فال موفقیت - نیمه اول دی 1396 - پورتال رنگی

فال ۰۹ دی ۱۳۹۶ ۷۸ دیدگاه

فال موفقیت

نیمه اول دی 1396

فال موفقیت متولدین فروردین (برج حمل)

نه به تنها حیوانات و نباتات وجماد / هرچه در عالم امراست، به فرمان تو باد

فردی با اعتماد به نفس، خلاق و سخاوتمند هستی و چون مثبت اندیشی از خصایص توست، حتی در زمانهایی که فکر میکنی شانس زیادی برای موفق شدن نداری، امیدات را از دست نمی دهی. خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار میکنی و گاهی از طریق آشنایی با دوستان جدید، منافع زیادی به دست می آوری. نگران نباش؛ بالاخره طلسم بی پولی شکسته خواهد شد و از راهی که فکرش را نمیکنی، مقداری پول به دست خواهی اورد؛ فقط مراقب هزینه هایت باشی که ناگهان بالا نروند و برای مخارج زندگی ات حساب و کتابی درنظر بگیر. محبوب همگان هستی و چون به دیگران احترام میگذاری، دوبرابر هم احترام میبینی، تا آخر سال منتظر فرصتهایی که برایت پیش می آید، باش، چون نتایج خوبی دارد که فراتراز حد انتظارت خواهد بود. اگر می خواهی همیشه موفق بوده و زندگی مرفهی داشته باشی، باید در بالاترین حد توانت، تلاش و کوشش کنی. خوشبختانه خانواده و دوستان خوبی داری که تاکنون تو را حمایت کرده اند و بعد از این هم حمایتشان را از تو دریغ نخواهند کرد.

فال موفقیت متولدین اردیبهشت (برج ثور)

ناامید ممکن از سابقه لطف ازل / توپی پرده چه دانی که چه خوب است و چه زشت

این ماه تمام هوش و حواست در محل کار پی این است که در مقابل رئیست با خودنمایی کنی تا کارهایی که انجام می دهی، دیده شود و منتظر یک پاداش خوب هم از طرف مقامات بالادست هستی؛ اما مراقب باش با این کارها، ناخواسته به احساسات همکارانت آسیبی نزنی و روی کار انها تاثیر منفی نگذاری. همانطورکه میدانی، زمانی که کار از کار گذشته باشد، دیگر عذرخواهی چیزی را عوض نمیکند و نمی توان آب رفته را به جوی برگرداند. چون همیشه خودت را از همه بهتر می دانی، با غروری که داری، میخواهی در تمام مناظرات پیروزباشی و حرفت را به کرسی بنشانی؛ به جای این کار بهتر است از خودخواهی ات کم کنی و راه دوستی را پیش بگیری. امروزه علم پیشرفت زیادی کرده است؛ پس سعی کن از تکنولوژی های روز برای سریع تر انجام دادن کارهایت استفاده کنی. در چند ماه آخر سال، بهتر است زیاد به خودت مغرور نشوی و به توصیه ها و پیشنهادات اطرافیانت بیشتر و چه داشته باشی؛ آنها بد تو را نمیخواهند.

فال موفقیت متولدین خرداد (برج جوزا)

خسروا گوی فلک در خم چوگان توباد / ساحت کون و مکان عرصه میدان توباد

دوست نداری نصیحت دیگران را بشنوی و حرفهای آنها را بی پایه و اساس میدانې، اما فراموش نکن که تجربه، سرمایه ارزشمندی است و اگر دیگران می خواهند تجربیاتشان را در قالب نصیحت در اختیار تو بگذارند، باید قدردان باشی. تا می توانی با عقل و شعور عمل کن؛ چون تازگی ها خیلی زود تصمیم می گیری و احساساتی عمل میکنی و این روش تصمیم گیری، باعث درگیری های ذهنی اضافی ات می شود. گاهی بی حوصلگی باعث میشود تا رابطه ات با کسی که دوستش داری، خراب شود. برای برقراری دوباره صمیمبیت در رابطه باید فضای امنی ایجاد کنی تا طرف مقابلت هم بتواند با خیال راحت و بدون ترس از واکنش تو، نظرش را بگوید. این اخر هفته کارهای زیادی برای سرو سامان دادن به خانه ات داری؛ پس از حالا لیستی بنویسی تا دقیقا بدانی که باید چکارکنی؛ ضمنا بیرون ریختن وسایل اضافه را از خانه فراموش نکن. در هر ساعتی از شبانه روز که می توانی، پیاده روی کن. فرقی نمی کند که اضافه وزن داشته باشی یا نه؛ به هرحال ورزش کردن راه درستی برای داشتن سلامتی است.

فال موفقیت متولدین تیر (برج سرطان)

سالک از نور هدایت ببرد راه به دوست/ که به جایی نرسد گربه ضلالت برود

این چند وقت کار زیادی داشته ای و تمام انرژی ات را صرف انجام آنها کرده ای؛ بنابراین دیگر حوصله ای برایت باقی نمانده که درگیر چالشی های ناخواسته شوی. سعی کن بیشتر سکوت کنی و با هیچ کس درگیر بحثهای تکراری نشوی و برخی مسائل را نادیده بگیری. اگر وقت کردی، نگاهی به دوروبرت بینداز و ببین برای سرو سامان دادن به محیط اطرافت چه کاری از دستت برمیآید. این روزها اطلاعات زیادی را از طریق مطالعه یا شرکت کردن در کلاس آموزشی یا اینترنت به دست می آوری؛ به آنها توجه داشته باش، چون درهای جدیدی را به رویت میگشایند و می توانی از آنها حداکثر استفاده را ببری. اگرشک و تردیدی برایت به وجود آمده، با بحثی منطقی و عاقلانه، تمامی تنش هایت را از بین ببر، گاهی فکر میکنی کارهایی که انجام می دهی برای قانع کردن دیگران کافی است و نیازی نداری که با آنها وارد بحث کلامی شوی؛ اما طرف مقابلت میخواهد که تو جواب تمام سوالاتش را بدهی؛ پس سعی کن با سعه صدر به سوالاتش پاسخ دهی و نقطه مبهمی رl باقی نگذاری.

همچنین بخوانید:  طالع بینی ازدواج ابجد با محاسبه آنلاین

فال موفقیت متولدین مرداد (برج اسد)

گفتم مگربه گریه دلش مهربان کنم/چون سخت بود در دل سنگش اثر نکرد

در این ماه، بالاخره کارهای ناتمامت که مدت زیادی برای آنها زحمت کشیده ای، با موفقیت به پایان میرسند و این موفقیت باعث افزایش اعتماد به نفست شده و تحسین دیگران را نیز به همراه خواهد داشت؛ حتی می توانی منتظر پاداش هم باشی. این روزها چیزی ذهنت را به خودش مشغول کرده که نیاز شدیدی به بیان آن داری، اما به بهانه انتظار برای رسیدن بهترین زمان، خودت را توجیه کرده و سکوت می کنی؛ اما فراموش نکن که شاید با تعلل بیش از اندازه، فرصت را برای همیشه از دست بدهی مراقب حرفهایی که بر زبان میاوری، باش تا دل کسی را نشکنی، به دنبال کسب مال حلال باش تا در ارامش زندگی کنی و زندگیات هم برکت داشته باشد. گاهی با گفتن حرفها و احساساتت، واکنش مدنظرت را دریافت نمی کنی و بعضی ها رفتار تندی با تو دارند؛ اما نگران نباش، چون بالاخره با گذشت زمان زمینه برای به دست اوردن یک نقطه مشترک فراهم میشود. با اوضاع رابطه عاطفی ات روبه راه است و میتوانی به داشتن آینده دلپذیر با کسی که دوستش داری، امیدوار باشی.

فال موفقیت متولدین شهریور (برج سنبله)

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد / ای خواجه درد نیست، وگرنه طبیب هست

استفاده از رنگ طلایی را در خانه یا محیط کاری ات پیشنهاد می کنم، چون این رنگ احساسی خوبی به تو می دهد. ببین به چه ورزشی علاقه داری؛ در کلاس اموزشی مربوط به آن ثبت نام کن، در حال حاضر، نقشه ها و با برنامه هایی داری که پایه و اساس محکمی دارند و تو به نتیجه بخشی آن ها اطمینان داری. این ماه تمام سعی خودت را کرده ای که ذهنت را از چالش افکار مختلف دور نگه داری. اما وقتی به نقشه هایت فکر میکنی دوباره نگرانی هایی به سراغت می آیند و باید تلاش کنی که بیش ازحد به آنها توجه نکنیم تا آخر سال مراقب نحوه پول خرج کردنت باش، چون ممکن است در چند ماه اینده مخارجی پیش بیایند که فکرش را نمی کردی. سعی کن کمی پول پس انداز کنی؛ البته خبر غیرمنتظره که خواهی شنید، باعث خوشحالی ات خواهد شد. اعتماد به نفس بالایی داری؛ به همین دلیل زود از میدان فرار نمی کنی و منتظر پیروزی میمانی. گاهی اوقات میل شدیدی به ماجراجویی در وجود ات احساس میکنی و فکر سفر به راهی دور، تو را راحت نمیگذارد؛ توصیه می کنم قبل از دست به کارشدن، مشورت کن.

فال موفقیت متولدین مهر (برج میزان)

فرصت شمار صحبت کز این دوراهه منزل / چون بگذریم دیگر، نتوان به هم رسیدن

ممکن است بین تو و شخصی که شیفته اش هستی، رابطه ای عاشقانه آغاز شود و احساسی زیبایی را تجربه کنی؛ اما سعی کن با چشم باز تصمیم بگیری. برای خودت هدف هایی را مشخص کرده ای که شاید به نظر نزدیکانت بسیار بلند پروازانه باشند؛ اما تو انرژی زیادی داری و فکر می کنی که هیچ حد و مرزی برای توانایی هایت وجود ندارد و قادر هستی که هرمسئولیتی را بپذیری و به خوبی هم انجامش دهی. همیشه نمی شود با عقل تصمیم گرفت؛ گاهی هم باید احساسات را مورد توجه قرار دهی. در هر دوره از زندگی موانع و مشکلاتی به وجود می آیند که گریزی از آنها نیست؛ در این اوقات، توکلی بر خداوند داشته و از رحمت او نامید نباش، با وجود اینکه معمولا سعی میکنی احساساتیت را از کارهایت جدا نگه داری تا مانع موفقیتت نشوند، اما گاهی درگیری احساسی اجنتناب ناپذیر است. حس ششم قوی داری که باعث شدہ اعتماد به نفسست هم بالا برود. مشورت کردن را در مورد تصمیم های مهم زندگی ات فراموشی نکن و به ندای درونت هم گوشی بده. سوالات زیادی داری، اما به زودی به سوالاتت پاسخ داده خواهد شد.

همچنین بخوانید:  طالع بینی چیست ؟

فال موفقیت متولدین آبان (برج عقرب)

هر راهرو که ره به حریم درش نبرد / مسکین برید وادی و ره در حرم نداشت

از تجربه های تلخ دیگران درس بگیر و نخواه که خودت آن درسی های تلخ را تجربه کنی، هر کسی سرنوشتی دارد؛ خیلی از وقتها فکر میکنی که با سرنوشتت در دست خودت نیست و دردستان بی رحم روزگار گیر کرده ای و هیچ کنترلی روی اوضاع نداری. خودت را نباز و مثبت اندیشی باشی و بدان که مشورت با افراد باتجربه به تو کمک خواهد کرد تا کم کم سرنوشتت را عوض کنی؛ فقط یادت باشد که حتی یک لحظه هم نباید فکر کنی که تصمیمات و حرکاتت بی فایده هستند. خودت میدانی هر کاری که در زمان حال انجام می دهی، حتی اگر خودت هم متوجه نباشی، بدون شک روی آینده ات تاثیر خواهد گذاشت. زندگی را آسان بگیر و به مشکلات بخند و به ورزش رو بیاور. هر کسی درگذشته اش اشتباهاتی داشته و شکست هایی هم خورده، اما با توکل بر خداوند و امیدوار بودن، اینده ای روشن در انتظارت است. هوا سرد شده و باید بیشتر به سلامتی ات توجه داشته باشی. ساعات لذت بخشی را در یک میهمانی خانوادگی خواهی گذراند و با انرژی برای شروع هفته جدید آماده خواهی شد.

فال موفقیت متولدین آذر (برج قوس)

حافظ از چشمه حکمت به کف آورجامی / بو که از لوح دلت نقش جهالت برود

این ماه در جمعی شرکت میکنی که مثبت اندیشی و هیجان زیادی بر جو و آن حاکم خواهد بود. خوشبختانه خانواده ای داری که همیشه همراه و با پشتیبان تو هستند. اگر می بینی که باید بعضی چیزها را در زندگی ات عوض کنی، این کار را بکن؛ به نفعت است که در تصوراتت تجدید نظر کنی. موانع غیرمنتظره همیشه در لحظه ای که انتظارش را نداری، پیدا می شوند. گاهی به خاطر خوبی کردن زیادی، بعضی ها فکر می کنند که انسان ساده لوحی هستی؛ پس از این به بعد درست و به اندازه خوبی کن تا دیگران درباره تو اشتباه نکنند. همیشه به یاد داشته باش که نباید در اثر مشغله های فراوان، خدا را فراموش کنی. گاهی بیش از اندازه سرسخت و کله شق هستی! بهتر است انعطاف پذیرتر باشی و در آرامش بیشتری زندگی کنی تا همه چیز سر جای خودش برگردد. سوالاتی به ذهنیت رسیده و به دنبال جواب ان ها هستی؛ به زودی اطلاعات زیادی به دست خواهی آورد؛ باید با روی باز آنها را بپذیری، اما لازم است که از صحت اطلاعات هم مطمئن شوی. اگر به موسیقی خاصی علاقه مند هستی، بهتر است به یادگیری آن بپردازی.

فال موفقیت متولدین دی (برج جدی)

به آب روشن می عارفی طهارت کرد / علی الصباح که میخانه را زیارت کرد

همچنین بخوانید:  فال انبیا با تفسیر کامل

تولدت مبارک. اگر مشغول تحصیل هستی، فرصتها را از دست نده و مشغول مطالعه شوتا بتوانی از پس امتحانات برآیی. آن هایی که در زمینه علمی و آکادمیک فعالیت دارند، خوش اقبالی و موفقیت را در پیش رو خواهند داشت. در این چند ماه باید فعالیت کاری ات را بیشترکنی تا درامد چشمگیری داشته باشی، اما مراقب باشی که هزینه هایت بالا نروند. آخر هفته را به تفریح بپرداز تا بتوانی هفته جدید را با انرژی و روحیه بالا شروع کنی. گاهی میل به کنجکاوی در تو زیاده ازحد می شود؛ پس کاری نکن که این کنجکاوی ها، دخالت در زندگی دیگران به حساب بیاید. زیاده روی در بعضی کارها برایت گران تمام می شود. این روزها تلاشها و کارهایت در زمینه عاطفی کمتر دیده می شود؛ اما نگران نباشی، چون روزهای خوشی در راه اند. به بعضی از نزدیکانت بی اعتماد شده ای و فکر میکنی که اعتراض کردن هم فایده ای ندارد؛ به جای جروبحث کردن بهتر است یک راه حل ریشه ای پیدا کنی تا برای همیشه خیالت راحت شود. مراقب باشی تازیاد در عالم خیال و رویا غرق نشوی تا از انچه در دنیای اطرافت میگذرد، غافل نمانی.

فال موفقیت متولدین بهمن (برج دلو)

از سر کوی تو هر کو به ملالت برود / نرود کارشی و آخر به خجالت برود
دلت می خواهد بیشتر به تفریح و خوشگذرانی بپردازی، اما وقتی برای ان نداری. کارهایت را یک بار دیگر مرورکن تا بتوانی بهتر برنامه ریزی کرده و زمانی را هم برای استراحت درنظر بگیری. نظراتت را با صداقت و ملایمت با اطرافیانت درمیان بگذار این کار به نفع همگی شماست. سعی کن زمان بیشتری را به فعالیتهای گروهی اختصاص بدهی تا روحیه ات بالا برود. سحرخیز باش و سعی کن صبح ها به دنبال کارهای مهمت بروی، کارهایی را که به آنها علاقه مند نیستی، انجام نده؛ چون حوصله ات سر میرود. ساعات پایانی روز با خانواده ات بگذران و با آنها مراوده کن تا از درد دلهایشان آگاه شوى. سر قول و قرارهایت باقی بمان؛ اگرچه زمانی که مجبور می شوی به آنها عمل کنی، ته دلت فکر میکنی که کاش این قول ها را نمیدادی، اما مسئولیت پذیر باش و سعی کن به وعده هایت عمل کنی؛ در غیراین صورت، کم کم دوستان و اطرافیانت را از دست خواهی داد. با داشتن یک برنامه منظم و منسجم می توانی هم به مسئولیت هایت رسیدگی کنی و هم برای آنچه که خودت دوست داری، وقت بگذاری

فال موفقیت متولدین اسفند (برج حوت)

امام خواجه که بودش نسر نماز دراز / به خون دختر رز، خرقه را قصارت کرد

از این ماه سعی کن مهارتهایت را بشناسی و بیشتر از آنها استفاده کنی، بهتر است کمی احتیاط کنی و حداقل خودت را گول نزنی و اگر کاری را بلد نیستی، مسئولیت آن را نپذیری. باید توجه بیشتری به آنچه می خوری داشته باشی، چون غذاها مستقیم با سلامتی ات در ارتباط اند. اجازه نده که طرف مقابلت بخواهد با تو مثل یکی از دارایی های شخصی اش رفتار کند و فراموش نکن که حق گرفتنی است، نه دادنی. تا آخر سالی کارها و مسئولیت های زیادی به عهده ات گذاشته می شود و مجبور به مدیریت اوضاع خواهی شد؛ اما دستپاچه نشو، چون تو قادر به انجام این کار هستی. تا پایان سال، احساسی که به شخصی داشتی و آن را مخفی کرده بودی، ناگهان آشکار خواهد شد؛ مواظب باش که این حس تورابه بی مسئولیتی در رابطه ات دچار نکند. خوبی های دیگران را خیلی راحت تر و بیشتر از بدی هایشان ببین. رنگ سفید روشنی خاصی به چهره و روحیه ات می دهد؛ پس سعی کن از این رنگ در پوشش یا دکوراسيون منزلت استفاده کنی.

3.7 7 votes
نظر شما در مورد این مطلب
برچسب ها
Subscribe
Notify of
78 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
ziz
مهر ۱۴, ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ

بیشتر شبیه طالع بینی بود تا فال!!
بازم ممنون

Sina
شهریور ۲۶, ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ق.ظ

میدونم اجازه ندارید این فال رو همزمان با چاپ نسخهء جدید مجله بذارید ولی آیا امکانش هست با تاخیر روی سایتتون بذارید؟

مهشید
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ ق.ظ

پس کلااین صفحه روبردارید.
فقط فضامیگیره!!!!

سینا
تیر ۷, ۱۳۹۶ ۸:۵۶ ق.ظ

سلام
اخه چرا فال را روی سایت نمیزارید .اگه بزارین ممونم میشیم. تشکر

جعفر
خرداد ۱۹, ۱۳۹۶ ۶:۳۸ ب.ظ

حالا باز رايزني كنيد براي خوانندگان تون يه كاريش بكنيد…..

تاروت رنگی
Reply to  جعفر
خرداد ۱۹, ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ

چشم دوست گرامی

####
خرداد ۱۹, ۱۳۹۶ ۱:۲۵ ق.ظ

خیلی حیف شد واقعا….

سایتتون واقعا عالیه
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ب.ظ

سایتتون واقعا عالیه

مهتاب
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۶ ۳:۴۳ ب.ظ

سلام خسته نباشید..اگه میشه بجای رونویسی ازفال موفقیت ازروی فال مجله عکس بگیرید بذارید.. باتشکر

پرهام
Reply to  مهتاب
آبان ۱۸, ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ

Ok

جعفر
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۶ ۵:۳۰ ب.ظ

ممنون از زحمات شما و اينكه به خوانندگان خود احترام ميزاريد.ابعد زندگي تان رنگي

nura
فروردین ۱۸, ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ

مررررسیییییی،?

باران
فروردین ۱۸, ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ

ممنون و خسته نباشید پورتال رنگی عزیز امیدوارم ک مثل همیشه موفق باشید…

درسا
اسفند ۲۰, ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ

خیلی درست بود…..عالیییی….دستتون درد نکنه

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x