. فال هفته PMC از شنبه 27 آبان تا جمعه 3 آذر - پورتال رنگی

فال هفته PMC از شنبه ۲۷ آبان تا جمعه ۳ آذر

فال هفته PMC

فال این هفته PMC برای متولدین فروردین:

اخلاق خوش و گشاده رویی برازنده شماست رسیدن به نیتتان نیاز به صبر و شکیبایی دارد گرچه براه شما فرقی نخواهد کرد ولی طرف مقابلتان سرش به سنگ خواهد خورد .اگر کسی به شما بدی کرده در فکر انتقام جویی نباشید صبر شما باعث کامیابی تان می شود و ناراحتی تان پایان می پذیرد راه پیشرفت برای شما باز است.

فال این هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

به مال مردم طمع نکنید روزی هرکس به قدر زحمتی است که می کشد فکر می کنید دست شما نمک ندارد و اطرافیان ارزش واقعی شما را نمی شناسند . به زودی منفعت بزرگی نصیب شما می شود روزهای شلوغ و پرکاری پیش رو دارید که نسبت به گذشته انرژی بیشتری از شما می گیرد آمادگی لازم را برای رویارویی با این روزها در خودتان ایجاد کنید.

فال هفته PMC برای متولدین خرداد:

ناخواسته در جمعی حرفی زده اید و پشیمانید از دلشوره و اضطراب به جایی نمی رسید.فکر و انرژی گذاشتن برای حادثه ای که هنوز اتفاق نیافتاده مانند پارو برداشتن قبل بارش برف است هرکجا می روید بقیه به کنار می روند. کاری که شما انجام می دهید از دست هیچ کس بر نمی آید و این تنها بخاطر ذوق و تلاش خودتان است.

فال هفته PMC جدید برای متولدین تیر:

مواظب باشید در مورد کاری سهل انگاری نکنید دیگران منتظرند از این فرصت سواستفاده کنند گرچه راهتان طولانی است اما همین طور ادامه بدهید این روزها چنان به فکر رسیدن به نیتتان هستید که چشم عقل و خرد خود را بسته اید فریب خوردن شما در این موقعیت بسیار آسان است برای برداشتن قدم بعدی با شخصی مشورت کنید که به صلاح شماست.

فال هفته PMC برای متولدین مرداد:

باری را از دوش شخصی برمی دارید که دعای خیر او را به همراه خواهد داشت لذت و شادی حاصل ازاین کار تا مدت ها قلب شما را مسرور نگه میدارد برای حل مشکل خودتان هم تدبیری بکنید مشکلاتتان زمانی حل می شود که همت کنید و آستین ها را بالا بزنید به حرف کسانی که می خواهند راه نادرست پیش پای شما بگذارند گوش ندهید.

فال هفته PMC برای متولدین شهریور:

با تجربه ای که پیدا کرده اید دیگر فریب دیگران را نخواهید خورد در اندیشه پیدا کردن راهی برای گفتن حرف دلتان هستید عاقلانه رفتار بکنید ناراحتی جسمیتان را با پزشک در میان بگذارید و وسواس نداشته باشید مدتیست نسبت به بعضی از اطرافیان بی توجه شده اید یادتان باشد دوستی ها موهبتیست در زندگیتان قدردان باشید.

فال هفته PMC برای متولدین مهر:

بهترین هدیه برای شما در این روزها یک فرصت خوب و آرام در کنار خانواده است این فرصت را فراهم کنید و غم فرداهای دور و دراز را نخورید اتفاقی برای یکی از دوستانتان می افتد که برای شما هم تاثر برانگیز خواهد بود سعی کنید همچنان بر کارهای کرده و نکردتان تمرکز داشته باشید و با هوشیاری لازم برنامه هایتان را پیش ببرید از حق و حقوق خود دفاع کنید.

فال هفته PMC برای متولدین آبان:

فردی به کمکتان می شتابد و شما را از ورطه درد و عذاب نجات می دهد این روزها کمی عصبانی و بدخلق هستید سعی کنید بیشتر بر خودتان مسلط باشید بین شما و کسی جدایی افتاده ، بلا از شما دور می شود در امور عاطفی از زیرکی خود بهره بگیرید.قرضتان به زودی ادا می شود و از گرفتاری و رنج نجات خواهید یافت بیش از این با خودتان کلنجار نروید.

فال هفتگی PMC برای متولدین آذر:

مشکل جسمیتان به زودی شفا می یابد، در مورد مسئله کاری گیج وسرگردان هستید برای آنچه که پیش نیامده غصه نخورید و نیتتان درحال انجام است اما شما وسواس دارید اضطرابتان ناشی از عدم آگاهیتان است با کمک کسی که شما را دوست دارد به آنچه که در ذهنتان است خواهید رسید و مسافرتی خوش پیش رو دارید و خبری غافلگیرکننده خواهید شنید.

فال هفته PMC برای متولدین دى:

از همین حالا مقدمات یک جشن را فراهم کنید.پى خوشبختى بیرون از خودتان نگردید . براى خلوت کردن با خودتان وقت بگذارید، هر چیز و یا هر کس که انرژى شما را میگیرد از دورو بر خودتان دور کنید این مگسان دور شیرینى روز به روز روحتان را فرسوده تر میکنند.به یک پیشنهاد سفر نه نگویید و حتما بروید تا از هیاهوىِ اطرافتان به دور باشید.

فال هفته PMC برای متولدین بهمن:

برای خرید، فروش یا هر معامله دیگری بهتر است فعلا عجله نکنید. خبری خواهید شنید که از شنیدنش متاسف میشود. به کسی که نیازمند است کمک کنید. شما میخواهید چندین کار را همزمان با هم انجام دهید بی قراری و نگرانیتان میتواند همه کار را خراب کند. به تازگی در حق دوستی بد کرده و سخت دلش را شکسته اید. تا فرصت هست با او تماس بگیرید.

فال روزانه PMC برای متولدین اسفند :

تغییر بیش از حد شما برای انجام کاری می تواند به دردسرتان بیاندازد از خودخواهی هایتان کم کنید تا حواستان به اطرافیان هم باشد وگرنه یکی یکی از دوستان واقعیتان از اطرافتان پراکنده می شوند محیطی که در آن کار می کنید بسیار متشنج است و آرامش را از شما گرفته حالا که اکان جابجایی ندارید راهی پیدا کنید تا اضطراب را از خودتان دور کنید.

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

413 نظرات روشن "فال هفته PMC از شنبه ۲۷ آبان تا جمعه ۳ آذر"

اطلاع از

من واقعا نمیدونم آیا چیزی دارید برای من مینویسید هنوز یا نه !!! یکم آدرس بهتر بدید وقتی چیزی پیشگویی یا پس گویی میکنید!!!

بهمن و اسفندش یکیه😡

منم

سلام وقت شما بخیر ببخشید واسه من سوال هست که چه کسی این طالع بینی رو پیش گویی میکنه و بر چه اساسی هست؟

اگه اینی ک میگی درس دربیاد وعزیزمو ببینم باورت میکنم ک راس میگی……..

سلام خیلی ممنونم منم مثل بقیه همیشه پیگرمو سرمیزنم گفتم تشکری کرده باشم از زحماتتون….سپاس:-)

😭😭😭😭😭😭😭
این که همش شد،غم وغصه!!!!
😭😭😭😭

ممنون من همیشه دنبال میکنم باید بگم آقا واقعا مرسی

سلام دوست من …واقعا عالی ..همیشه همراهی میکنم ازسایتتون ..فوق العاده است

سلام خسته نباشید میشه بفرمایید فال هفته فقط برای همون هفته هست یا این که ممکنه هفته های بعدی هم منتظر وقوع آن بود؟ پاسخ شما برای من خیلی مهمه ممنون میشم اگه پاسخ بدید با تشکر و سپاس

واقعا حقیقت داره و اینکه من میخام فال فردامو هم بدونم ینی ۳۰ مهر

از منکه درست نبود فالش اما درکل برای زحماتتون تشکر میکنم و موفق باشید سایتتون رو دوست دارم. خدانگهدار

سلام واقعا بی نظیره این فال

ممنون ☺

1 7 8 9
wpDiscuz