فال روزانه - پورتال رنگی

فال ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ۲۶۲ دیدگاه

فال روزانه – یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

فروردین

فرصت خوبی دارید تا در کسب و کارتان موفق شوید و چندین کار را با هم همزمان انجام دهید. یک فرد سالمند ممکن است شما را حمایت کند. امروز بعد از ظهر با مشکلات عاطفی مواجه خواهید شد، اما در نهایت بر آن ها غلبه خواهید کرد.

اردیبهشت

یکی از همسایه ها ممکن است شما را به یک مهمانی دعوت کند. شخص خاصی توجه شما را به خودش جلب می کند. دوستی بلند مدتی بین شما برقرار خواهد شد. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید، اما احتمالا بخواهید که توصیه های دوستان تان را در نظر بگیرید.

خرداد

احتمالا نگران مشکلات شخصی تان باشید. با این حال، باید به شریک عاطفی تان توجه کنید. یک سفر کوتاه باعث خواهد شد که شما را از نگرانی های روزمره دور کند و شما را به یکدیگر نزدیک کند. باید تغییراتی که برای امروز برنامه ریزی کرده بودید را به زمان دیگری موکول کنید.

تیر

در شکل و حال خوبی هستید و فرصتی دارید تا مشکلات مالی خانوادگی تان را حل کنید. ممکن است قرارداد کاری مهمی را امضا کنید و فرصتی دارید تا کارهایی که مدت ها شروع کرده بودید را تکمیل کنید. امروز برای برقراری ارتباط با افراد مسن در اطراف تان مطلوب است.

مرداد

یکی از بستگان نزدیک به شما هدیه ای می دهد که شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. مهارت های برقراری ارتباطی تان عالی است و به شما کمک می کند تا مشکلات مالی تان را حل کنید. امروز بعد از ظهر یکی از دوستان شما را به یک مهمانی دعوت خواهد کرد. باید تعادل را حفظ کنید.

شهریور

امروز صبح مجبور هستید که تصمیماتی بگیرید که برنامه های تان تغییر کند. ممکن است تدارک یک مهمانی را به همراه دوستان تان ببینید. امروز برای حل مشکلات مالی مطلوب است. از هرگونه حدس و گمان اجتناب کنید. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید.

مهر

مهارت های برقراری ارتباطی تان عالی است و تاثیرات مثبتی بر روی روابط تان خواهد گذاشت. احتمالا به زودی برای حل مسائل خانوادگی تان مجبور هستید که به یک سفری بروید. فرصت خوبی دارید تا مزایای قابل توجهی را به دست آورید.

آبان

یک سفر کاری موفقیت زیادی را برای شما به همراه می آورد. باید صبور باشید و از بحث با شریک عاطفی و یا شریک کاری تان اجتناب کنید. امروز بعد از ظهر مشکلات قدیمی احساسی تان را حل خواهید کرد. شرایط مالی تان، دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

آذر

مجبور خواهید شد که تصمیمات مهمی در ارتباط با زندگی عاطفی تان بگیرید. امروز صبح ممکن است تمایل داشته باشید که چندین کار را با هم انجام دهید. دوستان تان از شما حمایت خواهند کرد. ممکن است فرصتی داشته باشید که سود مالی به دست آورید، اما از حدس و گمان اجتناب کنید.

دی

احتمالا مجبور هستید که به دلیل مسائل خانوادگی به یک سفر کوتاهی بروید. امروز برای برقراری ارتباط و مذاکره مطلوب است. فرصت خوبی دارید که مبلغ زیادی پول سرمایه گذاری کنید. باید از بحث کردن با افراد سالمند اجتناب کنید.

بهمن

امروز برای برقراری ارتباط و سفرهای تجاری روز خوبی است. احتمالا تصمیماتی در رابطه با زندگی عاطفی تان بگیرید که عواقب مثبتی برای تان دارد. امشب دوستان تان شما را به یک مهمانی دعوت خواهند کرد. به یاد داشته باشید که نیاز بیشتری به استراحت کردن دارید!

اسفند

از سمت شریک عاطفی تان هدیه ای دریافت می کنید و دوستان تان شما را به یک سفر کوتاه دعوت می کنند. امروز بعد از ظهر مجبور هستید که تصمیمات مهمی در ارتباط با زندگی عاطفی تان بگیرید. اخبار ناخوشایندی را امروز دریافت می کنید که ممکن است برنامه های روز بعد تان را تغییر می دهد.


برچسب ها

262
دیدگاه بگذارید

151 Comment threads
111 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
109 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
Parsa

براتون ارزوی بهترینها را دارم.مرسی که هستین.

Parsa

تا زهره به شب در اسمان،میتابد،بر،روی زمین تو جاودان باشی.تقدیم به همه عوامل سایت ارزوی موفقیت برای تک .تک .شما.آمین

زهرا

سلام
ممنون بخاطر کانال خوبتون
من متولد مهرم
اینکه بعضی از فالها برام دقیق درومده ولی بعضیهاشون برام درنیومده

hossein

پنج ساله که مشتری دائمیتونم، و فقط میتونم بگم که خدا خیرتون بده، هر روز با فالهای شما سر میکنم و با پیامهایی که 98 صد آن درسته زندگیمو پیش میبرم و تا الان هم ضرری نکردم. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم.

eli

سلام .کلا خوبه . خوش میگزره با تاروت رنگی . فقط این فال روزانه نایریکا از دوران کهولت میگه چرا ؟ مگه فال روزانه نیست تا پیری کلی مونده هااا

A.d

سلام و درود بر شما مسئولین تاروت رنگی
من هر روز این کانال را دنبال میکنم و انرژی و روحیه می گیرم و نکات منفی را هم بهش توجه نمیکنم . در روحیه و زندگی من خیلی اثر مثبت داشته ، مخصوصاً فال صوتی روزانه بسیار دقیق و عالیه
سلامت و تندرست باشین و با آرزوی بهترینها برای شما??✌

پری

من شریک عاطفی ندارم چرا همش همینو میگه اهههههه

Parsa

انشاآلله که آمین های ما شامل حال بقیه باشه همین که باعث دلخوشی خواندن مطالب مثبت و انتشار آن به دلها ی میلیونها انسان که همه به نوعی درگیر هستن در این روزگار هزار پیچ لاکردار درحال ذخیره حسابهای کائنات هستید و خدا قوت به همه عزیزان در تاروت رنگی از جلوی درب تا میز مدیر احسن برشما.????⚘????

Parsa

سلام دوسال است که کانال شما راه افتاده و جزو بهترین مفیدترین وعالی ترین کانالها هست ‌.فقط دوتا موضوع اول اینکه دوسال قبل هم فال بیست نهم اسپند و یکم فروردین را نگذاشتید ودل ماها رو شکستید.ومورد دوم تقویم نجومی را دیگر نمی گذارید آیا منابع ندارید یا مشکل دیگری هست.ممنون از توجه شما و مرسی که هستین.?????⚘⚘⚘⚘⚘⚘??????

MERO

به خدا یه ذهن خونی عجیب بود … اولشو خوندم شوک شدم موفق باشین

سارا

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم?ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌

1 6 7 8