فال روزانه - پورتال رنگی

فال ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۲۶۵ دیدگاه

فال روزانه – دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸

فروردین

امروز موفق خواهید شد که خودتان را در اجتماع ثابت کنید، و مشارکت ها خوب پیش می رود. موفق خواهید شد و بسیار مصمم هستید. می توانید قراردادهای بلند مدت سودآوری را ببندید. سعی کنید که از شریک عاطفی تان انتقاد نکنید.

اردیبهشت

امروز صبح حس ششم بسیار قوی دارید. بهتر است که از ایده های تان را در کار و تجارت به کار ببرید. زندگی عاطفی تان خیلی خوب پیش می رود درصورتی که رفتار ناعادلانه ای با شریک عاطفی تان نداشته باشید. یکی از دوستان را امروز بعد از ظهر ملاقات می کنید که از شما در خواست وام می کند. دوستان به شما نیاز دارند.

خرداد

امروز صبح ممکن است حالت خوبی نداشته باشید و رفتار ناعادلانه ای را با شریک عاطفی تان دارید. ارامش خود را حفظ کنید وگرنه منجر به دعوا خواهد شد! امروز ذهن شما بسیار درخشان است. از آن استفاده کنید.

تیر

اشتیاقی در محیط کاری دارید منجر به بهم ریختن اعصاب اطرافیان خواهد شد. ممکن است با شریک عاطفی تان بحث کنید زیرا که به نظر می رسد که بیش از حد بر روی حرفه ای که دارید تمرکز می کنید. سعی کنید که تمام سوتفاهم ها را برطرف کنید.

مرداد

به دلیل اینکه می خواهید بیشتر یاد بگیرید، تمایل دارید که شریک عاطفی تان را نادیده بگیرید، و دقیقا یک دعوا را رهبری خواهید کرد. قبل از هر گونه تصمیم گیری فکر کنید! باید یک راه برای پول در آوردن داشته باشید و همزمان یک زندگی خوب. امروز بعد از ظهر، بستگان ممکن است شما را دعوت کنند. بهتر است که زمان تان را مدیریت کنید.

همچنین بخوانید:  فال حافظ با تفسیر کامل

شهریور

مجبور هستید که به یک سفر غیر منتظره ای به دلیل مشکلات خانوادگی بروید. دریغ نکنید! ممکن است اطلاعات مفیدی را یاد بگیرید. باید از این زمان مطلوب استفاده کنید. می توانید در بخش های اجتماعی و مالی موفق باشید.

مهر

حوادث غیرمنتظره ای رخ می دهد که شرایط مطلوبی را برای شما به ارمغان می آورد. واقعا می خواهید که در کارتان موفق شوید به همین دلیل بسیار سخت کار می کنید. موفقیت در درک شماست. امشب ممکن است تصمیمات مهمی در ارتباط با مشکلات احساسی تان بگیرید. باید به حس ششم تان اطمینان کنید.

آبان

یک سفر کاری نتایج بسیار عالی به ارمغان می آورد. باید از بحث و دعوا اجتناب کنید. با مدیریتی که دارید می توانید پول مورد نیاز برای اتمام کارهایی که شروع کرده اید را فراهم کنید. امروز از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید!

آذر

ممکن است در هر دو بخش مالی و عاطفی با سختی هایی مواجه شوید. آرام باشید و از گرفتن تصمیمات عجولانه اجتناب کنید! می توانید به توصیه های دوستان تان اجتناب کنید!

دی

حوادث غیر منتظره ای تا قبل از ظهر رخ می دهد، تمام برنامه هایی که برای امروز ریخته بودید تغییر خواهد کرد. احتمالا مجبور هستید که به یک سفر کاری بروید، و موجب ناراحتی شریک عاطفی تان می شود. آرام باشید و از بحث و دعوا اجتناب کنید، زیرا پایان بدی دارد.

بهمن

امروز صبح احساس ذوق و اشتیاق فراوانی می کنید و بسیار مصمم هستید. عاقلانه است که از بحث و دعوا اجتناب کنید. امروز بعد از ظهر با جوانان به خوبی همراه خواهید شد. زمانی که مطمئن نیستید قولی ندهید.

همچنین بخوانید:  فال موفقیت - نیمه اول دی 1396

اسفند

یکی از دوستان ممکن است از شما عصبانی باشد به دلیل اینکه بدهی تان را به موقع پرداخت نکرده اید. باید آرام باشید و بر اولویت های خودتان تمرکز کنید. یکی از بستگان به شما پیشنهاد حمایت می دهد.


برچسب ها

265
دیدگاه بگذارید

153 Comment threads
112 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
111 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
باران

فال هفتگی رو همیشه بزارید ممنون میشیم

sahrokh

خوبه

Parsa

براتون ارزوی بهترینها را دارم.مرسی که هستین.

Parsa

تا زهره به شب در اسمان،میتابد،بر،روی زمین تو جاودان باشی.تقدیم به همه عوامل سایت ارزوی موفقیت برای تک .تک .شما.آمین

زهرا

سلام
ممنون بخاطر کانال خوبتون
من متولد مهرم
اینکه بعضی از فالها برام دقیق درومده ولی بعضیهاشون برام درنیومده

hossein

پنج ساله که مشتری دائمیتونم، و فقط میتونم بگم که خدا خیرتون بده، هر روز با فالهای شما سر میکنم و با پیامهایی که 98 صد آن درسته زندگیمو پیش میبرم و تا الان هم ضرری نکردم. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم.

eli

سلام .کلا خوبه . خوش میگزره با تاروت رنگی . فقط این فال روزانه نایریکا از دوران کهولت میگه چرا ؟ مگه فال روزانه نیست تا پیری کلی مونده هااا

A.d

سلام و درود بر شما مسئولین تاروت رنگی
من هر روز این کانال را دنبال میکنم و انرژی و روحیه می گیرم و نکات منفی را هم بهش توجه نمیکنم . در روحیه و زندگی من خیلی اثر مثبت داشته ، مخصوصاً فال صوتی روزانه بسیار دقیق و عالیه
سلامت و تندرست باشین و با آرزوی بهترینها برای شما??✌

پری

من شریک عاطفی ندارم چرا همش همینو میگه اهههههه

Parsa

انشاآلله که آمین های ما شامل حال بقیه باشه همین که باعث دلخوشی خواندن مطالب مثبت و انتشار آن به دلها ی میلیونها انسان که همه به نوعی درگیر هستن در این روزگار هزار پیچ لاکردار درحال ذخیره حسابهای کائنات هستید و خدا قوت به همه عزیزان در تاروت رنگی از جلوی درب تا میز مدیر احسن برشما.????⚘????

Parsa

سلام دوسال است که کانال شما راه افتاده و جزو بهترین مفیدترین وعالی ترین کانالها هست ‌.فقط دوتا موضوع اول اینکه دوسال قبل هم فال بیست نهم اسپند و یکم فروردین را نگذاشتید ودل ماها رو شکستید.ومورد دوم تقویم نجومی را دیگر نمی گذارید آیا منابع ندارید یا مشکل دیگری هست.ممنون از توجه شما و مرسی که هستین.?????⚘⚘⚘⚘⚘⚘??????

MERO

به خدا یه ذهن خونی عجیب بود … اولشو خوندم شوک شدم موفق باشین

سارا

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم?ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌

1 6 7 8