فال روزانه - پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - پورتال رنگی

فال 04 اردیبهشت 1398 254 دیدگاه

فال روزانه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

فال روزانه فروردین

ممکن است مشکلاتی در برقراری ارتباط تجربه کنید. بهتر است که هر گونه ملاقات کاری را به زمان دیگری موکول کنید و از گرفتن تصمیمات مهم اجتناب کنید. باید به شریک عاطفی تان و همینطور افراد بزرگتر خانواده توجه کنید. اطمینان حاصل کنید که مشکلات خانگی را نادیده نگرفته اید.

فال روزانه اردیبهشت

پروژه های مشکلی را شروع می کنید که مزایای قابل توجهی را برای شما به همراه دارد. باید زمان تان را مدیریت کنید و اطمینان حاصل کنید که مشکلات خانوادگی و یا دوستان تان را نادیده نمی گیرید. دوستان تان ممکن است شما را به یک سفر کوتاهی دعوت کند. به این سفر حتما بروید! نیاز به استراحت کردن دارید.

فال روزانه خرداد

در طول صبح برای کسب و کارتان برنامه ریزی می کنید. باید واقع بین باشید و نمی توانید برنامه های تان را به تنهایی اجرا کنید. در طول بعد از ظهر با شریک عاطفی تان بحث می کنید، زیرا بستگان را نادیده گرفته اید

فال روزانه تیر

امروز کارآمد نیستید و ممکن است برای شما سخت باشد که بر روی وظایف تان تمرکز کنید. باید از بحث با همکاران تان و رئیس تان اجتناب کنید. در طول شب زمان خوبی را با دوستان و شریک عاطفی تان سپری خواهید کرد

فال روزانه مرداد

ممکن است امروز برنامه های تان غیر واقعی باشد. بهتر است توصیه های شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید. می توانید مشکلات داخلی را با هم حل کنید. شرایط مالی تان ممکن است در طول بعد از ظهر بهبود یابد زیرا مبلغ عمده ای پول از یکی از بستگان سالمند دریافت می کنید.

فال روزانه شهریور

ممکن است بخواهید در یک زمان تمام کارهای تان را انجام دهید اما احتمالا نتوانید که تمام کارهای تان را به اتمام برسانید. باید تحمیل کردن دیدگاه تان را به دیگران متوقف کنید. باید هر گونه معامله تجاری و سرمایه گذاری را به زمان دیگری موکول کنید.

فال روزانه مهر

با توجه به سردرگمی که دارید ممکن است برای یک شخص سالمند در اطراف تان سوتفاهم ایجاد شود. اگر تمایل دارید که یک مورد گران قیمتی را بخرید، بهتر است که نظر خانواده تان را اول بپرسید

فال روزانه آبان

احتمالا مجبور باشید که به یک سفر غیر منتظره بروید، احتمالا این سفر به دلیل مشکلات خانوادگی است. می توانید فرصت های جدید کاری را پیدا کنید. باید از فرصت هایی که بر سر راه تان می آید استفاده کنید، اما از حدس و گمان اجتناب کنید. با یک خانم در اطراف تان بحث می کنید

فال روزانه آذر

ممکن است تمایل داشته باشید که بیش از قدرت فیزیکی تان کار کنید. خوب است که اعتماد به نفس داشته باشید، اما باید واقع بین باشید. باید از گرفتن تصمیمات مهم اجتناب کنید، زیرا نامیدی های جدی را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه دی

یک آشنای قدیمی یک شغل جدیدی را به شما پیشنهاد می دهد. مجبور نیستید که به سرعت پاسخ دهید. از بحث کردن با شریک عاطفی تان اجتناب کنید! باید واقع بین باشید.

فال روزانه بهمن

منابع جدیدی را می توانید جستجو کنید، اما باید صبور باشید. یک خانم در اطراف تان می تواند به شما کمک کند، همان شخصی که گاهی اوقات به شما قبلا هم کمک کرده است. با وجود مشکلات مالی که دارید، باید از حدس و گمان اجتناب کنید.

فال روزانه اسفند

تمایلی که برای درآمد بیشتر دارید ممکن است زندگی عاطفی تان را نادیده بگیرید، و احتمالا با شریک عاطفی تان بحث خواهید کرد. باید سعی کنید که به مصالحه برسید. در طول بعد از ظهر یک بستگان سالمند ممکن است شما را به یک مهمانی دعوت کند. باید این دعوت را قبول کنید.

برچسب ها

254
دیدگاه بگذارید

144 Comment threads
110 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
105 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
Parsa

انشاآلله که آمین های ما شامل حال بقیه باشه همین که باعث دلخوشی خواندن مطالب مثبت و انتشار آن به دلها ی میلیونها انسان که همه به نوعی درگیر هستن در این روزگار هزار پیچ لاکردار درحال ذخیره حسابهای کائنات هستید و خدا قوت به همه عزیزان در تاروت رنگی از جلوی درب تا میز مدیر احسن برشما.🙏🙏🙏🌷⚘🌺🌹🌸💐

سلام دوست عزیزم

ازین که که همراه ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

مرسی از این همه انرژی مثت و محبتی که نسبت به ما دارید.

امیدواریم همیشه سلامت و شاد باشید.

Parsa

سلام دوسال است که کانال شما راه افتاده و جزو بهترین مفیدترین وعالی ترین کانالها هست ‌.فقط دوتا موضوع اول اینکه دوسال قبل هم فال بیست نهم اسپند و یکم فروردین را نگذاشتید ودل ماها رو شکستید.ومورد دوم تقویم نجومی را دیگر نمی گذارید آیا منابع ندارید یا مشکل دیگری هست.ممنون از توجه شما و مرسی که هستین.🍀🍀🍀🍀🍀⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌺🌺🌺🌺🌺🌺

سلام دوست عزیزم، روزهای آخر سال متاسفانه بخاطر تعطیلی دوستان ادمین حضور ندارن و به همین دلیل احتمالا فال این 2 روز درج نشده که بسیار از شما عذر خواهی می کنیم.

اطلاعات تقویم نجومی به صورت یک کتاب دراومده و به زودی با کسب اجازه و رعایت قوانین کپی رایت این مطالب رو درج خواهیم کرد.

از این که همراه همیشگی ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

Parsa

میشه به جای عیدی روز آخر سال و روز اول سال جدید را زودتر بگذارید ماهم خوشحال باشیم.ممنون

دوست عزیزم متاسفانه این امکان وجود نداره ولی قطعا تلاشمون رو خواهیم کرد تا فال ها حتما بروز بشن

MERO

به خدا یه ذهن خونی عجیب بود … اولشو خوندم شوک شدم موفق باشین

سارا

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم😬ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌

1 6 7 8