کتاب خوب برای خواندن: چیزی که مطمئنا می دانم - پورتال رنگی

موفقیت ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

کتاب خوب برای خواندن: چیزی که مطمئنا می دانم

کتاب خوب برای خواندن : چیزی که مطمئنا می دانم

امروزه ما اغلب در حال صعود از نردبان موفقیت، ساختن ثروتی عظیم و غرقه شدن در لذت های مادی جهان هستیم، زیرا جامعه آن را به عنوان عامل تعیین کننده شادی شناخته است. در نتیجه، ممکن است برخی از ارزش های اساسی اما مهم زندگی، مانند عشق و روابط را فراموش کنیم.


بیشتر بخوانیم:

کتاب هایی که طرفداران هری پاتر باید بخوانند !

غلبه بر تنبلی با اصول کتاب قورباغه ات را قورت بده

نسخه کامل فارسی کتاب هری پاتر و فرزند طلسم شده

مطالبی مفید از کتاب «هیچوقت به گذشته برنگرد» دکتر Henry Cloud

چگونه می‌توان عادت کتاب خواندن را در كودكان ايجاد و به تداوم آن كمك كرد؟


در کتابِ،” چیزی که من مطمئنا می دانم” ، نوشته شده توسط اوپرا وینفری، صحبت هایی شگفت آور که توسط مهمان های شو تلوزیونی اش مطرح شده و همچنین در مورد زندگی خودش و تجربیات سختی که از سر گذرانده، مطالبی را گوشزد می کند. مهم تر از همه، این کتابی است که به ما می آموزد نسخه های بهتری از خودمان باشیم.

شادی، انعطاف پذیری، اتصال، قدردانی، امکان، هیبت، وضوح و قدرت – این نوشته های کوتاه یک نگاه اجمالیِ نادر و صمیمی به قلب و ذهن یک زن فوق العاده ارائه می دهد. در حالی که به خوانندگان، با یک دید منطقی و واقع بینانه، یاد می دهد که نسخه بهتری از خود باشند.

خوانندگان متوجه خواهند شد که آن ها در وضعیتی که با آن مواجه هستند تنها نیستند، زیرا حتی یک زن قدرتمند مثل اپرا نیز در چنین وضعیت های مشابه ای بوده است. از طریق واژه های راحت و معتمد، این کتاب چشم انداز تازه ای را در مورد مبارزات زندگی مشترک مانند پیری، وزن و اعتماد به نفس، خیانت، شکست، تعادل زندگی و روابط کار در زندگی،  ایجاد می کند، به این ترتیب خوانندگان را قادر به انجام اقدامات و تغییر در زندگی خود می کند.

همچنین بخوانید:  عادت غیر معمول افراد باهوش را بشناسید

اوپرا در این کتاب، 5 چیزی که او هرروز بابت آن شکر گذار است را نیز به اشتراک گذاشته است. این به او یاد داده است که خوبی های یک روز بد را درک کند (نیمه پر لیوان را ببیند) .

او در این کتاب اهمیت ارتباطات در روابط را برجسته نشان می دهد  و کلمه ای ساده از مشاوره را ارائه می دهد. هنگام بروز  شک و تردید، استفاده از دو کلمه ساده «من می شنوم» می تواند این رابطه را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

در کتاب، لحظاتی سرشار از  خنده و اشک وجود دارد، زیرا خوانندگان به روشی صمیمانه، روزمرگی های زندگی اولین میلیاردر آمریکایی آفریقایی تبار را می بینند. با خواندن این کتاب فهمیدم که زندگی اوپرا، تفاوت خاصی با ما مردم عادی ندارد، و کلمات و جملاتی  که او در این کتاب استفاده کرده بود، سبب شد که مردم، بار ها و بار ها کتاب او را بخوانند.

lifehack

votes
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x