فال روزانه – دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

فال 27 اسفند 1397 252 دیدگاه

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

فال روزانه فروردین

بايد به خانواده و دوستانت وقت بيشتري بدهي و بيشتر به آنها توجه كني. به حرف‌هاي آنان به دقت گوش بده و تا جايي كه مي‌تواني به آنها كمك كن.

امر خيري براي خانواده‌اي نزديک در پيش است كه به زودي خبرش به تو مي‌رسد و از اين بابت خوشحال خواهي شد.

حتما به طور منظم ورزش كن و هر روز حداقل 15 دقيقه در خارج از خانه پوستت را در معرض مستقيم نور خورشيد قرار بده.

ممكن است فشارهاي اقتصادي تو را ناراحت يا عصبي كنند اما تو نبايد خود را ببازي چون اين روزها خيلي زود سپري مي‌شوند. پس نگذار مشكلات مالي اراده تو را ضعيف كنند.

فال روزانه اردیبهشت

اين روزها مسائل عاطفي ذهن تو را به خود مشغول كرده. دوستان زيادي دور تو جمع شده‌اند اما تو در ميان آنها به جستجوي شخص ايده‌آلت هستي. اين جستجو را بايد ادامه داد تا به نتيجه مطلوب رسيد.

بايد فرز و زرنگ باشي و موقعيت‌ها را شكار كني. كسي كه به انتظار شاد شدن مي‌نشيند ضرر مي‌كند چون خالي از خاطرات شيرين و خوشحال كننده است.

از گياهان دارويي آرامش‌بخش و بخور استفاده كن تا سلامتي سر و سينه‌ات به خطر نيفتند و حتي‌المقدور از قرص‌هاي شيميايي پرهيز كن.

بايد كنترل امور مالي‌ات را داشته باشي و نگذاري سررشته كارها از دست تو خارج شود. همچون يك مدير موفق بايد بحران‌هاي اقتصادي را مديريت كرد تا مشكلات حل شود.

فال روزانه خرداد

حرف‌هاي نامربوط يك نفر بين تو و دوست يا همسرت كدورت و ناراحتي به وجود مي‌آورد. تا وقتي كه از حرف يا خبري مطمئن نشدي نبايد درباره‌اش قضاوت كني.

بدست آوردن دل ديگران به تو شادي توام با آرامش و رضايت خاطر خواهد داد و همين امر مي‌تواند اوضاع زندگيت را بهتر كند.

يك مشكل و نگراني مدتي اعصابت را متشنج خواهد كرد. سعي كن در برخورد با آن حساس و زودرنج نباشي. اين روزها بايد كاملأ بر اعصابت مسلط باشي و با آرامش سعي كني آنرا برطرف سازي.

بايد بلند پرواز باشي تا به موفقيت برسي. كسي كه به همين زندگي روزمره قناعت كند هميشه به همين حالت خواهد بود. بايد آرزوهاي بلند داشت و براي تحقق به آنها تلاش كرد.

فال روزانه تیر

عقل و فكر راهنماي درست و روشني است پس با بكارگيري از آنها، اطراف خودت را خوب ببين و به هر كسي اعتماد نكن. پيشنهادي به تو مي‌شود كه بايد در مورد آن خوب فكر كني و همه جوانب را در نظر بگيري تا پشيمان نشوي.

حواست را جمع کن چون همين روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمي‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول كرده كه به خوبي و خوشي تمام مي‌شود. يک نفر از اعضاي سالمند خانواده در مسئله مهمي كمكت مي‌كند.

احتياج به كمي استراحت داري. فرصتي بايد پيدا كرد تا اين خستگي را از تنت دور كني و با آرامش و انرژي به برنامه‌هاي بلندمدت فكر كني.

نياز به صبر و استقامت بيشتري داري. بايد خوب به مشكلات مالي‌ات فكر كني، منشاء آن را پيدا كني و تحولي در وضعيت اقتصادي‌ات ايجاد كني.

فال روزانه مرداد

بايد هر كسي و يا هر چيزي را كه زندگي عاطفي تو را دچار تنش مي‌كند، از خودت دور كني. در راهي قدم بگذار و به كسي عشق بورز كه قابل اعتماد باشد. تا در مورد قصد و نيت كسي مطمئن نشدي، او را به قلبت راه نده.

اخبار خوشحال كننده و ديدارهاي سودمندي در انتظار توست. روش زندگيت را عوض كن تا از اين حالت تنش و التهاب خارج شوي. بايد به آينده‌ات اميدوار باشي.

ممكن است كمي احساس خستگي و بي‌حالي داشته باشي. اين احساسات مقطعي است و خيلي زود با تغيير شرايط بهبود پيدا مي‌كند. فقط نبايد به آن دامن بزني.

ممكن است در حال حاضر بحران مالي داشته باشي اما نبايد بترسي چون اين بحران كوچك به زودي حل خواهد شد. اينگونه مشكلات در حدي نيستند كه بتوانند اراده تو را به شكست بكشانند. با تلاش و اعتماد به نفس قطعا به نتيجه مطلوب خواهي رسيد.

فال روزانه شهریور

حكايت امروز تو مثل روزهاي گذشته است. باز هم رفتار گذشته را تكرار مي‌كني، فرصت‌هاي طلايي را از بين مي‌بري و بعد، مدتي را به حسرت آن مي‌نشيني!!! به اين ترتيب فرصت‌هاي ديگري هم نفله مي‌شود!

به زودي ابرهاي تيره از آسمان زندگي‌ات بيرون مي‌رود و همه چيز روبراه مي‌شود. هفته اي شاد و پر از موفقيت در انتظار توست. براي بهتر شدن روحيه‌ات پيشنهاد مي‌كنم اواخر هفته به سفر کوتاهي بروي.

خشم و عصبانيت تو نه تنها به درست شدن مسائل پيچيده كمكي نمي‌كند، بلكه آن را به معضل و مشكل بزرگتري تبديل خواهد كرد. شايد يك مسافرت و دوري از مشكلات بتواند، آرامش از دست رفته را به تو بازگرداند تا بتواني بهتر و درست‌تر تصميم بگيري.

در حال حاضر اوضاع اقتصادي تو ثابت است. اما روند كارها ناگهان تغيير خواهد كرد. اين حوادث برعكس آن چيزي جريان دارد كه تو انتظارش را داشتي. بايد با صبر و حوصله تصميمي اتخاذ كرد تا دوباره اوضاع روبراه شود.

فال روزانه مهر

اين ترديدهاي توست كه اراده‌ات را ضعيف كرده و باعث مي‌شود تا فرصتهاي مهمي را از دست بدهي. پس اين ترديدها را بايد از خودت دور كني.

اگر بداني به دنبال چه هستي و هدفت را مشخص كني به راحتي به آن مي‌رسي. انرژيت را در راه تحقق خواسته‌هايت بكار بگير و روزي كه موفق شوي از خودت راضي و خوشنود خواهي بود.

بايد ورزش را جدي گرفت و از مصرف چيزهايي كه سلامتي تو را تهديد مي‌كند جدا خودداري كرد.

دچار ركود اقتصادي شده‌اي. احتياجي به خشم و خروش نيست. بر اعصابت مسلط باش چون تو با خونسردي و عقلانيت بهتر ميتواني خود را از اين تنگنا نجات داده و روزهاي بهتري را تجربه كني.

فال روزانه آبان

بعضي از مشكلات امروز تو نتيجه خطاهاي گذشته است. زا قديم گفته‌اند ?خودكرده را تدبير نيست?. بايد از اين خطاها درس گرفت و راهي را انتخاب كرد كه ديگر هرگز اين خطاها تكرار نشود.

اگر بداني به دنبال چه هستي و هدفت را مشخص كني به راحتي به آن مي‌رسي. انرژيت را در راه تحقق خواسته‌هايت بكار بگير و روزي كه موفق شوي از خودت راضي و خوشنود خواهي بود.

بايد ورزش را جدي گرفت و از مصرف چيزهايي كه سلامتي تو را تهديد مي‌كند جدا خودداري كرد.

بايد با يك برنامه‌ريزي درست و نوشتن خواسته‌هايت پولت را خرج كني و گرنه بعدا از هزينه‌تراشي بي‌مورد خودت پشيمان خواهي شد.

فال روزانه آذر

بايد نسبت به آينده‌ات مطمئن باشي. لزومي ندارد كه هميشه ديگران اين تضمين را به تو بدهند كه همه چيز درست و روبراه است! وقتي خودت در مورد انتخابت يقين داشته باشي و با خود صادقانه رفتار كني، كافي است و حالا اين تو هستي كه به خودت روحيه مي‌دهي.

يك موفقيت كوچك هم كافي است تا اين فضا را عوض كرده و دوباره تو را سرحال و شادمان كند. مي‌تواني از اين موفقيت كوچك نردباني بسازي براي رشد و رسيدن به موفقيت‌هاي بزرگ.

با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحليل مي‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با يك مشاور خوب و باتجربه مي‌تواند به تو كمك كند.

در خرج كردن پول كمي متعادل باش. آنقدر خرج مي‌كني كه كم مي‌آوري، در صورتي كه بيشتر مخارج در اصل غيرضروري بوده. بايد كمي صرفه‌جويي كني.

فال روزانه دی

بايد زمان بيشتري را صرف بازنگري اعمال و رفتار خود در گذشته كني. بايد تجربه‌هاي گذشته‌ات را به دقت مرور كني تا دوباره دچار همان مشكلات نشوي و انتخاب درستي داشته باشي.

مي‌تواني نامه‌اي براي يك دوست عزيز بفرستي. هرچند امروزه اين رسم برافتاده و جايش را به تماس تلفني و ايميل داده اما نوشتن يا خواندن يك نامه لذت ديگري دارد. هم تو را سرذوق مي‌آورد و هم دوستت را خوشحال مي‌كند.

به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نيم ساعت در روز به ورزش هوازي با شدت كم (پياده روي، باغباني، كار در خانه) و ورزش هوازي با شدت متوسط (پياده روي تند، حركات موزون، دويدن، شنا) نيازمند است. تو در چه مرحله‌اي هستي!!!

بايد كاري داشته باشي يا پيدا كني كه مطابق با شان و مقام تو باشد. رضايت شغلي فقط به درآمد و يا حقوق آخر ماه نيست. وقتي كاري را دوست نداشته باشي با عشق و علاقه به آن نمي‌پردازي.

فال روزانه بهمن

فرصت‌ها را نبايد از دست داد. كسي كه اول فرصتهايش را از دست مي‌دهد و بعد براي از دست دادنش غصه مي‌خورد، دچار جهل مركب شده. اگر تو از اين گروه هستي برايت دعا مي‌كنم تا حالت خوب بشه!!

تا پايان روز احساس خوشبختي خواهي کرد چون بعضي امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه مي‌شود. در يک ميهماني خبرهاي اميدبخشي خواهي شنيد.

اگر در روز بين چهار تا شش فنجان چاي يا قهوه مصرف مي‌كني، از حدمجاز فراتر رفته‌اي. كافئين بيش از حد تو را بي‌قرار و عصبي مي‌كند

روزهاي خوشي در انتظار توست. وضعيت مالي تو رو به بهبودي است. پس مراقب باش كه دست به ماجراجويي نزني چون فرصت‌هاي خوبي را از دست مي‌دهي.

فال روزانه اسفند

سعي كن از بعضي جنجال‌ها پرهيز كني. چه لزومي دارد خود را درگير مسائل و جرياناتي كني كه جز دردسر و ناراحتي سودي برايت ندارد.

حواست را جمع کن چون همين روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمي‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول كرده كه به خوبي و خوشي تمام مي‌شود. يک نفر از اعضاي سالمند خانواده در مسئله مهمي كمكت مي‌كند.

احتياج به كمي استراحت داري. فرصتي بايد پيدا كرد تا اين خستگي را از تنت دور كني و با آرامش و انرژي به برنامه‌هاي بلندمدت فكر كني.

در آينده نزديك دچار مشكلات مالي تازه‌اي مي‌شوي. بايد سعي كني با اعتماد به نفس اوضاع را تغيير دهي چون تو بهتر از هر كسي مي‌داني كه چگونه اختيار اوضاع را بدست بگيري.

برچسب ها

252
دیدگاه بگذارید

143 Comment threads
109 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
105 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
ستاره

دوس دارم فال این روزو از تو فال روزانه آبان ماه پاک کنم کاش حداقل یه چیز دیگه جاش نوشته بود همه شکستهای من تو فال این روز اتفاق افتاده. اینم از شانس ماست!!

نیلوفر

سلام خسته نباشید. منبع فال رو عوض کردید؟

سلام دوست عزیز

منبع فال روزانه تاروت رنگی تغییر کرده ولی پورتال رنگی همان منبع قبلی هستش.

Mahshid

سلام
اینم ازامروز
همش درست بودبرام.
دختری آشنارودیدم.وفرصتی برای دوست یابی ایجادشد.خواب کافی وتفریح ندارم.موقعیت های استرس زااذیتم میکنه ومسایل مالی که هم به خودم مربوطه وهم به اطرافیانم ومن اینوامروزفهمیدم.
فالاش درسته.هرروزبهشون سربزنید.
برای من که درست بود.وهرروزم میام.
یاحق…………

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

خوشحالم که رضایت شما رو تونستیم جلب کنیم.

مرسی که همراه ما هستید

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

Mahshid

والله نمیدونم چی بگم.تاحدی درسته.
پوری جون،باعرض معذرت یه سوال دارم.
شماهرروزایناروبه روز میکنید؟

بله دوست عزیز و مهربون پورتال رنگی

فال روزانه هر روز آپدیت میشه

Mahshid

سلام.واقعاخسته نباشید.شمارونمیدونم.نمیدونم دکترای کامپیوترو…داریدیاافرادی معمولی امابامعلومات بالای کامپیوترهستید.ولی یه گروهومیشناسم شامل پونزده تاپسروپنج تادختر.اینم بگم رابطه ی پسرابادخترااصلاجالب نیست.اوناهم یه سایت درست کردن به چه بزرگیییی وچقدرمسخره.واردش که شدم به خداترسیدم وسریع اومدم بیرون.هنوزم یادم مونده وقتی اومدم بیرون ازسایتشون دستام میلرزیدوقلبم تندتندمیزد. خیییلی بدبود.عکسای بد،مطالب بد.هییییی همشون بدحرف میزدن.اون بیستاکه سایتوتشکیل دادن همه تورده ی سنیه بیست الی بیست وچهاربودن.خیلی کم سن بودن.یکی بهم گفت سایتشون اینه وبروتوش.دختره همچین ازش تعریف میکردگفتم حالاچی هست؟!؟!؟!؟!واردش که شدم همین که بالانیوردم خیلیه.اه اه اه.عکسای بد،فیلمای بد.چقددددددربه هم فوش میدادن.دیگه توش نرفتم.بااون دختره هم سعی کردم تاحدممکن تنهانباشم.خیییلی خطرناک بودن. واقعاازتون ممنونم.اوناهم… بیشتر بخوانید »

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

خوشحالیم که رضایت شما دوست مهربونمون رو جلب کردیم. مرسی که همراه ما هستید و مارو تنها نمیذارید.

نظر لطف شماست. امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

این سایت مال شما دوستان عزیزمون هستش و باقی خواهد موند.

Mahshid

سلام داداش رضا
اغراق نمیکنم به خدا.
باورکن وحشتناک بود.کدوم بدگویی؟
توکه اون جاروندیدی،نمیدونی چقدددددربدبود.نمیخواستم راجب مطالبش زیادتوضیح بدم.امااگه فکرمیکنی بدگویی وزیاده روی میکنم،دونه دونه واست چیزای سایتوتوضیح میدم،تابفهمی چقدرررررراوضاع خراب بود!!!!!
???

سودی

سلام. در صفحه مرورگر بزنید :فال تاروت یک کارتی ، اونوقت صفحه‌ای باز میشه که وسطش مربوط به فاله و سمت چپ صفحه تمام فال ها و تست بینایی سنجی و … هست.من در صفحه گوگل میزنم و این صفحه باز میشه. در جواب نازنین خانم نوشتم. لطفاً تأیید کنید. ممنون از شما

پرستو

سلام
بعضی فالها به جای دیگر منتقل شده منظور به کجا ؟
من همه مطالب رو نمی خونم بنابراین بعضی مواقع از موردی خبر ندارم .
ضمنا” روئیت مطالب برای من از این طریق امکان پذیر است .
راستی چرا همه چیز در این سایت تغییر کرده درحالیکه همه چیز خوب بود .
لطفا مارو سرگردون نکنید.
راستی فالی که برای سه نفر از خانواده که یکیش خودم بودم رو خوندم و از درست بودنش خیلی جا خوردم .

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

لیست فال ها رو در سایت تاروت رنگی به آدرس زیر مشاهده کنید:

http://www.taroot-rangi.com

پرستش

خَيلي ممنون از زحماتتون واقعا عاليه كانالتون لطفا بيشتر فال صوتي بگذاريد ممنون

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

نظر لطف شماست.

چشم، حتما، مرسی که همراه ما هستید

نازنین

باسلام وخسته نباشید
من هرروز به سایت شماسرمیزنم ولی مدتی هست که تغییراتی ایجادشده ومن نمیدانم که سایرفالهای شما راازکجا باید ببینم؟وهمینطورتست هوش وتست بینایی سنجی شما را؟
متشکرمیشوم که راهنمایی نمایید.
امیدوارم که هفته خوبی پیش روی داشته باشید.

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

میتونید از آدرس زیر به سایر فال ها دسترسی داشته باشید.

مرسی که همراه ما هستید.

http://www.taroot-rangi.com

سودی

در بالا براتون یک پیام گذاشتم بخونید.

سولماز

سلام

چه جالب که اومدم از زحمات بزرگواری که فال هفته 2 و فال روزانه 3 رو قرار میداد سپاسگزاری کنم چرا که تصور میکردم رنجیده باشند که این فالها برداشته شده که با خواندن یکی دو پیام متوجه شدم به جای دیگری منتقل شده.باز هم خدا رو شکر که رنجش نبوده گرچه ما نه اهل توییتریم و نه فیس بوک! به اینجا هم که چون منبع جامع همه فالها و صد البته مطالب بسیار مفید و آموزنده ست سر می زنیم.

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

نظر لطف شماست.

خیلی ممنونیم که همراه ما هستید و هیچوقت مارو تنها نمیذارید.

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سولماز

باز هم سلام

راستش انقدر هر بار با لطف و محببتون بنده رو شرمنده می کنین که واقعا الان به سختی روم میشه بگم برام این پرسش پیش اومده که چرا فالهای روزانه 1 و 2 منتقل نشده اونور؟ راستش نمی دونم چرا تو هر سایتی تو این سالها یه فال درستی پیدا شده مدتی بعدش منتقلش کرده یه جای دیگه! آخریش که پیش از آشنا شدن با سایت شما هر از گاهی سر می زدم هم همه رو منتقل کرد تلگرام.خب صد البته نه تلگرام رفتم و نه اون سایته. حیفه واقعا شکل سنتی بعضی چیزها حفظ نشه.

سلام دوست خوبم. فال هفته از جمعه به سایت تاروت رنگی منتقل میشه. میشه بفرمایید منظورتون از فال روزانه 1 و 2 چیه؟ و ترجیح میدین چه کاری انجام بدیم؟

سولماز

باز هم سلام واقعا شرمنده شدم باز بس که شما بزرگوارید. راستش اون دو فال رو بیش از فالهای دیگه دنبال می کردم نه اینکه البته بخوام از اونای دیگه ایراد بگیرم برای همین برام جالب بود که دقیقا همونهایی که ترجیح می دادم همیشگی باشه باید منتقل بشه به جاهایی که اصلا سر نمیزنم. البته عذرخواهی می کنم که به خودم اجازه جسارت دادم چون به هر حال سایت شماست و حق طبیعیتون که هرگونه که دوست دارید مطالبتون رو قرار بدین. منظور از فالهای ۱ و ۲ اون فالهای روزانه و هفتگی به غیر از ویکی مستر بود.باز… بیشتر بخوانید »

سولماز

با سلامی دوباره

عاااااااااااااااااااااالی بود واقعا! انتظارش رو نداشتم موارد مورد نظر رو اونجا ببینم و واقعا ذوقزده شدم! بارها و بارها از لطف و محبت همیشگیتون باید سپاسگزاری کرد که تا این اندازه به خواسته های بازدیدکننده ها تون اهمیت میدین.

خواهش می کنم دوست عزیز. رضایت تک تک شما دوستان برای ما مهمه.

مهشید

آره آره
دقیقاهمینطوره.
اینقدرخوب جواب میدین که آدموشرمنده میکنید.

shasal

سلام و تشکر از به روزسانی مطالب
سوالم این هست که چرا فال هفتگی 2 و فال مجله موفقیت رو حذف کردید از سایت؟؟؟؟مطالبشون جالب توجه بود.
اینجوری که داره پیش میره تمامی فال های جالب حذف میشن.
بقیه فال های ارایه شده جالب توجه نیستن

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

اونها در توییتر و فیس بوک تاروت رنگی منتشر میشن.

امیدوارم روزهای رنگی با ما داشته باشید

پرستو

این فال عالیه…کاملا درسته..ممنون از شما

مژگان

سلام
چرا فونت فالها اینقدر کوچکه ؟؟؟ قبلا این مشکل رو نداشت … ممنون میشم پیگیری کنید

سلام دوست خوبم تغییری در فونتها داده نشده

لیدی

چی بگم والا انگار فالتون جن داره همش راسته.دیوونه شدم به خدا

charming

سلام خیلی وقته این فال رو دنبال میکنم بعضی وقتا انگار با آدم حرف میزنه اصلا، واقعا عالیه ???…ولی متأسفانه امروز متوجه شدم فرمت همیشگی اش رو نداره قبلا اول توصیه عاشقانه بود آخرش هم توصیه اقتصادی اون موقع خیلی خوبو درست بود اگه ممکنه بازم همون فال رو بذارید ممنون میشم، اگرم کلاً عوض کردین منبع رو لطفا بهم بگین کجا میتونم پیداش کنم خیلی مهمه واسم ممنون

مونا

من نزديك يك سال و نيمه از مطالب سايتتون استفاده ميكنم ممنون كه به روز هستيد ولي اين بخش فالتون واقعا تكراريه
امروز داشتم فال متولدين بهمن رو ميخوندم واقعا هموني بود كه شايد يه ماه پيش خوندم.

سلام خدمت شما دوست عزیز. این فال اختصاصی ما نیست. امیدواریم بتونیم یه منبع خوب برای جایگزین کردن پیدا کنیم.

فاطمه۱۹۹۹

مرسی از بابت فال های خوبتون کاش فال مخصوص متولدین۱۰فروردین رو داشنین

خواهش می کنم دوست عزیز. متاسفانه این صفحه روزانه ویرایش شده و فالهای قبلی موجود نیست

مرجانه

سلام
چند وقتيه ك متاسفانه دسترسي ب فال هاي مختلف امكان پذير نيست و با كليك روي هر يك از فايل هاي ذيل ، صفحه تلگرم باز ميشه
اگه لطف بفرمايبن و اين مشكل رو برطرف كنين سپاسگزار ميشم

ladi

واي چ وحشتناك درسته اي خداااا..

Mehrnoosh

صبح ک خوندم فک نمیکردم درست باشه ولی الان ک خوندم دقیقن درست بود
عالی بود ممنون

بنده خدا

پ چراواس من اشتباه؟؟؟

سعید

خیلی دستتون درد نکنه
خیلی خسته نباشید ولی خداوکیلی با یه عشقی میام فال بخونم آپدیت نیست. بابا فالتون رو دوست داریم
آپدیتش کنید دیگه لطفا

سلام خدمت شما دوست عزیز. سلامت باشید. در ایام ماه رمضان فالها سحر آپدیت میشن.