فال موفقیت نوروز ۹۶

فال مجله موفقیت
سال نو مبارک

فال موفقیت نوروز ۹۶

نوروز ۹۶

فال متولدین فروردین

تولدت مبارک سال جدید به آرزویت میرسی به شرط آنکه فعالیت سرعت عمل و دقت و مشاوره با انسانهای دانا را از دست نده. سالی پر از تنوع و زیبایی در انتظار توست. آرزوهایت یکی پشت سر دیگری برآورده می شود جای هیچ نگرانی نیست فقط باید با صبر و شکیبایی داشته باشیم خوشبختانه عدم مسئولیت‌پذیری هستی و به وقت اذان چرا که لازم است انجام میدهید هنگام صحبت کردن کمی تحمل کن تا جملات تاثیر گذاری یابی و به واسطه آنها خودت را در دل دیگران بیشتر جا کنیم. سعی کن در سال جدید بیشتر نوآوری داشته باشی و از کارهای همیشگی و تکراری به پرهیزی اغلب اغلب عادت داری از هر کس که کارهای کلیشه‌ای می‌کنند انتقاد کنیم اما بهتر است منصفانه‌تر رفتار کنی حتی لازم است گاهی از کارهای خودت انتقاد کن. اما بهتر است ماسفانتر رفتار کنی حتی لازم است گاهی از کارهای خود انتقاد کنیم یکی از جالب ترین خصوصیات اخلاقی این است که چند بار سعی می‌کنیم به دنبال چیزهای تازه باشی و از ماجراجویی لذت ببرید فراموش نکن همیشه قرار نیست نظرتو با نظر اطرافیانت یکی باشد پس اجازه بده هم همانند هتل آزادی عقیده داشته باش. از کبر و غرور تک مکن و از تجربه بزرگان خانواده و حتی افراد خبره بهره‌مند شد در تعطیلات با خانواده به مسافرت برود و روزهایت را به یاد ماندنی کن

فال روزانه

فال متولدین اردیبهشت

با فرا رسیدن بهار تو هم خودت را بهاری کن در سال جدید برای پیشرفت نیاز به خلاقیت بیشتری داری شانس تو در شش ماهه اول سال بسیار خوب است و شگفتی های جالب و غیر منتظره را در زندگی ات خواهی دید تا میتوانی با خلوص و نیت قلبی دعا کرده و بر پروردگار توکل کنید تا با یاری از تمامی و موانع را از سر راهت برداشته شوند. مدتی است احساس می کنیم ممکن است به اهدافی که در سر دادی مرسی و موفق نشوید اما یادت باشد با مثبت اندیشی می‌توانی زودتر به موفقیت برسید بدان که در هر کاری خیری و شهری وجود دارد پس راضی به رضای خداوند باش از مطالعه و برنامه ریزی غافل نشد تا به آنچه مدتی است به دنبال اش هستی دست یابی ند وقتی از به فکر هستید تا تغییراتی در کار و محل زندگی از بدهی که تا آخر تابستان این امر میسر می‌شود از تلاش هایت را کم نکند از آنجا که فردی خیلی هستی به دیگران کمک می کنیم و همیشه بهترین ها را برای همه می‌خواهی نزد همگان محبوب هستی و عمره با عزتی هم خواهی داشت خوشحال باش چون روزهای زیبا و پر انگیزه در راه اند

فال متولدین خرداد

در سال جدید افکار مشوش و پوست را از خود دور کن صبر و تحمل و شکیبایی بیشتری به خرج بده در سال جدید خود خوری و نوک زدن را کنار بگذار گذشته را فراموش کند و از نو با دید مثبت تریبت را بنگر و برنامه ریزی کند در سال جدید سعی کن باش قیافه شاداب تری با آدم ها و زندگی روبه‌رو شویم اما اصلاً نگران نباش و تا می توانی با اراده ی بیشتری روزهایت را آغاز کند و بر طبق نظر دیگران برای زندگی برنامه ریزی نکن. از حالا مشغول خانه تکانی هستی و تلاش می کنی هر چیزی را که اضافه به نظر می‌رسد بیرون بریزی و فضای باز تری را برای کار و زندگی ایجاد کنید به زودی تصمیم مهمی باید بگیری که برایت خیلی سخت است اگر هنوز ازدواج نکرده ای عشقی که به دنبالش بودی به سراغت می آید اما باید همه جوانب را در نظر بگیری و با درایت کامل زندگی جدید است را آغاز کنیم. سال پر مسئولیتی را خواهید داشت و وظایف سنگینی بر دوش از خواهد بود که باید با دقت بیشتری آنها را انجام بدهید تا به اوج قله موفقیت برسید در فصل بهار به کوش با شکوه و زیبایی طبیعت همراه شوید و اعتماد به نفس را بالا ببریم و از بی حوصلگی در بیای به سفر برود تا آب و هوایی عوض کنیم و برای فعالیت در سال جدید آمادگی کامل داشته باشی.

فال متولدین تیر

به زودی وارد سال جدیدی می شوی که پر از اتفاقات گوناگون است و البته خودت هم سعی می کنی برخی از آنها را پیش بینی کنیم خوشحال باشد چرا که سال خوبی را در پیش داریم تا میتوانی به خواسته هایی که سال‌هاست در ذهن دارید برسید و به خوبی هم از پس انجام کارها و برطرف کردن مشکلات بر می آید. پس ضمن شوکر پروردگار از امواج منفی که در اطراف ته حس می کنی دوری کن به یادت باشد گاهی در زندگی آدم‌ها طوفان هایی برپا می‌شود که البته زودگذرند در سال جدید بیشتر مراقب کلماتی باش که در صحبت هایی تبهکار میبری. از راه حق و حقیقت دور نشد چراکه ناراستی هرگز پنهان نمی ماند آنهایی که مشغول به تحصیل یا در حال تجارت خارجی هستند باید تلاش و صبوری بیشتری به خرج بدهند چون موقعیتی بی نظیر در انتظارشان خواهد بود. به خاطر نعمت سلامتی و خانه و خانواده شایسته ای که داری شاکر باش و صدف دادن را فراموش نکن بیشتر دل به کارهایت بده و از زمانی که برای خودت گذاشتی استفاده بهینه کند و تا می توانی از دلمشغولی هایی مانند فضای مجازی دوری کند در تعطیلات عید ضمن خوش گذرانی به برنامه غذایی بیشتر توجه کن و بها بده.

فال متولدین مرداد

سال کهنه را به خوبی و خوشی به پایان می رسانیم و باز سال نو را که برایت پر از موفقیت است با خانواده جشن میگیری. در پایان سال سعی کن اگر دل کسی راشکست حی و یا خاطر کسی را آزرده ای هرچه زودتر قدم پیش بگذارد ای و اجازه ندهی اخمی بر چهره اش باقی بماند شاید امسال از لحاظ مالی در مضیقه بودی و آنچنان که میخواستی پیشرفت و موفقیت مالی نداشتیم درست است که برای ماه آدم‌ها شکست مالی بسیار سخت است اما ناامید نباش. چون یک سال تمام وقت و فرصت جبران دارید تا با مطالعه برنامه‌ریزی و مشورت با افراد خبره در این زمینه توان مالیت را بیشتر و بیشتر بالا ببرید از کسی دلخوری و شاید هم با او قطع رابطه کرده ایم اما ناراحت نباش چون موضوعی که میانتان اختلاف انداخته است به زودی حل خواهد شد و تا چند ماه دیگر همه مسائل را فراموش می کنی. پس مثبت فکر کن و خودت را آزار نده و کاری کن که آن اخم ها و دلخوری ها جای شان را به شادی و لبخند بدهند برای انجام کارهایی برنامه‌ریزی کند که تو را به آرامش می‌رساند.

فال متولدین شهریور

در این سال جدید سعی کن بیشتر برای دیدارهای برنامه داشته باشید و حتمن دید و بازدیدها برو و خودت را در جامعه نشان بده و تو نمیتوانی قدر این روزها را بدان شاید دیگر فرصتی برای جبران فراهم نشود. به بزرگترها ای که در اطرافت هستند یا با تو زندگی می‌کنند بیشتر احترام بگذار یادت نرود که هر کجا که باشیم هر تصمیمی که بگیریم و هر کاری برای خود یا دیگران انجام بدهیم پروردگار ناظر ماست و اوست که می‌تواند در فراز و نشیب زندگی به دادمان برسد پس از دعا کردن دست برندار و هر لحظه به او توکل کن تا نتیجه اش را در زندگی ات مشاهده کنی از حالا سعی کن هر روز با روحیه و انرژی مثبت اعتماد به نفس را تقویت کرده و با برنامه‌ریزی جامع و کامل خود را برای فصل تابستان آماده کنیم چرا که باید کارهایی کاملا متفاوت انجام بدهید تا بتوانید در زمان کوتاهی مسیر زندگیت را تغییر دهیم و به موفقیت برسد. سعی کن راز محبوبیت اجتماعی را کشف کنید تا شانس موفق شدن در کار ها بیشتر شود شاید اوایل تعطیلات به سفر نرو اما بلاخره به مسافرتی شاد و موفق خواهی رفت.

فال متولدین مهر

چند وقتی است نتیجه کارهایی که تاکنون انجام داده ای تو را کمی به هم ریخته است و تو احساس خوبی نسبت به اطرافیانت نداریم اما در سال جدید تصمیم بگیر تا به خاطر اتفاقاتی که رخ می‌دهند فورن دیگران را متهم ندانیم و به این فکر کنی که شاید مقصر اصلی خودت هستی. سال پر برکت و شادی پیش رو دادی به همه چیز به خوبی و همانطور که می خواهی برایت پیش می رود در چه سالی خوبی را هم گذرانده و توانستی درس‌های زیادی از اطرافیانت بگیرید و هر روز به تجربه اضافه دوست داری در موقعیت بهتری قرار بگیرید پس با برنامه‌ریزی صحیح شرایط دلخواه را برای خود ایجاد کند به زودی امکانات خوبی برایت فراهم می‌شود که اگر از آنها خوب استفاده کنید به موفقیت و پیشرفت چشمگیری می‌رسید یادت باشد هر کسی مثل تو این شانس را ندارد پس از آن خوب استفاده در سال جدید مثبت اندیشی ات را تقویت کند و کارهایت را به دسته گانه عالم که تنها پشت و پناه توسط بسپار خوشبختانه آنقدر انسان باهوش ای هستی که بتوانی با تصویر سازی دقیق از خواسته هایت و نیز با برنامه‌ریزی و تلاش روز افزون به اوج قله موفقیت برسیم.

فال متولدین آبان

یادت باشد یکی از رموز مهم موفقیت پاکی فکر و زبان است و ناراستی هرگز تو را به مقصد نمی‌رساند مدت زیادی در سردرگمی بودی اما خوشبختانه شرایط ملاقاتی که برایت فراهم شد خیالت را راحت کرد در سال جدید نسبت به مسائل دوروبرت بی‌تفاوت نباشد و به کوش نسبت به آنها عکس العمل مناسبی نشان بدهید برای خود برای خودت نقشه هایی کشیده ای و البته برای رسیدن به آنها تلاش های زیادی هم کرده اید به همین دلیل انتظار دارید در سال جدید همه آنها به ثمر برساند اما باید صبوری پیشه کنیم ناامید نشو. پکن در سال جدید انعطاف پذیری بیشتری در برابر خانواده همکاران دوستان بعد مشکلاتی که برایت پیش می آید داشته باشید تلاش کن برای گذراندن تعطیلاتی خشک همراه با اطرافیانم برنامه دقیقی داشته باشی. چه مجرد باشی بچه م تعهد امسال برای مثال عشق است و همان چیزی میشود که تو می‌خواهی و در ذهن داری احتمالاً بر سر مسائل کاری با نزدیکان خود اختلاف داریم که با درایت و تقویت توانایی حل مسئله می توانی آن را برطرف کنید البته نباید انتظار داشته باشید که همه افراد همیشه با تو موافق و هم نظر باشد.

فال متولدین آذر

شکوفه ها به زودی بر سر درختان دیده می‌شود و تو هم سر کن مانند درختان سبز تازه و شکوفا باشی در سال نو کمی اخلاقت را تغییر بده صلح جو باش و تا می توانی از هیاهو بپرهیز بهتر است در سال جدید در زمینه تجارت عشق و یا هر مسئله مهم احساسات احسن حل مسئله مهمی احساساتی عمل نکنیم زیرا هم تمرکز است را برای درست انجام دادن کارها ایت از دست میدهی و هم زود پشیمان می‌شود. اگر محصل یا دانشجو هستید بهتر است از زمانی که در اختیار داری نهایت استفاده را ببرید در این سال تلاش کن تا بیشتر به دنبال ایده های جدید باشید و واقع‌بینانه‌تر تصمیم بگیرید و فعالیت کنیم همواره یادت باشد که خواستن توانستن است در غیر اینصورت با ناامیدی مواجه میشم. تا چند ماه دیگر با افرادی آشنا می شوید که ایده های بزرگی در سر دارند و می‌توانند در زمینه رسیدن به آرزوهای مشاوران خوب و قابل اعتمادی برای باشند. البته تو هم باید خلاقیت را تربیت کنیم تا در نهایت همان چیزی بشود که انتظارش را دارید تا میتوانی و سایر که نه به درد نخور و یا چیزهایی را که دیگر لازم شان نداری از اطراف جمع کند و اگر قابل استفاده هستند به نیازمندان ببخش.

فال متولدین دی

سال پر خیر و برکتی را آغاز می کنی در سه ماهه اول سال ۹۰ های بزرگ به خودت و خانواده ات می رسد که تا آخر سال امیدت را بیشتر میکند در سال جدید باید زاویه دید طراوتی تر کرده و کمی عمیق‌تر به مسائل اطراف نگاه کنیم خوشبختانه دو انسان قدرتمندی هستی که به سادگی می توانیم مشکلات و تنش های موجود در رابطه عاطفی ت برطرف کنیم و هم از پس تمام مشکلات پیرامون بر بیایید پس بکوش در سال پیشروی ریسک‌پذیر باشی و شرایطی را که دوست نداری با درایت خود را تغییر بدهید به زودی به یک دورهمی دعوت می‌شویم و اوقات خوبی را سپری خواهید کرد. تا رسیدن به قله موفقیت چیزی نمانده فقط باید با مثبت نگری و تلاش بیشتر مسیر را برای خودت هم بار کنیم البته توکل بر پروردگار را هرگز فراموش نکن و بدان او همیشه در این را در کنارت می‌ماند و حمایت می‌کنند در تعطیلات نوروزی مسافرت با خانواده را برایت پیشنهاد می کنم تا بتوانید باقی سال را با انرژی بیشتری به فعالیت به پردازی. اگر تا حالا پیچیدگی‌هایی در کارهایت داشتی مطمئن باش که تا چند ماه دیگر همه آنها از بین خواهد رفت.

فال متولدین بهمن

در سال جدید باید با کمی درایت و مشورت با افراد باتجربه اعضا را به نفع خودت برگردانیم اگر کارها را به تنهایی نمی توانی انجام بدهید با کسی که هم فکر توست مشورت کند سعی کن در این سال جدید بیشتر با کسانی معاشرت کنید که انرژی مثبت دارند و می توانند اعتماد به نفس تو را هم تقویت کنند. اگر فکر میکنید گاهی حتی از تو زایی میشود به کوش در سال جدید تغییر رویه بدهید و شجاعانه حقت را بگیرید تا رسیدن به خواسته هایت تلاش شبانه‌روزی را فراموش نکن و امیدوارانه به هر آن چه در سر داری عمل کن. در این سال تلاش صد بیشتر می‌شود و سعی می کنید دست به کارهای گوناگونی به زنی فعالیت اقتصادی بیشتر می‌شود و ممکن است مجبور شوید معامله ای انجام بدهی که قطعا به نفعت خواهد بود البته اگر با فکر برنامه‌ریزی و مطالعه کافی پیشبرد. اگر هنوز عشقی در زندگی ات نداریم ناگهان کسی وارد زندگی ات می شود و تو را به دنیای شیرینی می‌برد که سالها در انتظارش بودی سالی فوق العاده و آینده روشنی پیش رو دارید اگر اعتمادت را به پروردگار روزبه‌روز بیشتر کنیم تا آخر تابستان منتظر پیشنهاد های پردرآمد باش.

فال متولدین اسفند

تولدت مبارک سال جدید با آمدن فصل بهار همراه است پس تو هم خودت را مانند بهار سرسبز کند به کوش در سال جدید قبل از انجام هر کاری اول بر روی شرایط تمرکز کنید تا هیچ چیز مبهمی برایت باقی نماند. انسان دست و دلبازی هستی اما باید حساب خرج و در دهات را هم داشته باشید تا در آخر سال کم نیاورید مدتی از طرف کرکس به مهارتی جدید هست هستی تا بتوانی به واسطه آن حوزه‌های مالیات را سر و سامان بدهی یادت باشد برای کسب مهارت جدید باید بیشتر مطالعه کنیم و از دانش افراد خبره بهره ببرید. حتی بهتر است در کلاسی ثبت نام کنید تا زودتر به نتیجه دلخواه برسید هرگز شادی خود را به کسی یا چیزی وابسته نکن و در هر تصمیمی که می خواهی برای زندگی و آینده بگیری تحت تاثیر دیگران از جمله افراد منفی نگر قرار نگیرد تا میتوانی ثابت قدم باش. در تعطیلات نوروزی چیزهایی را که باعث نگرانی و استرس می‌شوند و ممکن است اوقات خوش است را از بین ببرند کنار بگذار و این روزها را هدفمند بگذران به زودی با اتفاقات جالبی مواجه می‌شوید که نتیجه آن برای لذت و خوشی خواهد بود.

منبع: بازنویسی شده از مجله موفقیت

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

68 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. پورتال رنگی   1   0

   با سلام و وقت بخیر

   این فال همون فال نیمه دوم اسفند یا ویژه نوروز هستش.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   پاسخ
 1. سولماز  0  0

  سلام

  این بار هم تا دیدم اینقدر به موقع فال نیمه ماه رو گذاشتین گفتم باید حتما همون اول ازتون تشکر کنم که تا این اندازه به بازدیدکننده های سایتتون توجه می کنین که همون روز اول فال رو گذاشتین! این اصلا چیز کمی نیست چون همه مون هم دیدیم و هم می دونیم که بیشتر سایتا میذارن یکی دو روز بگذره بعد میذارن! هر چی تشکر کنیم کمه به خدا! گفتم ولی باز هم میگم و باید هم بگم که عالی هستین! عالی!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

   خواهش میکنم دوست عزیزم، حتما در آینده نزدیک به سایت اضافه خواهد شد.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربند باشید.

   پاسخ
 2. باران  0  0

  سلام و خسته نباشید فال موفقیت خیلی واقعیت داره من همیشه میخونم واقعا ممنونم که این فال رو تو سایت خوبتون میزارین موفق باشید…

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   با سلام به شما دوست عزیز و همیشگی پورتال رنگی

   از این که رضایت شمارو کسب کردیم، به خود میبالیم. خوشحالیم که همراهان عزیزی مثل شما داریم :)

   امیدواریم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز و مهربان پورتال رنگی

   در حال اتمام فال هستیم، به زودی در سایت قرار داده خواهد شد. از صبر و شکیبایی شما دوست عزیزم بسیار سپاس گزاریم.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید :)

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 3. شیرین  0  1

  سلام واقعا خسته نباشین من همیشه این فالو دنبال میکنم و همیشه برام درست درمیاد. ازتون خیلی ممنونم. لطفا نیمه اول اسفندر و هم قرار بدین

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

   در حال آماده سازی فال هستیم و به زودی در سایت قرار خواهیم داد.

   امیدواریم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید :)

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   خواهش میکنم دوست عزیز پورتال رنگی

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید :)

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 4. باران  0  0

  سلام و خسته نباشید. بابت اون نظر قبلیم هم شوخی کردم. من یکی از کارهای روزمرم سر زدن به سایت خوب شماست چون میدونم همیشه دقیق و به موقع فالها گذاشته میشه واقعا این زحمات جای تشکر و قدردانی داره. مممممنون

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   سلام دوست عزیز پورتال رنگی

   افتخار ماست که دوستان عزیزی مثل شما داریم. خواهش میکنم و باید از شما تشکر کنم که افتخار میدید و به سایت ما سر میزنید.

   امیدوارم به ما افتخار بدید و به ما همیشه سر بزنید :)

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   سلام دوست عزیز و همیشگی پورتال رنگی

   خواهش میکنم، خوشحالیم که رضایت شما رو تونستیم کسب کنیم.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست پورتال رنگی

   وقتی مطالب رو داریم به مرور به صفحه وارد میکنیم، برای اینکه دوستان عزیزمون منتظر نباشن، فال هارو با توجه به ماه اون، وارد صفحه میکنیم تا فال برای دوستان دیده بشه و متوجه بشن که به زودی کل مطلب وارد صفحه میشه.

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
 5. باران  0  0

  سلام و خسته نباشی خدمت شما که همیشه در حال تلاش هستید. ممنون که فال موفقیت نیمه ی دوم بهمن هم گذاشتید. البته فکر کنم به اسفند که برسه بهمن تموم شده 😂 بازم ممنون از تلاش و محبتتون

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   سلام دوست عزیز پورتال رنگی

   نه اونجوریا هم نیست، وقتی به مرور میذاریم، یعنی تموم شده و داریم به مرور داخل سایت قرار میدیم :)

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
 6. کسری  0  0

  راستش خیلی وقته میام این سایتو کلی فال میگیرم راجبه نیتم.. همیشه هم واسم خوب بوده ولی من بعد ۶ ماه هنوز به نیتم نرسیدم ..کلی هم دعا میکنم…امیدوارم درست شه واسم دعا کنید تووورووخداااا

  پاسخ
 7. سولماز  0  0

  باز هم سلام

  اختیار دارید بزرگوار…باور کنین انقدر این همنوع دوستی و حس کمک کردن به دیگران که حال و روز بهتری داشته باشن ارزشمنده که نمیشه اونجور که باید قدردانی و تشکر کرد. از همه مهمتر اینکه اونایی که میان اینجا رو بهشون هیچ فشاری هم وارد نمی کنین و منتظرشون هم نمیگذارین. تنها کاری که از ما برمیاد اینه که از خدا بخوایم به اندازه نیتتون بهتون پاداش بده و خلاصه هر لحظه نتیجه کار خوبتون رو ببینین و احساس کنین!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   سلام دوست عزیز پورتال رنگی

   همین که دوستی مثل شما داریم برای ما بزرگترین پاداش هستش. دوستان ارزشمند پورتال رنگی بزرگترین هدیه الهی به ماست. همتون رو دوست داریم و تمام تلاشمون رو برای خوشحالی شما خواهیم کرد.

   از این که با نظراتتون به ما انرژی میدید بسیار سپاس گزاریم.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی   1   0

   خواهش میکنم دوست عزیز و یار همیشگی ما

   از این که همیشه با نظراتتون به ما انرژی مثبت میدید بسیار سپاس گزاریم.

   خیلی دوستون داریم و شادی شما باعث افتخار تمامی اعضای مجموعه پورتال و تاروت رنگی هستش.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 8. جعفر  0  0

  سلام بازم بخاطر این فال و اینکه به خوانندگان تون احترام میزارید و خیلی بموقع این فال میزارید از شما تشکر می کنم. پایدار و همیشگی باشید

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   با سلام به شما دوست عزیز پورتال رنگی
   نظرات شما انرژی هر چه بیشتر برای ادامه کارهای ماست. بسیار سپاس گزاریم.
   از این که از ما رضایت دارید، به خودمون افتخار می کنیم.
   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز

   چشم، تمام سعی خودمون رو میکنیم تا هر چه سریعتر این بروزرسانی انجام بشه.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 9. دختر امرداد  0  0

  وووووییی مثل همیشششه عالللی و درست ……خیلی دقیقو درست بود مرررسی از شما  و سایت خوبتون امیدوارم همه دوستای پورتالی به همه خواسته هاشون برسن…. منم امسال کنکور دارم خیلی برام مهمه و خیلی دارم براش زحمت میکشم لطفا برام دعا کنید. به اون چیزی که میخام برسم  

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   با سلام به شما دوست و یار عزیز پورتال رنگی

   نظرات شما دوستان باعث دلگرمی و انرژی برای انجام کارهای ماست.

   ممنونیم که پورتال رنگی رو برای فال انتخاب کردید.

   موفق و سربلند باشید :)

   پاسخ
 10. Raziye  0  0

  سلام به مدیر و دوستان گرامی امیدوارم که همه ی لحظاتتون سرشار از عشق و عاقبت بخیری باشه…
  من و پسر خالم چند ساله که همو دوست داریم اما خانواده ی من راضی به ازدواجمون نیستن از همه شما عزیزان عاجزانه میخام که دعا کنید مشکلات سر راهمون حل شه و بزودی بهم برسیم…
  متشکرم از دعاهای خیرتون و همچنین سایت خوبتون…
  درپناه حق باشید…

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست و یار عزیز پورتال رنگی

   از این که پورتال رنگی را برای ارسال نظر خودتون انتخاب کردید، بسیار سپاس گزاریم.

   حتما دوست عزیز، تیم تاروت و پورتال رنگی، هر روز با خواندن تک تک نظرات خوانندگان سایت، برای رسیدن به آرزوها و عاقبت بخیری عزیزان دعا میکنند.

   امیدوارم و دعا میکنم، خداوند متعال هر آنچه که به خیر شما و باعث شادی شما می شود را در قدمگاه زندگیتان قرار دهد.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 11. باران  0  0

  ممنون و خسته نباشید خیلی عااالی بود امیدوارم که واسمون اتفاقای خوب خوب بیفته. بازم تشکر از سایت خوبتون…

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   سلام دوست عزیز

   سلامت باشید، خواهش میکنم.

   از این که وبسایت مارو انتخاب کردید، ازتون سپاس گزاریم.

   انشاالله برای همه دوستان و عزیزان پورتال رنگی همیشه اتفاقای خوب بیفته.

   موفق و سربلند باشید :)

   پاسخ
 12. سولماز  0  0

  سلام

  این بار هنوز فال رو نخونده گفتم بیام حتما همون اول..همون لحظه ای که دیدم فال نیمه دوم ماه رو گذاشتین تشکر کنم چون هم غیر منتظره بود این قدر زود و هم اینکه دیگه این بار بیشتر و بیشتر مشخص شده چقدر هم زحمت می کشین و هم لطف می کنین…هر چی تشکر کنم باز هم کمه!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی   0   0

   با سلام به شما دوست و یار عزیز پورتال رنگی

   از این که باعث جلب رضایت شما شدیم، بسیار خوشحالیم.

   نظرات شما دوستان و عزیزان باعث دلگرمی و انرژی برای انجام هر چه بهتر کارهای سایت می باشد.

   ما از شما ممنونیم که به ما افتخار میدید و به سایت ما سر میزنید.

   موفق و سربلند باشید :)

   پاسخ
 13. سولماز  0  0

  خیلی خیلی ممنون که باز هم خیلی خوب و کاملا به موقع گذاشتین! یه چیزایی خیلی خوبی توش بود خدا کنه بشه!

  پاسخ