بررسي مرسدس بنز S560 مدل 2018 كابريولت - پورتال رنگی

خودرو ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

بررسي مرسدس بنز S560 مدل 2018 كابريولت

تكنولوژي بالا براي يك درصد

مرسدس بنز با شكوه، كلاس s در بيشتر از 12 مدل مختلف تماما چهار سرنشين در دسترس است، با اتاق هاي قابل تغيير و كوپه. براي يك حمام آفتاب در كاليفرنيا چيزي بهتر از كابريولت فراهم نيست. نور آفتاب به داخل مي تابد، صندلي هاي ماساژور را براي ريلكس شدن و بازيابي تنظيم مي كنم. با پل “بي” عوارضي پلازا ادامه دهيم، انتظار نيم ساعتي شما و شلوغي جاده ها نمي توانند مانعي براي تردد من باشند.

قدرت و دوام

مرسدس در تمام كلاس هاي s سيلندر 6، 8 و 12 غول آسا را عرضه كرده است، اگرچه در كابريولت s560 همان 8 سيلندر مثل يك مدل تمام عيار عمل مي كند. مدل s560 مدل قديمي s550 4.7 ليتري و توربو دوقلو 8 سيلندري را با واحد كوچكتر 4 ليتري خود مغلوب كرد. اما نگران نباشيد موتور جديد قدرت بيشتري توليد مي كند – 463 اسب بخار—و نيروي گشتاوري آن همان 516 پوند فوت باق مي ماند.

بررسي مرسدس بنز s560 مدل 2018 كابريولت

قدرت از طریق یک گیربکس اتوماتیک ناين اسپيد به چرخ های عقب فرستاده می شود. کلاس S می تواند با توانایی تغییر بین حالت های رانندگی  اقتصادي، راحت و آسان، اسپرت يا اسپرت پلاس  با بسیاری از حالت هاي مختلف رانندگی کند. با یک پای راست سنگین، مرسدس به سرعت پاسخ می دهد، با يك غرش نافذ از يك 8 سيلندري جايزه ام را مي گيرم. در يك حالت راحت، ناين اسپيد بیشتر برای سبک رانندگی مادربزرگ من برنامه ریزی شده است، اما همه چیز در حالت اسپرت و اسپرت پلاس  به خوبی به کار می روند. هنوز هم، حتی در تنظیمات قوی تر، سواري بیشتر برای سفر آسان تر تنظیم شده است  تا چرخش سریع. مطمئنا، کابریولت S560 می تواند خود را در جاده های پر پیچ  نگه دارد، اما در بطن خود، این ماشین یک cruiser است.

يك ويژگي اختياري كج شدگي در پيچ باعث مي شود ماشين درپيچ هاي بالاي 2.65 درجه به داخل متمايل شود و هوشمندانه با واژگوني و غلت خوردن بدنه مقابله كند. ماشین آزمایشی من این ویژگی را ندارد، اما سردبیر همکار آنتوان گودوین طعم این تکنولوژی را در سدان کلاس S چشيد و گفت: “تعليق چرخش در پيچ به شدت راحتي مسافر را بالا مي برد و من حتي فكر مي كنم مي تواند كمي به مسافراني كه در جاده هاي پرپيچ دچار ماشين گرفتگي مي شوند كمك كند.”

وقتی صحبت از رانندگی نیمه اتوماتیک است، مرسدس بنز یکی از بهترین هاست و کنترل کروز انطباقی فقط آغاز كار است. مطمئنا اين بحث يك ماشين سربي راپيگيري خواهد كرد و حتي اين نتيجه استنباط مي شود كه  s كلاس داراي توقف، مكث كامل است  و سپس دوباره به راه ادامه مي دهد. اما در واقع اين به سختي به عنوان چشمگيرترين بخش شناخته مي شود. سیستم S-Class می تواند سرعت را با توجه به محدودیت های سرعت ارسال شده تنظیم کند، يك تنظيم خودكار راننده زماني كه نشانه ها تغيير مي كند افت سرعت را از 70 مایل تا 55 مایل در ساعت اعلام مي كند. زماني كه به پيچ نزديك مي شود تشخيص مي دهد، تقاطعات و باجه هاي عوارضي را شناسايي مي كند و سرعت خودرو را بر اساس آن تنظيم مي كند.

همچنین بخوانید:  مدل جدید جگوار لیزری را ببینید!

دستيار هدايتگر و در خط نگه دارنده هر دو در كلاس s بهره برداري شده اند، علامت هاي جاده را تحت نظر دارند تا وسيله نقليه را در مركز خطوط رانندگي نگه دارند، حتي در برخي پيچ هاي نسبتا تند. دستيار تغيير خطوط رانندگي مي تواند ماشين را به خط كناري هدايت كند، براي راننده ها علامت هاي لازم را مي فرستد و مسير خلوت مي شود.

گفته شده، این سیستم ها در طی آزمون من دقیقا 100 درصد قابل اطمینان نبودند – یک یادآوری خوب برای اينكه دستانتان را جايي كه بايد باشد نگه داريد، روي فرمان. سيستم از دوربين هاي استريو و رادارهاي چند مرحله اي استفاده مي كند تا بر علامت هاي جاده اي، گارد ريل ها و حتي خودروهاي ديگربه منظور موقعيت يابي مسيرش، نظارت وكنترل داشته باشد. با اين حال اگر فن آوري فكر نكند كه اين نحوه كار نيمه اتوماتيك ايمني لازم را داشته باشد، قطعا نخواهد داشت. و بله، هزاران چراغ و بوق با خشم فرياد مي كشند وقتي كه من براي مدت طولاني دستانم را از روي فرمان بردارم.


بیشتر بخوانید:

۱۰ خودرو برتر سال ۲۰۱۷

گرانترین خودرو های سال 2017

لوکس ترین خودرو دنیا: بی ام دبلیو 740i


واي بر سخت افزار اطلاعاتی

ویژگی های نیمه اتوماتیک در مرسدس ممکن است در بالاترین سطح باشد، اما سیستم سرگرمی تفریحی داستان دیگری است. در حالی که گرافیک شفاف است، تشخیص صوت دقيقا صحيح  و تشخیص دست خط سریع، اين سیستم منوها و منوهای فرعي خود را دوست دارد. براي اينكه فقط مسير جريان هوا را از “يخ زدايي” به “پا و يخ زدايي” تغيير دهيم پنج كليلك نياز است. اين روش بيش از اندازه حواس را پرت مي كند.

همچنین بخوانید:  گرانترین ماشین های سال 2017

بررسي مرسدس بنز s560 مدل 2018 كابريولت

یک صفحه پیکربندی 12.3 اینچی به عنوان یک خوشه سنج عمل می کند، در حالی که یک صفحه اضافی در سمت راست آن سیستم کامند را اجرا می کند.

شما می توانید از طریق کنترل کننده چرخشی در کنسول مرکزي به سيستم كامند دسترسی پیدا کنید، اما من ترجیح می دهم از دکمه های کنترل لمسی روی فرمان استفاده کنم. دکمه ی خانه، دکمه ی بازگشت و پد لمسی بسیار کوچک در زیر هر يك از شست هاي من قرار دارد. دست راست شما صفحه نمایش اطلاعات سرگرمي مركزي را کنترل می کند، در حالی که دست چپ شما با خوشه سنج كار مي كند. این مانند داشتن دو کنترل کننده مینیاتوری xbox روي فرمان است.

سیستم اطلاعاتي قديمي قرار است با سیستم تجربه کاربر جدید مرسدس بنز با صفحه نمایش لمسی و ساختار منو ساده تر در اواخر سال 2018 جایگزین شود و من نمی توانم صبر کنم تا زماني كه این تکنولوژی به محصولات هر یک از شرکت ها راه پيدا كند. خوشبختانه، comand در حال حاضر از Carplay Apple و Android Auto ، پشتيباني مي كند و هر دو تجهیزات استانداردي هستند.

از لحاظ ویژگی های لوکس و راحتی، کلاس S به وضوح گوي سبقت را مي ربايد. که با صندلی های بی نهایت قابل تنظیم با تنظیمات پشتیبانی کمری در سراسر پشت، پشتیبانی شانه و بالشتك هاي ضخيم جانبي شروع می شود. صحبت از آن بالشتك هايي است كه هنگام دور زدن فعال مي شوند و استحكام را افزايش مي دهند كه پشتيباني بيشتري از بدن من مي كنند. این بهترین آغوشي است که من تمام طول هفته داشته ام.

اما داستان اينجا به پايان نمي رسد. من آپشن پنج عملكرد مختلف ماساژ دارم، و گرمای آن به مراتب فراتر از صندلی ها است. کنسول مرکزي و تكيه گاه دست و بازو روي درب گرم می شوند و مرسدس کابریولت کلاس S را با تکنولوژی شگفت انگیز AirScarf ارائه می دهد، هوای گرم بر روی گردن من از زیر، تكيه گاه سر مي وزد. حتی زمانی که دماي هوا 45 درجه در بیرون است، من هنوز هم می توانم بالای سرم را بپوشم و خوش باقی بمانم.

بررسي مرسدس بنز s560 مدل 2018 كابريولت

كلاس s اولين بار قسمتي از تكنولوژي جديد مرسدس بنز را آغاز مي كند، كه Energizing Comfort نام دارد. رانندگان می توانند از ميان شش تنظيمات پیش فرض انتخاب كنند – طراوت، گرمی، سرزندگی، شادی، آسایش و آموزش – که تهویه مطبوع، صندلی های فعال، موسیقی، روشنایی محیط و عطر کابین را پياده کنند. برای مثال، طراوت را انتخاب کنید و روشنایی محیط به سایه های آبی و سبز تبدیل شود، کولرهای صندلی روشن می شوند، ماساژ فعال می شود و تهويه هوا، هواي سردي را با یک عطر و بوي با طراوت می دمد. گزينه شادی نور قرمز و زرد را با یک ماساژ تحریک کننده فعال می کند و از یک لیست پخش از پیش نصب شده موسیقی شاد پخش می شود. گزینه آموزش به وسیله انتخاب من بين تعادل یا آرامش عضلات یا فعال شدن من، من را براي اينكه در زمان رانندگي در طول جاده هيجان زده شوم و ماهيچه هاي خاصي را ريلكس كنم هدایت می کند. شبيه چيزي نيست جز تابش نور آفتاب در يك سفر صبحگاهي، اينطور نيست؟

همچنین بخوانید:  عکسهای نسل جدید مزدا 3 مدل 2016

هر سطحی در داخل با چرم پوشانده شده است، و این چیزی است که در داخل بالا روي سقف آن وجود دارد. البته شما نمی خواهید با سقف رانندگی کنید. شما می توانید S560 را تنها در20 ثانیه در سرعت های تا بالاي 31 مایل در ساعت افزايش دهید.

معامله لوکس نسبی

اگر من این معامله را بر روی یک ماشین جدید انجام دهم، احتمالا برای یک مدل کاملا لوكس معامله مي كنم. پس از همه اين ها، اگر می توانم قیمت شروع 133،330 دلار را بپردازم، 5 یا 10 (یا 20) هزار دلاري دیگر در گزینه براي چيست، درست است؟ حداقل، من اطمینان دارم که بسته حق بیمه برای صندلی های قابل تنظیم، صفحه نمایش ايستاده و دوربین 360 درجه ای را بدست مي آورم. بسته دستيار راننده يكي ديگر از بايدها است كه براي كمك به رانندگي خوب بايد باشد. موزيك بازان همچنين ممكن است مایل باشند سیستم صدای بلند Burmester را نیز در نظر بگیرند.

رقيب های زیادی وجود ندارد که امروزه با کابریولت S کلاس رقابت کند. Audi و Bmw نسخه های سری A8 و 7 را ارائه نمیکنند، حتی اگر این خودروهای چهار سرنشينه به S کلاس چهاردرب يك سفر برای پول خود اختصاص دهند. بنتلی Continental GTC, را ارائه می دهد، اما این سبك بیشتركسب پول است و نه به عنوان حركت به جلوي فن آوری. آیا این از كلاس s یک معامله مي سازد؟ نسبتا همينطور است. اما اين باعث نمي شود حس لوكس بودن كمتري به كلاس s دست بدهد. فقط سرتان را تكيه بدهيد و لذت بدهيد.

cnet

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments