فال هفته PMC از شنبه ۱ اردیبهشت تا جمعه ۷ اردیبهشت

فال ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۴۲۰ دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال این هفته PMC برای متولدین فروردین:

به شما بر خورده چون توقع رفتاری که با شما شده را نداشتید. حق هم دارید ولی این دلیل نمی شود که خام و بچگانه عمل کنید. از او به لطف و مهربانی یاد کنید و بکوشید راه آشتی و صلح را پیشه کنید. مبادا پشت سر او و دیگران حرف بزنید. ادامه این دشمنی موجب فرسایش روحتان می شود. اما دوستی دلتان را گرم نگه میدارد منتظر یک تلفن باشید.

فال این هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

در مورد یک پیشنهاد کوچکترین احتمالات را در نظر بگیرید. یک اشتباه به اصطلاح کوچک باعث دردسرتان می شود. اطراف خود را وارسی کنید و به دنبال نمونه های مشابه بگردید. در مورد مسئله ای هرچه به روز موعود نزدیک تر می شوید، میل و هیجانتان بیشتر می شود. شما انسان خوش ذوقی هستید و آرامش در کنار شما معنی پیدا می کند. از فردی که روح شما را آزار میدهد دوری کنید.

فال این هفته PMC برای متولدین خرداد:

موقعیتی بسیار مناسب دست می دهد که شخصی فضول و خبرچین را از اطرافتان دور کنید. در رفتار خود با او تجدید نظر کنید و نسبت به صحبتها و نظراتش سخت گیرتر باشید. اشتباهاتتان را تکرار نکنید. ممکن است فرصت جبران نداشته باشید. حالا وقت آن است که مصلحت اندیشی را کنار بگذارید و راز درونتان را با کسی که بسیار دوستش میدارید در میان بگذارید.

فال این هفته PMC جدید برای متولدین تیر:

از انسانی با عقل و درایت شما که همیشه سعی می کند بر احساس خود پیروز شود و از منطق و استدلال عقلی در کارهای خود کمک بگیرد رفتار ضعیف و از روی ترس بعید است. هوش و استعداد خود را دست کم نگیرید و دنبال کارهای بیهوده نروید. به خواسته تان می رسید و نیتتان عملی می شود. اما فعلا نیاز به صبر و حوصله دارید عاقلانه ترین کار این است که فعلا سکوت کنید.

فال این هفته PMC برای متولدین مرداد:

آنچه که نیاز دارید برآیتان مهیا می شود نذری که کرده اید را ادا کنید. غم و غصه را فراموش کنید. حالتان را از اینی که هست بدتر می کند که بهتر نمی کند. برای حفظ سلامتیتان وقت دکتر را به تعویق نیندازید. هیچ چیز مهمتر از سلامتی نیست. کسی پشت سرتان حرفی زده که به گوش شما می رسد. به روی خود نیاورید از این گوش بشنوید و از آن یکی گوش بدر کنید.

فال این هفته PMC برای متولدین شهریور:

تصمیمی گرفته اید که عملی کردنش در ظاهر کار آسانی نیست. دست بکار شوید تا ببینید چقدر به سادگی همه چیز درست می شود. به جشنی با شکوه دعوت خواهید شد. با افراد ساده و بی غل و غش ارتباط برقرار کنید. همه نیاز به یک نفر برای شنیدن حرف های خود دارند. این یک نفر را درست انتخاب کنید. بهتر است حواستان به سلامتی جسمیتان باشد.

فال این هفته PMC برای متولدین مهر:

دیگران از آنچه در دلتان می گذرد بی خبرند. برای اجرای نیتی که دارید باید تمام جوانب را بسنجید تا فریب نخورید. بی تدبیر عمل نکنید که پشیمان و پریشان خاطر می شوید. در گذشته خطایی کرده اید و مال زیادی را از دست داده اید. به زودی تجارت جدیدی را شروع می کنید. این کار برای شما آمد خوبی دارد. تا جای ممکن تلاشتان را بکنید.

فال این هفته PMC برای متولدین آبان:

به زودی در یک ماجراجویی هیجان انگیز و دوستانه قرار خواهید گرفت. زندگی پر از طوفان است قوی باشید و استقامت به خرج بدهید. این روزها به شدت میخواهید روش زندگیتان را تغییر بدهید. برای همین در بسیاری از رویداد های اجتماعی مشارکت خواهید کرد. اتفاقا این کار برایتان مفید هم هست. رژیم غذایی خود را تغییر بدهید تا به درمان نیاز پیدا نکنید.

فال این هفتگی PMC برای متولدین آذر:

این روزها به عمد بیشتر اوقات خود را با دیگران سر می کنید. مواظب باشید به چه چیزی و چه کسی اعتماد می کنید. با مشکل پیش آمده با تدبیر روبرو شوید نه اینکه فرار کنید. ختم این راه به ناکجاست. مشکلات، خود به خود برطرف نمی شوند. فرد نیکی به خانواده تان وارد می شود پیش داوری نکنید و او را به گرمی خوش امد بگویید.

فال این هفته PMC برای متولدین دى:

شما به خوبی میدانید که قدرت پیشنهاد و رهبری دارید. شخصیت شما مسحور کننده است. بخاطر یک اشتباه بیش از حد خودتان را زیر سوال نبرید. اشتباه در تصمیم گیری از هرکسی ممکن است سر بزند. خودخوری بیش از حد فقط بیهوده خسته ترتان می کند. یادتان نرود که هرچه سخت بگیرید دیرتر به هدفتان می رسید.

فال این هفته PMC برای متولدین بهمن:

شما از نوجوانی به بازوی خود تکیه کرده اید و متکی به نفس بوده اید، به این خصیصه تان ببالید. دوستی را که میل به دیدن او را دارید، ملاقات خواهید کرد به شرطی که قدمی بردارید. تصمیمی که چند ماه پیش شما را به شک و تردید انداخته بود، بالاخره عملی خواهید کرد. آنچه را برایتان مهم است را دوباره یادآوری کنید. کار از محکم کاری عیب نمیکند.

فال این هفته PMC برای متولدین اسفند:

براى رسیدن به نیتتان بهتر است در درجه اول روحیه و اراده تان را قوى کنید. حواستان را کاملا جمع کنید. از قرصهاى آرامبخش و خواب آور استفاده نکنید. اتفاق مهمى به زودى خواهد افتاد. شخصى دائم به فکر شماست. کارى نکنید که عمرتان را به حسرت هدر بدهید و پشیمان فرصتى که داشتید باشید. گوشى تلفن را شما بردارید.

برچسب ها
loading...

420 نظرات روشن "فال هفته PMC از شنبه ۱ اردیبهشت تا جمعه ۷ اردیبهشت"

ممنون از زحماتتون ان شالله موفق باشید خداقوت…..

سپاسگزاریم دوست عزیز

سلام واقعا مرسی از زحمات بی حد و اندازتون?فقط اگر لطف کنید بذارید فال این هفته رو هم سریعتر…ممنون میشم?

سلام دوست گرامی. امروز انجام میشه.

سلام.من به این فال واقعا معتقدم.نزدیک به ۴ ساله ک دنبال میکنم برنامه رو
واقعا چیزایی ک میگه راسته و برام اتفاق می افته.بی نهایت سپاسگذارم ک فال رو در سایت خوبتون گذاشتین

سلام ممنون بابت زحماتتون و اینکه خوشحالمون میکنید

سلام ببخشید کسی میدونه ساعت پخش طالع بینی pmc

سلام روز جمعه ساعت ۶عصر و سه شنبها ساعت ۷عصر البته اگر سال جدید تغییر نکرده باشه

ممنون

خواهش می کنم دوست گرامی

شنبه هاساعت هفت یک شنبه هاساعت یازده صبح

عرض سلام و ادب و احترام
فوق العاده عالی و یه خسته نباشید به بزرگی زحماتتون
پرقدرت ادامه بدید ما پشتتون تمام قدر ایستادیم و حمایتتون میکنیم.
یا حق

باسلام عالی بود
موفق باشید
ممنونیم از زحماتتان

خوب بود

سلام
من فال میخام :-(

سلام
وقت بخیر
ممنون بخاطر زحماتی که میکشیدم
میتونم خواهش کنم فال این هفته رو هم زود بذارید؟؟
بازم ممنون??

مثل همیشه عاااالی…بازم ممنون و سپاسگذار….

??

سلام و تشکر از زحمات شما
لطفا اگر ممکنه فال دوشنبه تا یکشنبه این هفته رو قدری زودتر قرار بدین چون برای فردا برنامه ای دارم که این فال خیلی کمکم میکنه به تصمیم گیری بهتر
بازم ممنون

بسیار عالی

امروز تولدمه

تولدت مبارک??

ممنونم از شما???

باسلام.منظور نانا خانم چیه؟یعنی فالایی که شما می ذارید مال هفته بعد مائه؟ ممنونم از زحمتاتون ….پس فال این هفته چی شد؟

با سلام
فال های pmc چندم تا چندم پخش میشه؟
یعنی ما چه روزایی باید منتظرش باشیم
؟؟

سلام
اولا خدا قوت و تشکر به خاطر زحمات سایت…
در چند هفته گذشته شما وقتی فال پی ام سی رو میگذارید .متعلق به هفته آینده بود و با فال خود پی ام سی فرق میکردو هفته بعد پی ام سی فال شما رو پخش. میکرد .یعنی شما دسترسی به فال هفته آینده دارید.
برای من بسیار جالب بود میشه این هفته و هفته آینده رو با هم بگذارید؟
سپاسگزارم

باسلام خدمت دوست عزیز پروتال رنگی .بابت زحماتتان تشکر و قدر دانی میکنم .غرض ازمزاحمت در خواستی داشتم.لطفا .خواهشا فال هفتگی پی ام سی هفته دوم فروردین ک میشه۷فرودردین تا ۱۲رو میخواستم .خیلی برام با ارزش هست این هفته .باید حتما بدونمش خصوصا متولد شهریور این هفته را….لطفا هرچه زودتر این لطف در حقم کنید .متشکرم

باز هم تشکر میکنم.امیدوارم ادامه دار باشه این زحمت شما.من دیروز خیلی منتظر این فال بودم ولی آخر وقت نشد بتونم پایpmc بشینم حالا از شما ممنونم