فال هفته PMC از شنبه ۳۰ دی تا جمعه ۶ بهمن

فال ۲۹ دی ۱۳۹۶ ۴۱۷ دیدگاه

فال هفته PMC

فال این هفته PMC برای متولدین فروردین:

دوستان خوبی دارید که در روزهای سخت و در تنگنا کمکتان می کنند، کاری نکنید که این یاران ترکتان کنند و تنها شوید، بهتراست آنها را در جریان مشکل پیش آمده بگذارید و با آنها یکرنگ باشید، همت کنید تا بر مشکل پیش آمده پیروز شوید. درمورد شخصی که دوستتان دارد خیلی سخت گیری می کنید و بهانه های بی دلیل می آورید.

فال این هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

بدون آنکه متوجه باشید بیش از اندازه فخر فروشی میکنید و با تعنه و کنایه کارهارا پیچیده تر میکنید ممکن است اطرافیان را ازرده خاطر و از همراهیتان پشیمان کنید شخصی شمارا دوست دارد اما از بس با او بد خلقی کرده اید جرات نزدیک شدن به شمارا ندارد مراقب رفتارتان باشید وگرنه پس گرفتن انچه گفته اید کار سخت تری خواهد بود.

فال هفته PMC برای متولدین خرداد:

شما از خوبی چیزی کم ندارید و برای همین همه مجذوبتان می شوند. پیمان یا قراردادی که بسته اید، بسیار فرخنده است و روزگارتان بهتر می شود. لطف و محبت کسی دائم شامل حالتان می شود. قدردان باشید.

فال هفته PMC جدید برای متولدین تیر:

در مورد موضوع مهم که پیش آمده بهتر است جانب احتیاط و هوشیاری را از دست ندهید٬ هدیه یی میگیرید که باعث شادی شما میشود پیشنهاد کاری جدیدی دریافت میکنید بهتر است در مورد آن بیشتر فکر کنید یا با دیگران هم مشورت کنید خودتان را گم نکنید و نگران هم نباشید هیچ اتفاق بد نخواهد افتاد. کاری که در پیش دارید، رها نکنید و همچنان با پشتکار و تلاش به آن ادامه دهید تا به ثمر بنشیند.

فال هفته PMC برای متولدین مرداد:

وقت آن رسیده به رفتارتان بیشتر فکر کنید ، این روزها از همه جا و همه کس نا امید شده اید ، حتی همت بلندتان هم کارساز نشد ، حسودان و رقیبان باعث گره در کارتان شده اند ، اما شیفته زرق و برق دنیا نباشید و توجه تان به داشته هایتان باشد ، مادی و معنوی گره از کارتان باز می شود مدتی از همه دوری کنید.

فال هفته PMC برای متولدین شهریور:

نیتی دارید که مبارک است پس صبور باشید مسافرتی به شما پیشنهاد می شود ولی انجام نمی گیرد از غرور و خودخواهی به جایی راه نمی برید فروتنی و مهربانی کلید حل مشکلاتتان است با او صادق باشید بهتر است از دیگران دلجویی کنید مشکل بزرگ زندگیتان را به تکه های کوچک تقسیم کنید تا حل آن برایتان آسان شود.

فال هفته PMC برای متولدین مهر:

به ثروتی که دارید تکیه کنید اما به آن مغرور نشوید. کاری شایسته انجام دهید. دلتان را صاف کنید. بخت با شما یار است، بیش از اندازه زندگی را سخت می گیرید و این روزها از هرچیزی دلخور و عصبانی می شوید، این رفتار برازنده شما نیست و فقط دیگران را بیهوده به شک می اندازید؛ کمی با مهربانی و حوصله عمل کنید.

فال هفته PMC برای متولدین آبان:

شخصی که در گذشته از او ضربه خورده اید برای عذرخواهی و طلب بخشش با شما تماس می گیرد. به حرفهایش خوب گوش کنید و حرفهایتان را بی رودروایسی به او بگویید و بعد اگر می توانید راهی بیابید تا او را ببخشید. ظاهر بین نباشید. ظاهر انسانها و طرز زندگیشان نباید برای شما اینهمه مهم باشد. شما از این سوراخ قبلا گزیده شده اید.

فال هفتگی PMC برای متولدین آذر:

این روزها فکر می کنید تا حالا عمرتان را به هدر داده اید و به همه چیز این اواخر شک دارید. دلتان را ضاف کنید و از حالا به بعد فقط برای رضای خودتان به مردم خوبی کنید. دیگران اگر جفا می کنند، چیزی از خوبی شما کم نمی شود. بهتر است هرچه زودتر موجبات رضایت پدر و مادرتان را فراهم کنید. مجبور می شوید که به راه دوری بروید.

فال هفته PMC برای متولدین دى:

به دنیال کسی هستید که دیدار او فعلا میسر نیست. شکایت نکنید. گرچه برای این دیدار بسیار تلاش کرده اید، اما تا کنون موفقیتی به دست نیاورده اید. مقدمات این ملاقات فعلا مهیا نیست. کاری را که مدتی است شروع کرده اید، نیمه کاره رها نکنید. برای هر کاری باید مهارت پیدا کنید، حتی برای شرکت در امتحان.

فال هفته PMC برای متولدین بهمن:

چیزی را از دست داده اید که بزودی دوباره آن را به دست خواهید آورد. شاد باشید به نیتتان میرسید و روزگار سعادت و نیک بختی شما فرا خواهد رسید. بد خواهی و حسادت دیگران تاثیری در اراده شما نخواهد داشت. اعتماد به نفس خود را بیشتر کنید و عشق و محبت را سرلوحه کار خود قرار دهید. صبور باشید تا مقدمات کاری که منتظرش هستید فراهم شود.

فال روزانه PMC برای متولدین اسفند :

جاى نگرانى وجود ندارد، شما فردى زیرک و مورد توجه همگان هستید شما باور دارید که کار غیر ممکن وجود ندارد دعاى خیر پدر و مادرتان بدرقه راهتان هست گامهایتان را متعادل کنید، شما گاهى خیلى تند میروید وگاهى خیلى کند و با این روش حوصله اطرافیان را سر میبرید. دست از نصیحت کردن بردارید،بیهوده وقتتان را تلف می کنید.

loading...
loading...
برچسب ها

دیدگاه بگذارید

417 نظرات روشن "فال هفته PMC از شنبه ۳۰ دی تا جمعه ۶ بهمن"

ممنون از زحماتتون ان شالله موفق باشید خداقوت…..

سپاسگزاریم دوست عزیز

سلام واقعا مرسی از زحمات بی حد و اندازتون😊فقط اگر لطف کنید بذارید فال این هفته رو هم سریعتر…ممنون میشم💙

سلام دوست گرامی. امروز انجام میشه.

سلام.من به این فال واقعا معتقدم.نزدیک به ۴ ساله ک دنبال میکنم برنامه رو
واقعا چیزایی ک میگه راسته و برام اتفاق می افته.بی نهایت سپاسگذارم ک فال رو در سایت خوبتون گذاشتین

سلام ممنون بابت زحماتتون و اینکه خوشحالمون میکنید

سلام ببخشید کسی میدونه ساعت پخش طالع بینی pmc

سلام روز جمعه ساعت ۶عصر و سه شنبها ساعت ۷عصر البته اگر سال جدید تغییر نکرده باشه

ممنون

خواهش می کنم دوست گرامی

شنبه هاساعت هفت یک شنبه هاساعت یازده صبح

عرض سلام و ادب و احترام
فوق العاده عالی و یه خسته نباشید به بزرگی زحماتتون
پرقدرت ادامه بدید ما پشتتون تمام قدر ایستادیم و حمایتتون میکنیم.
یا حق

باسلام عالی بود
موفق باشید
ممنونیم از زحماتتان

خوب بود

سلام
من فال میخام :-(

سلام
وقت بخیر
ممنون بخاطر زحماتی که میکشیدم
میتونم خواهش کنم فال این هفته رو هم زود بذارید؟؟
بازم ممنون😉😉

مثل همیشه عاااالی…بازم ممنون و سپاسگذار….

👏👏

سلام و تشکر از زحمات شما
لطفا اگر ممکنه فال دوشنبه تا یکشنبه این هفته رو قدری زودتر قرار بدین چون برای فردا برنامه ای دارم که این فال خیلی کمکم میکنه به تصمیم گیری بهتر
بازم ممنون

بسیار عالی

امروز تولدمه

تولدت مبارک🎂🍧

ممنونم از شما🌺🌺🌺

باسلام.منظور نانا خانم چیه؟یعنی فالایی که شما می ذارید مال هفته بعد مائه؟ ممنونم از زحمتاتون ….پس فال این هفته چی شد؟

با سلام
فال های pmc چندم تا چندم پخش میشه؟
یعنی ما چه روزایی باید منتظرش باشیم
؟؟

سلام
اولا خدا قوت و تشکر به خاطر زحمات سایت…
در چند هفته گذشته شما وقتی فال پی ام سی رو میگذارید .متعلق به هفته آینده بود و با فال خود پی ام سی فرق میکردو هفته بعد پی ام سی فال شما رو پخش. میکرد .یعنی شما دسترسی به فال هفته آینده دارید.
برای من بسیار جالب بود میشه این هفته و هفته آینده رو با هم بگذارید؟
سپاسگزارم

باسلام خدمت دوست عزیز پروتال رنگی .بابت زحماتتان تشکر و قدر دانی میکنم .غرض ازمزاحمت در خواستی داشتم.لطفا .خواهشا فال هفتگی پی ام سی هفته دوم فروردین ک میشه۷فرودردین تا ۱۲رو میخواستم .خیلی برام با ارزش هست این هفته .باید حتما بدونمش خصوصا متولد شهریور این هفته را….لطفا هرچه زودتر این لطف در حقم کنید .متشکرم

باز هم تشکر میکنم.امیدوارم ادامه دار باشه این زحمت شما.من دیروز خیلی منتظر این فال بودم ولی آخر وقت نشد بتونم پایpmc بشینم حالا از شما ممنونم