فال هفته پی ام سی PMC از 30 فروردین تا 5 اردیبهشت 1398 - پورتال رنگی

فال ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال هفتگی پی ام سی PMC که حتی بعضی دوستان آن را به اشتباه فال روزانه پی ام سی PMC یاد می کنند، هر هفته جمعه ها در وبسایت پورتال رنگی بعد از منتشر شدن در شبکه پی ام سی PMC منتشر می شود. این فال، یکی از قدیمی ترین فال هایست که برای اولین بار در وبسایت پورتال رنگی منتشر شد. شما می توانید هر هفته، جمعه ها این فال را وبسایت پورتال رنگی مشاهده نمایید.

برای مشاهده فال پی ام سی ماه اختصاصی خود می توانید به پایین صفحه مراجعه و یا بر روی ماه خود کلیک کنید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال هفته PMC

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین فروردین

در مورد مسئله ای کاری با اعتبارتان شوخی نکنید و حرفی نزنید که از پس انجام آن بر نیایید. گاهی لازم است برای شادی خودتان وقت و پول هزینه کنید، خساست به خرج ندهید شما استحقاقش را دارید. برای خرید یک کادو سلیقه به خرج بدهید و به دنبال کادوی تکراری نباشید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اردیبهشت

آماده شدن برای یک امتحان یا گرفتن نتیجه امتحانی پریشان خاطر و کلافه تان کرده، نگران نباشید شما به راحتی از پس آن بر خواهید آمد. به جایی خواهید رفت و از دیدن مکانی بسیار لذت خواهید برد. قدر لحظه هایتان را بدانید. شنیدن یک موسیقی شما را یاد خاطرات خوب گذشته می اندازد.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین خرداد

وقت آزادتان را با خواندن کتاب یا دیدن فیلم پر کنید تا هم سرتان گرم شود و هم فکر و خیال بیهوده نکنید. در مورد یک مسئله کاری بدون مطالعه جواب مثبت یا منفی ندهید. برای دوستی که امتحانش را بارها به شما پس داده و این روزها درگیر مشکلاتی شده هر کاری که از دستتان بر می آید انجام بدهید.

فال این هفته پی ام سی PMC جدید برای متولدین تیر

شما بهتر از هرکس می دانید فکر و خیالات واهی شما را فلج می کند. بدون برنامه ریزی قبلی به جایی خواهید رفت و با شخصی روبرو خواهید شد که برایتان بسیار مهم است، بهتر است مراقب باشید و خونسردی تان را حفظ و دست و پایتان را گم نکنید. این فرصت فقط یکبار پیش می آید حواستان را جمع کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مرداد

برای پذیرفته شدن در جمعی تظاهر به چیزی می کنید که نیستید و قبولش ندارید. شخصی حرفی به شما می زند که آتش به جانتان می اندازد و بسیار ناراحتتان می کند، تقصیر خودتان است پایه های دوستی تان را صادقانه نمی گذارید و این دیوار تا ثریا کج می رود. بهتر است همین حالا به خودتان تکانی بدهید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین شهریور

به در بسته ای چشم دوخته اید و از تمامی درهای باز اطرافتان غافلید. به همین سادگی روزهای با ارزش زندگی تان را تلف نکنید. تمرین کنید تا در لحظه زندگی کنید و از شادی های کوچک لذت ببرید. تغییرات بزرگی در راه است. در خرج کردن بیشتر احتیاط کنید حواستان باشد به هیچکس باج ندهید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مهر

با شخصی در اطرافتان که زیاد حرف می زند، اما بسیار مهربان است با خوش خلقی رفتار کنید. مبادا که با تندی دلش را بشکنید. کارهایتان را بنویسید تا از اضطرابتان کم شود. تلاشتان در مورد کاری جواب داده و دری به رویتان باز شده که می تواند آینده روشنی را برایتان رقم بزند.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین آبان

به شخصی که با قصد یا بدون قصد شما را جلوی دیگران تحقیر می کند، تذکر بدهید و برخورد کنید. اگر باز این کار را تکرار کرد، او را سریع کنار بگذارید. ملاحظه نکنید. با خودتان مهربان تر باشید. سرزنش دایمی خودتان جلو پیشرفتتان را می گیرد. برای گرفتن یک تصمیم مهم با شخصی ملاقات خواهید. کرد.

فال این هفتگی پی ام سی PMC برای متولدین آذر

در مورد مسئله ای که ناراحتتان کرده و از سرتان بیرون نمی رود، بهتر است به جای آنکه وقتتان را به دنبال پیدا کردن مقصر تلف کنید، صرف پیدا کردن راه حل کنید. به شکرانه خبر خوبی که خواهید شنید، دیگران را در شادی تان سهیم کنید. در مورد پیشنهاد کاری یا سرمایه گذاری ای که به شما می شود، هوشیار عمل کنید و دستپاچه نشوید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین دى

این روزها اتفاقات مهمی با سرعت بالایی در زندگی تان رخ می دهند. سرعتتان را بالاتر ببرید یا از دیگران کمک بخواهید. اگر نمی خواهید حرفی بشنوید که دلتان را بشکند، در بحثی که به شما ربطی ندارد، وارد نشوید. برای رسیدن به نیتتان باید ثابت قدم باشید و پا پس نکشید، شما به خواسته تان می رسید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین بهمن

برای گشایش در کارتان از ایده آلیستی فکر کردن دست بردارید و به جای انتظار دست به کار شوید. شما از این سوراخ بارها گزیده شده اید. حواستان به شخصی که در روزهای نا امیدی به شما امید داده بیشتر باشد. خودخواهی را کنار بگذارید. فراموشی و حواس پرتی این هفته کار دستتان خواهد داد.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اسفند

حواستان باشد خود را درگیر یک رابطه احساسی یک طرفه نکنید. برای کسی بمیرید که برای شما تب و ادعاهایش را ثابت می کند. همه بلدند اظهار علاقه بکنند. هوشیار باشید. در جمعی تازه با شخصی که نمی شناسید با احتیاط بیشتری صحبت کنید و شوخی نکنید، وگرنه شما را دست خواهند انداخت.

بیشتر بخوانید:

فال روزانه

فال پی ام سی

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of