنترل امور مالي‌ات را داشته باشي و نگذاري سررشته كارها از دست تو خارج شود. همچون يك مدير موفق بايد بحران‌هاي اقتصادي را مديريت كرد تا مشكلات حل شود.

فال روزانه تیر

حرف‌هاي نامربوط يك نفر بين تو و دوست يا همسرت كدورت و ناراحتي به وجود مي‌آورد. تا وقتي كه از حرف يا خبري مطمئن نشدي نبايد درباره‌اش قضاوت كني.

اتفاقات شيريني در راه است. به زودي كارت رونق مي‌گيرد و پيشنهادهاي تازه و نان و آبداري به تو خواهد شد.

بايد ورزش را جدي گرفت و از مصرف چيزهايي كه سلامتي تو را تهديد مي‌كند جدا خودداري كرد.

بايد بلند پرواز باشي تا به موفقيت برسي. كسي كه به همين زندگي روزمره قناعت كند هميشه به همين حالت خواهد بود. بايد آرزوهاي بلند داشت و براي تحقق به آنها تلاش كرد.

فال روزانه مرداد

عقل و فكر راهنماي درست و روشني است پس با بكارگيري از آنها، اطراف خودت را خوب ببين و به هر كسي اعتماد نكن. پيشنهادي به تو مي‌شود كه بايد در مورد آن خوب فكر كني و همه جوانب را در نظر بگيري تا پشيمان نشوي.

نياز به صبر و استقامت بيشتري داري. بايد خوب به مشكلات مالي‌ات فكر كني، منشاء آن را پيدا كني و تحولي در وضعيت اقتصادي‌ات ايجاد كني.

فال روزانه شهریور

اينهمه عجله و شتابزدگي براي چيست؟ بايد با صبر و حوصله اجازه بدهي تا گذر زمان خود بخود فاصله‌ها و مشكلات بين شما را حل كند.

امروز خبرهاي خوبي مي‌شنوي. يک ديدار غيرمنتظره خواهي داشت. به يک مسافرت دعوت مي‌شوي نبايد آنرا رد كني چون رفتن به سفر روحيه‌ات را بهتر مي‌كند.

استفاده بيش از حد از هر چيزي نوعي اعتياد به حساب مي‌آيد حالا كار، خوراكي، سيگار يا … بهتر است در هر هيچ چيز زياده‌روي نكني چون سلامتي‌ات را مستقيما به خطر مي‌اندازد.

امروز شانس با تو خواهد بود پس دست به كاري بزن كه برايت سود و صرفه اقتصادي داشته باشد.

فال روزانه مهر

به هر كس نمي‌توان اعتماد كرد. مردماني هستند كه هر روز به رنگ تازه‌اي درمي‌آيند و از اعتماد تو سوء استفاده خواهند كرد. بايد هوشيار باشي و فريب ظاهر كسي را نخوري.

بايد اين روزها مراقب سلامتي‌ات باشي. عصباني شدن به غير از مشكلات جسمي مثل سردرد، معده درد و … مي‌تواند پيامدهاي روحي نيز داشته باشد. ممكن است با بحران‌هاي مادي و يا عاطفي روبرو شوي و آرامشت را از دست بدهي.

بايد آرامش خود را حفظ كني. اگر با فكر و دورانديشي خرج نكني دچار بحران مالي خواهي شد. بايد از شتابزدگي پرهيز كني چون موقعيتي در انتظار توست كه آينده ماليت را تضمين مي‌كند.

فال روزانه آبان

دوست داشتن، دوستي و عشق را به وجود مي‌آورد. در اين هيچ ترديدي نيست. با كليد دوست داشتن مي‌تواني درهاي بسته زيادي را باز كني و به قلب او نفوذ كني.

درست است كه اتفاق تازه‌اي نيفتاده است، اما تو سعي كن نگاهت را به زندگي عوض كني. اين نگاه تازه توست كه به اشياء و اشخاص معناي تازه‌اي مي‌بخشد. در اين صورت خوشحال و باطراوت خواهي بود.

رفته رفته وضعيت مادي تو بهبود مي‌يابد و همين مساله روحيه تو را عوض مي‌كند و همچنين فضاي گرمتري را در خانواده به وجود مي‌آورد.

فال روزانه آذر

تو از تعهد دوري مي‌كني چون فكر مي‌كني تو را درگير مي‌كند و يا از گير افتادن مي‌ترسي اما بايد قبول كني اين بخشي از زندگي است كه مي‌تواند شيرين هم باشد. بايد اين افكار را از ذهنت بيرون كني و نسبت به دوستانت احساس مسئوليت بيشتري داشته باشي.

كسي با ارسال هديه‌اي به تو ابراز علاقه مي‌كند. وقتي اين ابراز علاقه متقابل باشد، دوستي‌هاي شيرين و شادي آفريني شكل مي‌گيرد. بدون اين دوستي‌ها زندگي سرد و بي‌روح مي‌شود.

تو فردي فعال هستي براي دوري از اين كسالت روزانه مي‌تواني هر نوع ورزشي را انجام دهي، اما شايد بهتر باشد اسكي، شنا و امثال اين ورزش را براي شادابي و طراوت خود انتخاب كني.

سعي كن هميشه براي خود پس‌اندازي داشته باشي. هيچ كاري راحت‌تر از پول خرج كردن نيست. بايد آينده نگر بود و فكر روزهايي را كرد كه مشكلات متعددي به زندگي هجوم مي‌آورد.

فال روزانه دی

در شرايط تازه‌اي قرار مي‌گيري كه بايد دست به انتخاب جديدي بزني. هميشه عاقبت كار را در نظر بگير و دست به عمل بزن و گرنه ضرر مي‌كني.

يك نفر به رفتار تو چشم دوخته. بايد او را خوشحال كني چون با شاد كردن دلي تا مدتها با خاطره شيرين آن زندگي مي‌كني. خاطرات شيرين بهترين پشتوانه ماست.

با كمي ورزش و توجه به خوردن و نوشيدنت مي‌تواني سلامتي‌ات را تضمين كني.

يك حادثه موجب مي‌شود تا برنامه‌اي را هرچه زودتر تمام كرده و به سودش برسي. اما مراقب باش كه آنرا راحت و بي‌حساب خرج نكني.

فال روزانه بهمن

مراقب باش!! تند رفتن فقط در رانندگي خطرساز نيست بلكه در برخورد با يك دوست يا همكار هم ممكن است خطرآفرين باشد. گاهي اين خسارتها جبران‌ناپذير خواهد بود.

اين روزها بايد منتظر يك خبر و يا يك اتفاق خوش باشي. در موقعيت فعلي‌ات به تجربه‌هاي تازه‌اي دست پيدا مي‌كني كه برايت سودمند خواهد بود. اگر در اين فكر هستي كه كار چشمگيري براي خانواده‌ات انجام دهي موقعيت مناسبي است.

بدن ما روزانه و تمام وقت براي حركت كردن طراحي شده. حركت دادن عضلات صورت با انواع ورزشها، صحبت كردن و حالات شاداب چهره، تو را جوان و سلامت نگه مي‌دارد.

سود خوبي بدست مي‌آوري. اگر يك شراكت برمبناي دوستي و رفاقت باشد، به نتايج درخشاني خواهد رسيد. فقط مراقب باشي با بلندپروازي اين موقعيت را از دست ندهي.

فال روزانه اسفند

سعي مي‌كني پيچيده و رازآلود باشي در حالي كه لزومي به اينكار نيست. در دوستي‌ها، آسان مي‌توان ديگران را فريب داد اما قبل از آن، تو خود امتياز مهمتري را از دست داده‌اي.

در لباست از پارچه سفيد و طبيعي استفاده كن چون به تو احساس آرامش و شادابي القا مي‌كند.

بعد از اينهمه كار و تلاش، كمي استراحت سلامتي روح و جسمت را تضمين مي‌كند. آب‌درماني بهترين پيشنهاد است.

روز کلافه کننده‌اي در پيش داري، اما خيلي زود بعضي مشکلات برطرف خواهد شد. اگر مشغول تجارت و يا خريد و فروش هستي با رونق کار و سودهاي قابل توجهي روبرو مي‌شوي.

برچسب ها

247
دیدگاه بگذارید

141 Comment threads
106 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
102 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
ساسان

عالي بود
واقعا اونث كه دلم مي خواست بخونه بود

laya

سلام
چرا فال روزانه دو انقدر تکراریه!!!
ممنون از سایت خوبتون

سلام دوست خوبم. این فال اختصاصی ما نیست. اگر مشکلی هست از سایت منبعه.

khatere...

واییی ب داد این آبانیها برس پورتال جان…دیشب فال حافظ نداشتیم…امشبم این فال روزانه???

هستی

فال اسفند اکثرا تکراریه همش شانس درخونمو میزنه

سارا

خب خوبه که خوش بحالت? در خونه ما رو که اصلا نمیزنه،نیومده بای بای میکنه میره.

laya

سلام، لطفا به روز رسانی کنید
سپاس فراوان

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

فال بروز هستش

mrzad

بروز رسانی ها کیی هست.فال روزانه ۲ عالیه

pary

سلام فالاتون خوبه به من کمک میکنن که تصمیم درست بگیرم مرسی

صبا

سلام پورتال رنگي دوس داشتني!
من چن وقته سايت شمارو دارم وتاقبل اين با فال زيادآشنا نبودم ولي الان فال روزانه خيلي از اتفاقاي روزمو پيش از اتفاق ميگه!عجيب وجالبه!مرسيييي

H

سلامممم
شبتون بخیر
ان شاء الله همیشه موفق و پر انرژی باشید
چرا فال حافظ رو بروزرسانی نکردید؟؟
خیلی خوبه

لی لی

من نمی دونم بقیه برا چی تعریف می کنن!!! حالا اگه از احتمال فیک بودن کامنت ها فاکتور بگیریم. نظرم رو تایید نمی کنین اما من کامنت می زارم که شما بخونین فال هاتون اکثرا تکراری و بی معنیه. بیشتر جنبه نصیحت کردن داره تا پیشگویی. فال روزانه از همه ش بدتره. از بد هم بدتر. انگار فقط به رسم تکلیف می خواین این صفحه رو پر کنین. حتی یک بار، حتییییی یک بار نشده فال مربوط به ماه من درست بوده باشه. لااقل عنوان صفحه رو عوض کنین مثلا بزارین حرف های مادربزرگه ماه فروردین و … ? یکم… بیشتر بخوانید »

پورتال رنگی

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی از اینکه نتونستیم رضایت شما رو جلب کنیم متاسفیم. اما لازمه چند نکته رو یادآور بشیم: 1. نظرات به هیچ عنوان به قول فرمایش شما فیک نبوده و نظر دوستان عزیزمون هستن. 2. ما اکثر نظرها رو تایید می کنیم مگر اینکه نظری به دفعات تکرار بشه. 3. درمورد تکراری و بی معنی بودن فال ها به نظر شما دوست خوبمون احترام میگذاریم. منبع تمامی فال های ما یا سایتهای خارجی هستند یا کتابهای ایرانی و در برخی موارد نادر از سایتهای فارسی دیگه. اگر شما منبع بهتری سراغ دارید بفرمایید حتی لازم… بیشتر بخوانید »

محمد

سلام خسته نباشید من فال روزانه رو همیشه دنبال مکنم وخلیلی هم به واقیت نزدیک بوده واین نشون میده که خوب کار شده.
زحمات زیاد ی کشیده میشه واین جای تشکر. رو داره
اگه امکانش هست فال ورق وچای روزوتر.در تگرام بروز رسانی کنید ممنون میشم بدونیم باتشکر از سایت خوبتوت

سلام خدمت شما دوست گرامی. چشم حتما انجام میشه

صبا

سلام
تروخدابگيدمنشا اين فال چيه خارق العاده اس!عين واقعيتِ!واقعا ممنونم ?
اخه چطورميتونه دقيقا ب اتفاقات و چيزايي ك ذهنتو درگيركرده اشاره كنه تازه راه كاراي عاليي هم ميده.!?

ریتا

سلام ممنون از فال روزانه تون میشه لطفا بگید منشا این پیشگویی ها از چه نیرویی وچه چوری میشه کسبش کرد سال خوبی را آرزومندم

صبا

سلام
مرسي بابت سايت دوست داشتنيتون ??
ميشه بگيد منشأ اين فالا چيه؟؟؟?

زیبا

سلام خیلی ببخشبد چرا بعضی مواقع فال متولدین ابانماه گذاشته نمیشه.این اتفاق همیشه برا آبان میوفته نه ماهای دیگه

Sara

بازم آبان خالیه …?

صبا

پس آبان ماه كو؟؟؟؟؟من ب عشق اين فال تا نصف شب بيدارم اونوقت شما …???

Anonymous

صبا
سلام اميدوارم امشب ديگه فال آبان رو بزاريد?
ميشه بگيد منشأ اين فال چيه برا من خيلي واقعيه همه اتفاقات روزمو پيش بيني ميكنه…مرسي ازبودنتون?

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

حتما امروز در سایت قرار خواهد گرفت

امیدواریم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سولماز

سلام

چه خوب که همچنان فالهای روزانه رو کاملا به موقع قرار میدین! خیلی ممنون!

آیدا

سلام و خسته نباشید خدمت پورتال رنگی و تشکر فراوان از سایت خوب و جالب شما. از اینکه اینهمه فال و مطالب خواندنی اضافه کردین ممنون و خیلی سریع پاسخگو تشکر ،انتقاد یا پیشنهاد ها هستین واقعا جای تشکر داره.
همیشه موفق و پیروز باشید
به امید روزهای خوب و خوش

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

مرسی نظر لطف شماست. ممنونیم که همراه همیشگی ما هستید. نظرات شما عزیزان دلگرمی و انرژی برای انجام کارهای ماست

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

حديث

سلام فال تاروت رنگي خيلي جالب و واقعيه مخصوصا فال شبانه حافظ خيلي ممنون از زحماتتون
موفق باشيد

عسل

سلام و عرض ادب و احترام به مديريت محترم سايت تاروت
من به عنوان يك ايراني بسيار از شما ممنون و سپاسگزارم كه مطالب زيبا و اميدوارانه اي رو در اختيار هموطنان قرار ميدهيد،بعضي وقتها خواندن يك جمله كوچك هم باعث دلداري و اميدواري ميشه و ميتوني با خودت فكر كني شايد فردا هم روز ديگري باشد!!!! روزيكه زندگي با تو همسو شود.
يا حق.