فال ماه اکتبر

فال ماهانه میلادی

فال ماه اکتبر برای متولدین ماه ها

متولدین فروردین

در اوایل ماه اکتبر متولدین فروردین موفق می شوند به جای جنگ و جدل با رفتارهای سیاستمدارانه اختلافاتشان را با دیگران حل و فصل نمایند. بنابر این در این دوره روابط شما با دیگران مسالمت آمیز پیش بینی می شود. در اواسط این ماه روابط رمانتیک و عاشقانه شما شعله ور خواهد شد و مهر و محبت در دنیای پیرامونتان به وفور موج می زند. در این صورت شما به شدت احساس سرزندگی و شادی می کنید و برای تغییرات بزرگ آماده هستید، اما بهتر است زیاد شتاب و عجله به خرج ندهید چراکه شناخت و برقراری ارتباط با فردی جدید نه تنها به زیرکی و مهربانی نیاز دارد بلکه باید با دقت و توجه کافی صورت پذیرد. در اواخر این ماه تحت تاثیر طالعتان مهارت شما در برطرف نمودن مشکلات به خوبی تقویت می شود. بنابر این در این شرایط غریزه و شهود باطنی شما به اندازه منطق و شعورتان مفید و راه گشا خواهد بود. پس لازم نیست شما به همه چیز با تفکر و دیدگاه منطقی نگاه کنید و تصمیم بگیرید، به ندای درونتان گوش بسپارید. در این صورت شما به محض قرار گرفتن در هر شرایطی بخوبی می دانید که چگونه با مسائل رو به رو شده و راه حل درست آن را خواهید یافت.

متولدین اردیبهشت

اوایل ماه اکتبر برای متولدین اردیبهشت عاشقانه همراه با رویدادهای جدی پیش بینی می شود. اگر در حال حاضر با فردی در رابطه ای خاص و مهم هستید و با هم تفاهم دارید، بنابر این این رابطه می تواند برای طولانی مدت برقرار و مستحکم باشد. اواسط این ماه تحت تاثیر طالعتان برای شما نیرو و قدرت فراوانی نهفته است! بنابر این در این دوره شما احساس سلامتی می کنید و فعال تر و پر انرژی تر و علاقه مند به کارهای کوچک اما سازنده و مفید می باشید. این کارهای سازنده می تواند شامل باغبانی و آبیاری گلها و گیاهان، رسیدگی به حیوان خانگی، شستن و تمیز کردن ماشین باشد – هر کاری که موجب شادی و احساس خشنودی شما می شود. اواخر این ماه روابط رمانتیک و عاشقانه ای برای شما پیش بینی می شود. اگر شما به دنبال فرد مورد علاقه تان هستید، این ایام می تواند زمان رسیدن باشد. اما خوب است بدانید با وجودی که هر دو طرف بسیار فهیم و باهوش هستید اما این رابطه طولانی مدت نخواهد بود، و هر دوی شما بر این امر واقف و آگاه خواهید بود.

متولدین خرداد

اوایل ماه اکتبر متولدین خرداد به فرهنگ و تمدن و هنرهای زیبا گرایش خواهند داشت و این موارد برایشان جذاب خواهد بود. اوایل این ماه تحت تاثیر طالعتان تفریح و خوشگذرانی های فراوانی برایتان پیش بینی می شود. حتی اگر شما در حال حاضر احساس تنهایی و انزوا می کنید، در این دوره شما راه هایی برای لذت و تفریح، بروز خلاقیت و هیجان پیدا خواهید کرد. علاوه بر این در این روزها یک یا دو دوست را به صورت کاملا غیر منتظره و ناگهانی ملاقات خواهید کرد. در اواخر این ماه شما تحت تاثیر طالعتان دارای شخصیتی تاثیرگذار و با نفوذ می باشید و پر انرژی خواهید بود. بنابر این در این مدت به دلیل انرژی بالا سعی می کنید به کارهای منزل و کارهای نیمه تمام آن رسیدگی کرده و از این بابت احساس مفید بودن و خودستایی می کنید. با این حال لازم نیست به تغییرات و موارد غیر ضروری بپردازید. پس در این زمینه به خودتان سخت نگیرید و هر موردی که انجام شود خوب است، به سراغ کار بعدی بروید.

متولدین تیر

در اوایل ماه اکتبر متولدین تیر تحت تاثیر حضور سیاره زهره در طالعشان در آمال و آرزوهایشان غرق می شوند. در این دوره با همه چیز راحت و آسان برخورد می کنید. در اواسط این ماه به تغییر دکوراسیون و آراستن محیط داخلی منزل علاقه مند می باشید، بنابر این در این مدت دوست دارید مهمانی یا شب نشینی های خانوادگی در این محیط بر پا کنید. در حال حاضر سرگرمی و تفریح و برنامه غذایی برای شما در الویت است. مسائل و امور مربوط به کار شاید با حس و حال اکنون شما تداخل داشته باشد، اما شما براحتی می توانید آن را اداره و مدیریت کنید. در اواخر این ماه کودک درونتان به توجه و محبت شما نیاز دارد. بنابر این شما احتمالا به سرگرمی ها و تفریحات کودکانه نیاز خواهید داشت. خب براستی که شما لایق و شایسته خشنودی و شادی درونی هستید. پس بیایید برقصید و شاد باشید، زیر باران قدم بزنید، حتی اگر فقط در خیال و تصورتان نیز این کار را انجام دهید خوب است!

متولدین مرداد

در اوایل ماه اکتبر متولدین مرداد تحت تاثیر طالعشان براحتی می توانند وضعیتی سخت و دشوار را کنترل و مدیریت کنند. در اواسط این ماه شما برای سپری کردن اوقاتی خوش با دوستانتان ایده های خوب و هوشمندانه ای در سر خواهید داشت، پس اینجاست که باید گفت: خوش بگذرد! در این دوره ممکن است واقعا دلتان بخواهد که کاری بزرگ و هیجان انگیز انجام دهید، اما شاید بهتر باشد که کمی خودتان را کنترل کرده و حد و حدود و چهار چوب منزل را نیز در نظر داشته باشید. در اواخر این ماه احساس مسئولیت و رسیدگی به امور منزل به صورت اغراق آمیزی در درونتان شعله ور می شود. در این ایام شما آنچه از محیط منزل می خواهید را به خوبی می دانید. بنابر این دست به تغییرات هر چند کوچک می زنید، مانند تغییر چیدمان مبلمان منزل.

متولدین شهریور

در اوایل ماه اکتبر متولدین شهریور تمایل زیادی به روابط و فعالیت های اجتماعی خواهند داشت. بنابر این بیشتر وقت خود را با دوستانتان می گذرانید. در اواسط این ماه موقعیتی مالی برایتان پیش بینی می شود. در این دوره شخصی دیگر متوجه نیاز مالی شما خواهد شد. علاوه بر این احتمالا شما هدیه ای نیز دریافت خواهید کرد. در اواخر این ماه دوستان و اعضای خانواده برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهند بود. پس بنابر این در این مدت سعی می کند به اطرافیان خود بیشتر توجه کنید و از این راه به رضایت خاطر درونی نیز دست خواهید یافت. در این ماه شما بزودی با فردی جدید رابطه رمانتیک و عاشقانه ای برقرار می کنید. این رویداد می تواند پاسخی به یکی از رویاهای نهفته در درونتان باشد. چه شگفت انگیز!

متولدین مهر

در اوایل ماه اکتبر تحت تاثیر طالعشان تعاملات اجتماعی متولدین مهر افزایش می یابد. بنابر این در این ماه شما مشغول مهمانی و مهمانوازی خواهید بود. در اواسط این ماه حس هیجان و شور و نشاط درونیتان بر انگیخته می شود. در این صورت شما به ماجراجویی و رویدادهای هیجان انگیز تمایل بسیاری دارید. سعی کنید از این موقعیت بهره برده و لذت ببرید. در اواخر این ماه امور مالی و عاطفی شما با هم ترکیب می شوند. در این دوره ایده و نظر یکی از عزیزان یا یک دوست سرگرمی پر سود و منفعت یا خدمات و تشریفات مورد علاقه تان را هر چند کوچک برایتان مهیا می سازد.

متولدین آبان

زود رنجی، کج خلقی! اوایل ماه اکتبر متولدین آبان با تنش و فشارهایی رو به رو می شوند، اما این افراد براحتی این شرایط را حل و فصل و برطرف می سازند. در اواسط این ماه تحت تاثیر تغییرات چشمگیر و بزرگ یا رویدادهای روزمره خسته کننده روحتان احساس بی قراری می کند. سعی کنید برای رهایی از این وضعیت روحی، کمی به خودتان استراحت بدهید و مدت زمانی را برای آرامش و سکوت خود اختصاص دهید. در این صورت شما می توانید ایده های فوق العاده و هوشمندانه ای برای خود بیابید. اواخر این ماه چیزها و رویدادهای جدیدی برایتان به ارمغان دارد. در این صورت شما در زندگی خود سرشار از خلاقیت و هوش و ذکاوت خواهید بود. بنابر این شما می توانید بسیار زیرکانه از طریق شیوه ای قدیمی مشکل اکنون خود را حل کنید. شما احتمالا با به روز کردن این راه حل قدیمی و بهینه سازی آن مشکلتان را برطرف می سازید.

متولدین آذر

در اوایل ماه اکتبر اختلافات و درگیری های مالی متولدین آذر به نفعشان خاتمه می یابد. دیگر از این بهتر نمی شود! اینطور نیست؟ در اواسط این ماه زندگی اجتماعی شما نقش پر رنگ و مهمی به خود می گیرد. بنابر این در این دوره شما از طرف گروه یا سازمانی به صورت کاملا ناگهانی و غیر منتظره دعوت نامه دریافت می کنید. این رویداد شاید کمی سرگرمی و تفریح به نظر برسد، اما خیلی بی اعتنا با این قضیه رفتار نکنید. در اواخر این ماه تحت تاثیر طالعتان شهود باطنی یا آگاهی درونتان برانگیخته خواهد شد. خوب است در این مورد با شخصی قابل اعتماد صحبت و گفتگو کنید، در این صورت به طور ناگهانی احساس بهتری نسبت به زندگی خواهید داشت. علاوه بر این این حالت روحی شما می تواند موجب گشودن چشمتان بر روی حقایق زندگی نیز شود.

متولدین دی

اوایل ماه اکتبر برای متولدین دی شیرین و آرام آغاز می شود اما ممکن است این افراد از طریق مشکلات و مسائلی کوچک و غیر منتظره نیز تنش و فشارهایی را نیز تجربه کنند. بنابر این خوب است که خودتان را آماده کنید تا در زمان مواجه با این چنین موقعیتی تعادل و کنترل خودتان را از دست ندهید. اواسط این ماه تغییری اساسی در حیطه کسب و کار براتان پیش بینی می شود. این تغییر می تواند فقط یک پشنهاد یا دیدگاهی آنی و زودگذر در این زمینه باشد. در این دوره سعی کنید به استعدادها، مهارت ها و بصیرت و آگاهی خود اعتماد و باور داشته باشید. بنابر این شما اصطلاحا به پارتی یا شخصی با نفوذ برای رسیدن به شایستگی خود نیازی ندارید. در اواخر این ماه زندگی اجتماعی شما رنگ و بوی تازه و با نشاطی به خود می گیرد. خوب است اجازه دهید تا شخصی شما را به مکانی خاص دعوت کند. در این صورت می توانید با افرادی جدید، جذاب و فوق العاده ملاقات داشته و آشنا شوید. در این موقعیت نیازی نیست که شما برای برقراری ارتباط پیش قدم شوید، همه چیز خودش به خوبی پیش خواهد رفت.

متولدین بهمن

اوایل ماه اکتبر حس جاه طلبی و بلند پروازی متولدین بهمن تحت تاثیر طالعشان برانگیخته و شعله ور خواهد شد. در این ایام برخلاف حالت معمول، شما بیشتر وقت خود را با افراد بسیاری می گذرانید. در اواسط این ماه احساس بی قراری و اشتیاق عجیبی برای هیجان در درونتان شکل می گیرد. این حالت درونی شما ممکن است زودگذر و موقتی باشد، اما برای مدت زمانی هر چند کوتاه فکرتان را مشغول می کند. در این شرایط بهتر است کمی صبر و شکیبایی داشته باشید و از دوستی قابل اعتماد به عنوان مشاور یا شنونده کمک بگیرید. در اواخر این ماه شما به کمک طالعتان همچون ستاره ای در حیطه کسب و کار خواهید درخشید. قدم به قدم بتدریج و خیره به موفقیت های خود به پیش می روید. شما به خوبی می دانید که چگونه کارها را به درستی انجام دهید.

متولدین اسفند

اوایل ماه اکتبر متولدین اسفند تحت تاثیر طالعشان فرصت های عاشقانه و رویایی نصیبشان خواهد شد. سعی کنید در این شرایط مراقب احساسات و عواطف خود نیز باشید. در اواسط این ماه چالشی غیر منتظره و ناگهانی برایتان پیش بینی می شود. این موقعیت می تواند بی اهمیت باشد اما این احتمال وجود دارد که شما در مواجه با این شرایط به صورت عصبی و حالتی افراطی برخورد کنید. اگر احساس رنجیدگی و فشار می کنید، یک قدم به عقب برداشته و با رعایت فاصله در ارتباط با اطرافیان خود کمی به خودتان اهمیت بدهید. در اواخر این ماه دنیای پیرامون شما به شیوه های مفید و کاربردی بسیار گسترده و وسیع خواهد شد. در این دوره شما می توانید آموختن زبانی جدید را شروع کنید یا با فردی ناآشنا و غریبه ارتباط برقرار نمایید. این فرد می تواند حتی ملیت و آداب و رسومی متفاوت از فرهنگ شما را نیز داشته باشد.

ترجمه اختصاصی پورتال رنگی
مترجم: الهه تدین

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.