فال هفته پی ام سی PMC از شنبه 25 اسفند 1397 تا جمعه 2 فروردین 1398

فال 01 آذر 1397 بدون دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال هفتگی پی ام سی PMC که حتی بعضی دوستان آن را به اشتباه فال روزانه پی ام سی PMC یاد می کنند، هر هفته جمعه ها در وبسایت پورتال رنگی بعد از منتشر شدن در شبکه پی ام سی PMC منتشر می شود. این فال، یکی از قدیمی ترین فال هایست که برای اولین بار در وبسایت پورتال رنگی منتشر شد. شما می توانید هر هفته، جمعه ها این فال را وبسایت پورتال رنگی مشاهده نمایید.

برای مشاهده ماه اختصاصی خود می توانید به پایین صفحه مراجعه و یا بر روی ماه خود کلیک کنید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال هفته PMC

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین فروردین

اصراری به دانستن راز دیگران نداشته باشید، فقط به دردسرهایتان اضافه می شود. راه را اشتباه می روید و چند باره کاری می کنید. متاسفانه نه خودتان و نه توانائی هایتان را می شناسید. به خودتان باور داشته باشید، در این صورت آنچه را که خودتان دارید را از دیگران تمنا نمی کنید. عملی کردن هر فکری که در سر دارید یک هفته متوقف کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اردیبهشت

برای هر کاری داوطلب نشوید. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. حواستان به خودتان باشد، هم برای خودتان خوب است و هم بری اطرافیانتان. مدتهاست که می خواهید در روزمرگی هایتان تغییری ایجاد کنید، اما متاسفانه فقط حرفش را می زنید. این کار را با تغییری کوچک شروع کنید. آشپزی کنید و غذایی تازه درست کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین خرداد

وقتی که پی بردید تیم کاری و همکاران شما هم فکر و خواسته ای مشابه شما دارند، انرژی تازه ای می گیرید و از وقایع اخیر تغییرات مطلوبی برایتان ایجاد می شود که اطمینان شما را زیاد می کند. هر کاری انجام دهید و هر حرفی که بزنید، تصدیق کننده هایی در اطرافتان خواهید داشت که شما را همراهی می کند.

فال این هفته پی ام سی PMC جدید برای متولدین تیر

بزودی اتفاقاتی خواهد افتاد که به شدت شگفت زده تان می کند. خبرهایی که بطور غیر منتظره خواهد رسید، مژده هایی برای شما خواهند بود. با کسی آشنا می شوید که این آشنایی می تواند تبدیل به عشقی بسیار زیبا شود. مسافرتی ناگهانی یا ورود مسافرانی باعث خواهد شد که بعد از سالیان دراز عزیزانتان را بار دیگر ملاقات کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مرداد

در تنهایی تان گذشته را مرور نکنید. برای آینده تان نقشه بکشید تا اضطراب و دلهره تان کمتر شود. اطلاعات اشتباهی را از شخصی که نباید شنیده اید. عاقل باشید و سوالاتتان را از شخص درست بپرسید. از شما تقاضایی غیر معقول خواهد شد، اگر نمی توانید جواب رد بدهید، بهتر است تماسهایشان را بی جواب بگذارید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین شهریور

ذهنتان را بیش از حد درگیر مسائل کاری نکنید. حواستان باشد یک مناسبت مهم را فراموش نکنید. این روزها خیلی زود عصبانی و خیلی زود هم پشیمان می شوید. اگر می خواهید به کسی وعده ای بدهید، اول توانایی خود را در انجام آن بسنجید تا بعدا بد قول نشوید. از عشق یکطرفه چیزی نصیبتان نمی شود. باورهایتان را به هم می ریزید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مهر

به پدر و مادر خود بیشتر احترام بگذارید و عصای دستشان باشید. چیزی را که خودتان باور ندارید، بر زبان نیاورید. در جمعی بهتر است از تقلید و چشم و هم چشمی دوری کنید. شما می توانید در تحصیل موفق باشید، به شرطی که استعدادتان را پرورش دهید. این روزها برای حالتان بهتر است که بیشتر به امور معنوی تان بپردازید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین آبان

یک سفر تفریحی روحیه تان را عوض خواهد کرد. غرور و تعصب را رها کنید و آینده نگر باشید. اوضاع همیشه بر وفق مراد نیست. کاری نکنید که بعد دلتان برای خودتان بسوزد و پشیمان شوید. در هر رابطه کاری یا عاطفی بهتر است میانه رو باشید و شیرجه نزنید، وگرنه بعد از آن پشیمانی شما را کلافه می کند.

فال این هفتگی پی ام سی PMC برای متولدین آذر

برای انجام کاری بهتر است به خودتان فشار بیاورید و تنبلی نکنید. اتفاقی می افتد و اولین فکرتان این خواهد بود که از خانواده مخفی اش کنید. کاملا در اشتباهید، فورا آنها را در جریان قرار دهید. دست و دلبازی خوبست اما حواستان باشد، برای چه کسی و چرا خرج می کنید، تا بعدا پشیمان نشوید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین دى

در شرایطی قرار می گیرید که مجبور خواهید شد بلافاصله عکس العملی نشان بدهید. یک سفر کوتاه خستگی را از تنتان بدر خواهد کرد و به شما بسیار خوش خواهد گذشت، حرفی خواهید زد که به دل شنونده اش بسیار خواهد نشست و شما را به هم نزدیکتر می کند. از بدی روزگار گله دارید. نباید همه چیز را مطلقا سیاه و یا سفید ببینید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین بهمن

به هر حال زندگی پر از فراز و نشیب است. به خاطر تنوع طلبی تان نمی توانید انجام یک کار خاص را به آخر برسانید، وقت آن رسیده که به خودتان تکانی بدهید. ناراحتی ها را از ذهنتان بیرون کنید و به آینده ای روشن که می توانید با دستان خودتان بسازید بیاندیشید. بیش از این به موقعیتی که از دست رفته فکر نکنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اسفند

نیروی خود را روی فرصتی که همین روزها بدست خواهید آورد متمرکز کنید. روی کمک و یاری دوستان وفادار حساب کنید. منفی باف نباشید و انرژی مثبت به اطرافیان خود بدهید. نتیجه کاری به زودی معلوم می شود. بعد از آن تا می توانید فروتن باشید که سربلند خواهید بود. هیچ راحتی بدون تحمل سختی و تلاش به دست نمی آید.

بیشتر بخوانید:

فال روزانه

فال پی ام سی

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of