طالع بینی عشقی متولدین مهر با ماه های دیگر سال چگونه است ؟ - پورتال رنگی

فال ۰۳ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

طالع بینی عشقی متولدین مهر با سایر ماه های سال

در عشق و رابطه اعتماد و وفاداری برای متولد مهر ماه از هر چیزی مهم تر است. پس مهر ماهی ها به دنبال یک تعهد ثابت و طولانی مدت هستند. پس اگر به دنبال چیزی غیر از این هستید نباید سر راه یک مهر ماهی قرار بگیرید و حتی برای لحظه ای هم به خودتان امیدواری ندهید. در این مطلب میزان سازگاری متولدین مهر ماه را با ماه های دیگر بخوانید تا بتوانید جفت مناسب خودتان را با جزئیات کامل پیدا کنید.

طالع بینی زندگی متولدین ماه ها

مهر + فروردین

درست است که به سختی می توان این دو طبیعت را با هم تطبیق داد اما به خاطر داشته باشید که همین تضادهای اولیه است که به رابطه دو نفر مفهوم می دهد. میزان و حمل مثل دیگر نشانه های متضاد یکی از جفت های زودیاک هستند زیرا این دو، خانه هفتم (خانه رابطه) همدیگر هستند. البته ناگفته نماند که برج میزان خودش در حالت کلی نشانه رابطه است. وقتی متولد مهر و فروردین عاشق هم می شوند هیچ چیزی نمی تواند آن ها را از هم جدا کند. و تفاوت ها دیگر هیچ اهمیتی ندارند. آن ها باید روی رابطه خود کار کنند اما شکی در این نیست که رابطه این دو یک تناسب عالی و بی نقص بین دو روح است.

مهر + اردیبهشت

مهرماهی ها مراقب باشید چون برج ثور (اردیبهشت) اینجاست تا ترس های درونی شما را بیدار کرده و همه را بیرون بریزد. البته اردیبهشت هم باید مراقب باشد چون احساس گناه در اوتوسط برج میزان شکوفا می شود. این رابطه درسی است که هر دو فراموش نخواهند کرد به خصوص اگر تصمیم گرفته باشند که درک و محبت در رابطه به اندازه کافی داشته باشند. تنها راهی که می تواند این دو را برای همیشه خوشحال کند پذیرفتن چیزهایی است که نمی خواهند در دنیای درونشان با آن دست و پنجه نرم کنند.

همچنین بخوانید:  زودیاک چیست ؟

مهر + خرداد

میزان و جوزا همیشه جفت خوبی برای هم نیستند. اگر میزان با تنها بودن و انجام دادن کارها خودش مشکل داشته باشد این برای جوزا قابل درک نیست. به دلیل نداشتن مرزهای خصوصی، میزان به جوزا اجازه رهبری می دهد تا زمانی که تمام انرژی او تمام شود. متولد مهر نیاز دارد که به متولد خرداد احترام بگذارد تا برای او هم معلم، هم عشق و هم دوست باشد. متولدین خرداد باید مراقب محبوب مهر ماهی خود باشند به محدودیت ها و سخت گیری های او احترام بگذارند.

مهر + تیر

بزرگ ترین محدودیت ها در رابطه بین این دو در انتظاراتی است که از هم دارند. تیر ماهی ها کسی را می خواهند که مسئولیت پذیر باشد تا در صورت نیاز دست او را بگیرد و طبیعت عاطفی شان را تکمیل کند. مهر ماهی ها کسی را می خواهند که قوی و پر از انگیزه و انرژی باشد. این دو اگر انتظاراتشان برآورده نشود در ابتدای رابطه همدیگر را ناامید می کنند . بهترین راه برای ایجاد یک عشق پایدار بین آن ها این است که استقلال خودشان را حفظ کنند.

مهر + مرداد

این دو خیلی چیزها برای یاد گرفتن از همدیگر دارند و مهم ترین هدف آن ها در رابطه احترام و مسئولیت پذیری با قدرت یکسان است. گاهی اوقات برای آن ها سخت است که در مقابل رقابت با یکدیگر و نشان دادن این که کدام یک بهتر و باهوش تر از دیگری است مقاومت کنند. حتی اگر رابطه چندان رضایت بخشی نداشته باشند اما همیشه در جمع دیگران رابطه ای لذت بخش و بی نقص نشان داده می دهند.

مهر + شهریور

مهر و شهریور می توانند یک رابطه عقلانی رضایت بخش تشکیل دهند زیرا همیشه به احساسات همدیگر احترام می گذارند. گاهی اوقات در رابطه بین این دو همه چیز خوب و هماهنگ پیش می رود اما در عین حال گاهی اوقات هم در درک احساسی یکدیگر مشکل دارند و چیزی که نمی توانند خودشان را با آن وفق بدهند درون شکننده و حساسشان است. شهریور برای خشنودی مهر مسئولیت ها و تصمیماتی که مهر باید بگیرد را قبول می کند و این باعث ایجاد حس خودبرتر بینی مهر و بی احترامی به شهریور می شود. اگر این مشکل حل نشود رابطه آن ها به دلیل عدم احترام ممکن است به آخر برسد.

همچنین بخوانید:  طالع بینی ازدواج ابجد با محاسبه آنلاین

مهر + مهر

نشان میزان نشان رابطه است و این دو چیزهای دیگری در رابطه به هم یاد می دهند. وقتی دو مهرماهی وارد رابطه می شوند برای آن ها پیدا کردن هدف رابطه کمی سخت است. زیرا هر دو تکلیف و هدفی را دنبال می کنند که با مردم دیگر در ارتباط است. اگر در رابطه بتوانند ارزش های مشترکشان را با هم بپیوندند جفت خوشبختی می شوند. تنها چیزی که در رابطه آن ها وجود ندارد احترام متقابل بدون قضاوت و توقع است. هر دو این مشکل را با دنیای اطرافشان دارند و وقتی وارد رابطه می شوند مشکل دوبرابر می شود. اگر به خودشان اجازه دهند همانی باشند که هستند حتی می توانند الهام بخش دیگران هم باشند.

مهر + آبان

رابطه مهر و آبان زیاد راحت و بی دردسر نیست چون باعث می شود هر دو با جنبه تاریک و سیاه همدیگر مواجه شوند. و همین منجر به ایجاد احساس شدیدی در آن ها می شود که برای دیگران قابل درک نیست. در نهایت در دام افسردگی می افتند و نمی دانند چگونه باید خود را از آن بیرون بکشند. تنها راه برای داشتن یک رابطه پایدار و رضایت بخش این است که هر کدام زندگی خصوصی و مستقل خودشان را داشته باشند در غیر اینصورت گرفتار انتظارات منفی و وسواس فکری می شوند.

مهر + آذر

رابطه مهر و آذر رابطه مفیدی است که به هر دو طرف اجازه می دهد دنیای احساسی درونشان را رشد داده زندگی شان را بدون تاثیرات منفی بسازند. البته یک درگیری کوچک نیز بین آن ها وجود دارد. هر دو برای برتر بودن و به دست آوردن وضعیت حاکم با هم مقابله می کنند و این مشکل تنها زمانی رفع می شود که غرور و رقابت های بچه گانه را کنار بگذارند. تنها چیزی که باعث می شود این دو با هم خوشحال باشند این است که به هم احترام بگذارند و اجازه دهند دیگری کاری که دلش می خواهد انجام دهد.

همچنین بخوانید:  فال سالانه - 2017

مهر + دی

رابطه مهر و دی رابطه سختی است. البته به این معنا نیست که نمی توانند از با هم بودن لذت ببرند و رابطه بادوامی داشته باشند. اما یک رابطه معمولی مثل رابطه های دیگر هم نیست. بزرگ ترین چالش آن ها احترام نگذاشتن به ارزش های عاطفی یکدیگر است. اگر این دو راهی برای درک همدیگر پیدا کنند همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

مهر + بهمن

میزان و دلو به دلیل داشتن عنصر مشترک (هوا) درک متقابلی نسبت به یکدیگر دارند. اما با این وجود باز هم سخت می توانند خودشان را با شخصیت همدیگر وفق داده و به هم احترام بگذارند. بهترین درمان هر مشکلی در رابطه آن ها زمان است. اما به دلیل بی برنامه بودن دلو آنقدر صبر نمی کنند که مشکل رفع شود.

مهر + اسفند

برج میزان و برج حوت اغلب با بی احترامی قادر به درک زیبایی های عشق نیستند. یک اسفند ماهی نمی تواند رابطه آرامش بخشی که مهر به آن نیاز دارد بسازد. هر دو می توانند با از خود گذشتگی از رضایت طرف مقابل لذت ببرند و هر اتفاقی که بیفتد رابطه خوبی داشته باشند. اگر بی احترامی و توقعات غیرعادی را کنار بگذارند عشق واقعی را تجربه خواهند کرد.

vote
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x