فال ماه می

فال ماهانه میلادی

فال ماه می برای متولدین ماه ها

فال ماهانه میلادی

فال ماهانه برای متولدین فروردین:

در اوایل ماه می سیاره عطارد به طور مستقیم به طالع متولدین فروردین وارد خواهد شد. بنابر این در این دوره هیچ چیز نمی تواند شما را عقب نگه دارد. این روزها تحت تاثیر طالعتان برای رفع مشکلات قابل توجه شما راه حل های آسانی یافت خواهد شد. در اواسط ماه می شخصیت جذاب شما بیشتر و موثرتر از هوش و ذکاوت شما تاثیرگذار خواهد بود. در این صورت شما با پشت سر گذاشتن موانع و حد و مرزهای بیهوده با دیگران ارتباط برقرار می کنید. در اواخر ماه می دوستان و اطرافیان به شما لطف و محبت ویژه ای خواهند داشت. بنابر این سعی می کنند از شما مراقب کرده و همه چیز را برایتان فراهم کنند. در این دوره این افراد تمایل دارند با شما همنشین باشند و اوقاتی را با شما بگذرانند تا در این صورت بتوانند برایتان آرامش و استراحتی به همراه داشته باشند. لطفا در مقابل این رفتار آنها از خودتان بی میلی نشان ندهید.

فال ماهانه برای متولدین اردیبهشت:

در اوایل ماه می سیاره عطارد به صورت کاملا مستقیم در طالع متولدین اردیبهشت ظاهر خواهد شد. بنابر این صبر و شکیبایی و حس نظافت و پاکیزگی شما برانگیخته خواهند شد. در اواسط ماه می عشق و لحظه های رمانتیک دنیای شما را تحت پوشش خود قرار خواهد داد. چنین وضعیتی می تواند تحت تاثیر حضور معشوقه ای جدید باشد. در این موقعیت فیلم یا کتابی عاشقانه نیز می تواند آتش قلب شما بیشتر شعله ور سازد. به هر صورت این شعله های عاشقانه قلب شما را روشن خواهند کرد. شما در این شرایط می توانید جاری باشید اما نمی توانید عشق خود را پنهان کنید. در اواخر ماه می شما احساس غنی بودن و ثروتمندی خواهید داشت. بله در این دوره پولها براحتی بدست آمده و از سوی دیگر خرج خواهند شد اما شما نمی توانید برای هر کاری عجله و شتاب کرده و نسبت به منابع مالی خود بی توجه و بی تفاوت عمل کنید. بنابر این بهتر است در امور مالی خود هوشیار و دقیق باشید.

فال ماهانه برای متولدین خرداد:

در اوایل ماه می سیاره عطارد به صورت مستقیم در طالع متولدین خرداد حضور می یابد. که در این روزها شما در محیط کسب و کار با انگیزه بالا پست و موقعیت شغلی بهتری بدست خواهید آورد. در اواسط ماه می سعی کنید مراقب خودتان باشید. در این دوره دوست یا همنشینی قدیمی ممکن است با صحبت هایی شما را آزار دهد، به این رفتار او بی توجه بوده و سعی کنید نرنجید. افراد بسیاری در اطرافتان هستند که بیشتر از آنچه فکر کنید به شما لطف و محبت دارند. علاوه بر این این افراد از مصاحبت و همنشینی با شما نیز لذت می برند. در اواخر ماه می شما در کانون توجه دیگران خواهید بود. افراد ممکن است شلوغی های بیهوده ای در اطراف شما ایجاد کنند که در این صورت شما احساس خوبی نخواهید داشت. خب در این شرایط اگر شما آن مکان را ترک کنید همه چیز تمام خواهد شد.

فال ماهانه برای متولدین تیر:

در اوایل ماه می سیاره عطارد به صورت مستقیم به طالع متولدین تیر وارد خواهد شد. در این صورت شما برای شروع کاری خاص و شخصی احساس آمادگی می کنید. در اواسط ماه می شما اوقات خوشی پیش رو خواهید داشت. در این دوره شما ممکن است در ابتدا برای خوشگذرانی و تفریح تمایلی نداشته باشید اما در نهایت همه نگرانی ها و آشفتگی های روزمره را کنار گذاشته و به خودتان استراحت خواهید داد. در اواخر ماه می خب برای شما استراحت و تفریح کمی سخت و دشوار به نظر می رسد. ولی بیایید به کودک درونتان اجازه دهید کمی تفریح و بازیگوشی داشته باشد و در این روزها کمی به او خوش بگذرد. پس بنابر این بیایید کتاب مورد علاقه تان را بخوانید و یا به قطعه موسیقی دلخواهتان گوش دهید.

فال ماهانه برای متولدین مرداد:

در اوایل ماه می سیاره عطارد از طالع متولدین مرداد خارج خواهد شد. بنابر این اگر قصد دارید کار و فعالیت جدیدی انجام دهید، اکنون زمان آن فرا رسیده است. در اواسط ماه می روابط عاشقانه خانوادگی با عمق بیشتری برایتان ادامه خواهد داشت. در این دوره کار یا تقاضا و تعهدات اجتماعی ممکن است برایتان مزاحمت هایی ایجاد کنند اما در نهایت هیچ چیز نمی تواند شما را از دورهمی های خانوادگی و ملاقات با بستگان منحرف و دور سازد. در اواخر ماه می زندگی اجتماعی شما رنگ و بویی تازه به خود خواهد گرفت. بنابر این بهتر است شما برای داشتن اوقاتی شلوغ آماده و هوشیار باشید. در این دوره هر چیزی در اطراف شما ممکن است علاقه و تمایل شما را برای ملاقات کردن فردی جدید، انجام دادن کاری جدید و یا درک کردن چیزی جدید تحریک کند.

فال ماهانه برای متولدین شهریور:

در اوایل ماه می سیاره عطارد از طالع متولدین شهریور خارج خواهد شد. بنابر این در نهایت تاخیرها و موانع در حیطه کسب و کار به پایان خواهند رسید. در اواسط ماه می دوستان شما بزرگترین ثروت و دارایی شما خواهند بود. بنابر این شما نمی توانید در ارتباط با دیگران تاخت و تاز کنید. در این دوره یک یا دو ارتباط و همنشینی خاص همه عشق و لذتی را که خواهانش هستید برایتان فراهم خواهند کرد. در اواخر ماه می تحت تاثیر طالعتان چندین پروژه کاری جدید به شما پیشنهاد خواهد شد. بسیاری از این پروژه های جدید عمدتا به صورت کوتاه مدت پیشنهاد و ارائه خواهند شد. بیایید در این موقعیت هوشیار و فهیم باشید و سپس سعی کنید پروژه ای را انتخاب کنید که بتوانید به بهترین شکل استعداد و مهارت های خودتان را نشان دهید. علاوه بر این سعی کنید در این موقعیت رضایت شخصی خودتان را نیز در نظر داشته باشید. بنابر این شما انرژی کافی در اختیار خواهید داشت تا در حد رضایت و خشنودی خود مسئولیت بپذیرید.

فال ماهانه برای متولدین مهر:

در اوایل ماه می سیاره عطارد به طالع متولدین مهر باز خواهد گشت. بنابر این شما در حیطه کسب و کار در پروژه کاری یا مشارکت های گروهی به موفقیت های مطلوبی دست خواهید یافت. در اواسط ماه می نقش پول و اموال و دارایی های مورد علاقه شما نقش پر رنگی به خود خواهند گرفت. در این صورت شما ممکن است هدایا و سوغاتی هایی دریافت کنید که تا این لحظه فکر نمی کردید به چنین چیزهایی علاقه داشته و عاشقشان باشید. علاوه بر این در این دوره شما لازم نیست برای خوشگذرانی و لذت پول زیادی هزینه کنید. در اواخر ماه می درهای بسیاری به روی شما گشوده خواهد شد و شما با گروهی از افراد و یا مکان های جدیدی آشنا خواهید شد که شما را مجذوب خود خواهند کرد. در این صورت فاصله های ارتباطی شما با افراد کم و کمتر خواهد شد.

فال ماهانه برای متولدین آبان:

در اوایل ماه می سیاره عطارد از طالع متولدین آبان خارج خواهد شد. بنابر این هنگامی که شما در روابط و یا پروژه های کاری خود پیشرفت می کنید، بی صبری برایتان راه گشاست. در اواسط ماه می شما روحیه ای پر شور و هیجان خواهید داشت. بنابر این در این دوره ممکن است عاشقی ایده آل شما را از میان جمعیتی پیدا کند. این عشق ممکن است برای همیشه دوام نداشته باشد، اما تا زمانی که وجود دارد عالی و کامل است. شما می توانید از این لطف و توجه بی نهایت لذت ببرید. در اواخر ماه می تحت تاثیر طالعتان منابعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شما از وجودشان بی اطلاع بودید. بنابر این سعی کنید از این منابع برای قوی شدن و انعطاف پذیری بیشتر خودتان استفاده کنید. در این دوره آشنایان و اطرافیان ممکن است خودشان را افرادی قابل اعتماد و قدرتمند به شما معرفی کنند. سعی کنید به این رفتار آنها بلافاصله شک و تردید نشان ندهید.

فال ماهانه برای متولدین آذر:

در اوایل ماه می سیاره عطارد به صورت مستقیم به طالع متولدین آذر وارد خواهد شد. بنابر این مشکل اجتماعی شما در ارتباط با دیگران تا حدودی برطرف خواهد شد. در اواسط ماه می موسیقی، فیلم سینمایی و هر گونه کار هنری برای شما جذاب و قابل توجه خواهد بود. اجازه دهید این دیدگاه هنری نگاه عمیق تری در درون شما ایجاد کند. مراقبه یا مدیتیشن قدرتمندترین راه برای داشتن نگاهی ژرف در درون هر انسانی است. در اواخر ماه می تحت تاثیر طالعتان عشق و محبت بیشتری در زندگی شما پدیدار خواهد شد. این عشق جدید می تواند بسیار جدی و بسیار سریع نیز باشد. بنابر این شما می توانید با ریسک پذیری به آن توجه کنید. در حال حاضر شما از جذابیت، هاله انرژی قوی و شان و منزلت خوبی برخوردار می باشید.

فال ماهانه برای متولدین دى:

در اوایل ماه می سیاره عطارد به صورت مستقیم به طالع متولدین دی بازخواهد گشت و بنابر این حس بلند پروازی و جاه طلبی شما نیز برانگیخته خواهد شد. در اواسط ماه می شما برای زندگی اجتماعی خود از سطح انرژی بالایی برخوردار خواهید بود. علاوه بر این شما ممکن است برای داشتن دامنه روابط اجتماعی گسترده تر و یا حضور در گروه های اجتماعی بزرگتر تمایل بیشتری داشته باشید. در این دوران تفریح های گروهی، کنسرت و یا برخی موسیقی های زنده تنها چیزی است که شادی و خشنودی شما را فراهم می سازند. در اواخر ماه می دروه زمانی خواهد بود که رقابت و یا درگیری بر سر هر چیزی برایتان بی نتیجه پیش بینی می شود. بنابر این در این دوران اگر کسی به شما حسادت می کند و یا قصد رقابت با شما را دارد، مطمئن باشید که برای هر دوی شما هیچ چیزی برای بدست آوردن وجود نخواهد داشت. اجازه دهید این حس رقابت عبور کند و زیاد درگیرش نشوید.

فال ماهانه برای متولدین بهمن:

در اوایل ماه می سیاره عطارد از طالع متولدین بهمن خارج خواهد شد. بنابر این شما منظم تر از قبل با روابط اجتماعی بالا همراه با حس بلند پروازی و جاه طلبی خواهید بود. در اواسط ماه می شما در شغل یا موقعیت اجتماعی فعلی خود صاحب اختیار و قدرت قابل توجهی خواهید شد. در این دوران شما پایگاه قوی خواهید داشت و حمایت و پشتیبانی خوبی از سوی دوستانتان دریافت خواهید کرد. در این شرایط سعی کنید از پیشامدها برداشتی عاقلانه داشته باشید، در برابر خودپسندی و جسور بودن مقاومت کنید و در نهایت در پذیرش مسئولیت و یا قدرت بیشتر نیز هیچ شک و تردیدی به خودتان راه ندهید. در اواخر ماه می تحت تاثیر طالعتان حس خلاقیت و خوشگذرانی شما نیز برانگیخته خواهد شد. بنابر این علاقه ای هنری و جدید ممکن است توجه شما را هر چند کوتاه مدت به خود جلب کند. در این دوره شما دوست دارید خودتان را با دوستانتان سرگرم کنید.

فال ماهانه برای متولدین اسفند :

در اوایل ماه می سیاره عطارد در طالع متولدین اسفند ظاهر خواهد شد. بنابر این هر کسی از هر جایی ممکن است بخواهد رابطه ای اجتماعی با شما داشته باشد. البته شما می توانید از داشتن ارتباط با این افراد امتناع کنید. در اواسط ماه می درست زمانی که شما فکر می کنید دنیای شما نمی تواند بزرگتر و یا روشن تر باشد، روشن خواهد شد. بنابر این شما می توانید آشنایان عجیب و غریب و جدیدی را که فورا در قلب شما خواهند نشست، جذب خود کنید. نگران نباشید. آنها فضول و یا آزار دهنده نخواهند بود. در اواخر ماه می خانه و خانواده برای شما در اولویت خواهد بود. بنابر این در این دوره جالب است اگر بتوانید از برخی سرگرمی های خانوادگی، بحث و گفتگوهای شیرین و حتی از دور زدن در پاساژها و مکان های خرید با اعضای خانواده لذت ببرید. علاوه بر این حتی بازدید از نمایشگاه های صنایع دستی نیز می تواند همراه با خانواده برایتان سرگرم کننده و لذت بخش باشد.
 

ترجمه اختصاصی پورتال رنگی
مترجم: الهه تدین
امیدواریم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
telegram

دیدگاه بگذارید

37 نظرات روشن "فال ماه می"

اطلاع از

سلام ماه مى رو بذارین لطفا

عالی بود ممنونم برام دعا کنیدبازم ممنونم

عالی بود حالا ببینم درست درمیاد برام دعا کنید ممنونم مرسی بی

هر آپشنى رو انتخاب میکنى منتقل میشى به تلگرام برا فال هایى که چند بار باید انتخاب کن هر بار که کلیک مى کنى وارد تلگرام میشى به این موضوع رسیدگى کنین

سلام

عالی بود! هم خود فال و هم زمان قرار گرفتنش! خیلی ممنون!

👌👌👍

سلام و خسته نباشید؛
چرا فال ماه آپریل رو نمیگذارید!؟

واقعا این فال درست در میاد.

درود وخسته نباشید
چرا فال سالانه میلادی برای من باز نمیشه ؟!!!

چرابازمیشه

با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

فال سالانه میلادی

امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید :)

باز هم سلام!

اوه آخه مگه میشه کسی اینجا ازتون راضی نباشه؟ شما واقعا بسیار دوست داشتنی هستین..خودم که هنوز توش موندم چه جوری باید درست و حسابی از شما و زحمتهایی که می کشین و این همه لطف و محبتتون تشکر کنم…حالا ما که نمی تونیم ولی کاش بشه خدا کاری کنه از صمیم قلب دلتون شاد بشه و احساس کنین به آرزوهاتون رسیدین…کاش بشه…

سلام دوست عزیز و مهربون پورتال رنگی

شما همیشه تشکر میکنید و ما همیشه ممنون شما هستیم. نیازی به تشکر نیست. در حقیقت ما باید از شما تشکر کنیم. بخاطر لطفی که میکنید و به ما سر میزنید :) این آرزویی و دعایی که کردید بهترین انرژی برای شخص من و دوستان و همکاران من در پورتال رنگی هستش.

همچنین دوست عزیزم. امیدوارم همیشه لبخند رو لباتون باشه و زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

از این که همراه همیشگی ما هستید، سپاس گزاریم

موفق و سربلند باشید.

سلام

خیلی خیلی ممنون که باز هم به موقع فال ماهانه رو گذاشتین!

با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز و همیشگی پورتال رنگی

خواهش میکنم دوست عزیزم. امیدواریم که تونسته باشیم رضایت شمارو کسب کرده باشیم :)

امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید

موفق و سربلند باشید

Salam mishe shab ghablaz in ke mah jadid she .fale jadido bezaride.☺☺☺☺☺

Salam kheili jaleb ke fale mahane miladi kheili 2rste.makhaosan vase man ke esafnd mahim.

سلام علیکم
از همه شما عزیزان سپاسگزارم بابت زحماتی که متقبل می شوید.

واقعا کارتان عالیست!

صحتمند باشید!

عااالی همش درست و دقیق بود
ممنون 👍👍

واقعا همعالی بود

سلام میشه فال ماه جدید رو بزارید لطفا

با سلام و وقت بخیر

در حال ترجمه هستیم. به زودی در سایت قرار داده خواهد شد.

سلام. خسته نباشید ممنون از فال های خوبتون. یه سوال داشتم: وقتی فال می گه اواسط ماه، منظورش ماه میلادیه؟

با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز

بله منظور ماه میلادی هستش

فالها امیدوارکنندست فقط کاش تحقق پیدا کنن

سلام خسته نباشید مرسی از سایت خوبتون میشه فال ماه ژانویه رو بزارید موفق باشید

با سلام به شما دوست عزیز

فال مورد نظر ترجمه شده و به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

از صبر و شکیبایی شما نهایت سپاس را داریم.

چرا ماه جدید و نمیزنید ؟!!!!

با سلام به شما دوست عزیز

فال جدید ترجمه شده و به زودی در سایت قرار داده خواهد شد.

از این که نظرات و خواسته هاتون را با ما در میان می گذارید، بسیار متشکریم.

Az mataleb ziba o Sargarm konandaton mamnon 😍😍

والا اگه این فال ها واقعیت بود الان من جای ترامپ بودم😕😕

دقیقا همینطوره . دوستان واسم دعاکنید موفق بشم . حرف نداره فال هاتون همش عین واقعیته . خسته نباشید فال های بیشتری بزارید.

خیلی ممنون

ممنون :)

میخوامت ارز جان

خواهش می کنم، ممنون که به ما سر میزنید :)

لطف دارید ،زحماتتون قابل تقدیرِ :)

wpDiscuz