MG در نمایشگاه خودروی لندن از GS جدید رونمایی کرد

خودرو ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ یک دیدگاه

MG در نمایشگاه خودروی لندن از GS جدید رونمایی کرد

MG GS جدید : ام جی سرانجام پرده از روی شاسی‌ بلند جدید GS کنار زده و اعلام کرد این خودرو با گیربکس DCT دوکلاچه عرضه خواهد شد.

ام جی GS

درنتیجه GS با اولین گیربکس اتوماتیک ام جی به بازار خواهد آمد و عنوان شده که این گیربکس فقط در مدل سطح بالا در دسترس خواهد بود و به‌ عنوان یک آپشن مطرح است. به گفته این خودروساز بریتانیایی، این گیربکس پاسخگوتر بوده و سواری نرم‌تری را ارائه می‌دهد.

ام جی GS قیمت

GS همچنین با یک پیشرانه‌ بنزینی ۱.۵ لیتری و توربوشارژدار و در سه تریم عرضه خواهد شد که به معنی انعکاس استراتژی قیمت‌گذاری خانوادگی این شرکت است.

رئیس بخش بازاریابی و فروش ام جی آقای متیو چِینی می‌گوید:
زمانی که انتخاب‌های گیربکس و پیشرانه در نظر گرفته شد، ما به صدای مشتریان گوش کردیم و گرایش‌های بازار را سنجیدیم. این نه‌تنها یک موقعیت خطیر و مهم برای رونمایی از شاسی‌بلند جدید است بلکه یک لحظه‌ی مهم و قابل‌توجه برای معرفی اولین گیربکس اتوماتیک نیز هست، گیربکسی که منتظران زیادی داشته و ما مفتخریم که این قابلیت را ارائه می‌دهیم.

ام جی GS مشخصات

ام جی GS معرفی کامل

ام جی GS شاسی بلند

قیمت ام جی GS شاسی بلند

پورتال رنگی _ MG در نمایشگاه خودروی لندن از GS جدید رونمایی کرد
منبع: اروند پلاک

loading...

دیدگاه بگذارید

1 نظر روشن "MG در نمایشگاه خودروی لندن از GS جدید رونمایی کرد"

متاسفانه بنده با خرید ام جی اس یک اشتباه بزرگ مرتکب شدم که پس از کارکرد سه ماه جی اس ۲۰۱۶ و ۱۵۰۰۰ کیلومتر گیربکس خودرو بنده خراب شد و گفتند چون به خودرو فشار وارد کردم گیربکس شامل گارانتی نمی شه و باید ۲۴ میلیون پول بدم که تعویض کنند و تعمیرم بلد نیستند. .هر کسی هم مدرک می خواهد بهش ارائه دهم به من ایمیل بزند تا بدبختی هایی که من از این شرکت کشیدم رو متوجه بشود بعد اگر صلاح دونست خرید کند , pooyamirla@gmail.com