فال هفته پی ام سی PMC از شنبه 29 دی تا جمعه 5 بهمن 1397

فال 01 آذر 1397 بدون دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال هفتگی پی ام سی PMC که حتی بعضی دوستان آن را به اشتباه فال روزانه پی ام سی PMC یاد می کنند، هر هفته جمعه ها در وبسایت پورتال رنگی بعد از منتشر شدن در شبکه پی ام سی PMC منتشر می شود. این فال، یکی از قدیمی ترین فال هایست که برای اولین بار در وبسایت پورتال رنگی منتشر شد. شما می توانید هر هفته، جمعه ها این فال را وبسایت پورتال رنگی مشاهده نمایید.
فال هفته PMC

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین فروردین

برای به کرسی نشاندن حرفتان لزومی ندارد بدخلقی کنید، با آرامش و منطق حرف بزنید. فصل تازه ای در زندگی تان شروع می شود، اینکه ختم به کجا می شود بستگی به شما و انتخابتان دارد. معیارها و ارزش ها را در زندگی تان دوباره بررسی و مرور کنید و گذشته را تکرار نکنید.خبری به گوشتان خواهد رسید که از شادی خواهید رقصید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اردیبهشت

مجبور به انجام کاری خواهید شد که از آن واهمه دارید و یا حرفی را خواهید زد که در حال حاضر جرات گفتنش را ندارید، بعد از انجامش احساس سبکی خواهید کرد. با کسانی که مانع پیشرفتتان هستند همنشینی و مصاحبت نکنید. در حال حاضر از لحاظ مالی در مضیقه قرار دارید اما به زودی مشکلاتتان حل می شود. به والدین خود بیشتر خدمت کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین خرداد

کلید پیروزی تان صبر است. با صبر می توانید به موفقیت تازه ای برسید. وضعیتی پیش آمده که تمامی محاسبات تان را به هم ریخته ، بهتر است جلو ضرر را از همین حالا بگیرید و به جای دستپاچگی و عصبانیت به خودتان مسلط باشید و راه حل درست را پیدا کنید.مسافر عزیزی در راه دارید که به دیدارش چشم و دلتان روشن خواهد شد.

فال این هفته پی ام سی PMC جدید برای متولدین تیر

برای رفتن به جایی یا حضور در محلی که برایتان مهم است باید مقدماتی را فراهم کنید، تا لحظه آخر صبر نکنید و کارها را پشت گوش نیاندازید. شخصی پشت سر دیگری پیش شما بد گویی می کند، به حرفهایش اعتماد نکنید و دل به دلش ندهید، تنها گوش کنید و او را به آرامش دعوت کنید. خودتان را بی دلیل بده نکنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مرداد

در فکر فروختن چیزی هستید، اگر به درست بودن تصمیمتان اطمینان دارید بیش از این صبر نکنید. برای باز پس گرفتن قرضی که داده اید هرچه زودتر اقدام کنید، چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است شما الان خودتان بیشتر نیاز دارید. مراقب باشید که با سخنی بی موقع سو تفاهمی در مورد خود در اذهان عزیزانتان ایجاد نکنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین شهریور

نصیحت و پیشنهادات دیگران را بشنوید اما نهایتا بهتر است در حال حاضر به ندای دل خود گوش داده و مطمئن باشید شما را به راه اشتباه سوق نخواهد داد. با مشکلی به ظاهر پیچیده مواجه می شوید، فراموش نکنید که زندگی صرفا سیاه و سفید نیست. جوانب امر را سبک و سنگین کنید، این شما را قادر به اتخاذ تصمیم هوشمندانه و صحیح می کند.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مهر

استعداد خود را در زمینه هنر کشف کنید و آن را پرورش دهید. بی بهانه به شخصی که دوستش دارید خوبی کنید و نتیجه آن را ببینید. کینه را به دل نگیرید فقط به خودتان لطمه می زنید. درد را زمین بگذارید و بگذرید. خودآزاری نکنید به جای آن راهی پیدا کنید تا هم خودتان و هم او را ببخشید و به آرامش برسید. ارزش زندگی تان بیش از این حرفهاست.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین آبان

با نه شنیدن ولو بارها ناامید نشوید. راه دیگری را پیدا کنید اما دست از تلاشتان برندارید.آنچه که به دنبالش هستید حقیقتا مال شماست. برای پیدا کردن به راهی که با آن برسید خلاق باشید. چیزی را به کسی خواهید بخشید که او را بسیار خوشحال می کند. فکر های مزاحم را از سرتان بیرون کنید تا ایده های جدید راهشان را به ذهنتان پیدا کنند.

فال این هفتگی پی ام سی PMC برای متولدین آذر

برای رسیدن به خواسته تان دعا کردن کافی نیست. بدون تلاش واقعی چیزی تغییر نمی کند. از تکنولوژی و فناوری های جدید غافل نشوید. یادتان باشد برای پیشرفت ابتدا باید خرج کرد. دست از ولخرجی های همیشگی بردارید و برای یادگیری و آماده سازی خودتان خرج کنید. در رابطه احساسی تان دست از جنگیدن بردارید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین دى

حرفی که شنیده اید مثل سوهان روحتان را می خورد. به جای جنگیدن با خودتان با واقعیت کنار بیایید و تصمیمی که درست است را بگیرید و پای تصمیم تان بایستید. مراقب رفتارتان باشید این روزها با هر حرف کوچکی از کوره در می روید. خانواده درکتان می کند و حرفی نمی زند اما اگر مراقب نباشید در محل کار برای خودتان دردسر درست خواهید کرد.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین بهمن

برای یک خرج بزرگ بهتر است کمی بیشتر صبر کنید و دست نگه دارید. همه تخم مرغ هایتان را در یک شانه نگذارید. اینکه خسته اید درست اما حالا وقت جا زدن و تصمیم های یکباره و بدون فکر گرفتن نیست. نگرانی را کنار بگذارید و از سعی و خطا کردن نترسید، همه اشتباه می کنند . در رابطه با مسائل عاطفی روزهای آرامی را می گذرانید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اسفند

در فکر تدارک برای یک سفر کوتاه اما دور هستید. نگران طوفانی هستید که فکر می کنید هر لحظه رخ خواهد داد.نگرانی را کم و امادگی را برای مقابله با آن بیشتر کنید. به هر حرفی که دیگران می زنند اهمیت ندهید. مردم غالبا جایگاهشان را نمی شناسند. کار خودتان را بکنید که این روزها به شدت در مسیر پیشرفت هستید.

بیشتر بخوانید:
فال روزانه

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of