فال تاروت هفته – شنبه ۱۳ آذر تا جمعه ۱۹ آذر

فال تاروت هفته

فال تاروت هفته

فال تاروت هفته ؛ شنبه ۱۳ آذر تا جمعه ۱۹ آذر

متولدین فروردین

تاروت

زاهد

کلمات کلیدی: بیداری، روشنگری، روشنایی بخشیدن ، کلید حل مشکل، بحران و انزوا
نماد ستاره شناسی: سنبله

کارت زاهد مدیتیشن ، انعکاس و تنهایی را به تصویر می کشد. علاوه بر اینکه کارتی است که بر سن بالا دلالت میکند، نشاندهنده بدست آوردن نور خرد، نفوذ به ناخودآگاه و بررسی رویاهاست.
در این کارت تاکید بر صلح و صبر که از طریق آن بلوغ بدست می آید دیده می شود و به شدت به دنبال ایجاد ارتباط با خود برتر روحانی است.
زاهد همچنین نمایانگر رهبر روحانی و حرفه ای را نشان میدهد که هدف ،وجدان و خرد را هدایت می کند.
زاهد بعنوان فردی رشد یافته نشانگر مطالعه طولانی در برگزیدن راهی که باید انتخاب شود، ارزیابی مجدد دست آوردها و اهداف و وقت گذاشتن برای ارائه بازخورد وبرنامه ریزی است.
در تعبیر منفی این کارت به معنای انزوای افراطی، کمبود ارتباطات ، کم تحملی، بحران و تردید است.


متولدین اردیبهشت

تاروت

ملکه:

کلمات کلیدی: ایده ها، انگیزه های خلاقانه، عقل
نماد ستاره شناسی: زهره

ملکه نمایانگر زن زندگی، یک زن ایده ال و نماد مادر است. او الهه مادری است که بخشی از طبیعت، زایش، رابطه فیزیکی و نیروهای تولید کننده است. بعنوان مادر حیات بخش با زمین ، ریتم های طبیعت و دریافت های حسی مرتبط است .
در زمینه مثبت و بعنوان کارت خوشبختی، به ما میگوید که اگر آرام و علاقه مند و همزمان صبور باشیم می توانیم هرکاری با به نیتجه برسانیم. ما باید بتوانیم تا وقتی که زمان انجام کار درست می رسد صبر کنیم تا بتوانیم حاصل را درو کنیم. در نتیجه کار سخت به پاداش میرسد و روابط بین آدمها رضایت بخش می شود .
در تعبیر منفی، ملکه نمایانگر غرور، خلاقیت رشد نیافته، رکود و بی علاقگی است.


متولدین خرداد

تاروت

ستاره

کلمات کلیدی: هماهنگی،فراوانی، سخاوت، فروتنی
نماد ستاره شناسی: دلو

ستاره که یکی از مثبت ترین کارت های تاروت است، امید و الهام را مژده می دهد. ستاره نماد ایمان به آینده است، به اینکه احساس میکنیم توسط نور مخفی در مسیر زندگی مان هدایت می شویم.
می توانیم احساس اعتماد کنیم که جهت را گم نمی کنیم ، انگیزه و قدرت درونی بدست بیاوریم و آرامش ذهنی را تجربه کنیم.
کارت ستاره آینده را حمایت می کند و قدرت های لازم برای افزایش آگاهی و رشد روحی و احساسی ما را فراهم می کند.
احساس، حفاظت، وعده و الهام بخش و لذت ما را تشویق می کند تا مهارت هایمان را پیشرفت دهیم تا به ایده ال هایمان برسیم.
در تعبیری که وضعیت دیگر کارت های منفی باشد، این کارت تنها می تواند به معنای ایجاد موانعی در مسیرمان مثل بدبینی، عدم واقع بینی، ناتوانی در پذیرش کمک که ممکن است به شکست منجر شود باشد.


متولدین تیر

تاروت

خورشید

کلمات کلیدی: لذت، دوستی، اتحاد، ثبات، پیوند برادری
نماد ستاره شناسی: خورشید

خورشید می تواند نماد نیروی پدرانه و مردانه، پدر کیهانی و عشق برادرانه باشد. خورشید که نماد منبع زندگی، نور و گرماست ، تاریکی را از بین می برد تا مسیرمان را به خوبی ببینیم و به ما روشنی درونی می بخشد.
در نتیجه می توانیم حقیقت را ببینیم و تاثیر و نتیجه آن را درک کنیم. خورشید نمایانگر انرژی فیزیکی، سلامتی، مردانگی، فرصت، سخاوت و اعتماد بنفس، موفقیت، ازدواج ، فرزندان و ثروت مادی هست.
این عناصر به ما این اعتماد بنفس را می دهد که می توانیم در تمام تلاش هایمان موفق شویم ، چه در حیطه روحانی، مادی و یا احساسی باشد.
ما باید از کیفیات منفی نیز آگاه باشیم، کیفیات از جمله خشونت و گستاخی، تکبر، غرور و دورویی که می تواند موجب شکست یا بلاتکلیفی شود.


متولدین مرداد

تاروت

ماه

کلمات کلیدی: تخیل، رویاها، احساسات، رقابت ( سگ های موجود در تصویر)، خیال پروری
نماد ستاره شناسی: حوت

ماه در تمام حالاتش، نمایانگر دنیای رویاها، خیالات و ناخودآگاه است. از آنجا که به طور سنتی سمبل زنانگی است شامل مادر، مادر بزرگ، حس زنانگی و چرخه های آن است.
کارت ماه درعین نمایانگر بودن دمدمی بودن و عدم وضح در تشخیص چیزها، روی دیگر سکه که الهامات، کمبود شجاعت، جذابیت ، گمراه کنندگی، فریبندگی و پذیرایی می باشد را نیز نشان می دهد.
در معنای تغییر خلق و خو و بی ثباتی، ما را وادار می سازد تا به رویاهایمان دقت کنیم ، با ناخودآگاه مواجه شویم و با آنچه به سطح می آید مبارزه کنیم تا به سطح بالاتری از آگاهی برسیم. توانایی در بکارگیری تخیلات و استعدادهای خلاق در جهت مثبت یک هدیه جانبی است.
کیفیات منفی مانند ابهام، سردرگمی، ترس پنهان و فریب می تواند موجب شکست شود.


متولدین شهریور

تاروت

عشاق:

کلمات کلیدی: انتخاب، تصمیم، عشق، ارتباطات،الهامات درونی (ایده هایی از عالم بالا)
نماد ستاره شناسی: جوزا

کارت عشاق نه تنها نمایانگر تصمیمات مهم زندگی ، بلکه نشان دهنده عشاق، زوج ها، شراکت هایی مانند شراکت های کاری، ارتباطات خواهر و برادری و دوستانه می باشد.
فرشته میان زن و مرد که در کارت به تصویر کشیده شده است، نشان دهنده نبرد در تصمیم گیری بین پیروی از قلب، وسوسه یا تعهد است.
این کارت بیان کننده انتخاب هایی است که باید برای رسیدن به آگاهیای برتر انجام شوند. انتخاب ها بازتابی از ارزش های درونی، بلاتکلیفی، تردید و ترس هایمان در گرفتن تصمیمات غلط هستند. این مسئله نه تنها در مورد روابط بین عشاق است بلکه میتواند در مورد هر رابطه ای که در آن افراد به سوی هم کشیده می شوند و حتی برخوردهای تصادفی باشد. این کارت عدم قطعیت است.


متولدین مهر

تاروت

نادان

کلمات کلیدی: آغوش باز برای همه ممکن ها، سفر، جستجو (در تحقق یک رویا یا ….)
نماد ستاره شناسی: اورانوس

کارت نادان، شماره ندارد و معمولا در ابتدای کارت های تاروت کبیر قرار می گیرد اما می تواند هم در آغاز و هم در پایان باشد زیرا تصویر تجربه ما از ابتدا تا انتهای زندگی مان را نشان می دهد.
نادان نمایشگر توانایی ها و پتانسیل های یک فرد است. نادان که در جستجوی دانش درونی است، جسور و شجاع، به ظاهر مشتاق همه امکانات جدید ودر عین حال بی خبر از خطرات مسیر است.
این کارت ماجراجویی خالص است، انگیزه های غیرمنطقی، حماقت و داوری ضعیف برخی از تعابیر منفی این کارت هستند.
در پایان این سفر، نادان درس های زندگی را آموخته است و جایگاه خود در جهان را می داند و دارای خودی یکپارچه و هماهنگ است.


متولدین آبان

تاروت

اعتدال

کلمات کلیدی: کمک رسانی، شفا، تمرکز، میانه روی
نماد ستاره شناسی: قوس

فرشته میان زمین و بهشت که از عناصر مختلف ماده ای هماهنگ بوجود می آورد ، تجسمی از پلی میان قطب های مختلف مقل زمین و بهشت، نیروی مردانه و نیروی زنانه یا شروع و پایان بوجود می آورد.
ترکیب مواد مختلف مثل ترکیب نیروهای مختلف است که همکاری جدید، هماهنگی، تعادل هماهنگ، جستجوی میانه روی، شفا یافتن و بازسازی را بوجود می آورد .
کارت اعتدال بیان می کند که میانه روی برای تنظیم احساسات ، برقراری روابط هماهنگ و سالم و ایجاد صبر و همکاری در گروه ها لازم است.
در وجه منفی، این کارت بیانگر بی تصمیمی، بی ثباتی، زیاده روی و وسواس و کمبود کنترل است.


متولدین آذر

تاروت

ارابه

کلمات کلیدی: پیروزی، موفقیت (مادی)، تسلط، تحصیلات، تکمیل امور
نماد ستاره شناسی: سرطان

ارابه شور و شوق، رقابت و پیروزی را به تصویر می کشد. موفقیت و پیروزی از طریق بکارگیری تمام نیروهای فیزیکی، روحی و ذهنی در دسترس فرد بدست می آید.
ارابه بخش مثبت ایگو را به تصویر می کشد. بخشی که قدرتمند و دارای کنترل درونی است و میتواند احساسات متضاد را متعادل کند، بر مشکلات غلبه کند، به تلاش ادامه دهد و اهداف مورد نظر را حمایت کند. در نتیجه منجر به تغییر ور رشد درونی می شود.
روش مستکبرانه، بی مبالاتی و جاه طلبی افراطی روی منفی این معادله می تواند باشد.


متولدین دی

تاروت

پاپ:

کلمات کلیدی: تعلیم و تربیت، مدرسه، برکت، مراسم و تشریفات، ازدواج، عمل کردن
نماد ستاره شناسی: ثور

پاپ بعنوان یک کشیش یا راهب نمایانگر ارزش های سنتی و پیشرفت اخلاقی است. او معلم یا مشاوری داناست که گروه ها یا اجتماعاتی را که در مسیر خود در جستجوی حقیقت یا معنی هستند هدایت می کند. چهره او درنقشی مذهبی در لباسهای تشریفاتی یادآور اسرار پنهان، قانون الهی و بینش خدایی است.
اگرچه مرتبط با کلیسا است اما بغیر از مذهب سازماندهی شده می تواند بطور کلی با گروه ها مثل مدارس، تیم ها و شرکت ها و کلا هر گروهی با قانون و وظایف مشخص مرتبط باشد.
پاپ نمایانگر قانون، روندها، ساختارها و تشریفات است که ایجاد هماهنگی درون گروه ها میکند تا در مسیر هدف خود باقی بمانند و هویت ودر نهایت پیشرفت برسند.
در چهره منفی، نماد تعصب ، غیرقابل انعطاف پذیر بودن، تطابق بیش از حد و پیروی بی از حد از رسوم است.


متولدین بهمن

تاروت

به دار آویخته

کلمات کلیدی: پذیرش، تامل، هوشیاری، آرامش، قربانی
نماد ستاره شناسی: نپتون

این کارت، نگران کننده و مرموز است زیرا نشان دهنده گردش وقایع در موقعیت های زندگی ماست ، همه تناقضاتی که در خودمان و بطور کل در زندگی مشاهده می کنیم.
گرچه مرد آویخته محدود و درمانده به نظر می رسد اما آرام و راحت نیز هست. که در این حالت به این معناست که سکوت ذهن منطقی محاسبه گر، پذیرفته شدن وضعیت جدید، دیدگاه خاص ، تامل و آرامش هست.
او که در تفکر عمیقی به سر میبرد بنظر میرسد به آگاهی بالاتری دست یافته است. با رفتن و رهاکردن، با وجودی دردی که دارد، می توان بر محدودیت ها غلبه کرد ، آنچه را درکه فرد در جستجوی آن است پیدا کند و در نهایت آزاد و متکی به خود شود .
در تعبیر منفی به معنای ایجاد اختلال، انفعال، بیهوده قربانی شدن و بی علاقگی است.


متولدین اسفند

تاروت

عدالت

کلمات کلیدی: تعادل، قوانین، جدایی، کارما
نماد ستاره شناسی: میزان

بر این اساس که زندگی در نهایت منصفانه و عادلانه است، این کارت اعتدال، هماهنگی و انصاف را در زندگی نشان می دهد. این کارت نماینده تصمیماتی است که میگیریم و یادآوری میکند که تصمیمات را براساس برنامه ریزی، بازخوردها، عقلانیت وسنجش بر مبنای ترازوی عدالت بنا نهیم.
در ارتباطات عاشقانه به معنای، این کارت به معنای صداقت، احترام و وفاداری است. در زندگی حرفه ای نشانگر ارزش های اساسی مانند حرفه ای بودن، احترام به تلاش های انجام شده و فرآیندهای شکل گرفته و پایبندی به سیستم های آماری می باشد.
در حالت منفی به معنای عدم تعادل، سردی و رفتارهای مخرب روابط است.

ترجمه اختصاصی پورتال رنگی

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. سولماز

  سلام

  چه به موقع! خیلی ممنون! این به موقع بودنها و پاسخگوییها که اون هم به موقعس خیلی خیلی خوبه! باز هم خیلی ممنون!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و تشکر از شما دوست و همیار عزیز ما

   خواهش می کنم، نظرات شما دوستان باعث دلگرمی ماست.

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.