فال ماه ژانویه

فال ماهانه میلادی

فال ماه ژانویه برای متولدین ماه ها

متولدین فروردین

در اوایل ماه ژانویه بدلیل حضور همزمان سیاره های اورانوس و ماه در طالع متولدین فروردین انرژی تازه و فرح بخشی به روحیه تضعیف شده این افراد وارد خواهد شد. در اواسط این ماه توجه شما بر خانه و خانواده متمرکز خواهد بود. در این دوره شما ممکن است فکر کنید که یک مسئله کاری مهمتر از خانه و خانواده می باشد. اما واقعا مهم است؟ بله. اما بیشتر از اهل و عیال و منزل؟ مطمئن باشید که اینطور نیست. بنابر این بهتر است که در این مورد کاری هر آنچه لازم و ضروری است را انجام داده و سعی کنید از محیط گرم و آرامش بخش خانه نیز لذت ببرید. در اواخر این ماه زندگی اجتماعی شما گسترش یافته و موهبت هایی در این زمینه نیز نصیبتان خواهد شد. بنابر این در این دوره شما با افرادی آشنا می شوید که این افراد واسطه ارتباط شما با حلقه های اجتماعی وسیع تر خواهند شد. لازم نیست شما همه زندگیتان را بر این موقعیت متمرکز کنید، حداقل مجبور نیستید برای همیشه به این حلقه های ارتباطی وابسته باشید و همه وقت و زمان خود را با آنها بگذرانید. پس بنابر این خیالتان راحت باشد.

متولدین اردیبهشت

در اوایل ماه ژانویه به دلیل حضور همزمان سیاره های پلوتون و خورشید در طالع متولدین اردیبهشت، این افراد خونسرد و آرام خواهند بود. بنابر این در این دوره مهم نیست دنیا و کائنات برایتان چه چیز به ارمغان دارند، چراکه شما براحتی می توانید همه چیز را به زیباترین شکل ممکن حل و فصل کنید و اوقاتی خوب و خوش داشته باشید. در اواسط این ماه برای شما هیچ چیز مهمتر از بودن با دوستان نیست. در این دوره شما ممکن است بخواهید بیشتر از صحبت و گفتگو با آنها ارتباط برقرار کنید، اما اگر اینچنین نباشد برای شما هم بهتر است، چون آنها نیز تمایلی به صمیمیت نخواهند داشت. در اواخر این ماه طالعتان فرصت های خوبی در حیطه کسب و کار نصیبتان خواهد کرد. در این دوره در بزرگی به روی شما گشوده خواهد شد.در این صورت شما با همکاری در پروژه ای بزرگ، جدید و هیجان انگیز موافقت می کنید. و یا شاید موقعیت مهم و برجسته ای برایتان فراهم شود که تحت تاثیر آن شما به رشد و ترقی قابل توجهی خواهید رسید.

متولدین خرداد

در اوایل ماه ژانویه و به طور دقیقتر در ۸ ژانویه سیاره عطارد از طالع متولدین خرداد خارج خواهد شد. بنابر این اگر نخستین روزهای سال نو میلادی کمی با دست انداز و پستی و بلندی برایتان آغاز شد، نگران نباشید، چراکه پس از آن همه امور آرام و ملایم پیش به سوی جلو در جریان خواهد بود. در اواسط این ماه در زمینه مسائل مالی و اقتصادی چراغ های جدیدی برایتان روشن خواهد شد. در اواخر این ماه شما متوجه خواهید شد که دنیا و کائنات بزرگتر و وسیع تر از آن چیزی است که بتوانید حتی تصورش را بکنید. در این دوره ممکن است شما بر مسئله ای مهم و حیاتی متمرکز شوید که این مسئله مدت های طولانی فکرتان را درگیر کند. شاید کسی این مسئله را به شما پیشنهاد دهد و یا خودتان از قبل متوجه این مسئله شده باشید. در هر صورت اگر آن را موشکافانه و عمقی بررسی کنید، این به نفع شما خواهد بود! مطمئن باشید که شما در آینده از این کار خود خشنود و راضی خواهید بود.

متولدین تیر

متولدین تیر در اوایل ماه ژانویه در زمینه عشق و محبت از خودگذشتی و فداکاری بسیاری از خودشان نشان خواهند داد. این دوره احتمالا زمان مناسبی برای یک تغییر بزرگ است. بنابر این عاشقی جسور و شجاع پیدا خواهد شد که حاضر است خودش را در راه عشق فنا کند. در اواسط این ماه احساسات و عواطف شما به شدت آسیب پذیر خواهد بود. بنابر این شما ممکن است براحتی رنجیده خاطر و ناراحت شوید. بهتر است با توجه و دقت صحبت کنید، چراکه به آسانی با گفتن چیزی نابجا سوءتفاهم شده و رنجیده خواهید شد. در اواخر این ماه برای مسئله ای که خیلی بزرگ هم نیست، راه حل خوبی به ذهنتان خطور خواهد کرد. در این موقعیت شاید آن فرد بر شما مسلط و غالب باشد اما قطعا شما جایگاه بهتری نسبت به او دارید. بنابر این خونسرد و با اعتماد به نفس باشید. اجازه ندهید خشم و عصبانیت کسی شما را بهم ریخته و آشفته کند.

متولدین مرداد

متولدین مرداد در اوایل ماه ژانویه تمایل و خواسته ای مخفی دارند که در حال آشکار شدن است. در این دوره شما از انرژی و شور و اشتیاق لبریز خواهید شد، اما از چه بابت؟ بیان علت دقیق این انرژی بسیار خوب نامشخص است ولی آنچه مهم است آنست که سعی کنید از این انرژی در جهت درست استفاده کنید. در اواسط این ماه شخصیت شما تحت تاثیر طالعتان ناگهان آرام و صبور خواهد شد. در این دوره لحن و کلام شما آرام و خونسردانه خواهد بود. در اواخر این ماه عشق و محبت در زندگی شما نقش پر رنگ تری به خود می گیرد و از این مهر و محبت دیگران را نیز سیراب خواهید نمود. در این دوره احساس نوع دوستی در درونتان شعله ور خواهد شد و عشق و توجه بیشتری در زندگی شما جاری می شود. در این شرایط شما به شدت سورپرایز و شگفت زده خواهید شد.

متولدین شهریور

در اوایل ماه ژانویه متولدین شهریور ممکن است کمی خسته و کسل به نظر برسند. در این دوره شاید لازم باشد که از منزل بیرون رفته و وقت بیشتری را با دیگران و جمع بگذرانید. در بیرون از منزل دنیایی از سرگرمی ها و تفریح های اجتماعی وجود دارد که احتمالا شما از آن غافل شده اید. پس بنابر این بهتر است که کمی به خودتان استراحت بدهید و خوش بگذرانید. در اواسط این ماه تحت تاثیر طالعتان شما در زمینه عشق و روابط رمانتیک بهتر می توانید فکر کنید. بنابر این در این دوره شما مهربان و مشتاق گوش سپردن به صحبت های دیگران خواهید بود. در اواخر این ماه احتمالا مسئله ای در زمینه ی سلامت عمومی شما برطرف خواهد شد. شما انتظار تغییر چشمگیر یا بهبودی نداشته اید. اما احتمالا شما به سادگی متوجه می شوید که چیزی که تا قبل باعث رنج و آزارتان بوده برطرف شده است. چیزی شبیه معجزه و شفا!

متولدین مهر

در اوایل ماه ژانویه متولدین مهر در زمینه یک مسئله کاری و حرفه ای احساساتی و عاطفی خواهند شد. بنابر این شما در این دوره برای زندگی حرفه ای و کار خود وقت و انرژی بیشتری هزینه می کنید و حتی در بعضی مواقع برخی فداکاری های شخصی؛ مثلا موافقت با سفر کاری کوتاه و مانند آن را انجام خواهید داد. در اواسط این ماه با ورود سیاره مشتری بخت و اقبال به طالعتان شما در زمینه عشقی احساس خوش شانسی خواهید کرد. بنابر این هر گونه احساس تنهایی شما برطرف خواهد شد. در اواخر این ماه از بودن در جمع و گوش سپردن به صحبت های دلنشین آنها لذت خواهید برد. در این دوره شما بدون اینکه هیچ کاری انجام دهید، فقط با حضور در جمع جزئی از جمع و گروه خواهید بود و در این صورت احساس بسیار خوبی خواهید داشت.

متولدین آبان

در اوایل ماه ژانویه در حالی که وارد سال نو میلادی می شویم، متولدین آبان قصد و هدفی خاص در سر دارند. در این دوره شما حاضرید خودتان را به رنج و زحمت بیاندازید ولی به رضایت درونی برسید. شما تصمیم خودتان را گرفته اید. شاید واقعا این هدف شما ارزش این همه زحمت و تلاش را داشته باشد. در اواسط این ماه تحت تاثیر حضور سیاره مریخ در طالعتان، عشق در زندگی شما جدی تر و شدیدتر خواهد شد. در این شرایط بهتر است سعی کنید فردی صادق باشید. در اواخر این ماه طالعتان به شما کمک می کند تا بتوانید در حیطه زندگی شخصی و محیط پیرامون خود تغییر و تحولاتی عمده ای ایجاد کنید. سعی کنید از این فرصت به خوبی بهره ببرید و زندگیتان را مطابق با آنچه که دوست دارید بسازید. یک دوست می تواند نظرات مفید و کاربردی برایتان داشته باشد.

متولدین آذر

در اوایل ماه ژانویه فردی ممکن است درخواست راهنمایی یا لطف و محبتی از سوی متولدین آذر داشته باشد. و یا شاید شما راه حلی برای مشکل یکی از دوستان خود پیدا کنید. در این شرایط بهتر است شما خیلی از مسیر خارج نشوید و فقط راه حل خوب و کاربردی خودتان را ارائه بدهید. در اواسط این ماه با حضور همزمان سیاره های زحل و ماه در طالعتان، شما با چالشی رو به رو خواهید شد که باید سعی کنید آن را کنترل و مدیریت کنید. مطمئن باشید که شما از اقتدار و مهارت لازم برای حل و فصل کردن این موقعیت برخوردار خواهید بود. در اواخر این ماه دوستان زیادی با برنامه ریزی های سرگرم کننده و مفرح در اطراف شما جمع خواهند شد. در این صورت شما فقط می توانید با برخی از این دوستان همراهی کرده و خوش بگذرانید.

متولدین دی

در اوایل ماه ژانویه بدلیل حضور همزمان سیاره های پلوتون و خورشید در طالع متولدین دی، این افراد باید خودشان را برای تغییری چشمگیر در زندگی آماده کنند. در اواسط این ماه عشق و لحظه های رمانتیک همچون نوری بر زندگی شما خواهد درخشید. در این دوره در زندگی شخصی خود احساس امنیت خواهید کرد و تفاوت های افراد را برای خاص و متفاوت بودن به خوبی درک می کنید. بنابر این با تمام احساسات دورنی خود سعی می کنید فرد یا چیزی جدید و متفاوت را بیابید. در اواخر این ماه تحت تاثیر طالعتان شما در مورد مسائل مالی و اقتصادی دیدگاه جدیدی خواهید داشت. در این موقعیت نگرشی خیرخواهانه می تواند منبع درآمد خوبی را برایتان ایجاد کند، چیزی که تا پیش از این نداشته اید. اگر شما سعی کنید وسیع تر و گسترده تر بیاندیشید، در این صورت فرصت های خوبی برای اقدام و عمل و در نتیجه دستاوردهای بزرگ نیز نصیبتان خواهد شد.

متولدین بهمن

متولدین بهمن در اوایل ماه ژانویه ممکن است در کارهای کوچک روزمره و جزئیات زندگی روزانه خود دچار احساس باتلاق و فرو رفتن کنند. شما نباید در این شرایط احساس توقف و گرفتاری کنید. شما می توانید به این موقعیت به عنوان فرصتی نگاه کنید که می توانید با انجام برخی تغییرات کوچک موجبات شادی و خوشحالی خودتان را فراهم آورید. در اواسط این ماه خورشید بر طالع شما وارد شده و نور افشانی خواهد کرد. بنابر این در این دوره شما برای مشارکت، همکاری و حتی شاید رهبری در کاری بزرگتر از تصورتان حس خوبی خواهید داشت. در اواخر این ماه همه چیز حول محور شما خواهد چرخید. در این دوره بهتر است نگاه جدیدی در مورد چگونگی احساسات و شناخت خودتان داشته باشید. بنابر این بیایید خودتان را از نو تعریف کنید و برای خودتان نگرش کاملا جدیدی نسبت به زندگی داشته باشید.

متولدین اسفند

در اوایل ماه ژانویه بدلیل ورود سیاره زهره به طالع متولدین اسفند، در این ماه عشق و محبت به دنبال این افراد خواهد بود. در اواسط این ماه تحت تاثیر طالعتان شخصیت شما خلاق و کمی جسورانه خواهد بود. بنابر این در این دوره شما دست به کارهای غیر عادی می زنید. از نتیجه این کار خود نترسید، حتی اگر نتیجه ای سخت و به دور از راحتی و آسودگی به همراه داشته باشد. و در ضمن اجازه ندهید زندگی اجتماعی پر دغدغه و شلوغ آنچه باید انجام دهید را به شما دیکته کند. در اواخر این ماه تحت تاثیرات ناشی از طالعتان شما رویاهای بزرگ و تفکرات عمیقی خواهید داشت. در این دوره شما ممکن است آنقدر در نیازها و توجهات دنیوی خود گرفتار و غرق شده باشید که از توجه به خود و نیازهایتان غافل شوید. خب شما مجبور نیستید اینچنین باشید!

ترجمه اختصاصی پورتال رنگی
مترجم: الهه تدین

مطالب مرتبط

15 نظر

 1. فریبا

  سلام. خسته نباشید ممنون از فال های خوبتون. یه سوال داشتم: وقتی فال می گه اواسط ماه، منظورش ماه میلادیه؟

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست عزیز

   فال مورد نظر ترجمه شده و به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

   از صبر و شکیبایی شما نهایت سپاس را داریم.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست عزیز

   فال جدید ترجمه شده و به زودی در سایت قرار داده خواهد شد.

   از این که نظرات و خواسته هاتون را با ما در میان می گذارید، بسیار متشکریم.

   پاسخ
 2. سمیه

  دقیقا همینطوره . دوستان واسم دعاکنید موفق بشم . حرف نداره فال هاتون همش عین واقعیته . خسته نباشید فال های بیشتری بزارید.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.