فال ماه ژوئیه

telegram

فال ماهانه میلادی

فال ماه ژوئیه برای متولدین ماه ها

فال ماهانه میلادی

فال ماهانه برای متولدین فروردین:

در اوایل ماه ژوئیه برای متولدین فروردین انرژی خوبی از سوی طالعشان برایشان فراهم خواهد شد تا بتوانند در منزل تغییراتی بزرگ و اساسی ایجاد کنند. بنابر این در این دوران شما ممکن است به تغییر دکوراسیون یا نوسازی در منزل دست بزنید. و یا شاید به منظور بهبود روابط شما دورهمی بزرگ فامیلی را ترتیب دهید. در اواسط ماه ژوئیه شما ممکن است تحت تاثیر طالعتان احساس تنگنا و فشار کنید. اما نگران نباشید. در نهایت مسیرهایی برایتان گشوده خواهد شد تا از این شرایط خارج شده و کمتر به آن توجه کنید. در اواخر ماه ژوئیه خورشید و سیاره مریخ آتشین به صورت همزمان در طالعتان قرار خواهند گرفت. در این صورت شما از نظر سطح انرژی همچون گوی آتشین خواهید بود و احساس قدرت و توانمندی خاصی خواهید داشت.

فال ماهانه برای متولدین اردیبهشت:

در اوایل ماه ژوئیه متولدین اردیبهشت در ارتباط با دوستان خود با مسائل و مشکلاتی رو به رو خواهند شد. خب در این شرایط شما بهتر است به احساس خوب و شادی خودتان توجه کنید و هر اندازه که دوست دارید به دوستانتان لطف و محبت داشته باشید. خوب است بدانید که شما می توانید در محیط امن و گرم خانه و در میان اعضای خانواده این احساس شادی و خوشبختی را جستجو کنید و به راحتی آن را بدست آورید. در اواسط ماه ژوئیه سیاره های زهره و مشتری به صورت همزمان در طالع شما قرار خواهند گرفت و به این ترتیب محبوبیت در میان جمع و دوستان را برایتان به ارمغان خواهند داشت. در اواخر ماه ژوئیه طالعتان روابط فامیلی شما را گرم و صمیمی خواهد ساخت. در این صورت افرادی از فامیل که تا قبل برای برقراری ارتباط بسیار شلوغ بودند اکنون با شما تماس می گیرند. بنابر این در این ایام دریافت پیام یا تماس تلفنی از سوی بستگان برایتان نشانه خوبی است.

فال ماهانه برای متولدین خرداد:

در اوایل ماه ژوئیه حضور سیاره عطارد در طالع متولدین خرداد موجب بر هم خوردن سطح اعتماد به نفسشان خواهد شد. اما خوب است بدانید که شما می توانید از خودتان در مقابل این رویداد محافظت کنید. در اواسط ماه ژوئیه شما تحت تاثیر طالعتان احساس غنی بودن و ثروت می کنید. بنابر این شما احساس دارایی و ثروت می کنید و در این زمینه موفقیت های بسیاری نیز نصیتان خواهد شد. در این ایام شخصی دیگر در زمینه ثروت و دارایی به صورت ناگهانی و غیر منتظره فرصت های برایتان مهیا می سازد تا شما بتوانید موفقیت و پیروزی خودتان را در این زمینه به نمایش بگذارید. در اواخر ماه ژوئیه طالعتان مهمانی و دورهمی های دوستانه با اطرافیان و بستگان را برایتان به ارمغان خواهد داشت. در این صورت شما می توانید با افرادی که مدت ها آنها را ندیده اید ملاقات داشته باشید. در این دوره افراد ممکن است بیشتر از قبل به شما سر بزنند اما دیدن دوباره چهره های بسیاری لذت بخش و نشاط آور خواهد بود.

فال ماهانه برای متولدین تیر:

در اوایل ماه ژوئیه متولدین تیر در زمینه عشق و روابط رمانتیک جدی تر و مصمم ظاهر خواهند شد. بنابر این حتی اگر شما هم خیلی علاقمند و مشتاق نباشید، اما عشق به شما اجازه نمی دهد براحتی از آن عبور کنید. در اواسط ماه ژوئیه موقعیت های سخت مالی برایتان اتفاق خواهد افتاد که در چنین شرایطی شما فرصت های جدیدی برای کسب درآمد نصیبتان خواهد شد. شاید در ابتدا پیدا کردن راه درآمدی جدید خیلی واضح و روشن نباشد اما با شروع تغییرات همه چیز برایتان روشن خواهد شد. در اواخر ماه ژوئیه سیاره زهره به طالعتان وارد خواهد شد. به این ترتیب شما از بودن در منزل احساسی شادی و نشاط بیشتری خواهید داشت.

فال ماهانه برای متولدین مرداد:

در اوایل ماه ژوئیه ذهن متولدین مرداد تحت تاثیر طالعشان سرشار از ایده ها و خواسته هایی خواهد شد که بیان و توضیحشان سخت و دشوار خواهد بود. در این شرایط بیایید خلاق اما خونسرد و آرام باشید و سعی کنید از این ایده و خواسته ها و آنچه در زندگی برایتان مهم است، درک عمیقی داشته باشید. در اواسط ماه ژوئیه شما متولد مرداد در شرایط پیچیده ای قرار خواهید گرفت. در این دوره افراد ممکن است از شما انتظار داشته باشند مسائل و مشکلاتی را که قطعا شما ایجاد نکرده اید حل و فصل نمایید. در این شرایط بهتر است شما بر خودتان مسلط باشید و اجازه دهید مسائل به خودی خود یا با کمک دیگران برطرف شود. در اواخر ماه ژوئیه خورشید و سیاره مریخ آتشین به صورت همزمان در طالعتان حضور خواهند داشت و انرژی بسیار زیادی برایتان مهیا خواهند کرد.

فال ماهانه برای متولدین شهریور:

در اوایل ماه ژوئیه زندگی اجتماعی متولدین شهریور نقش بسیار پر رنگی به خود خواهد گرفت. در این دوره شما ممکن است ترجیح دهید که با افراد کمی در ارتباط باشید اما بهتر است خودتان را برای احاطه شدن در جمع کثیری از افراد آماده و مجهز کنید. خوووووش بگذره! در اواسط ماه ژوئیه شما بیشتر به زندگی شخصی خودتان متمرکز خواهید بود. بنابر این شما قصد دارید کارهایی که برایتان مهم و ارزشمند است را به تنهایی به انجام برسانید. و شاید شما با فرد و یا دوستی صمیمی ملاقات کرده و از آنچه برایتان مهم است صحبت کنید. در این دوره قویترین ارتباطات عاطفی می تواند برایتان شکل بگیرد. در اواخر ماه ژوئیه سیاره عطارد به طالعتان وارد خواهد شد و به این ترتیب شما می توانید مسائل کوچک و جزئی بسیاری را به خوبی حل و فصل نمایید.

فال ماهانه برای متولدین مهر:

در اوایل ماه ژوئیه متولدین مهر در محیط کاری یا در زمینه تلاش های خود در زمینه کسب و کار همچون ستاره ای تابناک خواهند درخشید. این موقعیت توجه زیادی را به سوی شما جذب خواهد کرد و علاوه بر این همکاری و هماهنگی بیشتری با خود برایتان به همراه خواهد داشت. حتی ممکن است دوستان و خانواده از اینکه اینقدر شما جلب توجه کرده اید احساس نگرانی کنند اما این اوضاع به خوبی سپری خواهد شد. در اواسط ماه ژوئیه شما تحت تاثیر طالعتان در راس موقعیت های اجتماعی و فعالیت هایی در این زمینه قرار خواهید گرفت. بنابر این خودتان را برای رو به رو شدن با افرادی که به شدت شما را مورد تحسین و تایید قرار می دهند و با شما مانند فردی متخصص و کارشناس رفتار می کنند آماده و مجهز کنید. بنابر این شما می توانید برای افراد بسیاری عامل تشویق و انگیزه باشید. در اواخر ماه ژوئیه سیاره زهره به طالعتان وارد خواهد شد. بنابر این شاید شما به مهمانی و خوش گذرانی در منزل فکر می کنید؟!

فال ماهانه برای متولدین آبان:

در اوایل ماه ژوئیه متولدین آبان درک عمیقی از بزرگترین مسائل و مشکلات جهان خواهند داشت. حتی شما برای محل زندگی خود نیز برخی راه حل هایی در سر دارید. جالب است؛ شور و هیجان جهانی داشته باشید و کارهایی خوب و هر چند کوچک در محیط پیرامون خود انجام دهید. در اواسط ماه ژوئیه تحت تاثیر طالعتان حضور اجتماعی و یا حرکت های حرفه ای شما در حیطه کسب و کار پر رنگ تر خواهد شد. در این شرایط شما ممکن است احساس خجالتی بودن کنید اما به خوبی در جمع ظاهر خواهید شد و خواهید درخشید. بنابر این هر آنچه شما می گویید و انجام می دهید به خوبی دیده شده و یادگار خواهد ماند. بیایید از این موقعیت به نحو احسن استفاده کنید و از آن برای انجام کارهایی ماندگار و خوب بهره ببرید. در اواخر ماه ژوئیه خورشید و سیاره مریخ آتشین به صورت همزمان در طالعتان قرار خواهند گرفت و رابطه یا مسئله ای خاموش را دوباره برایتان شعله ور خواهند کرد.

فال ماهانه برای متولدین آذر:

در اوایل ماه ژوئیه متولدین آذر تحت تاثیر حضور سیاره مشتری در طالعشان احساس دوست داشتنی بودن و خوش شانسی خواهند کرد. در اواسط ماه ژوئیه شما می توانید مسائل داخلی را به خوبی حل و فصل نمایید. بنابر این در این دوره شما می توانید مسائل بسیار بزرگی را برطرف کنید. بیایید امتحان کنید. اواخر ماه ژوئیه دوره ی زمانی شلوغ و تحریک کننده ای برایتان خواهد بود. بنابر این شما تمایل دارید به فعالیت ها و همکاری های مهیجی که برایتان پیش می آید مشغول و سرگرم شوید. خب پیش بینی نتیجه این کارها و اینکه چقدر از این فعالیت ها لذت می برید سخت و دشوار است.

فال ماهانه برای متولدین دى:

اوایل ماه ژوئیه هنگامی که سیاره های پلوتون و مریخ برخلاف یکدیگر قرار می گیرند، متولدین دی ماه باید خونسرد و آرام باشند. هیچ چیز تقصیر شما نیست. در اواسط ماه ژوئیه عشق در جستجوی شماست. شما در این زمینه ممکن است احساس کنید آماده نیستید، اما پنهان شدن و یا فرار هم جایز نیست. همه این توجه ها برای مدت زمانی ممکن است شما را عصبی کند اما شما می توانید تغییر عقیده بدهید و خودتان را با عشق و محبت گرم کنید. در اواخر ماه ژوئیه تحت تاثیر طالعتان ممکن است زندگی برایتان کمی سخت و پیچیده شود و در مسیر زندگی با موانع و مشکلاتی رو به رو شوید، نگران نباشید شما می توانید آنها را به خوبی برطرف نمایید. صبور باشید و اجازه دهید مشکل به خوبی نمایان شود و سپس آن را حل و فصل کنید. در غیر این صورت اقدامات نامناسب فقط موجب سردرگمی و آشفتگی اوضاع خواهد شد.

فال ماهانه برای متولدین بهمن:

در اوایل ماه ژوئیه متولدین بهمن در ارتباط با نحوه زندگی روزمره خود برخی انتقادها یا دخالت هایی را دریافت خواهند کرد. هیچ نگران نباشید، شما به خوبی می توانید این اوضاع و شرایط را کنترل و حل و فصل نمایید. سعی کنید آرام و خونسرد باشید و اجازه دهید دیگران هر چه می خواهند بگویند. در اواسط ماه ژوئیه با حضور همزمان سیاره های مریخ آتشین و اورانوس در طالعتان ممکن است برخی موانع و مشکلاتی برایتان به همراه داشته باشند. در اواخر ماه ژوئیه تحت تاثیر طالعتان شما بسیار هیجان زده و مشتاق خواهید بود. در این دوره پرداختن به همه چیز و محدود کردن آنها به یک یا دو چشم انداز و پیشنهاد جذابتر سخت و دشوار خواهد بود. بیایید برای روشن شدن مسیر به خودتان زمان بدهید و بیش از حد احساس تعهد و مسئولیت نداشته باشید.

فال ماهانه برای متولدین اسفند :

در اوایل ماه ژوئیه متولدین اسفند بهتر است برای رسیدن به موفقیت و پیروزی دست به ریسک بزنند و از احساس و ندای دلشان پیروی کنند. در این دوره هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند. رویدادی اجتماعی یا دعوتی بزرگ برایتان در راه است که به سرعت از مسیر شما عبور خواهد کرد پس بنابر این بهتر است سریع عمل کنید. در اواسط ماه ژوئیه ماه و سیاره نپتون به صورت همزمان در طالعتان حضور خواهند یافت که در این صورت موجب حساسیت و شهود باطنی در شما خواهند شد. بنابر این تاثیر این سیارات بیشتر روحی و روانی خواهد بود. در اواخر ماه ژوئیه تحت تاثیر طالعتان وضعیت خواب شما بهم ریخته و مختل خواهد شد و شما با ایده های جدید و خوب برای بهبود و پیشرفت در زندگی گیج و سردرگم می باشید. بیایید همه چیز را راحت و آسان بگیرید و فریب مسیرهایی که در ابتدا خوب و جذاب به نظر می رسند را نخورید. پس بهتر است بیش از حد مشتاق تغییر و تحول نباشید.
 

ترجمه اختصاصی پورتال رنگی
مترجم: الهه تدین
امیدواریم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

30 نظرات روشن "فال ماه ژوئیه"

اطلاع از

چرا نمیگه کنکور قبول میشی خیال منو راحت کنه😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂😃😃😃

الان ماه جولای!!ولی فال واس ژوین

جولای همون ژوئیه ست دوست عزیز

سلام..خسته نباشید…تشکر بابت سایت باحالتون😊🌸…چرا این قسمت فال میلادیو بروز نکردین😔..بازم تشکر..

سلام دوست گرامی. خواهش می کنم. فال به روز شده.

عالی بود ممنونم برام دعا کنیدبازم ممنونم

چرابازمیشه

عالی بود حالا ببینم درست درمیاد برام دعا کنید ممنونم مرسی بی

سلام

عالی بود! هم خود فال و هم زمان قرار گرفتنش! خیلی ممنون!

👌👌👍

واقعا این فال درست در میاد.

باز هم سلام!

اوه آخه مگه میشه کسی اینجا ازتون راضی نباشه؟ شما واقعا بسیار دوست داشتنی هستین..خودم که هنوز توش موندم چه جوری باید درست و حسابی از شما و زحمتهایی که می کشین و این همه لطف و محبتتون تشکر کنم…حالا ما که نمی تونیم ولی کاش بشه خدا کاری کنه از صمیم قلب دلتون شاد بشه و احساس کنین به آرزوهاتون رسیدین…کاش بشه…

سلام

خیلی خیلی ممنون که باز هم به موقع فال ماهانه رو گذاشتین!

Salam mishe shab ghablaz in ke mah jadid she .fale jadido bezaride.☺☺☺☺☺

Salam kheili jaleb ke fale mahane miladi kheili 2rste.makhaosan vase man ke esafnd mahim.

سلام علیکم
از همه شما عزیزان سپاسگزارم بابت زحماتی که متقبل می شوید.

واقعا کارتان عالیست!

صحتمند باشید!

عااالی همش درست و دقیق بود
ممنون 👍👍

واقعا همعالی بود

سلام میشه فال ماه جدید رو بزارید لطفا

سلام. خسته نباشید ممنون از فال های خوبتون. یه سوال داشتم: وقتی فال می گه اواسط ماه، منظورش ماه میلادیه؟

با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز

بله منظور ماه میلادی هستش

فالها امیدوارکنندست فقط کاش تحقق پیدا کنن

سلام خسته نباشید مرسی از سایت خوبتون میشه فال ماه ژانویه رو بزارید موفق باشید

Az mataleb ziba o Sargarm konandaton mamnon 😍😍

والا اگه این فال ها واقعیت بود الان من جای ترامپ بودم😕😕

دقیقا همینطوره . دوستان واسم دعاکنید موفق بشم . حرف نداره فال هاتون همش عین واقعیته . خسته نباشید فال های بیشتری بزارید.

خیلی ممنون

ممنون :)

میخوامت ارز جان

لطف دارید ،زحماتتون قابل تقدیرِ :)

wpDiscuz