انتخاب مدل مو مردانه مطابق فرم صورت

آرایش مو ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۴ دیدگاه

انتخاب مدل مو مردانه مطابق فرم صورت

مو یکی از مهمترین نقاط برای زیبایی مردان و زنان است و به همین دلیل هم در دنیای مد بنا به سال و بنا به فصول مختلف سال مدلهای مختلفی برای موی خانمها و آقایان طراحی می شود و علاقه مندان نیز این مدلها را دنبال می کنند. نکته مهمی که در مدل مو باید به آن توجه داشت هماهنگی مدل مو با فرم صورت است که جذابیت فرد را بیش از بیش می کند. در این مطلب برای آقایان در مورد هماهنگی مدل مو مطابق شکل صورت بیشتر صحبت کرده ایم.

انواع مدل موی مردانه هماهنگ با شکل صورت

مدل کلاسیک برای صورت‌های بیضی/ این فرم صورت ایده‌آل‌ترین فرم صورت در خانم‌ها به شمار می‌رود ولی شاید درمورد مردها فرم صورت زاویه‌دار مردانه‌تر به نظر برسد. فرم صورت بیضی با مدل موی کلاسیک بهتر به نظر می‌رسد، مدل مویی که در کناره‌ها کوتاه‌تر بوده و وسط آن کمی بلندتر است، یا با فرق به کنار یا بدون آن. مهم این است که این مدل مو را روی پیشانی‌تان نریخته و آن را به پشت بدهید تا صورت‌تان گرد به نظر نرسد. ایجاد چند زاویه روی موها یا حجم‌دادن به آن در وسط سر باعث می‌شود صورت‌تان تیزتر به نظر برسد. حتی می‌توان گفت دم خرگوشی هم به مردهایی که صورت‌های بیضی دارند می‌آید، موهای بلند هم همینطور. و همچنین انواعی از مدل آندرکات.
انتخاب مدل مو مردانه مطابق فرم صورت
بهترین مدل برای صورت‌های گرد/ در این فرم صورت باید سعی کنید مدل مویی را انتخاب کنید که به صورت‌تان ارتفاع و زاویه بیشتری بدهد. به همین دلیل بهتر است کناره‌های موهای‌تان را واقعاً کوتاه کرده، وسط موهای‌تان را بلندتر نگه دارید تا به صورت‌تان ارتفاع دهید. مدل موی V کات برای شما فوق‌العاده خواهد بود. فرق راست و چپ هم باعث زاویه‌دارتر دیده شدن صورت‌تان می‌شود. مردهایی که صورت‌هایی گرد دارند هم می‌توانند موهای‌شان را بلند کنند ولی باید آن را یک طرف جمع کنند و آن را کوتاه بلند کات کنند تا گردی صورت‌شان کمتر دیده شود. به هیچ عنوان مدل موی باز کات و چتری را برای خودتان انتخاب نکنید.
انتخاب مدل مو مردانه

خوش شانس‌های مربعی/ یکی از بهترین فرم‌های صورت است. این افراد می‌توانند تقریباً هر مدل مویی را برای خودشان انتخاب کنند، حتی مدل‌های کلاسیکتری مثل مدل موی کاری گرانت یا مدل موی بلند. بهترین مدل موها برای این فرم صورت، مدل موی کلاسیک آندرکات، مدل موی رو به عقب که برای همه مناسبت‌ها مناسب است (از محل گار گرفته تا میهمانی)، مدل موی درهم برهم (که برای موهای فر بسیار مناسب است)، و مدل موی بازکات. اگر فرم صورت شما مربعی است و می‌خواهید مدل مویی به جز اینها را امتحان کنید اصلاً تردید نکنید. چتری و فرق‌های به چپ و راست بیشتر هم برای شما فوق‌العاده است.

فرم صورت مثلثی/ این فرم صورت با مدل مویی که کناره‌های آن کوتاه‌تر بوده و وسط سر حجم بیشتری دارد عالی به نظر می‌رسد. حتی مدل موی بازکات هم برای این فرم صورت عالی است. چتری هم خوب است، فرق‌های چپ و راست هم همینطور.
انتخاب مدل مو مردانه 2016

مدل موی مناسب برای بافت موهای‌تان

انتخاب مدل مو مردانه 2017
موهای حالت‌دار: این بافت مو با بیشتر مدل‌های مو متناسب است چون هم حجم دارد و هم حرکت. و اگر دوست دارید موهای‌تان را بلند کنید، باز هم فوق‌العاده خواهد بود.
مدل مو مردانه مطابق فرم صورت
موهای صاف: به هیچ عنوان موهای‌تان را کف سر به سمت عقب ندهید، مگراینکه ساعت‌ها روی آن کار کرده و آرایشش داده باشید. برای اینکه درست کردن موهای‌تان راحت‌تر شود حتماً از نرم‌کننده استفاده کنید.
مدل مو مردانه 2016
موهای نازک و لخت: این بافت مو با مدل موی کوتاه کلاسیک، تقریباً شبیه به آندرکات عالی خواهد بود.
مدل مو مردانه 2017
موهای فر: این بافت مو با مدل‌هایی از آندرکات فوق‌العاده خواهد بود. می‌توانید آن را شبیه به مدل آدریان گرنیر (Adrien Grenier) یا لنی کراویتز (Lenny Kravutz) درست کنید یا مثل جاستین تیمبرلیک (Justin Timberlake)، دنزل واشنگتن (Denzel Washington) یا حتی جیمز فرانکو (James Franco) کلاسیک درست کنید.

پورتال رنگی _ انتخاب مدل مو مردانه مطابق فرم صورت
منبع: مدآنلاین

4

Please Login to comment
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
عسل

لطفا مطالبی هم درباره جاستین بیبر بزارین اگه میشه…

م.ن

واقعا مدل ها شیک و جذابن