فال روزانه – سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

فال 02 بهمن 1397 242 دیدگاه

فال روزانه

فال روزانه ۲ بهمن ۱۳۹۷

فال روزانه فروردین

اين عشق نهايتا ثمر مي‌دهد و به كسي كه دوستش داري مي‌رسي. به شرط آنكه از هيچ كوشش در راه آن دريغ نكني. كسي را دوست بدار كه تو را فقط به خاطر خودت بخواهد.

بيماري‌هاي بزرگ از يك سرماخوردگي كوچك شروع مي‌شوند. پس مراقب سلامتي‌ات باش.

فال روزانه اردیبهشت

تمايل داري خبري را پيش از اينكه تحقيق كرده باشي، باور كني. اين شتابزدگي خطرناك خواهد بود و بايد در مورد هر خبري كاملا تحقيق كرده و سپس تصميم گرفت. به اين ترتيب مشكلات كمتري پيش مي‌آيد.

يك سهل‌انگاري تو را دچار بحران خواهد كرد. بايد مراقب باشي و از فرصت‌هاي خوب كاري يا تحصيلي به نفع خودت استفاده كني.

فال روزانه خرداد

از دوستي‌هايي بايد ترسيد كه هر روز به رنگي است. كساني مقاصدي را پشت دوستي‌هاي خود پنهان مي‌كنند، كه شناخت آنها دشوار خواهد بود. به هر حال بايد هميشه مراقب بود.

اگر وقت داري مي‌تواني در كلاس‌هاي مورد علاقه‌ات ثبت‌نام كني. به اين صورت هم معلومات و اطلاعاتت بيشتر مي‌شود و هم روحيه‌ات عوض مي‌شود.

با خوردن غذاهاي مقوي و كم‌كالري مي‌تواني شادابي و سلامتي‌ات را حفظ كني.

وضع مالي تو خوب است. مي‌تواني با احسان و بخشش مادي اين شادماني را تكميل كني. در راه خير هر كس به اندازه توان خود كمك مي‌كند و از منافع مادي و معنويش بهره مي‌گيرد.

فال روزانه تیر

هميشه زندگي عاطفي انسانها در حال تغيير و دگرگوني است. اگر اين تحولات نباشد، زندگي ما شكل نمي‌گيرد پس به جاي گله و شكايت و غصه خوردن خودت را با اين تحولات هماهنگ كن و سعي كن خودت در تغييرات عاطفي زندگيت نقش داشته باشي.

به جاهاي مختلفي مي‌روي و در هر كدام با دوستان تازه‌اي آشنا مي‌شوي. هم در زندگيت تغييرات خوبي ايجاد مي‌شود و هم اين آشنايي‌ها باعث مي‌شود به تجربه و شناخت‌هايي مي‌رسي كه براي آينده‌ات بسيار مفيد است.

بهتر است كار تو با علاقه و خواسته‌هاي درونيت هماهنگ باشد. فقط سود مالي مهم نيست. مي‌تواني راه‌ها و كارهاي مختلفي را امتحان كني و در نهايت كاري را انتخاب كني كه با روحيه تو سازگار باشد.

فال روزانه مرداد

اينكه تو نگران آينده هستي خوب است اما حساسيت بيش از حد، تو را از فكر كردن درست و دقيق بازمي‌دارد. بايد اول اين استرس و نگراني بيهوده را از خود دور كني تا بتواني با آرامش فكر كني. اين تصميم بزرگي است و احتياج به فكر عميق همراه با آرامش دارد.

افكار پراكنده و بي‌برنامه بودن تو نه تنها مشكلي را حل نمي‌كند بلكه بحران مالي‌ات را افزايش مي‌دهد. با يك تصميم و نگرش درست و بررسي اوضاع كنوني، مي‌تواني راه‌حلي براي اين مشكل بيابي.

فال روزانه شهریور

بايد هر كسي و يا هر چيزي را كه زندگي عاطفي تو را دچار تنش مي‌كند، از خودت دور كني. در راهي قدم بگذار و به كسي عشق بورز كه قابل اعتماد باشد. تا در مورد قصد و نيت كسي مطمئن نشدي، او را به قلبت راه نده.

اخبار خوشحال كننده و ديدارهاي سودمندي در انتظار توست. روش زندگيت را عوض كن تا از اين حالت تنش و التهاب خارج شوي. بايد به آينده‌ات اميدوار باشي.

ممكن است در حال حاضر بحران مالي داشته باشي اما نبايد بترسي چون اين بحران كوچك به زودي حل خواهد شد. اينگونه مشكلات در حدي نيستند كه بتوانند اراده تو را به شكست بكشانند. با تلاش و اعتماد به نفس قطعا به نتيجه مطلوب خواهي رسيد.

فال روزانه مهر

اگر متاهل هستي روابط تو با همسرت بسيار ايده‌آل و خوب خواهد شد و اگر با كسي دوست هستي روابط حسنه است! با بعضي رفتارها و حرفهاي خود نبايد اين رابطه را از بين برد. بايد مراقب بود كه اين چيني نازك عشق ضربه نخورد و نشكند!

براي تحقق خواسته‌هايت به پشتوانه مالي و مادي نياز داري. پس بايد در درجه اول امكانات آن را فراهم ساخت و سپس دست به كار شد.

فال روزانه آبان

نبايد هر چه كه مي‌شنوي باور كني چون در اين صورت به كسي ستم خواهي كرد كه شديدا تو را دوست دارد. به چشمهايي كه از زندگي عزيزتر هستند بايد اطمينان داشت و فريب شيطان را نخورد.

تا پايان روز احساس خوشبختي خواهي کرد چون بعضي امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه مي‌شود. در يک ميهماني خبرهاي اميدبخشي خواهي شنيد.

به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نيم ساعت در روز به ورزش هوازي با شدت كم (پياده روي، باغباني، كار در خانه) و ورزش هوازي با شدت متوسط (پياده روي تند، حركات موزون، دويدن، شنا) نيازمند است. تو در چه مرحله‌اي هستي!!!

بايد تغييراتي اساسي در زندگيت ايجاد كني. ركود و يكنواختي خلاقيت تو را از بين مي‌برد. هميشه بايد به فكر پيشرفت باشي.

فال روزانه آذر

در سايه يك رفاقت و دوستي خوب و صميمانه مي‌توان سال‌ها آرامش داشت و خوش بود. مواظب باش با بي‌توجهي و سربه‌هوايي‌ات اين موقعيت را از خودت نگيري.

با حركت و پويايي وجودي، تو هميشه در حال انجام دادن كار تازه‌اي هستي. اين مساله زندگي تو را از حالت يكنواخت و كسل‌كننده درمي‌آورد و تنوع را به زندگيت برمي‌گرداند.

مراقب سلامتي خود باش و قدر آن را بدان. به جاي تخريب بدن سالم و تندرستت، بايد از آن مراقبت كني.

پس از اين بحران، وضعيت مادي تو بهبود خواهد يافت. گرچه تا آن زمان هنوز راه درازي در پيش خواهد بود اما مطمئن باش كه آينده درخشاني در انتظار توست و به آن دست خواهي يافت.

فال روزانه دی

دوستي تو را دعوت مي‌كند اما امكان پاسخگويي براي آن وجود ندارد. فاصله‌اي كه بين تو و او برقرار شده مانع از آن مي‌شود كه بتوان پاسخ مثبتي داد. بايد صبر كرد تا با تغيير اوضاع و احوال اين فاصله برداشته شود.

شايد با رفتن به يك مسافرت بتوانيد تا مدتها خاطرات قشنگي داشته باشيد. كمي به خودتان برسيد و تفريح كنيد. مطمئنا به كسي برنمي‌خورد!!!!

بهتر نيست به جاي خوردن روزي يك مشت قرص و دارو!!! آب ميوه بخوري و كمي به اعصابت مسلط باشي. شايد اينطوري روز رو بهتر شروع كني.

موفقيتي بدست مي‌آيد كه سود مادي خوبي راه به همراه خواهد داشت. با اين موفقيت مي‌تواني به بخشي از آرزوهاي خود برسي و براي بخش ديگر تدبير تازه‌اي انديشيد.

فال روزانه بهمن

اگر اين فرصت ادامه داشته باشد به يك بن‌بست مي‌رسي. پس تا هنوز فرصت باقي مانده، بايد راههاي تازه‌تري را تجربه كرد. شايد به نفع تو باشد.

در تدارک يک ميهماني هستي. ديدار يك دوست قديمي و تداعي خاطرات با او جالب و سرگرم كننده است.

اين همه سستي و بي‌حالي از چيه؟؟؟ پيشنهاد مي‌كنم كمي تندتر از هميشه راه برو و سريعتر روي پله‌ها حركت كن. مهم نيست اگر زمان پياده‌روي دستهايت را در هوا پچرخاني چون اين بخشي از ورزش است. به اطرافت توجه نكن!!!

بايد سعي كني از نظر اقتصادي خودكفا باشي. با كمي تلاش و استفاده از استعدادهايت مي‌تواني موفق شوي.

فال روزانه اسفند

از طرف كسي برخوردها و عكس‌العملهايي مي‌بيني كه حاوي پيام مهمي است اما تو به همه آنها بي‌اعتنايي و درگير كارهاي خودت هستي!! تا وقت هست از اين موقعيت بي‌نظير استفاده كن. اگر روزي اين اين پيامها قطع شود قابل جبران نخواهد بود و تو كاملا تنها مي‌شوي.

يک برنامه و يا کارت روي غلطک مي‌افتد. اگر به کارهاي هنري و ورزشي مشغولي، در يک رقابت با موفقيتهايي روبرو مي‌شوي.

در وعده‌هاي غذايي‌ات از سبزيجات، بيشتر استفاده كن. سبزيجات بهترين ميان غذا هستند.

پس از تلاش زياد به يك سود تجاري مهم خواهي رسيد. هوشياري خود را حفظ كن و وظايف اصلي خود را در نظر داشته باش تا اين سود هميشگي شود.

برچسب ها

242
دیدگاه بگذارید

138 Comment threads
104 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
97 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
نازنین

سلام فال روزانه صوتی خیلی عالیه، اکثرا درست از آب در میاد.. میشه لطفا بفرمایید منبع این فال چیه

سلام دوست عزیزم منابع خودمون هستیم

mrymi

چرا بجای فال هفتگیpmc فال روزانه میاد؟
میشه لطفا فال هفتگی رو بزارین ممنون:)

سلام دوست عزیزم

شما از کجا وارد سایت میشید ؟

نفیسه

با سلام و خسته نباشید من یکی از مشتریان پروپاقرص کانال تلگرام هستم بسیار عالی ممنون از زحماتتون

سلام دوست عزیزم

مرسی که همراه همیشگی ما هستید

سارا

فرق نداره منم همینجورم

بهناز

سلام، خدا قوت
ببخشید چرا به جای فال هفتگی pmc فال روزانه میاد؟
چند هفتست که اینطوریه

سلام دوست عزیزم در لیست مطالب فال پی ام سی موجود هست

پوریا

سلام خسته نباشید،چرا دیگه فال های هفتگی شبکه PMC رو نمیزارید بجاش فال های روزانه میزارید؟

اسرا

عالیه همیشه چک میکنم

Fariba

قبلا فالتون انرژیش مثبت بود الان خیلی منفی میگید

نرگس کریمی

جالب بود

سارا

فال من درست بود. اکثر وقت ها درسته. بعضی قسمت های فال شبیه رویا میمونه.

سحر

من این فالو دوس دارم

Saaahiii

سلام.من دی ماهیم…تااینجا هرچی برام دراومده دقیق بوده….وضعیتم خوب نیس برام دعا کنید….

مرمر

چرا شما این فال عوض نمیکنید هر روز همین فال مال یکماهپیش هست

سلام دوست عزیز

فال روزانه عوض میشه
احتمالا شما کش دارید

لطفا از مرورگر دیگه امتحان کنید تا مشکلتون حل بشه

هستي

راست ميگه وضعيت اقتصاديم روحيم روانيم زندگيم ……

بهار

اسفند

بهار

اسفندی

مینا

میشه فال مجله موفقیت هم بزارید

سلام دوست عزیزم

فال موفقیت در کانال تاروت رنگی قرار داده میشه

موفق باشید

ناشناس

سلام وقت بخیر ممنون بابت سایت خوبتون امروز واقعا تعجب کردم هیچ کدوم از فالها آپدیت نشده

افسانه

سلام ممنون بابت روزهایی که فال رو میزارید معمولا درست هست اما بعضی روزها تکراریه فالتون !,چرا خب چهار دفعه شده که تکراری گذاشتین من اینو خونده بودم قبلا . لطفا فال حقیقی رو به روز رسانی کنید مثل همیشه . تشکر

Mahshid?

به به
پوری جون چه انتقادپذیره.
خسته نباشید.

سلام دوست عزیز پورتال رنگی

انتقاد باعث پیشرفته و دوست داریم با نظرات شما دوستان عزیز پورتال رنگی سایت بهتری برای شما عزیزان بسازیم

مرسی که همراه همیشگی ما هستید.

امیدوارم روزهای رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

کوثر

سلام ببخشید،منظور از فال ۱،فال۲چی هستش؟؟

با سلام و وقت بخیر

فال 1 در سایت تاروت رنگی و از یک منبع معتبر خارجی و فال 2 در سایت پورتال رنگی و از منبع دیگری می باشد.

Mahshid

چرابراچیزای خوب ازفعل آیند استفاده میکنه؟
بعدچیزای بدوفعل گذشته!!
:(((((

ناشناس

سلام میکشید وقت به خیر من باید در قسمت نظرات فال هفته نظر میدادم اما چون قسمت نظردهی وجود نداشت اینجا میگم من متولد بهمن ماه هستم و در فال این هفته پیشنهاد کار برام پیش بینی شده بود عاجزانه خواهشمندم برام دعا کنید بتونم برگردم محل کار سابقم چون واقعا از نظر روحی شرایط بدی دارم ممنونم امیدوارم همه به آرزوهای خوبشون برسن

Agahi90.ir

جالب بود ولی سعی و تلاش رو فراموش نکنید
موفقیت و رسیدن به آرزوها با تلاش و ایمان بخدا

1 5 6 7