فال شبانه – Nightly Horoscope

فال شبانه

فال شبانه ۲ بهمن ۱۳۹۵

متولد فروردین

🔹ستاره شما ۱۶۵ غربی (مریخ)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۷۷%
🔸امشب شما در موقعیت دشواری قرار می‌گیرید و نمی‌دانید پیشنهاد تازه ای که بهتان شده را قبول کنید یا نه؟! ممکن است این پیشنهاد با برنامه‌های قبلی شما هماهنگ نشود. اما بهتر است فقط به این دلیل به پیشنهاد جواب منفی نداده و خیلی خوب در مورد آن فکر کنید.

متولد اردیبهشت

🔹ستاره شما ۱۳۱ شمال (زهره)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۶۹%
🔸شما قهرمان بی چون و چرای تعادل هستید. شما به دنبال هماهنگی هستید حتی زمانیکه از شما دور باشد. امشب اگر می‌خواهید در وسط مشکلات به آرامش برسید سعی کنید کارهایتان را به اتمام برسانید.

متولد خرداد

🔹ستاره شما ۹۸ شمال غربی(عطارد)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۴۷%
🔸به نظر می‌رسد همه می‌دانند شما امشب دقیقا چه احساسی دارید، به خاطر اینکه ماه نشانه شما قلب شما را مورد هدف گرفته تا همه آن را به وضوح مشاهده کنند. امشب چاره دیگری ندارید، چرا که جلوگیری از ابراز احساسات تان تنها فشار و اضطراب بیشتری به شما وارد سازد.

متولد تیر

🔹ستاره شما ۱۰۴ غربی (ماه)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۵۸%
🔸امشب برای شما شبی است که می‌توانید مثل خورشید بدرخشید، حتی اگر تردید دارید که به دیگران اجازه بدهید این بخش از وجود شما را ببینند. از دست دادن پایداری برایتان اصلاً خوب نیست، برای اینکه اکنون برای شما تحسینها و تأییدهایی را در پی دارد که از آنها سود می‌برید.

متولد مرداد

🔹ستاره شما درجه ۶۱^ شمالی (خورشید)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۸۲%
🔸شما کارهای زیادی برای انجام دادن در پشت صحنه دارید، اما ممکن است رویاهای خیالی جهان درونیتان تا حدی که شما دوست داشتید، تأثیری بر روی جهان واقع نداشته باشد. زمانی دچار مشکل می‌شوید که نتوانید ارتباط محکمی بین کارتان و رویاهایتان ایجاد کنید.

متولد شهریور

🔹ستاره شما ۷۵^ شمالی (ولکان)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۵۹%
🔸شما امشب هر کاری انجام می دهید که در حین کار کردن لذت ببرید. خوشبختانه یک نفر هم بهتان کمک می کند، او به اندازه کافی تلاش می کند بهتان خوش بگذرد، اما نمی تواند همه چیز را راست و ریس کند.

متولد مهر

🔹ستاره شما ۴۳ غربی (ونوس)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۵۸%
🔸با وجود اینکه امشب شما تصمیم گرفته اید کارهای نیمه کاره زیادی را تمام کنید، اما اگر نتوانستید تمام انتظارات خود را برآورده کنید، آرامش خود را حفظ کنید. لازم است بعضی از فعالیتهای خود نه تنها فعالتیهای کاری، بلکه برخی از کارهای تکراری روزانه تان را کمتر کرده و وقت خالی داشته باشید.

متولد آبان

🔹ستاره شما ۹۹ شمال (پلوتو)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۸۲%
🔸شما هم اکنون با دیدگاهی بی طرفانه راجع به دوستی‌هایتان فکر می‌کنید و بنابراین به راحتی می‌توانید با نگاهی متفاوت به همه چیز بنگرید. ارتباط و تعاملهایتان با دیگران- شخصی یا کاری- ممکن است منشا اصلی ناراحتی‌هایتان باشد، اما نباید اجازه دهید که این ناراحتی شما را به شک و بدبینی بکشاند.

متولد آذر

🔹ستاره شما ۱۹۲ شمال غربی(مشتری)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۷۹%
🔸شما وارد یک مرحله وقفه و سکون سازنده شده اید که حتی قادر نیستید پروژه تان را یک مرحله به جلو ببرید. اما اجازه ندهید ناامیدی روزتان را خراب کند. فقط برای مدتی کاری متفاوت انجام دهید.

متولد دی

🔹ستاره شما ۲۰۳ غربی (زحل)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۶۸%
🔸امشب برای شما شب بسیار خوبی است، برای اینکه هیچ محدودیتی برای رسیدن به هدفهای شما وجود ندارد. یک حادثه معمولی اجتماعی می تواند شما را وارد مسیری کند که این مسیر در زمینه کاری برای شما بسیار مفید است.

متولد بهمن

🔹ستاره شما درجه ۱۰۷^ غرب (نپتون)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۸۲%
🔸ممکن است امشب شب ترقی و پیشرفت شما نباشد، مخصوصا اگر شخصی از نزدیکان تان چیزی از شما بخواهد که شما قادر نباشید درخواست او را انجام دهید. این تقاضاها ممکن است به خاطر وابستگی شخصیتی که شمادارید یک درگیری شدید ایجاد کند که هیچ برنده‌ای هم نداشته باشد.

متولد اسفند

🔹ستاره شما ۵۱^ شمالی(اورانوس)
🔸سطح انرژی کلی شما: ۶۸%
🔸شما چه بچه داشته باشید چه نداشته باشید امشب مجبورید نقش پدر و مادر را بازی کنید!! توجه کردن به کارهای خانه یا دنبال کردن قولی که به یکی از اعضای خانواده داده بودید شما را از مسئولیتهایتان در محل کار دور می‌کند. وظایف خود را اولویت بندی کنید و آن کاری که بهتر از همه است را انجام دهید.

مطالب مرتبط

8 نظر

  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر

   چشم حتما سعی می کنیم فال شبانه رو سریعتر در سایت قرار بدیم.

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
 1. f.z

  Mikhastam begam nemi2nam chera falai farsiton aslan 2rst nist.vali fali mahaneo miladio hafte miladiton o fale shabanaton.movafaghiteton vahghan 2rst.va hamin tor fale rozane 2ton ina vaghan 2rstan.

  پاسخ
 2. ابوالفضل

  سلام
  ببخشیدا این فال جدیدتونو توی یکی از سایتها به عنوان فال روزانه دیدم البته سطح انرژیتون درسته!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   سلام دوست عزیز

   از این که مارو قابل دونستید و نظرتون رو ارسال کردید، نهایت سپاس رو داریم.

   این فال شبانه هستش و اگر متن فال رو دقت بفرمایید مربوط به شب هستش، حالا امکان داره بعضی از دوستان به عنوان فال روزانه تو سایتشون قرار میدن !

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.