فال روزانه – دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

فال 04 فروردین 1398 254 دیدگاه

فال روزانه ۵ فروردین ۱۳۹۷

فال روزانه فروردین

امروز تصمیم درستی اتخاذ می کنید که منجر به حل مشکلات مالی خواهد شد. به نظر می رسد با اراده ای که دارید می توانید تمام فعالیت هایی که مدت ها پیش آغاز کرده اید را با موفقیت به اتمام برسانید. امروز برای برقراری ارتباط با بستگان سالمند روز مناسبی است. اگر مطمئن نیستید که بر عهدو پیمان خود می مانید وعده ای ندهید.

فال روزانه اردیبهشت

امروز تصمیماتی می گیرید که تمام برنامه های تان را تغییر می دهد. ممکن است مجبور باشید که به یک سفر کوتاه خانوادگی بروید. در تمام بخش های مالی موفق خواهید شد در صورتی که از حدس و گمان اجتناب کنید. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید وقتی که می خواهید تصمیمات مهمی بگیرید.

فال روزانه خرداد

امروز صبح مبلغ عمده ای پول دریافت می کنید که می توانید کسب و کار خود را شروع کنید. مهارت های برقراری ارتباطی تان به نظر عالی می رسد، و می توانید در تمام فعالیت های اجتماعی موفق شوید. اگر تمایل دارید که تغییراتی را در خانه ایجاد کنید، نظرات همسرتان را نیز در نظر بگیرید

فال روزانه تیر

تصمیمات مهمی را درباره ی زندگی عاطفی تان خواهید گرفت. ممکن است تا قبل از ظهر مشغول باشید، اما دوستان و بستگان تان از شما حمایت می کنند. شانس خوبی دارید تا سود زیادی به دست آورید اما باید از حدس و گمان اجتناب کنید.

فال روزانه مرداد

به نظر می رسد که بسیار خوشحال هستید، و شراکت های کاری تان بسیار خوب پیش می رود. احتمالا امروز با مشکلات اجتماعی حساس برخورد می کنید. انرژی لازم برای موفقیت در تمام مسئولیت های خود را خواهید داشت. احتمالا مشتاق برقراری ارتباط هستید، اما اطمینان حاصل کنید که دیگران نیز فرصتی برای صحبت کردن دارند.

فال روزانه شهریور

امروز صبح احتمالا به یک سفر خانوادگی بروید. امروز برای برقراری ارتباط و مذاکره با افراد جوان در اطراف تان روز مناسبی است. در طول بعد از ظهر احتمالا فعالیت های مهم را تکمیل می کنید. با این حال، می توانید با مشکلات مالی مقابله کنید. از هرگونه بحث با دوستان تان اجتناب کنید.

فال روزانه مهر

به نظر می رسد که بسیار مشغول هستید و سعی می کنید تا برخی مشکلات بستگان سالمند را حل کنید. زمان مناسبی برای زندگی اجتماعی است. احتمالا چیزهای مهمی کسب کنید. نتایج تلاش هایی که صرف یک سرمایه گذاری کرده بودید مشخص می شود.

فال روزانه آبان

امروز برای برقراری ارتباط و سفرهای کاری کوتاه مطلوب است. تصمیماتی را در ارتباط با زندگی عاطفی تان خواهید گرفت. توسط روحیه ی مشتاق و ذهن خلاقی که دارید در زندگی اجتماعی و عشقی موفق می شوید. در طول بعد از ظهر، دوستان تان شما را به یک مهمانی دعوت می کنند. به یاد داشته باشید که به استراحت نیاز دارید.

فال روزانه آذر

مهارت های برقراری ارتباطی تان امروز عالی پیش می رود. و موفق خواهید شد که مانع یک درگیری با دوستان تان شوید. در طول بعد از ظهر می توانید از کسب و کارتان سودی دریافت کنید. از سوی دیگر، ممکن است یک نامیدی در زندگی عاطفی تان کسب کنید. باید آرامش خود را حفظ کنید و خوشبین باشید.

فال روزانه دی

ممکن است تصمیم بگیرید که برای خانواده کار مفیدی انجام دهید. در نتیجه باید چندین کار را همزمان انجام دهید. مشکلاتی در این راه به وجود خواهد آمد اما موفق می شوید که بر تمام این مشکلات غلبه کنید. دوستی به شما توصیه هایی می کند که مفید است، با این حال نباید توصیه های شریک عاطفی تان را نادیده بگیرید.

فال روزانه بهمن

به نظر می رسد که ملاقات مهمی با دوستان تان دارید، مهارت های کلامی شما قابل ستایش است. برای جلوگیری از به وجود امدن مشکلات سلامتی باید تعادل را در زندگی خود حفظ کنید. رابطه با شریک عاطفی تان می تواند بسیار خوب پیش رود. دلیلی برای نگرانی در امور مالی وجود ندارد.

فال روزانه اسفند

در صورتی که فرصتی برای پیوستن به کسب و کاری به وجود آمد؛ می توانید بدون تردید قبول کنید. فرصت خوبی است تا سود زیادی کسب کنید. امروز بعد از ظهر ممکن است تصمیم بگیرید که یک معامله ای انجام دهید. این تصمیم به زودی به سرانجام خواهد رسید. شانس این را خواهید داشت تا هر کاری که انجام می دهید به موفقیت ختم شود. البته بدون هیچ زحمتی! با این حال، نباید توصیه های شریک عاطفی تان را نادیده بگیرید!

برچسب ها

254
دیدگاه بگذارید

144 Comment threads
110 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
105 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
Parsa

انشاآلله که آمین های ما شامل حال بقیه باشه همین که باعث دلخوشی خواندن مطالب مثبت و انتشار آن به دلها ی میلیونها انسان که همه به نوعی درگیر هستن در این روزگار هزار پیچ لاکردار درحال ذخیره حسابهای کائنات هستید و خدا قوت به همه عزیزان در تاروت رنگی از جلوی درب تا میز مدیر احسن برشما.🙏🙏🙏🌷⚘🌺🌹🌸💐

سلام دوست عزیزم

ازین که که همراه ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

مرسی از این همه انرژی مثت و محبتی که نسبت به ما دارید.

امیدواریم همیشه سلامت و شاد باشید.

Parsa

سلام دوسال است که کانال شما راه افتاده و جزو بهترین مفیدترین وعالی ترین کانالها هست ‌.فقط دوتا موضوع اول اینکه دوسال قبل هم فال بیست نهم اسپند و یکم فروردین را نگذاشتید ودل ماها رو شکستید.ومورد دوم تقویم نجومی را دیگر نمی گذارید آیا منابع ندارید یا مشکل دیگری هست.ممنون از توجه شما و مرسی که هستین.🍀🍀🍀🍀🍀⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌺🌺🌺🌺🌺🌺

سلام دوست عزیزم، روزهای آخر سال متاسفانه بخاطر تعطیلی دوستان ادمین حضور ندارن و به همین دلیل احتمالا فال این 2 روز درج نشده که بسیار از شما عذر خواهی می کنیم.

اطلاعات تقویم نجومی به صورت یک کتاب دراومده و به زودی با کسب اجازه و رعایت قوانین کپی رایت این مطالب رو درج خواهیم کرد.

از این که همراه همیشگی ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

Parsa

میشه به جای عیدی روز آخر سال و روز اول سال جدید را زودتر بگذارید ماهم خوشحال باشیم.ممنون

دوست عزیزم متاسفانه این امکان وجود نداره ولی قطعا تلاشمون رو خواهیم کرد تا فال ها حتما بروز بشن

MERO

به خدا یه ذهن خونی عجیب بود … اولشو خوندم شوک شدم موفق باشین

سارا

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم😬ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌

1 6 7 8