فال روزانه - شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - پورتال رنگی

فال 01 اردیبهشت 1398 254 دیدگاه

فال روزانه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

فال روزانه فروردین

به نظر می رسد که فرصت های خوبی برای کارهای تجاری دارید که در آینده برای شما بسیار سودآور است. رئیس تان از شما قدردانی می کند، اما همکاران تان به شما حسادت می کندد. باید کار گروهی را در نظر بگیرید. به خودتان سخت نگیرید، اگر بیش از حد به خودتان فشار آورید مشکلات سلامتی را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه اردیبهشت

کاریزما باعث خواهد شد که بسیار محبوب و دوست داشتنی شوید. احتیاط کنید ، در کار موفق خواهید شد! ممکن است فرصتی داشته باشید تا سرمایه گذاری های مرتبط با خانه داشته باشید. سعی کنید از بحث با اطرافیان تان اجتناب کنید. ممکن است زمان زیادی را با خانواده سپری کنید.

فال روزانه خرداد

خلاقیت به شما کمک می کند تا در حرفه و تجارت موفق شوید. می توانید برنامه های قدیمی خود در ارتباط با سرمایه گذاری های بزرگ را شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که مشکلات خانوادگی تان را نادیده نگرفته اید! باید بیشتر به نیازهای تان توجه کنید.

فال روزانه تیر

در محیط کاری می توانید وظایف تان را مدیریت و خودتان را اثبات کنید. به نظر می رسد که سرشار از انرژی هستید و فرصت خوبی در تکمیل وظایف خود دارید. ممکن است با یک دوست بحث کنید زیرا قرضی را که از شما گرفته بود به موقع پس نداده است. سعی کنید از حدس و گمان مالی اجتناب کنید، زیرا ریسک کردن باعث از دست دادن خواهد شد.

فال روزانه مرداد

امروز برای تغییرات در محیط کاری و زندگی عاطفی تان روز مناسبی است. شانس این را خواهید داشت تا شغل نیمه وقتی را پیدا کنید. روابط با اطرافیان تان بسیار خوب پیش خواهد رفت، اما باید آن ها را بیشتر درک کنید.

فال روزانه شهریور

اتفاقات غیر منتظره ای رخ خواهد داد که برنامه های تان را تغییر می دهد. سعی کنید آرام و مصمم باشید. در طول بعد از ظهر شخصی را ملاقات می کنید که ایده های کاری را با شما به اشتراک می گذارد. باید نظرات شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید.

فال روزانه مهر

یک اتفاق خاص امروز صبح رخ می دهد که بر روی زندگی عاطفی و اجتماعی تان تاثیر می گذارد. روابط، ملاقات کاری، و سرمایه گذاری امروز مطلوب است. باید سعی کنید به حس ششم تان اطمینان کنید. یک دوست نزدیک اخبار خوبی را در طول بعد از ظهر برای شما به همراه دارد.

فال روزانه آبان

به نظر می رسد که حس و حال خوبی دارید، و روابط بسیار خوب پیش می رود. شرایط مالی تان ممکن است رضایت بخش نباشد، اما در کارهای خانگی و اجتماعی موفق خواهید شد. می توانید زمان بسیار خوبی را با دوستان تان سپری کنید. سعی کنید از زیاده روی اجتناب کنید.

فال روزانه آذر

امروز صبح بسیار مشغول هستید، بنابراین باید زمان تان را مدیریت کنید. در طول بعد از ظهر فرصت های خوبی برای شروع کارهای تجاری جدید دارید. به منظور اجتناب از مشکل، احتمالا بخواهید با افراد با تجربه مشورت کنید. می توانید نسبت به زندگی عاطفی تان خوشبین باشید.

فال روزانه دی

مشکلات مالی وجود دارد که باعث ناراحتی شما خواهد شد. اما از طرف دیگر ، به نظر می رسد که از لحاظ فکری در وضعیت خوبی قرار دارید. امروز می توانید امتحانات و برقراری ارتباطات را با موفقیت انجام دهید. باید چشم اندازهای حرفه ای خود را جدی بگیرید، و فرصت های جدید خود را دنبال کنید.

فال روزانه بهمن

همکاری با شریک تجاری تان بسیار موثر خواهد بود. معامله ها بسیار سودآور است. روابط با شریک عاطفی تان ممکن است کمی تنش زا باشد. اگر آرام باشید می توانید همه چیز را حل کنید. باید به کارهای خانگی و نیازتان به استراحت کردن را در نظر بگیرید.

فال روزانه اسفند

امروز صبح، زندگی عاطفی تان ممکن است کمی تنش داشته باشد. باید آرامش خود را حفظ کنید و صبور باشید و اجازه دهید تا شریک عاطفی تان آرام شود. باید به یک سفر حرفه ای بروید. ظاهرا وظایف تان سخت است، اما دقت کنید تا به راحتی کارهای تان را مدیریت کنید. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید.

برچسب ها

254
دیدگاه بگذارید

144 Comment threads
110 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
105 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
Parsa

انشاآلله که آمین های ما شامل حال بقیه باشه همین که باعث دلخوشی خواندن مطالب مثبت و انتشار آن به دلها ی میلیونها انسان که همه به نوعی درگیر هستن در این روزگار هزار پیچ لاکردار درحال ذخیره حسابهای کائنات هستید و خدا قوت به همه عزیزان در تاروت رنگی از جلوی درب تا میز مدیر احسن برشما.🙏🙏🙏🌷⚘🌺🌹🌸💐

سلام دوست عزیزم

ازین که که همراه ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

مرسی از این همه انرژی مثت و محبتی که نسبت به ما دارید.

امیدواریم همیشه سلامت و شاد باشید.

Parsa

سلام دوسال است که کانال شما راه افتاده و جزو بهترین مفیدترین وعالی ترین کانالها هست ‌.فقط دوتا موضوع اول اینکه دوسال قبل هم فال بیست نهم اسپند و یکم فروردین را نگذاشتید ودل ماها رو شکستید.ومورد دوم تقویم نجومی را دیگر نمی گذارید آیا منابع ندارید یا مشکل دیگری هست.ممنون از توجه شما و مرسی که هستین.🍀🍀🍀🍀🍀⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌺🌺🌺🌺🌺🌺

سلام دوست عزیزم، روزهای آخر سال متاسفانه بخاطر تعطیلی دوستان ادمین حضور ندارن و به همین دلیل احتمالا فال این 2 روز درج نشده که بسیار از شما عذر خواهی می کنیم.

اطلاعات تقویم نجومی به صورت یک کتاب دراومده و به زودی با کسب اجازه و رعایت قوانین کپی رایت این مطالب رو درج خواهیم کرد.

از این که همراه همیشگی ما هستید، بسیار سپاس گزاریم.

Parsa

میشه به جای عیدی روز آخر سال و روز اول سال جدید را زودتر بگذارید ماهم خوشحال باشیم.ممنون

دوست عزیزم متاسفانه این امکان وجود نداره ولی قطعا تلاشمون رو خواهیم کرد تا فال ها حتما بروز بشن

MERO

به خدا یه ذهن خونی عجیب بود … اولشو خوندم شوک شدم موفق باشین

سارا

سلام بعضی مواقع انقدر دقیق فالتون که من میترسم بیرون برم😬ولی باز بخاطر تلاشتون ممنون موفق باشید ✌

1 6 7 8