جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار

دکوراسیون داخلی ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۴ دیدگاه

جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار

در چیدمان داخلی، هر فضایی، نظم خاص خود را می‌طلبد اما در این میان، معمولا سرویس‌های بهداشتی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند. آینه‌های کابینت‌دار، گزینه‌ی مناسبی برای نظم دادن به سرویس‌های بهداشتی هستند. این آینه‌ها علاوه بر این‌که جلوه‌ی خاصی به فضای پیرامون خود می‌بخشند، می‌توانند به عنوان نگه دارنده انواع عطر و ادکلن، صابون و لوازم آرایشی کاربرد داشته باشند.

در ادامه، تصاویر چند نمونه از این آینه‌های کابینت‌دار را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.

جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار جدیدترین مدلهای آینه‌ های کابینت‌ دار

فرق بین کابینت روشویی و کابینت دستشویی

کابینت دستشویی

اگر به بازار یا مغازه ای که تولید کننده ی کابینت دستشویی یا کابینت روشویی می باشد مراجعه کنید پس از یک نگاه اجمالی به مدل های مختلف کابینت ها احتمالا دچار سردرگمی شدیدی بین مدل های آماده ، اسمبل شده ، نیمه آماده ، کلاسیک ، مدرن ، سنتی ، چوب افرا و چوب گیلاس و … خواهید شد. انتخاب از هر کدام از گروه های ذکر شده بسیار دشوار می شود. در این مطلب قصد داریم با ذکر نکات خلاصه ای شما از این سردرگمی رهایی بخشیم و تنها با توجه به نکاتی کوچک بتوانید مناسب ترین کابینت دستشویی یا کابینت روشویی مورد نظرتان را از میان سایر مدل های کابینت تشخیص دهید.

اولین نکته ای که در انتخاب کابینت روشویی یا کابینت دستشویی باید در نظر بگیرید ، فضای سرویس بهداشتی منزلتان می باشد. در اولین قدم طریقه ی استفاده ی خود از سرویس بهداشتی را مشخص کنید یعنی پیش از انتخاب کابینت دستشویی و کابینت روشویی چیدمان اجزای مختلف دستشویی و محل قرار گیری اشیای مختلف را ذهنتان شبیه سازی کنید. در صورتی که این کار را به درستی انجام ندهید ممکن است زیبایی سرویس را تا حد زیادی از بین ببرید. نکته ی دیگری که باید به آن توجه شود این موضوع می باشد که دقیقا بر خلاف آشپزخانه ، گران قیمت ترین شی موجود در سرویس بهداشتی کابینت دستشویی و کابینت روشویی می باشد. حتی در برخی نمونه های لوکس قیمت این کابینت ها تا چندین میلیون نیز می رسد. در انتخاب این نوع کابینت ها نیز هر چقدر بیشتر هزینه پرداخت کنید ، کابینت با کیفیت تری نصیبتان خواهد شد اما بدون شک در این زمینه هم همانند خرید هر وسیله ی دیگری راه هایی جهت صرفه جویی در هزینه و حصول محصول با کیفیت تر وجود دارد. تنها با رعایت این نکات می تواند با حداقل هزینه بهترین کیفیت را با توجه به مقدار هزینه شده به دست آورید.

کابینت روشویی

اما اصلی ترین و ساده ترین نکته ای که در زمینه ی صرفه جویی در هزینه های کابینت می بایست به آن توجه نمایید ، در نظر گرفتن نیاز هایتان و فضای سرویس بهداشتی منزلتان می باشد. همین نکته ی به ظاهر ساده می تواند موجب صرفه جویی در هزینه های شما بشود. همان طور که می دانید سرویس های بهداشتی در مقایسه با سایر فضا های منزلتان فضای کوچک تری دارد در نتیجه چیدمان اشتباه آن می تواند به قیمت از دست رفتن زیبایی و کاربرد کابینت دستشویی و کابینت روشویی شود. توصیه ی دیگر ما به شما خرید مدل های ارزان قیمت تر است. اگر یک نوع کابینت دستشویی ارزان نیاز های شما را برآورده می کند دلیلی ندارد به سراغ مدل های گران تر بروید.
با رعایت همین نکات ساده و مشاهده ی چند نمونه کابینت دستشویی و کابینت روشویی می توانید به راحتی کبینت مورد نیازتان را تهیه کنید و دچار سردرگمی در انتخاب نیز نشوید.

زندگی رنگی با پورتال رنگی

4

Please Login to comment
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
آرشن ایرانی نژاد

شیک وبدرد بخور.

مهشید

ممنونم.
جالب بودن.

ندا رحیمی

سلام دوست خوب پورتال رنگی
ممنون از شما بابت همراهی همیشگی تان

مهشید

سلام بانوی مهربون وزیبا
منم ازشماممنونم.
موضوعات جالبی روتوی سایت میارید.
سپاس گذارم.