فال مجله موفقیت نیمه اول بهمن

فال مجله موفقیت

فال مجله موفقیت نیمه اول بهمن

نیمه اول بهمن ۱۳۹۵

فال متولدین فروردین

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت *** که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
در این زمان تغییرات مهمی در زندگی شغلی و مالی ات به وجود خواهد آمد. لازم است حواست را جمع کنی و مراقب باشی تا فرصتهایی را که برایت پیش می آیند از دست ندهی. به ماجراجویی علاقمند هستی. این ماه موقعیتهای خوبی برای داشتن تجربه های جدید داری که از آنها لذت خواهی برد. تا پایان سال اتفاقات خوبی در انتظار تو هستند. در اوقات فراغتی که داری به سراغ کتابهایی برو که به آنها علاقمند هستی. با این کار شور و شوق یادگیری در وجودت زنده خواهد شد. اگر درمورد موضوعی دچار تردید شده ای تلاش کن این تردید را از بین ببری و با قدمهای محکم مسیرت را ادامه دهی. از تغییراتی که در زندگی ات به وجود می آید نترس. امیدواری کلید موفقیت است. ممکن است در راهی که انتخاب کرده ای با موانعی مواجه شوی ولی با موفقیت از آنها عبور خواهی کرد. ناامید نباش چراکه در هر اتفاقی خیر و صلاحی نهفته است. افسوس گذشته را نخور که دردی را دوا نمی کند. اگر می خواهی زندگی آرامی داشته باشی به خاطرات تلخ گذشته فکر نکن.

فال متولدین اردیبهشت

من اگر نیکم و گر بد، تو برو خود را باش *** هر کسی آن درود، عاقبت کار که کشت
قصد دیدار با کسی را داری اما دچار شک و دودلی هستی. به ندای درونت گوش کن و از خداوند بخواه راه درست را به تو نشان دهد. دوستی به تو اعتماد کرده و می خواهد رازی را با تو در میان بگذارد. مراقب باش رازش را جایی بازگو نکنی. اگر می خواهی دیگران به تو اعتماد کنند انسان رازنگهداری باش. هرچند مدت یکبار تصمیم می گیری شغلت را تغییر دهی. اما نظرت عوض می شود و به کار قبلی ادامه می دهی. برای تغییر شغل لازم است خوب تحقیق کنی و بعد وارد عمل شوی تا بعدا پشیمان نشوی. پیشنهادهایی به تو می شود. مراقب باش. اگر لازم است هرچه سریعتر با فرد با تجربه ای مشورت کن و زمان را از دست نده. درباره دیگران قضاوت نکن. در انتخاب دوست دقت کن. راجع به کارهایت با هر کسی صحبت نکن. مراقب سلامتی ات باش تا بیمار نشوی که باعث می شود از کارهایت عقب بمانی. به دیدار اقوام و آشنایان برو. اگر فرصت آن را نداری تلفنی با آنها صحبت کن.

فال متولدین خرداد

دیگر مکن نصیحت حافظ که ره نیافت *** گمگشته ای که باده نابش به کام رفت
در این ماه جدید انرژی زیادی برای انجام کارهایت داری. این انرژی را تا اتمام کارها حفظ کن. برایت انجام به موقع کارهایت حتما برنامه ریزی کن و آنها را طبق برنامه انجام بده. تا پایان امسال باید کار بسیار مهمی را به انجام برسانی، اما هنوز شرایط مناسب نیست و رسیدن به نتیجه مورد نظر به تلاش و کوشش زیادی نیاز دارد. خودت را دست کم نگیر. اگر متاهل هستی به خواسته های شریک زندگی ات بیشتر توجه کن و شرایط خوبی را برای زندگی تان ایجاد کن. اجازه نده حرفها در دلت بماند. هنگامی که آرام هستی درباره موضوعات صحبت کن تا به آرامش برسی. اگر درمورد درخواستی جواب منفی شنیدی نگران نشو. خداوند راه دیگری را جلوی پایت می گذارد. کمی صبر کن. با صبر کردن می توانی به همه خواسته هایت برسی. خداوند با صابران است. همیشه جانب حق را نگهدار حتی اگر به ضررت باشد. به دیگران احترام بگذار تا همیشه محبوب باشی.

فال متولدین تیر

سر تسلیم من و خشت در میکده ها *** مدعی گر نکند فهم سخن، گو سرو خشت
بعضی وقت ها لازم است دلت را به دریا زده و خودت را به خداوند بسپاری. با توکل به او پیش بروی تا به موفقیت برسی. فکرهای نگران کننده را از خودت و اطرافیانت دور کن تا آرامشتان حفظ شود. با خانواده و دوستان خوشرفتاری کن و رابطه ات را بهبود ببخش. با همگان با احترام برخورد کن تا آنها هم با تو با احترام رفتار کنند. تا آخر این ماه آرامش به زندگی ات باز خواهد گشت. وقت شناس باش و هر موضوعی را که دوست داری بی موقع به زبان نیاور. صحبتهای بی موقع می تواند باعث دلخوری اطرافیانت شود. مسائلی پیش خواهد آمد که باید با خونسردی سعی در برطرف کردن آنها کنی. هفته ای یک روز را به تفریح اختصاص بده. اگر امکان آن وجود ندارد به گیاهانی که در منزل داری رسیدگی کن تا روحیه ات شاد شود. روزت را با دعا و نیایش آغاز کن و از خداوند کمک بخواه. صدقه بده و با این کار از خودت و خانواده ات بلاها را دور کن.

فال متولدین مرداد

ناامیدم مکن از سابقه لطف ازل *** تو پس پرده چه دانی که، که خوب است و که زشت؟
در این چند روز به مهمانی یا مراسمی دعوت می شوی که خوب است در آن شرکت کنی. تا آخر امسال از لحاظ مالی خبرهای خوشحال کننده ای خواهی شنید. وقتی که نمی خواهی درباره موضوعی صحبت کنی سکوت کن. بحث و گفتگو باعث می شود آرامشت را از دست بدهی. روزانه دقایقی را سکوت کن و روی کارهایت تمرکز و به آنها رسیدگی کن. برای موفقیت لازم است برنامه ریزی داشته باشی و تصمیمات درست بگیری. دوستان قدیمی ات را فراموش نکن و آنها را از دست نده. چرا که پیدا کردن دوستان خوب کار آسانی نیست. اگر با کسی مشکلی داری از در آشتی وارد شو و سعی کن تا پایان امسال قهرها و سوءتفاهم ها را به آشتی بدل کنی. هدیه ای دریافت خواهی کرد که باعث شادی ات می شود. مهم نیست هدیه چه باشد خوشحال باش که کسی به فکر تو بوده و خواسته خوشحالت کند. زمان بیشتری را به نیایش و راز و نیاز با خداوند اختصاص بده تا آرامشت بیشتر شود و در لحظات سختی که به کمک نیاز داری معجزه ای برایت رخ دهد.

فال متولدین شهریور

نه من از پرده تقوا به درافتادم و بس *** پدرم نیز بهشت ابد از دست بهشت
آرزوهای زیادی داری که می خواهی به آنها برسی. جای نگرانی نیست زیرا تا چند وقت دیگر با همت خودت و کمک پروردگار به آنها خواهی رسید. بیشتر به عبادت و نیایش پروردگار مشغول باش و از او برای موفقیت در کارهایت کمک بخواه. مسائلی هستند که ذهنت را به خود مشغول کرده اند. آنها را رها کرده و باعث ناراحتی بیجای خودت نشو. حرفهایت را بسیار رک و بی پرده می زنی. این کار درستی نیست چون باعث ناراحتی دیگران می شود. بهتر است روشت را تغییر داده و با تفکر بیشتری صحبت کنی تا دچار دردسر نشوی. نسبت به مسائل و افراد دور و برت نگاه مثبت تری داشته باش. میهمانی هایی در راه هستند که خوب است در آنها شرکت کنی. آنجا با افراد جدیدی آشنا خواهی شد که در آینده به دردت می خورند. در اوقات فراغتت کتابهایی که مورد علاقه ات هستند را مطالعه کن و از این ایام به خوبی استفاده کن. اینقدر از این شاخه به آن شاخه نپر و راه درست را انتخاب و تا انتها ادامه بده. در این ماه لازم است تصمیم مهمی بگیری. با افراد با تجربه مشورت کن تا دچار آسیب نشوی.

فال متولدین مهر

مگر زنجیر مویی گیردم دست *** وگرنه سر به شیدایی برآرم
به زودی خبر خوشی می شنوی که برایت مانند یک معجزه است. تا آخر سال همچنان خبرهای خوبی خواهی شنید که باعث روشن شدن زندگی ات می شود. به فکر تغییر شغل هستی. شغلی با درآمد بهتر و یا شاید در محیط بهتر. اما فراموش نکن مهم این است که به شغلت علاقه داشته باشی تا موفق شوی. از طرف شخصی که برایت مهم است تشویق خواهی شد. عشق به زندگی ات می آید. مراقب فرصتها باش و اجازه نده کبوتر خوشبختی از بام خانه ات بپرد. مثبت اندیشی را در تمام زمینه های زندگی ات حفظ کن. در زندگی همه هم روزهای بد هست هم روزهای خوب. اگر شرایط فعلی زندگی ات خوب نیست مطمئن باش تا چندی دیگر با کمک و لطف خداوند همه آنها را پشت سر خواهی گذاشت. با دوستان قدیمی ات تماس بگیر و قراری بگذارید تا دور هم جمع شوید و با یادآوری خاطرات گذشته لحظات خوبی را با هم بگذرانید. ورزش و نرمش را در برنامه روزانه ات قرار بده تا همیشه سالم باشی.

فال متولدین آبان

حافظا روز اجل، گر به کف آری جامی *** یکسر از کوی خرابات برو تا به بهشت
تا آخر امسال شرایط زندگی ات تغییر کرده و موفقیتت حتمی است. هدفی داری که برای آن تلاش می کنی. تا آخر این ماه به آن می رسی. می توانی با کسانی که قبلا در این زمینه تجربه ای داشته اند مشورت کنی و با اطلاعات کافی قدم برداری. افرادی را که می توانند به تو انگیزه و شور و شوق فراوان بدهند کنارت نگه دار و از آنها انرژی بگیر تا بتوانی به خواسته ات برسی. در این ماه بسیار پر مشغله بوده طوری که وقت سر خاراندن هم نداری. آخر هفته به میهمانی دعوت می شوی که باعث می شود خوشحال شوی. به پدر و مادرت احترام بگذار و به آنها محبت کن. برای خانواده ات وقت بگذار. یکی از اعضای خانواده به کمک تو نیاز دارد. سعی کن راه حلی برای او پیدا کنی. آدم پرحرف و اهل جر و بحث های بیهوده نیستی. با این کار آرامش خودت را حفظ می کنی. به سراغ کارهای نیمه تمامت برو و برای اتمام آنها از هر کسی که لازم است کمک بگیر. ناامید نباش.

فال متولدین آذر

صوفی از پرتو می، راز نهانی دانست *** گوهر هرکس ازین لعل، توانی دانست
انسانی ساده اندیش هستی. لازم است سیاست را هم وارد زندگی ات کنی تا موفقتر باشی. ماه خوبی برای تو شروع شده است و کارهایت به زودی روی غلتک افتاده و نگرانی هایی که داری در یک چشم به هم زدن از بین خواهند رفت. اگر متاهل هستی به یاد داشته باش که فراز و نشیب های زندگی زناشویی با کمی غفلت می تواند باعث از دست رفتن این زندگی شود. اگر آرزویی در دلت داری که هنوز به آن نرسیده ای نگران و ناامید نباش. نیاز به تلاش بیشتر داری تا به آن برسی. طی چند ماه آینده شرایط به نفع تو تغییر خواهد کرد و آنچه که منتظرش بودی رخ خواهد داد. رابطه خودت با پروردگار را بهتر کن. به خودت اعتماد داشته باش و تلاش کن مسئولیت هایی که به تو واگذار می شود را به نحو احسن انجام دهی. از خودت انتظار بیش از حد نداشته باش. بلکه مهارتت را با تمرین بیشتر بالا ببر تا موفق شوی. به فکر ایده های جدید باش و آنها را عملی کن. بهتر است در کارهای گروهی شرکت کنی چون اگر در جایی کم بیاوری، فرد دیگری می تواند آن را جبران کند و نهایتا همه چیز با خوشی به پایان می رسد.

فال متولدین دی

قدر مجموعه گل، مرغ سحر داند و بس *** که نه هر کو ورقی خواند، معانی دانست
آنقدر سرت شلوغ است که تا پایان سال وقتی برای سر خاراندن هم نخواهی داشت. ملاقات سودمندی پیش رو داری که نباید آن را از دست بدهی. اگر از تو پرسش هایی می شود که لازم است جواب بدهی، خوب فکر کن و تمام جوانب را در نظر بگیر تا دچار پشیمانی نشوی. از مستمندان و زیردستان دستگیری و دلجویی کن. اگر احساس یکنواختی در زندگی ات می کنی به دنبال آوردن هیجان به آن باش. آخر هفته ها را با دیگران خوش بگذران و مهمانی بده. بیشتر مطالعه کن و به سراغ کتابهای مورد علاقه ات برو. مراقب زبانت باش تا باعث دلخوری کسی نشوی. در آشتی ها پیشقدم شو و سوءتفاهم ها را کنار بگذار. با هر کسی نشست و برخاست نکن چرا که روی رفتار تو اثر خواهد گذاشت. حتی ممکن است باعث تغییر اعتقادات تو نیز بشود و احساس پوچی کنی. برخی از نزدیکانت می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. با برخورد و رفتار درست مراقب آنها باش.

فال متولدین بهمن

می بیاور که ننازد به گل باغ جهان *** هرکه غارتگری باد خزانی دانست
تولدت مبارک. به زودی هدیه ای را از کسی که فکرش را نمی کنی دریافت خواهی کرد که باعث خوشحالی ات می شود. بد نیست آخر هفته را با خانواده در یک مکان تفریحی مشغول خوشگذرانی باشی تا آب و هوایت عوض شود. اگر به گیاهان علاقمندی می توانی گل های آپارتمانی را به محل زندگی ات بیاوری و از وجود آنها لذت ببری. سفری برایت پیش می آید که فکرش را نمی کردی و باعث می شود سود خوبی هم نصیبت شود. اگر به تحصیل علاقمند هستی حالا وقت مناسبی است. کتابهای لازم را تهیه کرده و با اراده شروع به درس خواندن کن. دیگران هم در این مسیر تو را همراهی خواهند کرد. کاری در پیش داری که فقط باید از راه قانونی آن را انجام دهی حتی اگر بقیه با تو مخالفت کنند. این تنها راه درست برای رسیدن به خواسته ات است. در هر شرایطی خونسردی و آرامش خودت را حفظ کن و فکرت را درگیر مسائلی که باعث ناراحتی ات می شوند نکن. به همگان احترام بگذار. لباس های رنگ شاد بپوش تا روحیه ات شاد شود.

فال متولدین اسفند

عرضه کردم دو جهان بر دل کار افتاده *** به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
اگر احساس خستگی می کنی به خودت استراحت بده تا حال و هوایت عوض شود. با دوستان و یا نزدیکانت به سفری زیارتی برو که برای روحیه ات خوب است. رویاپردازی کن و به خودت شانس رسیدن به آنها را داده و با کسانی که می توانند به تو کمک کنند رویاهایت را در میان بگذار. به زودی فرزندی در نزدیکانت به دنیا خواهد آمد که قدمش مبارک است. پس انداز کردن را فراموش نکن حتی اگر مقدار کمی باشد. این پس انداز می تواند در مواقع لازم به کارت بیاید. اگر به کارهای هنری و دستی علاقمند هستی به سراغ آنها برو. کمی از دنیای مادیات فاصله بگیر و به دنیای معنویات روی بیاور. بعد می بینی که با محبت کردن به دیگران چقدر حال خوبی پیدا می کنی. هر وقت مشکلی برایت پیش آمد به جای اینکه روی خود مشکل متمرکز شوی روی راه حل ها تمرکز کن تا بتوانی آن را برطرف کنی. از کسانی که باعث پیشرفتت شده اند تشکر کن تا هم خودت احساس رضایت کنی و هم آنها بیش از پیش از تو حمایت کنند.

منبع: بازنویسی شده از مجله موفقیت

مطالب مرتبط

39 نظر

 1. سولماز

  باز هم سلام

  اختیار دارید بزرگوار…باور کنین انقدر این همنوع دوستی و حس کمک کردن به دیگران که حال و روز بهتری داشته باشن ارزشمنده که نمیشه اونجور که باید قدردانی و تشکر کرد. از همه مهمتر اینکه اونایی که میان اینجا رو بهشون هیچ فشاری هم وارد نمی کنین و منتظرشون هم نمیگذارین. تنها کاری که از ما برمیاد اینه که از خدا بخوایم به اندازه نیتتون بهتون پاداش بده و خلاصه هر لحظه نتیجه کار خوبتون رو ببینین و احساس کنین!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   سلام دوست عزیز پورتال رنگی

   همین که دوستی مثل شما داریم برای ما بزرگترین پاداش هستش. دوستان ارزشمند پورتال رنگی بزرگترین هدیه الهی به ماست. همتون رو دوست داریم و تمام تلاشمون رو برای خوشحالی شما خواهیم کرد.

   از این که با نظراتتون به ما انرژی میدید بسیار سپاس گزاریم.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   خواهش میکنم دوست عزیز و یار همیشگی ما

   از این که همیشه با نظراتتون به ما انرژی مثبت میدید بسیار سپاس گزاریم.

   خیلی دوستون داریم و شادی شما باعث افتخار تمامی اعضای مجموعه پورتال و تاروت رنگی هستش.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 2. جعفر

  سلام بازم بخاطر این فال و اینکه به خوانندگان تون احترام میزارید و خیلی بموقع این فال میزارید از شما تشکر می کنم. پایدار و همیشگی باشید

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست عزیز پورتال رنگی
   نظرات شما انرژی هر چه بیشتر برای ادامه کارهای ماست. بسیار سپاس گزاریم.
   از این که از ما رضایت دارید، به خودمون افتخار می کنیم.
   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز

   چشم، تمام سعی خودمون رو میکنیم تا هر چه سریعتر این بروزرسانی انجام بشه.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 3. دختر امرداد

  وووووییی مثل همیشششه عالللی و درست ……خیلی دقیقو درست بود مرررسی از شما  و سایت خوبتون امیدوارم همه دوستای پورتالی به همه خواسته هاشون برسن…. منم امسال کنکور دارم خیلی برام مهمه و خیلی دارم براش زحمت میکشم لطفا برام دعا کنید. به اون چیزی که میخام برسم  

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست و یار عزیز پورتال رنگی

   نظرات شما دوستان باعث دلگرمی و انرژی برای انجام کارهای ماست.

   ممنونیم که پورتال رنگی رو برای فال انتخاب کردید.

   موفق و سربلند باشید 🙂

   پاسخ
 4. Raziye

  سلام به مدیر و دوستان گرامی امیدوارم که همه ی لحظاتتون سرشار از عشق و عاقبت بخیری باشه…
  من و پسر خالم چند ساله که همو دوست داریم اما خانواده ی من راضی به ازدواجمون نیستن از همه شما عزیزان عاجزانه میخام که دعا کنید مشکلات سر راهمون حل شه و بزودی بهم برسیم…
  متشکرم از دعاهای خیرتون و همچنین سایت خوبتون…
  درپناه حق باشید…

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست و یار عزیز پورتال رنگی

   از این که پورتال رنگی را برای ارسال نظر خودتون انتخاب کردید، بسیار سپاس گزاریم.

   حتما دوست عزیز، تیم تاروت و پورتال رنگی، هر روز با خواندن تک تک نظرات خوانندگان سایت، برای رسیدن به آرزوها و عاقبت بخیری عزیزان دعا میکنند.

   امیدوارم و دعا میکنم، خداوند متعال هر آنچه که به خیر شما و باعث شادی شما می شود را در قدمگاه زندگیتان قرار دهد.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 5. باران

  ممنون و خسته نباشید خیلی عااالی بود امیدوارم که واسمون اتفاقای خوب خوب بیفته. بازم تشکر از سایت خوبتون…

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   سلام دوست عزیز

   سلامت باشید، خواهش میکنم.

   از این که وبسایت مارو انتخاب کردید، ازتون سپاس گزاریم.

   انشاالله برای همه دوستان و عزیزان پورتال رنگی همیشه اتفاقای خوب بیفته.

   موفق و سربلند باشید 🙂

   پاسخ
 6. سولماز

  سلام

  این بار هنوز فال رو نخونده گفتم بیام حتما همون اول..همون لحظه ای که دیدم فال نیمه دوم ماه رو گذاشتین تشکر کنم چون هم غیر منتظره بود این قدر زود و هم اینکه دیگه این بار بیشتر و بیشتر مشخص شده چقدر هم زحمت می کشین و هم لطف می کنین…هر چی تشکر کنم باز هم کمه!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست و یار عزیز پورتال رنگی

   از این که باعث جلب رضایت شما شدیم، بسیار خوشحالیم.

   نظرات شما دوستان و عزیزان باعث دلگرمی و انرژی برای انجام هر چه بهتر کارهای سایت می باشد.

   ما از شما ممنونیم که به ما افتخار میدید و به سایت ما سر میزنید.

   موفق و سربلند باشید 🙂

   پاسخ
 7. سولماز

  خیلی خیلی ممنون که باز هم خیلی خوب و کاملا به موقع گذاشتین! یه چیزایی خیلی خوبی توش بود خدا کنه بشه!

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.