. فال تاروت هفته - شنبه 21 مرداد تا جمعه 27 مرداد - پورتال رنگی

فال تاروت هفته – شنبه ۲۱ مرداد تا جمعه ۲۷ مرداد

فال تاروت هفته

فال تاروت هفته

فال تاروت هفته ؛ ۲۱ مرداد تا جمعه ۲۷ مرداد

متولدین فروردین

تاروت

ماه

کلمات کلیدی: تخیل، رویاها، احساسات، رقابت ( سگ های موجود در تصویر)، خیال پروری
نماد ستاره شناسی: حوت

ماه در تمام حالاتش، نمایانگر دنیای رویاها، خیالات و ناخودآگاه است. از آنجا که به طور سنتی سمبل زنانگی است شامل مادر، مادر بزرگ، حس زنانگی و چرخه های آن است.
کارت ماه درعین نمایانگر بودن دمدمی بودن و عدم وضح در تشخیص چیزها، روی دیگر سکه که الهامات، کمبود شجاعت، جذابیت ، گمراه کنندگی، فریبندگی و پذیرایی می باشد را نیز نشان می دهد.
در معنای تغییر خلق و خو و بی ثباتی، ما را وادار می سازد تا به رویاهایمان دقت کنیم ، با ناخودآگاه مواجه شویم و با آنچه به سطح می آید مبارزه کنیم تا به سطح بالاتری از آگاهی برسیم. توانایی در بکارگیری تخیلات و استعدادهای خلاق در جهت مثبت یک هدیه جانبی است.
کیفیات منفی مانند ابهام، سردرگمی، ترس پنهان و فریب می تواند موجب شکست شود.


متولدین اردیبهشت

تاروت

خورشید

کلمات کلیدی: لذت، دوستی، اتحاد، ثبات، پیوند برادری
نماد ستاره شناسی: خورشید

خورشید می تواند نماد نیروی پدرانه و مردانه، پدر کیهانی و عشق برادرانه باشد. خورشید که نماد منبع زندگی، نور و گرماست ، تاریکی را از بین می برد تا مسیرمان را به خوبی ببینیم و به ما روشنی درونی می بخشد.
در نتیجه می توانیم حقیقت را ببینیم و تاثیر و نتیجه آن را درک کنیم. خورشید نمایانگر انرژی فیزیکی، سلامتی، مردانگی، فرصت، سخاوت و اعتماد بنفس، موفقیت، ازدواج ، فرزندان و ثروت مادی هست.
این عناصر به ما این اعتماد بنفس را می دهد که می توانیم در تمام تلاش هایمان موفق شویم ، چه در حیطه روحانی، مادی و یا احساسی باشد.
ما باید از کیفیات منفی نیز آگاه باشیم، کیفیات از جمله خشونت و گستاخی، تکبر، غرور و دورویی که می تواند موجب شکست یا بلاتکلیفی شود.


متولدین خرداد

تاروت

پادشاه:

کلمات کلیدی: اقدام به عمل، مسئولیت، صلاحیت ، رهبری
نماد ستاره شناسی: حمل

پادشاه بعنوان مکمل ملکه، نماد پدر است که از طریق خرد ، فرمان دهی، جایگاه قوی، قدرت و کنترل حاکمیت می کند. بنابراین او مظهر دنبای مادی، ساختارها و فرامین است و غریزه خالص و فراوان ملکه را تعدیل میکند. ثبات جایگاه و فرماندهی وی نباید مورد سوال قرار بگیرد.
پادشاه به ما یادآوری می کند که تفکر منطقی، قدرت اراده و شجاعت باعث شناخت و در کل دستبابی به اهداف میشود. از طریق قدرت ، او چیزهای مادی،خانواده ها و اجتماع را خلق و ایجاد می کند. به آنها ساختار می بخشد و کارها براساس بنیان استواری بنا نهاده می شوند.
در سطح عاطفی، بمعنای تایید احساسات پایدار ، قدرت بخشیدن به ارتباطات میان افراد و احترام فردی است.
در تعبیر منفی، بمعنای استبداد، ظلم ، خود محوری و بازدارنده رشد و پیشرفت است.


متولدین تیر

تاروت

قدرت

کلمات کلیدی: قدرت درونی، بینش، کنترل درونی
نماد ستاره شناسی: اسد

در کارت قدرت، تصویر زنی بخشنده به همراه شیری وحشی وجود دارد که نشان می دهد قدرت واقعی باید با لطف و مهربانی ترکیب شود تا به نیرویی حقیقی بدل گردد.
این کارت سمبل قدرت درونی، اراده برای غلبه بر مشکلات، دانش درونی و نظم است، تنها زمانی که خود را بشناسیم و مسئولانه عمل کنیم می توانیم با موقعیت های چالش انگیز درگیر شویم و بر سختیها غلبه کنیم.
این کارت نه تنها قدرت فیزیکی بلکه قدرت اخلاقی و وحی را نیز در بر میگیرد. صبر، شفقت، کنار آمدن با ناامیدی، پذیرش دیگران و تحمل نقص ها (در خود و دیگران) ما را به انسانی کامل تبدیل می کند.
جنبه منفی قدرت، سوء استفاده از آن، پرخاشگری و عدم تحمل را نمایش می دهد.


متولدین مرداد

تاروت

اعتدال

کلمات کلیدی: کمک رسانی، شفا، تمرکز، میانه روی
نماد ستاره شناسی: قوس

فرشته میان زمین و بهشت که از عناصر مختلف ماده ای هماهنگ بوجود می آورد ، تجسمی از پلی میان قطب های مختلف مقل زمین و بهشت، نیروی مردانه و نیروی زنانه یا شروع و پایان بوجود می آورد.
ترکیب مواد مختلف مثل ترکیب نیروهای مختلف است که همکاری جدید، هماهنگی، تعادل هماهنگ، جستجوی میانه روی، شفا یافتن و بازسازی را بوجود می آورد .
کارت اعتدال بیان می کند که میانه روی برای تنظیم احساسات ، برقراری روابط هماهنگ و سالم و ایجاد صبر و همکاری در گروه ها لازم است.
در وجه منفی، این کارت بیانگر بی تصمیمی، بی ثباتی، زیاده روی و وسواس و کمبود کنترل است.


متولدین شهریور

تاروت

نادان

کلمات کلیدی: آغوش باز برای همه ممکن ها، سفر، جستجو (در تحقق یک رویا یا ….)
نماد ستاره شناسی: اورانوس

کارت نادان، شماره ندارد و معمولا در ابتدای کارت های تاروت کبیر قرار می گیرد اما می تواند هم در آغاز و هم در پایان باشد زیرا تصویر تجربه ما از ابتدا تا انتهای زندگی مان را نشان می دهد.
نادان نمایشگر توانایی ها و پتانسیل های یک فرد است. نادان که در جستجوی دانش درونی است، جسور و شجاع، به ظاهر مشتاق همه امکانات جدید، و در عین حال، بی خبر از خطرات مسیر است.
این کارت ماجراجویی خالص است، انگیزه های غیرمنطقی، حماقت و داوری ضعیف برخی از تعابیر منفی این کارت هستند.
در پایان این سفر، نادان درس های زندگی را آموخته است و جایگاه خود در جهان را می داند و دارای خودی، یکپارچه و هماهنگ است.


متولدین مهر

تاروت

کاهنه بزرگ

کلمات کلیدی: پذیرش، انفعال، توانایی، دانش، رمز و راز
نماد ستاره شناسی: ماه

کاهنه بزرگ که زنی عاقل است، الهه باروری است و نماد شفاگری است که قدرت های درونی و روشن بینی را در اختیار دارد و تلاش میکند تا هماهنگی و تعادل درونی را بوجود بیاورد.
ازآنجا که فعال و شرکت کننده نیست و تنها مشاهده گر است، میتواند بعنوان نشانه عشق افلاطونی، تغییر یا وقفه در روند کاری که در حال پیشرفت بوده و یا حتی سکون نیز باشد که موجب شک و سردرگمی می شود.


متولدین آبان

تاروت

عشاق:

کلمات کلیدی: انتخاب، تصمیم، عشق، ارتباطات،الهامات درونی (ایده هایی از عالم بالا)
نماد ستاره شناسی: جوزا

کارت عشاق نه تنها نمایانگر تصمیمات مهم زندگی ، بلکه نشان دهنده عشاق، زوج ها، شراکت هایی مانند شراکت های کاری، ارتباطات خواهر و برادری و دوستانه می باشد.
فرشته میان زن و مرد که در کارت به تصویر کشیده شده است، نشان دهنده نبرد در تصمیم گیری بین پیروی از قلب، وسوسه یا تعهد است.
این کارت بیان کننده انتخاب هایی است که باید برای رسیدن به آگاهیهای برتر انجام شوند. انتخاب ها بازتابی از ارزش های درونی، بلاتکلیفی، تردید و ترس هایمان در گرفتن تصمیمات غلط هستند. این مسئله نه تنها در مورد روابط بین عشاق است بلکه میتواند در مورد هر رابطه ای که در آن افراد به سوی هم کشیده می شوند و حتی برخوردهای تصادفی باشد.


متولدین آذر

تاروت

پاپ:

کلمات کلیدی: تعلیم و تربیت، مدرسه، برکت، مراسم و تشریفات، ازدواج، عمل کردن
نماد ستاره شناسی: ثور

پاپ بعنوان یک کشیش یا راهب نمایانگر ارزش های سنتی و پیشرفت اخلاقی است. او معلم یا مشاوری داناست که گروه ها یا اجتماعاتی را که در مسیر خود در جستجوی حقیقت یا معنی هستند هدایت می کند. چهره او در نقشی مذهبی در لباسهای تشریفاتی یادآور اسرار پنهان، قانون الهی و بینش خدایی است.
اگرچه مرتبط با کلیسا است اما بغیر از مذهب سازماندهی شده می تواند بطور کلی با گروه هایی مثل مدارس، تیم ها و شرکت ها و کلا هر گروهی با قانون و وظایف مشخص مرتبط باشد.
پاپ نمایانگر قانون، روندها، ساختارها و تشریفات است که ایجاد هماهنگی درون گروه ها میکند تا در مسیر هدف خود باقی بمانند و هویت ودر نهایت پیشرفت برسند.
در چهره منفی، نماد تعصب ، غیرقابل انعطاف پذیر بودن، تطابق بیش از حد و پیروی بی از حد از رسوم است.


متولدین دی

تاروت

کیمیاگر

کلمات کلیدی: پذیرش، انفعال، توانایی، دانش، رمز و راز
نماد ستاره شناسی: ماه

کیمیاگر مرموز، به دقت از اسرار و حکمت پنهان خود مراقبت می کند. این کارت، نمایانگر ضمیر ناخودآگاه ، توجه به نیروهای درونی، نیروهای ارواح و درک حقایق برتر از طریق خواب ها و دریافت ناگهانی است.
او بر ارتباط با خودِ درونی مان از طریق واکنش نشان دادن و مراقبه تاکید می کند و میگوید به احساسات خود اعتماد کنیم و اجازه دهیم رویاها و ادراکات پنهانمان ما را هدایت کنند.


متولدین بهمن

تاروت

جهان

کلمات کلیدی: هدف، واقع بینی، گسترش، سفر دور دنیا، تکمیل کردن
نماد ستاره شناسی: زحل

کارت جهان که بعنوان کارت اصلی نماد خوشبختی در تاروت کبیر است نماد همه کارهایی است که میتوانیم در زندگیمان به پایان رسانیم ، نماد کمال، زیبایی، موفقیت و وجهه اجتماعی.
جایی که چیزها شروع می شود و به پایان می رسد. شادی و احساس تمامیت عناصر کلیدی احساس سلامتی فیزیکی، احساسی و کلا خوب بودن هستند.
کارت جهان که مژده تکمیل شدن امور و به هدف رسیدن را به فرد می دهد، باعث می شود تا بدانیم که اکنون که در پایان یک مرحله هستیم خود را برای آغاز ماجرایی جدید آماده کنیم. ما در گذشته اماده شده ایم وهمچنان در حال کسب آمادگی برای رسیدن به ادراکی بالاتر از طریق مشغولیت ها و خدمات جدیدی که از ما درخواست می شوند هستیم.
در چهره منفی، این کارت به معنای مانعی بزرگ و اساسی در مسیرمان هست، یا در مورد پسرفت ها ، به پایان نرسیدن کارهایی که به خوبی به آنها رسیدگی نکردیم و کمبود تعهد هشدارمی دهد.


متولدین اسفند

تاروت

خورشید

کلمات کلیدی: لذت، دوستی، اتحاد، ثبات، پیوند برادری
نماد ستاره شناسی: خورشید

خورشید می تواند نماد نیروی پدرانه و مردانه، پدر کیهانی و عشق برادرانه باشد. خورشید که نماد منبع زندگی، نور و گرماست ، تاریکی را از بین می برد تا مسیرمان را به خوبی ببینیم و به ما روشنی درونی می بخشد.
در نتیجه می توانیم حقیقت را ببینیم و تاثیر و نتیجه آن را درک کنیم. خورشید نمایانگر انرژی فیزیکی، سلامتی، مردانگی، فرصت، سخاوت و اعتماد بنفس، موفقیت، ازدواج ، فرزندان و ثروت مادی هست.
این عناصر به ما این اعتماد بنفس را می دهد که می توانیم در تمام تلاش هایمان موفق شویم ، چه در حیطه روحانی، مادی و یا احساسی باشد.
ما باید از کیفیات منفی نیز آگاه باشیم، کیفیات از جمله خشونت و گستاخی، تکبر، غرور و دورویی که می تواند موجب شکست یا بلاتکلیفی شود.

ترجمه اختصاصی پورتال رنگی

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

43 نظرات روشن "فال تاروت هفته – شنبه ۲۱ مرداد تا جمعه ۲۷ مرداد"

اطلاع از

سلام.من خیلی مشکل ازدواج دارم.آیاجائ کہ دل من میخاد ازدواج کنم.ازدواجم سر میگیرہ.چونکہ از این پیش گامیل ام ھمہ خواستگاریم بہمریختن

سلام خیلی ممنون از مطالب خوب و جالبتون.

سلام دوست عزیز. خواهش می کنم

باز هم سلام و باز هم خیلی ممنون!

سلام خدمت شما دوست عزیز. خواهش می کنم

ممنون از سایت خوبتون:))

خواهش می کنم دوست گرامی

سلام ممنون از تاروت رنگی واقعا فال جالبی هست و من از طرفدارانشم مرسی بابت زحماتتون فقط فال این هفته تاروت بروز نشده مال هفته پیش هستش و همین طور فال موفقیت نیمه دوم اردیبهشت لطفا بروزش کنید هیجان دارم واسه خوندنش ممنون.

همش میگه آخرشه،مرحله تازه از زندگی…. هی نمیشه هااا فقط واسه منه واقعیت نداره واسه مامانم فقط اسمشو بالای کارتا نمینویسن😞😔 چه وضعشه من گناه دارم

سلام

خیلی ممنون که فال تاروت هفته رو هم به موقع قرار دادین! واقعا لطف کدین. دستتون درد نکنه! اون فال پی ام سی هم دیروز خیلی خوب و به موقع بود! خیلی ممنون!

سلام دوست عزیز پورتال رنگی
نظر لطف شماست. خیلی خیلی ممنون. مرسی که همراه همیشگی ما هستید.

امیدواریم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سلام

چه خوب که این فال قرار داده شد. خیلی ممنون. راستی عنوانش تو صفحه اصلی با اینی که تو این صفحه دیده میشه یکی نیست. البته نه اینکه باهاش مشکل داشته باشم فقط چون می دونم براتون مهمه گفتم وگرنه همچنان صد درصد راضی و خشنود از لطف و محبت همیشگی شما نسبت به مخاطبانتون!

با سلام به دوست عزیز و مهربون پورتال رنگی

خیلی ممنون سولماز جان، عنوان فال به روز شد. در از دقت نظر شما بسیار سپاس گزاریم.

امیدواریم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سلام. باتشکر از زحمات شما . این هفته فالتون به روز نشده؟

با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

فال به روز شد.

سلام
باز هم عالی و به موقع! تازه دارم به تاروت علاقمند میشم هر چند البته تمایز میان مثبت و منفیش برام هنوز سخته ولی در کل چیز جالبیه! خیلی ممنون!

سلام دوست عزیز و مهربون پورتال رنگی

ببخشید باید دیروز قرار میگرفت ولی امروز آخر سر آماده شد.

مرسی که هستید و بهمون همیشه انرژی میدید.

امیدواریم که زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سلام
خیلی ممنون که این فال رو هم کاملا به موقع گذاشتین! دیگه این به موقع و بجا گذاشتنها برامون غیرمنتظره نیست چون کاملا مشخصه به بازدیدکنندگانتون بسیار اهمیت میدین. کاش م یتونستیم جبران کنیم این همه لطف و محبت رو که واقعا مشخصه بی شائبه ست…

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

خواهش می کنم دوست عزیزم، انجام وظیفه کردیم :)

خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو کسب کنیم.

امیدواریم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

سلام
این هم واقعا خیلی خیلی غیرمنتظره بود که این قدر زود گذاشته بشه! باید خیلی خیلی تشکر کرد چون مشخصه خیلی خیلی دارین زحمت می کشین!

سلام فال اسفند تکراریه

با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

بعضی مواقع، اگر طالع ادامه هفته پیش باشه این اتفاق میافته.

امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

موفق و سربلند باشید.

سلام
من به فال اعتقاد دارم .
تا حدی درست مکیه

سلام منم فال تاروت رو دوست دارم اما نمیدونم چرا فقط منفی هاش تعبیر میشه

فال تاروت خوب است فقط منفی هاش موافقم

فال تاروت درست ترین فالیه که تا بحال گرفتم،خدایش حرف نداره،واقعا درسته،با نظر نسیم خانوم هم کاملا موافقم….ممنون از تاروت رنگی

سلام خوب هستید، عالی هستش

واقعا عالیه

سلام خسته نباشید خودتون هم به فالا تون اعتقاد دارین ؟بیشتر وقتا واااقعا درست در میاد ادم فکر میکنه یکی فکرشو میخونه …. واقعا ترسناکه

سلام

خیلی ممنون.با اینکه هنوز متوجه نشدم بین دو جنبه ای که تو هر فال تاروتی هست کدومش مطرحه باز باعث نمیشه تشکر نکنم چون گویا برای دیگران مفید و کارساز بوده.

میگم چطور فال تاروت اینجوری درست از آب درمیاد.من هر بار میگیرم راسته؟ بنظر من خدا با هر وسیله ای با بنده هاش حرف میزنه، گاهی از خدا مشورت و راهنمایی میخام، بعد فال تاروت میگیرم و واقعا جوابمم دریافت میکنم

سلام میخواستم درطالع من هست موکل جن داشته بام

سلام خسته نباشید فال تاروت هفته خیلی خوبه ممنون از تون

تاروت عالیه

سلام از نظر من هم بین فال ها دقیق ترین و واقعی ترین فال، فال تاروته

عالیه. من خیلی راضی هستم. ممنون

با سلام و وقت بخیر به شما دوست و یار عزیز پورتال رنگی

از این که با کارهامون موجب رضایت شما رو فراهم کردیم، بسیار خوشحالیم.

از این که با نظراتتون، به ما انرژی میدید، بسیار سپاس گزاریم.

موفق و سربلند باشید.

سلام
باز هم کاملا بجا و به موقع! خیلی ممنون!

سلام. ممنون ازسایت خوبتون
منم همیشه سر میزنم اینجا…
حاضرم صد تا فال بگیرم ولی نرم تو تلگرام…
بعدشم فال تاروت ها که میگیرم همیشه درسته.
مجدد ممنونم

منم کلی فال گرفتم هیچکدوم ب اندازه تاروت درست از اب در نیومدن ممنون

سلام بچه‌ها
من تو فالها با دقت تحلیل و بررسی کردم هیچکدوم از فالها مثل فال تاروت دقیق و نزدیک به واقعیت نیست .
االبته استخاره که جای خود و تعبیرخود را دارد.
وقت بخیر

سلام.کدوم تاروت..لطفا؟؟مال من ک:-(

wpDiscuz