فال هفته پی ام سی PMC از شنبه ۱۷ آذر تا جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

فال ۰۹ آذر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال هفتگی پی ام سی PMC که حتی بعضی دوستان آن را به اشتباه فال روزانه پی ام سی PMC یاد می کنند، هر هفته جمعه ها در وبسایت پورتال رنگی بعد از منتشر شدن در شبکه پی ام سی PMC منتشر می شود. این فال، یکی از قدیمی ترین فال هایست که برای اولین بار در وبسایت پورتال رنگی منتشر شد. شما می توانید هر هفته، جمعه ها این فال را وبسایت پورتال رنگی مشاهده نمایید.
فال هفته PMC

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین فروردین

از لحظه هایتان لذت ببرید و زندگی کنید. به تغذیه خود بیشتر اهمیت بدهید تا مجبور به درمان نشوید.شما نیاز به تنوع در زندگی دارید. به شما انگیزه می دهد و از فشار مسائل روحی این روزهایتان نیز کم می کند.خبرهای خوشی به شما خواهد رسید.شکستی در روابطه عشقیتان پیش آمده، آن را فاجعه ندانید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اردیبهشت

بهتر است خودتان برای خوشبختب کمر همت ببندید. در روابطه احساسی تان تغییراتی بوجود آمده، بهتر است این روزها انرژی تان را صرف خانه و بودن در کنار عزیزان کنید. ورزش کنید که در بهبود وضع جسمی و روحی شما بسیار موثر است. از شما برای رفتن به جایی دعوت می شود برای خودتان بهتر است که این دعوت را رد کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین خرداد

در کار دیگران دخالت نکنید. از سر خیرخواهی حرفی می زنید که برداشت اشتباهی از آن می کنند. در مورد مشکل اخیرتان با تغییر مکان مسئله تان برطرف نمی شود، آسمان همه جا همین رنگ است باید با خودتان کنار بیایید و عینکتان را عوض کنید. خبری را که منتظرش بودید به زودی می شنوید و اوضاع بروفق مرادتان خواهد شد.

فال این هفته پی ام سی PMC جدید برای متولدین تیر

شادی تان را با دیگران قسمت کنید. حرفی می شنوید از کسی که برایتان بسیار مهم است، حواستان باشد در لحظه قضاوت نکنید. کمی به حرفی که شنیده اید بیاندیشید تا سوتفاهم تان برطرف شود. فرد جدیدی وارد جمع دوستان یاخانواده تان خواهد شد که با خودش برکت بسیاری به همراه می آورد. حضور او را در زندگیتان به فال نیک بگیرید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مرداد

دری به رویتان بسته شده که بسیار غصه دارتان کرده، اگر کمی صبوری بخرج دهید در دیگری باز خواهد شد تا از بسته شدن در اول هم خوشحال بشوید. از یکی از دوستانتان گله مندید ، دلتان را شکسته اما شما بزرگوارانه تحمل می کنید. از این که گاهی قدرتان را نمی دانند عصبانی می شوید.هرچه می کنید برای خودتان می کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین شهریور

سعی نکنید آدم های اطرافتان همانطور رفتار کنند که ائده آل شماست.دیگران را همانطور که هستند بپذیرید. هیچکس بدون نقص و اشتباه نیست. گرهی که در کار شما افتاده بود به زودی باز می شود. در زندگی زناشویی یا رابطه عاطفی تان بهتر است تصمیم منطقی بگیرید تا طعم خوشبختی را بچشید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مهر

به شخصی در اطرافتان که نیاز به کمک دارد توجه بیشتری بکنید. شما در حال حاضر توانایی کمک کردن به او را دارید. به زودی نتیجه سالها تلاشتان را خواهید دید. برای خود جشنی بگیرید شما لایق آن هستید. اتفاقی ساده مسیر زندگیتان را آرام آرام دست خوش تغییر می کند از این تغییر استقبال کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین آبان

با شخصی که با حرفهایش از شما وقت و انرژی زیاد می گیرد یکبار بنشینید و سنگهایتان را وا بکنید این کار بهتر از هربار حرص خوردن است. علی رغم میلتان تحت شرایطی مجبور به انتخابی خواهید شد، سعی کنید همه جوانب را در نظر بگیرید. از مکر و حیله شخص حسودی در اطرافتان غافل نشوید.

فال این هفتگی پی ام سی PMC برای متولدین آذر

شما ارداده قوی و محکمی دارید، همین امروز تردید هایتان را دور بریزید و عمل به ظاهر مخاطره آمیزی را که مدت هاست در فکرش بودید را انجام دهید. در محیط کار یا تحصیل با چالشی مواجه می شوید که با ادراده راسختان می توانید به راحتی کنترل امور را در دست بگیرید. بزودی زندگی عاطفیتان دست خوش تحولی مثبت می شود.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین دى

برای گروه ها فردی کاری را انجام می دهید و مثمر ثمر بودن را تجریه می کنید. ملاقات خوش یمن و پربرکتی پیش رو خواهید داشت. که در روند فعلی تصمیم گیری های کاری تان بسیار تاثیر گذار خواهد بود.به خانواده تان بیشتر اهمیت بدهید و درکنارشان بیشتر وقت بگذرانید. همین روزها بسته ای که منتظر بودید به دستتان خواهد رسید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین بهمن

به کسی که اشتباهات و خطاهای متعددش ثابت شده، دست دوستی ندهید. برای رسیدن به هدف بزرگتری که در سر دارید، مجبور می شوید از بعضی از خواسته ها و علایقتان بگذرید. درهای دنیایی کاملا متفاوت به سویتان گشوده خواهد شد. اگر شکی به دلتان است بهتر است اول خوب فکر بکنید و بعد تصمیم نهایی را بگیرید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اسفند

اینکه مدام حرف و نظر خود را عوض کنید درست نیست. قولی داده یا حرفی زده اید که عمل کردن به ان برایتان دردسر ساز خواهد شد. خبرچین ها را از دور و بر خود پراکنده سازید و به حرفشان اعتنایی نکنید. شما در درس و تخصیل استعداد خوبی را دارید که برای رسیدن به موفقیت های بیشتر باید ان را پرورش دهید. تنبلی نکنید تا افسوس نخورید.

بیشتر بخوانید:
فال روزانه

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of