آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله - پورتال رنگی

آرایش چهره ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

آموزش آرایش هپی / مرحله به مرحله

نحوه انجام آرايش هيپي

سه بخش: استفاده از فانديشن (پودر پايه) و كانسيلر (پودر پوشاننده) _ انجام آرايش هيپي چشم _ اتمام كار با لب ها و گونه ها

چه بخواهيد براي هالويين آرايش هيپي كنيد، يا رفتن به یک جشنواره موسیقی در فضای باز، یا فقط بخواهید در خانه امتحان کنید، ایجاد یک آرایش هیپی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. ممکن است بخواهید سبک هیپی مینیمالیستتان را دنبال کنید، یا ممکن است یک ظاهر پر زرق و برق، زينت شده با جواهرات و یا گلها داشته باشید. با هيپی دروني خود ارتباط برقرار کنید و ظاهري عادي و زیبا براي روح لطيفي مانند خودتان ایجاد کنید.


بیشتر بخوانید:

نشانه های فاسد شدن لوازم آرایش

گام به گام با مدل آرایش چشم دودی تیره

خرید این ۱۲ وسیله آرایشی بهداشتی پول هدر دادن است


قسمت اول: استفاده از فانديشن (پودر پايه) و كانسيلر (پودر پوشاننده)

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

پرايمر را بر روي صورت تمیز بماليد. كار را با یک پارچه تميز شروع كنيد با شستن، خشک کردن، و مرطوب کردن صورتتان. سپس یک مقدار كمي از پرايمر را درون دست خود فشار دهید و آن را به اطراف حرکت دهید. این پرایمر را روی كل صورت خود بماليد.

 • پرایمر به آرامی پوست شما را مي پوشاند تا آرایشي صاف و يكدست و حتی بومي براي نقاشي ایجاد کند. همچنین کمک می کند آرایش خود را در طول روز حفظ کنید.
 • بیشتر هیپي ها در اواخر دهه 1960 و 1970 به طور معمول فانديشن استفاده نمي كردند. زنان جوان در آن زمان معمولا آن را برای استفاده روزمره به كار نمي بردند و استفاده فانديشن در روزمره و یا در مراسم هاي خوش گذراني کمی عجیب و غریب به نظر مي رسيد. با این حال، اگر اين آرايش را برای نمایش تئاتر یا مناسبتي بخواهید، این مرحله هنوز منطقی است.

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

كانسيلر را روي هر پلك و زير چشم ها استفاده كنيد. دختران هیپی دارای پوست روشن و تمیز هستند که بدون لکه و حلقه هاي تيره است. لایه نازکي از كانسيلررا بر روی هر لكه ای که روی صورت شما قرار دارد اعمال کنید به عنوان مثال، لکه ها، حلقه های زیر چشم و غیره.

 • كانسيلر را فقط کمی از تن پوستتان روشن تر انتخاب كنيد، به خصوص اگر پوست شما بيشتر چرب است تا خشک.
 • كانسيلر هاي کرمي، شمعي يا مومي، مایع یا مدادي همه به خوبي عمل می کنند. بهترين محصولي را كه دوست داريد انتخاب كنيد.
همچنین بخوانید:  آرایش عروس 2017 | مدل مو عروس جدید

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

مرطوب کننده رنگی را روی كل صورت خود قرار دهید. کرم مرطوب کننده رنگی را به قسمت هاي وسيع صورت خود بماليد: پیشانی، هر كدام از گونه ها، بینی و چانه. سپس، با استفاده از یک برس اسفنجی یا اسفنج فوم، مرطوب کننده را روی كل صورت خود پخش كنيد تا یک لایه صاف و مسطح ایجاد کند.

 • برای بهترين تناسب یک مرطوب کننده نزديك به رنگ پوست خودتان انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که کدام رنگ را انتخاب كنيد، از فروشنده بخواهید که به شما کمک کند.
 • ماهیت خالص رنگدانه باید ظاهر شما را شاد و طبیعی نگه دارد.
 • دوباره، در حقیقت دختران هیپی معمولا ازكانسيلراستفاده نمی کنند – اما خودتان داوري كنيد در مورد اینکه آیا دنبل اصالت كار هستيد و یا ظاهر خوب.

قسمت دوم: انجام آرايش هيپي چشم

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

پرایمر چشم را روي پلک خود اعمال کنید. مقدار کمی از پرایمر چشم را بر روی انگشت خود قرار دهید و آن را روی هر دو پلک مسطح كنيد. این به ماندگاري آرایش چشم کمک می کند. حتي اگر شما در جشنواره یا مهمانی باشید می تواند بسیار مفید باشد!

آموزش آرایش هپی / مرحله به مرحله

دو رنگ از سايه هاي زنده و روشن را انتخاب كنيد (يكي وشن و يكي تيره تر). 2 رنگ سايه چشم روشن را انتخاب کنید. به طور ایده آل، شما نسخه روشن و تيره از يك رنگ را می خواهید. انتخاب های عالی برای این ظاهر عبارتند از آبی و كله غازي، صورتی و سرخ، و يا یاسي و آلويي.

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

از رنگ سايه چشم درخشان تر در سراسر پلک خود استفاده كنيد. با استفاده از یک برس سایه چشم، سايه روشن تر را از مژه هاي بالايي شروع كرده و تا كمي بالاي خط تاي هر چشم ادامه دهيد.

 • به عنوان مثال، شما می توانید یک شامپاین یا رنگ هلويي روشن را در سراسر پلك خود را استفاده کنید.
همچنین بخوانید:  ساخت ریمل طبیعی برای تقویت مژه

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

سايه چشم تیره تر را روي پلكتان اعمال کنید. با استفاده از یک برس سایه چشم رنگ تیره تر را پشت چین و چروک و خط تاي هر چشم بماليد. با استفاده از يك برس بلندينگ (مخلوط كن) به آرامي خط هاي سايه تيره تر را در بالا و پايين چين چشم محو كنيد.

 • برای مثال، می توانید هلويي تیره تر يا قهوه اي كم رنگ تر را به خط تا خود اضافه کنید.

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

پايين هر چشم را يك خط رنگي بكشيد. از یک برس سر كج برای کشیدن خطي زیر مژه هاي پاییني خود با سايه چشم روشن تر که انتخاب کرده اید استفاده کنید. این كار به برجسته شدن چشمان شما کمک می کند.

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

پوشش دو سه مرحله اي ريمل را اعمال كنيد. اين ظاهر را با پوشش دو سه مرحله اي ريمل بر روي مژه هاي بالايي به پايان برسانيد. ریمل سياه تيره يا قهوه اي به برجستگي چشمان شما کمک می کند. برای یک نگاه واقعا نافذ، می توانید مژه های مصنوعي را اضافه کنید.

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

چهره تان را با زرق و برق و جواهرات تزئین کنید. براي داشتن يك چهره گيرا، ممكن است بخواهيد قدري جلوه هاي ويژه اضافه كنيد. از انگشت خود برای زدن اين زرق و برق هاي مخصوص صورت در نزدیکی گوشه های بیرونی چشم خود استفاده کنید. کمی چسب را در بالای لبه بیرونی هر ابرو بمالید و 1-3 نگين کوچک را به چسب فشار دهید.

 • شما می توانید از چسب های بدن یا صمغ برای ضمیمه كردن سنگهای قیمتی و سایر دکوراسیون ها استفاده کنید.

قسمت سوم: اتمام كار با لب ها و گونه ها

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

كرم برنز كننده را به پیشانی و گونه های خود اضافه کنید (اختیاری). یک پودر برنزه کننده فشرده و یک برس کرکی را برداريد و مقادیر کوچک، برنز کننده را به پیشانی، استخوان گونه، پل بینی و چانه خود بماليد. مطمئن شوید که زمان استفاده از برنزر آن را  مخلوط و محو کنید. برنزر به شما یک چهره سالم ودرخشان می دهد، گويي بوسه خورشيد بر گونه هايتان است.

همچنین بخوانید:  نکات مهم آرایشگران حرفه ای در آرایش صورت

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

از هاي لايتر (براق كننده) براي براق كردن چهره تان استفاده كنيد. کمی از مایع یا پودر هاي لايتر را زیر استخوان ابرو خود، به صورت مورب در امتداد استخوان گونه، پایین پل بینی و در گوشه های داخلی چشم ها قرار دهید. از اسفنج لوازم آرایشی و یا برس سایه چشم برای ترکیب كردن هاي لايتر به پوستتان استفاده كنيد.

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

 • برای برجسته كردن لب های خود، می توانید مقدار کوچکي از هاي لايتر را روي “کمان کوپید”، فرو رفتگي در مرکز لب بالا، قبل از استفاده از رژ لب و یا برق لب اضافه کنید.

رژ لب يا برق لب را روي لب هايتان بماليد. اگر قصد آرایش كردن دارید، لب های خود را بي آرايش بگذاريد یا از رژ به رنگ صورتی یا براق استفاده کنید. پس از انجام اين كار، یک دستمال کاغذی یا حوله کاغذی برداريد و لب هایتان را چند بار روي آن فشار دهید تا جاي رژ لب بر آن باقي بماند. این كار برای ايجاد یک چهره سالم و طبیعی تر است.

آموزش آرایش هیپی / مرحله به مرحله

با ابزار رنگ صورت یا خط چشم يك تزئيين روي صورت بكشيد. با استفاده از رنگ مخصوص صورت، مداد رنگی صورت یا مداد خط چشم، می توانید این چهره را حتي برجسته و نمايان تر كنيد. با اضافه کردن گل ها، نشانه صلح یا یک طرح پریسی به یکی از گونه های خود، اين كار را انجام دهيد. رنگ صورت و مداد رنگی را می توان در اکثر فروشگاه های آرايشي خریداری کرد یا به سادگی از رنگ های خط چشم که در دست دارید استفاده کنید.


بیشتر بخوانید:

شیک ترین مدلهای آرایش چشم 2018

مدلهای آرایش چشم لایت اروپایی 2018

آموزش پر پشت کردن ابروها با آرایش + تصویر


wikihow

votes
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x