فال ماه مارس

فال ماهانه میلادی

فال ماه مارس برای متولدین ماه ها

متولدین فروردین

در اوایل ماه مارس به دلیل حضور سیاره های زحل و مریخ در طالع متولدین فروردین، این افراد برای دستیابی به خواسته ها و اهداف بزرگ خود قدرتی بسیار بدست خواهند آورد. لطفا در این موقعیت مطلوب دست به کارهای معقول و منطقی بزنید و به دنبال خیال بافی یا آرزوهای دست نیافتنی خود نباشید. در اواسط این ماه شما به دلیل مشغله کاری بسیار زیاد از خودتان غافل می شوید و کمتر به استراحت و تفریح و نیازهای خود رسیدگی خواهید کرد. اما در نهایت خواهید فهمید که هیچ چیز مهمتر از خودتان نیست. به این ترتیب تصمیم می گیرید که بیشتر وقت و انرژی خود را به چیزهایی که واقعا شما را خوشحال می کند اختصاص دهید. بنابر این بیشتر به سلامت و رژیم غذایی خود توجه نشان می دهید و از این بابت بسیار خوشحال و راضی خواهید بود. در اواخر ماه مارس شما خودتان را از قید و بند هر مسئولیتی آزاد خواهید کرد. بنابر این قصد دارید هرآنچه دوست دارید را انجام دهید و با تدبیر بیشتر سعی می کنید کارهایتان را به نحو احسنت به سرانجام برسانید. در این دوره هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف سازد یا از روند سریع کارهایتان بکاهد.

متولدین اردیبهشت

در اوایل ماه مارس سیاره زهره در طالع متولدین اردیبهشت قرار خواهد گرفت. بنابر این تحت تاثیر این سیاره شما در زمینه عشق و روابط رمانتیک محکم تر و مصمم تر ظاهر خواهید شد. در اواسط ماه مارس تفریح و خوشگذرانی همواره شما را فریاد می زنند. در این دوره روابط اجتماعی شما ممکن است کشش عاطفی نیز برایتان به همراه داشته باشند، اما این روابط اجتماعی برایتان سرگرم کننده نخواهد بود و شما را مجذوب خود نخواهند کرد. ایده های خوشگذرانی و تفریح شما ممکن است برای دوستانتان جالب و هیجان انگیز به نظر نرسد اما برای شخص شما بسیار شاد و مفرح خواهند بود. در اواخر ماه مارس شما تحت تاثیر طالعتان برنامه هایی عمیق و کاربردی برای زندگیتان خواهید داشت که در نهایت موجب گسترش دنیای پیرامونتان خواهد شد. آیا شما واقعا کار بزرگی در نظر دارید که مشتاق انجام آن باشید؟ اگر اینچنین است برای انجام آن برنامه ریزی کرده و سریع دست به کار شوید.

متولدین خرداد

در اوایل ماه مارس بدلیل حضور سیاره های عطارد و نپتون در طالع متولدین خرداد، این افراد قصد دارند به روابط یا شراکت های با ارزش ولی سخت و دشوار خود به خوبی فکر کنند. در اواسط این ماه بودن در محیط امن و گرم خانه برای شما در اولویت هر چیزی قرار خواهد گرفت. در این دوره مسائل کاری و اجتماعی ممکن است بخواهند شما را به خود مشغول کنند اما موفق نخواهند شد. اما این بدان معنا نخواهد بود که در این مدت شما اصلا از منزل خارج نمی شوید. در اواخر ماه مارس زندگی اجتماعی شما ممکن است به سرعت دستخوش تغییراتی قرار بگیرد که از کنترل و مدیریت شما نیز خارج خواهد بود. اما در نهایت شما در راس آن قرار گرفته و مدیریت همه چیز را به دست خواهید گرفت. در این صورت شما می توانید در مسیر زندگی اجتماعی خود به خوبی حرکت کرده و به جلو بروید.

متولدین تیر

در اوایل ماه مارس با حضور سیاره عطار در طالع متولدین تیر، این افراد تمایل خواهند داشت در مورد زیبایی های زندگی خود صحبت و گفتگو کنند. در اواسط ماه مارس شما تحت تاثیر طالعتان با افراد مطلوب آشنا شده و روابطی نزدیک با آنها برقرار خواهید کرد. بنابر این در این دوره یکی از آشنایان یا یا دوستی شما را با افرادی برجسته و غیر معمول آشنا خواهد کرد. در این شرایط سعی کنید از تفاوت ها و تنوع، غذاها و موسیقی و لباس های متفاوت لذت ببرید. در اواخر ماه مارس در حیطه کسب و کار و زندگی حرفه ای شما برنامه های جدیدی ظاهر خواهند شد. اما اگر از لحاظ روحی و ذهنی آمادگی نداشته باشید، شما ممکن است حتی متوجه این فرصت ها و برنامه ها نیز نشوید. در این موقعیت بهتر است هوشیار، جاه طلب و بلند پرواز و واقع بین باشید.

متولدین مرداد

در اوایل ماه مارس مسائل مالی و اقتصادی برای متولدین مرداد از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهند بود. بنابر این در این دوره قدرت نفوذ و منافع مالی بسیاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در اواسط ماه مارس شما می توانید براحتی با گفتگو و مذاکره و بررسی دقیق تر جزئیات مشکلی را برطرف و حل و فصل نمایید. در اواخر ماه مارس شما تحت تاثیر طالعتان به سیر و سفر و دیدن مکان های دور و ناشناخته مشتاق و علاقمند خواهید بود. حالا شما می توانید با مشاهده این مناظر بکر و زیبا دنیای پیرامون خود را نیز گسترش دهید.

متولدین شهریور

اوایل ماه مارس با حضور سیاره های نپتون و عطارد در طالع متولدین شهریور، این افراد در درک مسئله ای مهم گیج و سردرگم خواهند شد. در اواسط ماه مارس شما تحت تاثیر طالعتان می توانید نسبت به دستاوردها و شخصیت خود احساسات خوبی پیدا کنید. بنابر این اگر شما از وضعیت ظاهری خود راضی و خشنود هستید، ممکن است بخواهید خودتان را از نظر رفتاری نیز مورد بررسی قرار دهید. حالا براستی از نظر رفتاری و ظاهر شما تمایل دارید چگونه در جامعه ظاهر شوید؟ پس بهتر است در این زمینه ها تغییراتی در خودتان ایجاد کنید. در اواخر ماه مارس شما به انجام کارها و پذیرش مسئولیت های جدید تمایل خواهید داشت. با این حال عاقلانه تر است اگر صبر کنید تا دنیا چیزهای مطلوب و مناسب را به شما عرضه کند. در این صورت بهمنی از موهبت ها به سوی شما سرازیر خواهد شد.

متولدین مهر

در اوایل ماه مارس با حضور دوباره سیاره زهره در طالع متولدین مهر، این افراد عشق را پناهگاهی امن خواهند یافت و در این صورت برای دریافت آن دریچه های قلب خود را گشوده خواهند ساخت. در اواسط ماه مارس شما ممکن است ساکت و گوشه گیر به نظر برسید اما حضورتان دلفریب و جذاب خواهد بود. در این دوره زندگی روزانه شما سرشار از عشق و لطف و محبت و توجه خواهد بود، هر چند ممکن است گاهی گیر و موانعی بر سر راهتان قرار بگیرد اما این شرایط موجب نزدیکی بیشتر شما و طرف مقابلتان (معشوقه) خواهد شد. در اواخر ماه مارس نیز همه چیز تنها به یک مسئله ختم می شود و آن چیزی نیست جز عشق …. عشق و عشق. در این ایام شما ممکن است نگاهی جدید و متفاوتی نسبت به معشوقه خود داشته باشید. بنابر این قلبتان سعی می کند عقل و منطق را کنار زده و شما را در مسیر کاملا جدیدی هدایت نماید. سعی کنید در کمال هوشیاری و آگاهی، فردی روشنفکر نیز باشید.

متولدین آبان

در اوایل ماه مارس با حضور همزمان ماه و سیاره مریخ در طالع متولدین آبان، این افراد از انرژی بسیار بالایی برخوردار خواهند بود. علاوه بر این در اواسط ماه مارس شما به گفتگو و معاشرت با افراد نیز مشتاق و علاقمند خواهید بود. به این ترتیب در این دوره شما بهترین اوقات را با این افراد و در جمع سپری خواهید کرد. در اواخر ماه مارس ممکن است اوضاع و شرایط خیلی هیجان انگیز به نظر نرسد اما این دوره سرشار از لحظه های دل انگیز و پر سود و منفعت خواهد بود. بنابر این در این ایام شما می توانید بذر اهدافتان را بکارید و در چشم بر هم زدنی از نتایج فوق العاده آن احساس غرور و افتخار کنید. در این صورت خودتان از نتایج و دستاوردهای خود حیرت خواهید کرد.

متولدین آذر

اوایل ماه مارس با حضور همزمان سیاره های مشتری و ماه در طالع متولدین آذر، این افراد دیدگاه واضح و روشنی نسبت به رفتار دیگران با خود و چگونگی اوضاع و شرایطشان پیدا خواهند کرد. در اواسط ماه مارس روند کاری شما نظم و هماهنگی بیشتری خواهد داشت. در این دوره خانه و خانواده برای رشد و پیشرفت شما ایده های خوبی را پیشنهاد خواهند داد. در اواخر ماه مارس تحت تاثیر طالعتان فرصت های بسیاری برای تفریح و خوشگذرانی نیز نصیبتان خواهد شد. در این موقعیت شما روی هیچ کس دیگری حساب نکرده و به صورت مستقل اسباب سرگرمی و تفریح خود را فراهم خواهید نمود. علاوه بر این در این زمینه فرصت های خوبی نیز برای همراهی دیگران با شما وجود خواهد داشت. بله، اکنون زمان مهمانی و خوشگذرانی است، پس بنابر این سعی کنید از این موقعیت مطلوب حسابی لذت ببرید.

متولدین دی

در اوایل ماه مارس سیاره های زحل و ماه به طور همزمان در طالع متولدین دی قرار خواهند گرفت. بنابر این از اوایل تا اواسط ماه مارس شما تحت تاثیر طالعتان تحریک شده تا از جای خود برخاسته و به صورت گروهی یا انفرادی دست به انجام کاری غیر معمول بزنید. در این میان دوستان یا نزدیکانتان نیاز به توجه شما خواهند داشت که این مسئله می تواند به نفع یا ضرر شما شود. در اواخر ماه مارس شما قصد دارید به منزل و دکوراسیون داخلی آن توجه ویژه داشته باشید. بنابر این در این دوره شما تحت تاثیر طالعتان برای انجام این تغییرات در منزل انرژی بالایی در اختیار خواهید داشت. بنابر این بهتر است برای بازسازی در منزل یا تهیه غذایی خوشمزه و جدید برنامه ریزی داشته باشید. سعی کنید دست به تغییراتی بزنید که موجبات شادی و رضایت شما را فراهم می کنند.

متولدین بهمن

در اوایل ماه مارس سیاره های اورانوس و ماه به طور همزمان در طالع متولدین بهمن قرار خواهند گرفت. در این موقعیت شما در زمینه های مختلف انگیزه و شهود یا همان ندای قلبی خواهید داشت. سعی کنید از این موهبت و انگیزه بالای خود به خوبی بهره ببرید. در این میان در اواسط ماه مارس شما ممکن است در زمینه های مالی و اقتصادی یا در روند کارهای اداری خود دچار اضطراب و آشفتگی شوید. سعی کنید خونسرد و آرام باشید و در کارهای خود قواعد و اصول را رعایت کنید. مبادا اجازه دهید احساسات و یا مشکلات خیالی و ذهنی شما را مدیریت و کنترل کنند. چراکه این مسائل و مشکلات براحتی بر طرف و حل و فصل خواهند شد. در اواخر ماه مارس شما با افراد یا همسایگان جدیدی ملاقات داشته و آشنا خواهید شد. برخی از این افراد ممکن است برای مدت زمانی طولانی در نزدیکی شما ساکن شوند که در این صورت می توانید دوستان خوبی برای هم باشید. علاوه بر این در این ایام انتظار شهرت و محبوبیت شما با افراد روشنفکر و برجسته نیز وجود خواهد داشت.

متولدین اسفند

در اوایل ماه مارس هنگامی که سیاه نپتون و خورشید به صورت همزمان در طالع متولدین اسفند قرار خواهند گرفت، این افراد تمایل شدیدی به خیالبافی و یا رویا پردازی خواهند داشت. خب تصور و به خاطر داشتن عزیزترین و دوست داشتنی ترین آرزوها هیچ ضرر و زیانی برایتان به همراه نخواهد داشت، پس چرا از این کار پرهیز کنید؟! در این دوره شما نگاهی به بلندای افق خواهید داشت و قوی و مصمم می باشید و به احساس درونی خود هیچ توجهی نشان نمی دهید. لبخند بزنید و اجازه دهید عشق الهی به کار خود سرگرم باشد، او در هر کاری که انجام می دهید یا در هر حرفی که به زبان می آورید جادو می کند. در اواخر ماه مارس وضعیت مالی و اقتصادی شما بهبود خواهد یافت. بنابر این در این دوره دستمزد های معوقه یا تخفیف های قابل توجهی دریافت خواهید کرد. حتی شما ممکن است افزایش حقوق و درآمد نیز داشته باشید. خب افزایش درآمد لزوما با خرج کردن همراه نیست، اما این احتمال برایتان وجود خواهد داشت. به هر صورت در جستجوی پول باشید که او نیز به دنبال شما خواهد بود.

ترجمه اختصاصی پورتال رنگی
مترجم: الهه تدین

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
telegram

28 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سولماز  0  0

  باز هم سلام!

  اوه آخه مگه میشه کسی اینجا ازتون راضی نباشه؟ شما واقعا بسیار دوست داشتنی هستین..خودم که هنوز توش موندم چه جوری باید درست و حسابی از شما و زحمتهایی که می کشین و این همه لطف و محبتتون تشکر کنم…حالا ما که نمی تونیم ولی کاش بشه خدا کاری کنه از صمیم قلب دلتون شاد بشه و احساس کنین به آرزوهاتون رسیدین…کاش بشه…

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   سلام دوست عزیز و مهربون پورتال رنگی

   شما همیشه تشکر میکنید و ما همیشه ممنون شما هستیم. نیازی به تشکر نیست. در حقیقت ما باید از شما تشکر کنیم. بخاطر لطفی که میکنید و به ما سر میزنید :) این آرزویی و دعایی که کردید بهترین انرژی برای شخص من و دوستان و همکاران من در پورتال رنگی هستش.

   همچنین دوست عزیزم. امیدوارم همیشه لبخند رو لباتون باشه و زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   از این که همراه همیشگی ما هستید، سپاس گزاریم

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز و همیشگی پورتال رنگی

   خواهش میکنم دوست عزیزم. امیدواریم که تونسته باشیم رضایت شمارو کسب کرده باشیم :)

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
 2. فریبا  0  0

  سلام. خسته نباشید ممنون از فال های خوبتون. یه سوال داشتم: وقتی فال می گه اواسط ماه، منظورش ماه میلادیه؟

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   با سلام به شما دوست عزیز

   فال مورد نظر ترجمه شده و به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

   از صبر و شکیبایی شما نهایت سپاس را داریم.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   با سلام به شما دوست عزیز

   فال جدید ترجمه شده و به زودی در سایت قرار داده خواهد شد.

   از این که نظرات و خواسته هاتون را با ما در میان می گذارید، بسیار متشکریم.

   پاسخ
 3. سمیه  0  0

  دقیقا همینطوره . دوستان واسم دعاکنید موفق بشم . حرف نداره فال هاتون همش عین واقعیته . خسته نباشید فال های بیشتری بزارید.

  پاسخ