فال روزانه - چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - پورتال رنگی

فال 29 مرداد 1398 261 دیدگاه

فال روزانه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

فال روزانه فروردین

امروز صبح ممکن است مجبور باشید که یک سفر خانوادگی را به دلایل مشکلات مالی به زمان دیگری موکول کنید. زمان خوبی برای تمرکز کردن بر روی پروژه های طولانی مدت می باشد. امشب ممکن است که به یک مهمانی دعوت شوید. باید این دعوت را رد کنید و در خانه و در کنار خانواده تان بمانید.

فال روزانه اردیبهشت

امروز صبح ممکن است احساس کنید که مهار شده اید و نمی توانید خودتان را به وضوح بیان کنید. باید از ملاقات با دوستان تان اجتناب کنید، زیرا که شما را درک نمی کنند. زمان خوبی برای خرید لوازم گران قیمت و سرمایه گذاری نمی باشد.

فال روزانه خرداد

امروز صبح ممکن است مود خوبی نداشته باشید و دچار مشکلات جزئی سلامتی شوید. احتمالا اجتماعی نیستید و می خواهید که تنها باشید. از برقراری ارتباط با دوستان و شریک عاطفی تان اجتناب کنید. امشب، یکی از بستگان نزدیک شما را ملاقات می کند و به شما کمک می کند تا مود تان خوب شود.

فال روزانه تیر

سعی کنید که از رفتن به مسافرت و یا تلاش برای به دست آوردن سود مالی اجتناب کنید. به نظر می رسد که کمتر از حالت های معمول اجتماعی هستید و درکسب و کارتان شکست خواهید خورد. همچنین در انجام کارهای اجتماعی نامید خواهید شد. اگر به اندازه کافی به نیازهای شریک عاطفی تان توجه نکنید زندگی عاطفی تان تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

فال روزانه مرداد

احتمالا احساس ناتوانی و عصبانیت می کنید. احتیاط کنید به عبارتی از دعوا با همکاران و دوستان تان اجتناب کنید. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید. احتمالا بخواهید که در خانه درگیر چندین کار شوید.

فال روزانه شهریور

امروز صبح مود خوبی ندارید و نمی خواهید که با کسی صحبت کنید، از برخورد با مشکلات تان به تنهایی اجتناب کنید. احتیاط کنید! ممکن است خودتان را در محیط کاری از بقیه جدا کنید. بهتر است که سعی کنید بیشتر اجتماعی باشید. به نظر می رسد که نگران مشکلات خانوادگی تان هستید، اما آنچنان که فکر می کردید جدی نیستند.

فال روزانه مهر

در محیط کاری به نظر می رسد که مود بسیار خوبی دارید و سرشار از شور و اشتیاق هستید. با این حال، باید در ارتباط با همکاران تان محتاط باشید. یکی از آن ها مخفیانه شما را تضعیف می کند. امروز فرصت به دست آوردن سود مالی تان بسیار کم است. سعی کنید که بیشتر به نیازهای شریک عاطفی تان توجه کنید. با یکدیگر می توانید برای آینده خانه تان برنامه ریزی کنید.

فال روزانه آبان

امروز صبح احساس نیاز می کنید که با شخصی در ارتباط با مشکلات عاطفی صحبت کنید. احتمالا فکر می کنید که نادیده گرفته شده اید. از زیاده روی در احساسات تان اجتناب کنید زیرا همه چیز را خراب خواهید کرد. سعی کنید که از این مودی که دارید خارج شوید. وگرنه شریک عاطفی تان دچار سوتفاهم خواهد شد.

فال روزانه آذر

احتمالا به دلیل محافظه کاری زیاد ممکن است سودی را از دست بدهید. امروز کمتر اجتماعی هستید. احتیاط کنید، وگرنه دیگران شما را متوجه نخواهند شد. امروز بعد از ظهر را با خانواده سپری خواهید کرد، برای آینده برنامه ریزی می کنید.

فال روزانه دی

امروز صبح ممکن است مود خوبی نداشته باشید، و اطرافیان به شما کمک کنند که از این مود خارج شوید. احساس خستگی می کنید و مشکلات مالی شما را اذیت می کند. تصمیمات مهم را به تنهایی نگیرید. از انجام کارهای چالش برانگیز اجتناب کنید.

فال روزانه بهمن

امروز تمرکز کردن سخت است، زیرا که شریک عاطفی تان دچار سوتفاهم شده است. سختی های کاری بزرگتر از آن چیزی که فکر می کردید هستند. فرصت خوبی دارید تا سود مالی به دست آورید، ولی اصرار نورزید. باید بیشتر به اطرافیان تان توجه کنید. به توصیه های شریک عاطفی تان گوش دهید.

فال روزانه اسفند

امروز می توانید در کار موفق شوید. یک قرارداد سودآوری را به عنوان کار دوم امضا خواهید کرد. باید از بحث کردن های شدید اجتناب کنید. توصیه های اعضای خانواده تان را نیز در نظر بگیرید.

برچسب ها

261
دیدگاه بگذارید

150 Comment threads
111 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
109 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
Parsa

تا زهره به شب در اسمان،میتابد،بر،روی زمین تو جاودان باشی.تقدیم به همه عوامل سایت ارزوی موفقیت برای تک .تک .شما.آمین

زهرا

سلام
ممنون بخاطر کانال خوبتون
من متولد مهرم
اینکه بعضی از فالها برام دقیق درومده ولی بعضیهاشون برام درنیومده

hossein

پنج ساله که مشتری دائمیتونم، و فقط میتونم بگم که خدا خیرتون بده، هر روز با فالهای شما سر میکنم و با پیامهایی که 98 صد آن درسته زندگیمو پیش میبرم و تا الان هم ضرری نکردم. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم.

eli

سلام .کلا خوبه . خوش میگزره با تاروت رنگی . فقط این فال روزانه نایریکا از دوران کهولت میگه چرا ؟ مگه فال روزانه نیست تا پیری کلی مونده هااا

A.d

سلام و درود بر شما مسئولین تاروت رنگی
من هر روز این کانال را دنبال میکنم و انرژی و روحیه می گیرم و نکات منفی را هم بهش توجه نمیکنم . در روحیه و زندگی من خیلی اثر مثبت داشته ، مخصوصاً فال صوتی روزانه بسیار دقیق و عالیه
سلامت و تندرست باشین و با آرزوی بهترینها برای شما??✌

پری

من شریک عاطفی ندارم چرا همش همینو میگه اهههههه

Parsa

انشاآلله که آمین های ما شامل حال بقیه باشه همین که باعث دلخوشی خواندن مطالب مثبت و انتشار آن به دلها ی میلیونها انسان که همه به نوعی درگیر هستن در این روزگار هزار پیچ لاکردار درحال ذخیره حسابهای کائنات هستید و خدا قوت به همه عزیزان در تاروت رنگی از جلوی درب تا میز مدیر احسن برشما.????⚘????

Parsa

سلام دوسال است که کانال شما راه افتاده و جزو بهترین مفیدترین وعالی ترین کانالها هست ‌.فقط دوتا موضوع اول اینکه دوسال قبل هم فال بیست نهم اسپند و یکم فروردین را نگذاشتید ودل ماها رو شکستید.ومورد دوم تقویم نجومی را دیگر نمی گذارید آیا منابع ندارید یا مشکل دیگری هست.ممنون از توجه شما و مرسی که هستین.?????⚘⚘⚘⚘⚘⚘??????

MERO

به خدا یه ذهن خونی عجیب بود … اولشو خوندم شوک شدم موفق باشین

سارا

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم?ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌

1 6 7 8