فال موفقیت نیمه اول آبان

فال مجله موفقیت

فال مجله موفقیت نیمه اول آبان

نیمه اول آبان ۱۳۹۵

متولدین فروردین

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم *** ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم
دست از نگرانی بردار و در این پاییز زیبا از زندگیت لذت ببر. برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کن و آنها را انجام بده. همیشه به کارهای مفید و مثبت مشغول باش. امسال می توانی نتیجه زحمات چندین ماهه و یا حتی چندین ساله ات را ببینی. مسافرتی کوتاه برایت پیش می آید که می تواند شروع یک تغییر بزرگ در زندگی ات باشد. انسانی کمال گرا هستی اما مراقب باش این کمال گرایی باعث به وجود آمدن مشکلات برایت نشود. همیشه ایده هایی جدید در سر داری اما به دلیل ترس آنها را عملی نمی کنی. با توکل بر خدا، شجاعت به خرج داده و آنها را به انجام برسان. برایت موقعیت های خوبی پیش می آید که سطح علم و آگاهیت را بالا ببری. از آنها استفاده کن. مشکلاتی در محیط کار یا خانواده پیش می آید. برای برطرف کردن آنها ابتدا خونسردی خود را حفظ کرده و بعد با مشورت با افراد با تجربه و در صورت لزوم بیان احساساتت به نتیجه دلخواهت برس.

متولدین اردیبهشت

رخ برافروز که فارغ کنی از برگ گلم *** قد برافراز که از سرو کنی آزادم
بیش از گذشته صبور باش چرا که به زودی دنیا بر وفق مرادت خواهد شد و چیزهایی که خواسته ای را به دست می آوری. اگر به کارهای هیجان انگیز علاقمند هستی خوشحال باش که به زودی چنین کارهایی را تجربه خواهی کرد. کارهای امروزت را به فردا نینداز و از فرصتها به بهترین نحو استفاده کن. حالا وقت آن است که نظم را هم در خانه و هم در محل کارت پیاده کنی و کارهایت را با آرامش و نظم انجام دهی. فردی انعطاف پذیر و سازگار هستی پس همچنان سعی کن رفتاری داشته باشی که باعث صمیمیت بیشتر تو با اطرافیانت شود. برای رسیدن به آنچه می خواهی به نشانه ها توجه کن و بدان که تصمیم گیری نهایی با خودت است. اگر با همسرت مشکلی داری با صحبت کردن و بیان احساساتت آن را برطرف کن. ملاقات جالبی در پیش داری که تو را غافلگیر خواهد کرد. عجولانه تصمیم نگیر و با افراد با تجربه مشورت کن.

متولدین خرداد

شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه *** شور شیرین منما تا نکنی فرهادم
فردی با پشتکار هستی و وقتی کاری را شروع می کنی از آن دست بر نمی داری. در زندگی ات تلاش زیادی کرده ای به زودی نتیجه آن را خواهی دید و به آسایش می رسی. کارهایت را صادقانه تر انجام بده، اعتماد به نفست را بالا ببر و اراده ات را قوی تر کن. به خودت و افکارت ایمان داشته باش که با این کارها الگوی دیگران می شوی و به مراد دلت می رسی. اگر در گذشته موضوعی پیش آمده که همچنان تو را مشغول کرده و می تواند روی آینده ات اثر بگذارد برای برطرف کردن آن به یک مشاور خوب مراجعه کن. بسیار خوب است که به احساساتت اهمیت می دهی چرا که با اهمیت دادن به احساساتت به مراد دلت می رسی. هر مشکلی یک راه حلی دارد پس ناامید نشو. اجازه بده تغییرات لازم در زندگی ات اتفاق بیفتند. زمانت را به بحث و جدل نگذران. برای آنها زمانی کوتاه در نظر بگیر و اگر نتیجه نداد رهایش کن. به زودی خبری می شنوی که باعث تعجبت خواهد شد. حتما زمانی را به ورزش کردن اختصاص بده. اگر بیمار هستی هرچه سریعتر برای درمان اقدام کن.

متولدین تیر

می نخور با دگران تا نخورم خون جگر *** سر مکش تا نکشد سر به فلک فریادم
به زودی نگرانی هایت از بین می رود. ممکن است دوران سختی را بگذرانی اما به یاد داشته باش این تنها برای تو نیست و همه انسان ها این روزها را پشت سر گذاشته اند. بدان که قدرت و توان این را داری که با کمک پروردگار در سخت ترین شرایط هم راه حل مسائل را پیدا کنی. برنامه زندگی ات را بار دیگر بررسی کن و هرجا که نیاز به تغییر دارد را اصلاح کن. در طول سالیان گذشته تجربه های زیادی کسب کرده ای که تمام اینها به کمکت خواهند آمد. ممکن است احساس کنی که به پشتیبانی دوستان و یا خانواده ات احتیاج زیادی داری. نگران نباش. آنها به طور پنهانی حامی تو هستند اما می خواهند تو روی پای خودت بایستی. اطرافت را با افرادی که انرژی مثبت دارند پر کن و از زندگی لذت ببر. اگر در زندگی عاطفی ات دچار دلسردی شده ای دست به تغییراتی بزن تا عشق و هیجانتان را از دست ندهید و بتوانید در مسائل و مشکلات به تفاهم برسید.

متولدین مرداد

چون فلک سیر مکن تا نکشی حافظ را *** رام شو تا بدهد طالع فرخ دادم
در این ماه احساس خوبی خواهی داشت. این روزها بهترین ایام برای ایجاد تغییرات کلی می باشد. شک نکن اگر چیزی را از دست بدهی چیز بهتری بدست می آوری. برای موفقیت در زمینه تجاری با افراد متخصص و با تجربه شریک شو. اگر مشغول تحصیل هستی باید تلاشت را بیشتر کنی. دوستانت را از میان افراد درس خوان انتخاب کن تا در حل مسائل درسی به تو کمک کنند. اگر به کارهای دستی و هنری علاقمند هستی نیاز به مهارت بیشتری داری تا موفق شوی پس از کلاسها و دوره های آموزشی کمک بگیر. اکثرا سعی می کنی بار تمام مسئولیتها را خودت به دوش بکشی. اما لازم است بخشی از آنها را به دیگران واگذار کنی تا خودت هم به آرامش برسی. در رابطه با زندگی عاطفی ات ممکن است موضوع کوچکی تبدیل به یک مشکل بزرگ شود و هر حرف نابجایی می تواند کار را خراب کند. پس بهتر است کمی از هم فاصله بگیرید تا آرامش برقرار شود.

متولدین شهریور

شمع هر جمع مشو، ورنه بسوزی ما را *** یاد هر قوم مکن تا نروی از یادم
بهتر است زیاد منتظر معجزه نمانی! الان بهترین زمان برای شروع به کار است. برای شروع کار جدیدت برنامه ریزی کن. همه مسائل و جزئیات را در نظر بگیر و شتابزده عمل نکن که در آینده پشیمان نشوی. برای تغییر کردن نیاز به جسارت داری. کارهای ابتدایی را که برای موفقیت لازم داری شروع کن. بهتر است کمی از دنیای مادیات دور شده و به دنیای معنویات وارد شوی. به صدای درونت گوش بده. برای تغییر روحیه بد نیست به یک سفر کوتاه بروی و نتیجه آن را ببینی. افراد و چیزهای منفی را رها کن و برای مدتی هم که شده افکار بیهوده به سرت راه نده. مطالعه کن. با مطالعه می توانی درک خود را از مسائل مختلف بالا ببری. احترام خود و دیگران را نگه دار. مراقب سخن گفتن خود باش تا رابطه ها را خراب نکنی و تنها زمانی نظر بده که از تو نظر بخواهند! مراقب افراد حسود دور و برت باش.

متولدین مهر

یار بیگانه مشو تا نبری از خویشم *** غم اغیار مخور تا نکنی ناشادم
مدتهاست برای رسیدن به آرزوهایت تلاش کرده ای. به زودی تلاشهایت به ثمر می رسند و هرآنچه از روالش خارج شده به جای خود برگشته و باعث خوشنودی تو می شود. به زندگی عاطفی ات دوباره نگاه کن و برای آن ارزش بیشتری قائل شو. به اطرافت بیشتر نگاه کن. ممکن است عشقی که سالها در انتظارش بودی در چند قدمی تو باشد و تو آن را ندیده باشی. همه در زندگی خود مشکلاتی دارند. گله و شکایت را کنار بگذار و سعی کن بر مشکلاتت چیره شوی. در کارهایت عجله نکن. با عجله ممکن است مجبور شوی کارهایت را دوبار انجام دهی. تازگی ها رفتارت تندتر شده. بهتر است آرامشت را حفظ کنی و برای دیگران هم احترام قائل شو؛ بخصوص برای افرادی که از تو بزرگتر هستند و یا تجربه بیشتری دارند. در طول روز زمانی را به ورزش کردن اختصاص بده. حتی اگر نمی توانی فقط کمی پیاده روی کن. زمان بیشتری را با بچه ها بگذران چرا که احساس کودکی و شادی خواهی کرد.

متولدین آبان

رحم کن بر من مسکین و به فریادم رس *** تا به خاک در آصف نرسد فریادم
تولدت مبارک! در این فصل زیبای پاییز نتیجه زحماتی که کشیده ای را خواهی دید و از تلاشهایی که تاکنون کرده ای خشنود خواهی شد. اما این پایان ماجرا نیست. تا بهار سال آینده همچنان موفقیتهایی را کسب خواهی کرد. اگر هدفی داری و فکر می کنی در انتخاب آن دچار اشتباه شده ای با یک مشاور صحبت کن تا زودتر به موفقیت واقعی برسی. به فکر شروع یک کار جدید هستی. همه جوانب را در نظر بگیر و گام اول را درست بردار. گامهای بعدی نیز درست برداشته می شوند. در کارها جزئیات را از یاد مبر. ممکن است برای سخت باشد اما حتما به فکر داشتن یک حساب پس انداز باش و ولخرجی نکن. به هر کسی اعتماد نکن. به افراد زمان بده تا به مرور آنها را بشناسی. این باعث می شود دچار زیان نشوی. اگر فکر می کنی شرایط مناسب برای ازدواج را دارا و به فردی علاقمند هستی زمان آن رسیده که موضوع را با او مطرح کنی. از هر چیزی که باعث عصبانیت و ناآرامی تو می شود دوری کن. در زندگی واقع بین باش. با این کار آرامش بیشتری را تجربه خواهی کرد.

متولدین آذر

حافظ از جور تو حاشا که بگرداند روی *** من از آن روز که در بند توام آزادم
زندگی را خیلی سخت نگیر. لزومی ندارد به همه ثابت کنی بهترینی و خود را برای انجام همه کارها تحت فشار قرار دهی. گذشت زمان باعث می شود تلاشهای تو دیده شوند. در محیط کار و یا تحصیل رفتار دیگران زیاد روی تو تاثیر می گذارد. بهتر است مراقب باشی باعث دلخوری اطرافیانت نشوی. قدر خانواده و اطرافیانت را بدان و با آنها خوشرفتار باش. اگر بین تو و خانواده ات کدورتی پیش آمده آن را برطرف کن. بدان که ارتباط با خانواده ات بسیار با ارزش است پس این موهبت را از دست نده. برای آشتی کردن و یا آشتی دادن پیش قدم باش. عجله نکن و به مشکلات زمان بده تا حل شوند. مطمئن باش زمان زیادی نمی گذرد که همه چیز درست می شود. به فکر سلامتی ات باش. تغذیه ات را اصلاح کن و از میوه و سبزی و خوراکی های طبیعی بیشتر استفاده کن. زمانی را به لذت بردن از زندگی و استراحت اختصاص بده. تا جایی که می توانی به والدینت نیکی و مهربانی کن.

متولدین دی

یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور *** کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
موقعیت های خوبی در انتظار توست. تلاش کن و صبور باش چرا که به زودی موقع پیروزی تو فرا می رسد. بهتر است یک فهرست از آرزوهایت تهیه کنی و تصویری ذهنی از آنها ایجاد کنی. ایده های جدید و خوبی در سر داری. با اطرافیانت مشورت کن تا راه درست را پیدا کنی و بعد ایده های را عملی کنی. تمام سعیت را می کنی تا به خواسته هایت برسی و این خوب است اما مراقب باش تا در این میان حقوق دیگران را پایمال نکنی. وقتی پیمانی می بندی آن را فراموش نکن. وفای به عهد را جزو ارزش های زندگی ات قرار بده. درستی و راستی را پیشه خود کن و برای رسیدن به مقصود با سرعت پیش برو. برای اینکه به مقصودت برسی گاهی لج بازی و بداخلاقی می کنی که این خوب نیست. به دیگران نیکی کن و فراموش نکن که خداوند همیشه در کنارت بوده و یاری ات کرده. بعد از این هم تنهایت نخواهد گذاشت. سری به درونت بزن و آن را خانه تکانی کن.

متولدین بهمن

همیشه وقت تو ای عیسی صبا خوش باد *** که جان حافظ دل خسته زنده شد به دمت
اکثر ما انسان ها در جایی غیر از وجود خودمان به دنبال خوشبختی هستیم غافل از اینکه خوشبختی درون خود ماست. اعتماد به نفس بیشتری داشته باش و به خودت افتخار کن. با دیگران از در دوستی و محبت وارد شو و با آنها به صورت منطقی گفتگو کن اما برای دوستی به همه کس اعتماد نکن. بدان که هیچ وقت با تندخویی و بداخلاقی به نتیجه نمی رسی. برای رسیدن به آنچه می خواهی نیاز به زمان داری. با پشتکار پیش برو و دلسرد نباش. امروز و فردا هم نکن و کارهایت را به موقع انجام بده تا از رقیبانت عقب نمانی. برای پیشرفت بیشتر، مطالعه کن و از تکنولوژی بهره ببر. گاهی زیاد ولخرجی می کنی. شروع به پس انداز کن هرچند میزان آن کم باشد. چندیست نگرانی های کاری ذهن تو را به خود مشغول کرده. آرامش خود را حفظ کن و بدان هرگز نمی توانی یک شبه همه چیز را درست کنی. این ایام نیز می گذرد.

متولدین اسفند

گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع *** سخت می گردد جهان بر مردمان سخت کوش
افکار زیادی در سر داری که آرامش را از تو گرفته اند. سعی کن احساساتی نباشی و راه صحیحی برای حل مشکلاتت پیدا کنی. اگر منتظر کسی یا چیزی هستی لازم است بدانی فراز و نشیب هایی بر سر راه تو قرار دارد. لازم است آرامشت را حفظ کرده و بیشتر صبر کنی. مراقب صحبت کردنت باش تا گفته هایت تو را دچار پشیمانی نکنند. چنان با ذکاوت و قدرتمند باش که بتوانی آنطور که دوست داری زندگی ات را بسازی. شاید کمی احساس پریشانی کنی اما جای نگرانی نیست. می توانی با کسی که مورد اعتمادت است صحبت و همفکری کنی. این کار می تواند گره از کارهای تو باز کند. اگر احساس کسل بودن می کنی بهتر است خود را با چیزهایی که به آنها علاقمند هستی سرگرم کنی. می توانی به مسافرتی کوتاه رفته و یا بیشتر به ورزش بپردازی. خود را اسیر خواسته ها و هوس های درونی نکن و به گونه ای زندگی کن که در آینده احساس گناه نداشته باشی. کاری کن که دعای خیر والدینت همواره بدرقه راهت باشد.

فال مجله موفقیت

بازنویسی شده از مجله موفقیت
فال مجله موفقیت

مطالب مرتبط

7 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.