. فال شبانه - ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - پورتال رنگی

فال شبانه – ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

فال شبانه

فال شبانه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶

متولد فروردین

🌳میزان انرژی امروز شما ۶۸ %
🌳ستاره شما ۱۲۹ شرقی (مریخ)
🌳رها کنید. «این مال من است» – چند بار با گفتن این جمله و چسبیدن به چیزها و اشخاصی که فکر می کرده اید به شما تعلق دارند آنها را برای همیشه از دست داده اید؟ اکنون زمان این رسیده است که یاد بگیرید رها کنید، نه تنها حس مالکیت را، بلکه خشم، منفی گرایی، بدخلقی و هر چیز دیگری را که باعث ایجاد ناراحتی و نگرانی در وجودتان می شود را رها کنید.
🌳توت فرنگی را حتما بخورید.

متولد اردیبهشت

🌳میزان انرژی امروز شما ۷۱ %
🌳ستاره شما ۹۷ جنوب (زهره)
🌳کارها را پشت گوش نیندازید.هیچ کس آینده را ندیده و نمی داند که فردایش چگونه خواهد بود، پس دست از پشت گوش انداختن کارهایتان بردارید و آنچه می خواهید انجام دهید را همین حالا انجام دهید. شاید بعدا هرگز فرصتی برای سفر رمانتیک دونفره ای که سالهاست قرار است با همسرتان بروید پیش نیاید، پس چرا همین حالا دست به کار نمی شوید؟ ما همیشه منتظر فرا رسیدن بهترین زمان می مانیم تا آنچه مدت ها دلمان می خواسته است را تجربه کنیم، غافل از آن که بهترین زمان همین حالاست.
🌳قبل خواب شیر بخورید.

متولد خرداد

🌳میزان انرژی شما ۶۴ %
🌳ستاره شما ۶۱ شرقی(عطارد)
🌳قبل از هر کاری فکر کنید.عواقب هر کاری که انجام می دهید را در نظر بگیرید. بیشتر آدم ها اول کاری را بدون فکر انجام داده و بعدا سال ها حسرت این را می خورند که چرا این کار را کرده اند. هر کاری که شما انجام می دهید اثراتی متناوب دارد که می تواند حتی تا ابد روی زندگی شما تأثیر بگذارد، پس بجای یک عمر پشیمانی اندکی فکر کنید.
🌳از سبزیجات استفاده کنید.

متولد تیر

🌳میزان انرژی شما ۶۹%
🌳ستاره شما ۱۸۶ شمال غربی (ماه)
🌳خطاهایتان را بپذیرید.خیلی از ما در پذیرش اشتباهاتی که می کنیم رفتاری متعصبانه داریم و حتی اگر قلبا مطمئن باشیم که اشتباه کرده ایم نمی خواهیم قبول کنیم. این یکی از ناپسندترین عادت های ممکن است که باید تغییر آن از اولویت های اصلیتان باشد. پذیرفتن خطاهایتان علاوه بر این که ارزش شما را در چشم اطرافیانتان بیشتر می کند، باعث می شود بتوانید از آنها درس گرفته و از تکرارشان جلوگیری کنید.
🌳کنار غذایتان ماست بخورید.

متولد مرداد

🌳میزان انرژی امروز شما ۷۴%
🌳ستاره شما درجه ۱۹۵^ غربی (خورشید)
🌳از محدوده امن خود فراتر بروید.همه ما حد و مرزهایی دور خودمان کشیده ایم که در میان آنها احساس راحتی می کنیم و حس می کنیم خطری تهدیدمان نمی کند، مثل بودن در کنار آدم هایی که مطمئن هستیم دوستمان دارند، انجام کارهایی که مطمئن هستیم از پس آنها برمی آییم و یا رفتن به جاهایی که قبلا هم رفته ایم. اما آیا اصلا به این موضوع فکر کرده اید که با شکستن این حبابی که شما را در خود گرفته است زندگی چقدر هیجان انگیزتر خواهد شد؟
🌳برنج چاق کننده است زیاد نخورید.

متولد شهریور

🌳میزان انرژی شما ۷۶%
🌳ستاره شما ۵۳^ جنوبی (ولکان)
🌳نترسید.در واقع این ترس از ناشناخته ها است که ما را از انجام کارهای مختلف باز می دارد. اگر بتوانید به این ترس غلبه کنید، خواهید توانست به تمام چالش هایی که در زندگی پیش رویتان قرار می گیرند نیز غالب شوید و موفقیت های بیشتری را در زندگیتان کسب کنید. شاید زندگی یکنواختی که هیچ ریسکی در آن وجود ندارد خیلی راحت تر به نظر بیاید، اما اگر تنها یک بار به این ترس خود غلبه کنید دنیای جدیدی را تجربه خواهید کرد که بسیار زیباتر از آن چیزی است که انتظارش را داشته اید.
🌳دمنوش گیاهی برای سلامتتان مفید است.

متولد مهر

🌳میزان انرژی امروز شما ۷۵ %
🌳ستاره شما ۶۲ شمال (ونوس)
🌳ویژگی هایی که از عشقتان انتظار دارید را داشته باشید.بیشتر ما می توانیم لیست بلندبالایی از ویژگی هایی که از عشق زندگیمان انتظار داریم تهیه کنیم، مثل صداقت، وفاداری، مهربانی و غیره، اما اصلا به این که آیا خودمان این ویزگی ها را داریم یا خیر حتی فکر هم نمی کنیم. پیش از آن که در دیگری به دنبال این خصوصیات باشید آنها را در خودتان به وجود بیاورید. زمانی که این ویژگی ها را در خودتان ایجاد کنید می توانید با خیال راحت منتظر عشق رویاهایتان باشید.
🌳آجیل خود را روزانه بخورید.

متولد آبان

🌳میزان انرژی امروز شما ۶۹ %
🌳ستاره شما ۱۷۳ شمال (پلوتو)
🌳دیگران را کمی بیشتر درک کنید.بیشتر وقت ها ما مشکلات دیگران را درک نمی کنیم و آنها را نادیده می گیریم. تا وقتی که خودتان را جای آنها نگذارید و گاهی حتی تا وقتی مشکلاتشان را خودتان تجربه نکنید نخواهید توانست احساس آنها را درک کنید. سعی کنید خودتان را در موقعیت هایی قرار دهید که به شما کمک می کنند احساسات و مشکلات دیگران را از نزدیک لمس کنید. آن وقت شما خواهید توانست هم به آنها کمک کرده و هم به خاطر مشکلات پیش پا افتاده ای که خودتان دارید کمتر غصه بخورید. یادتان باشد با کمک کردن به دیگران شما به رشد خودتان کمک می کنید.
🌳کنار غذایتان ترشی میل کنید.

متولد آذر

🌳میزان انرژی شما ۶۹ %
🌳ستاره شما ۱۸۰ غربی(مشتری)
🌳گذشت بیشتری داشته باشید.اگر کسی کار اشتباهی کرده و به آن اقرار می کنید سعی کنید او را ببخشید. خود شما هم در گذشته اشتباه کرده اید و قطعا در آینده نیز خطاهایی خواهید داشت، اگر دیگران از بخشیدن شما امتناع کنند چه احساسی خواهید داشت؟ با بخشیدن دیگران شما به خودتان نیز کمک خواهید کرد تا از قضاوت ها و انرژی های منفی که در ذهنتان انباشته شده اند رها شوید.
🌳از خوردن غذای چرب پرهیز کنید.

متولد دی

🌳میزان انرژی شما ۷۰%
🌳ستاره شما ۸۵ شمال شرق (زحل)
🌳به حرف دیگران گوش کنید.هر کسی این حق را دارد که افکار و عقاید خود را بیان کند و شما باید یاد بگیرید که شنونده خوبی برای دیگران باشید. این کار هوش هیجانی شما را افزایش داده و کمک می کند دنیا را از دریچه چشم دیگران ببینید و درک کنید که چگونه افراد مختلف در شرایط متفاوت می توانند افکاری مختلف داشته باشند. همان طور که خودتان انتظار دارید دیگران به گفته های شما گوش فرا دهند بقیه هم از شما چنین انتظاری دارند.
🌳قند و شکر را حذف کنید.

متولد بهمن

🌳میزان انرژی امروز شما ۷۱%
🌳ستاره شما درجه ۱۰۴^ شرقی (نپتون)
🌳سعی کنید مهربان تر باشید.بدون آن که در برابر آنچه انجام می دهید از طرف مقابلتان انتظار جبران داشته باشید مهربان و سخاوتمند باشید. شاید خودتان متوجه این نباشید که هر کار کوچکی که برای دیگران می کنید تا چه حد می تواند در بهتر شدن این دنیا نقش داشته باشد. شاید بتوانید این کار را همین حالا که وقت خانه تکانی نیز هست و با بخشیدن لباس ها و وسایلی که استفاده نمی کنید به افراد نیازمند شروع کنید. به حیوانات خیابانی غذا بدهید یا پشت پنجره خانه تان برای گنجشک ها آب و غذا بگذارید.
🌳از حبوبات بیشتر استفاده کنید.

متولد اسفند

🌳میزان انرژی شما ۷۴%
🌳ستاره شما ۱۰۹^ شمال (اورانوس)
🌳زیبایی را تحسین کنید.در هر چیزی ذره ای از زیبایی وجود دارد و این شما هستید که باید این زیبایی ها را درک کرده و تحسین کنید. شاید دیدن زشتی ها و جنبه های منفی زندگی خیلی راحت تر باشد، اما نباید اجازه دهید این موضوع لذت بردن از زیبایی های دنیای اطرافتان را از شما بگیرد. لذت بردن از گرمای خفیف نور آفتاب در آخرین روزهای زمستان، جنب و جوشی که در میان مردم می بینید و حتی شلوغی سرسام آور شهر در این روزهای پایانی سال هر کدام زیبایی های خود را دارند، کافی است کمی بیشتر دقت کنید.
🌳نان سنگک را بیشتر استفاده کنید.

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

43 نظرات روشن "فال شبانه – ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶"

اطلاع از

میشه زود به زود اپدیت بشه؟!
منون میشم…

🤔چرا آپ نمیشه؟

وای……..که‌دوباره‌هنگ‌کرد‌فال‌شبانه

سلام

خیلی ممنون که فال شبانه رو هم دوباره قرار دادین!عالیه واقعا!

عجبـــــــا !!!! این فال شبانه بالاخره اپدیت شده!!!!!😮😏

لطفا‌فال‌شبانه‌را‌تنظیم‌کنید‌تاریخ‌۱۲فروردین‌هنگ‌کرده

سلام

مدتیه دارم چک می کنم ببینم کدوم فالها بیشتر درست در میاد یا به حقیقت نزدیکتره و تا اینجا این فال شبانه واقعا نزدیک بوده و البته فال پی ام سی هم خوب بوده. خیلی ممنون.

سلام تشکر میکنم که چندوقته همراه همیشگیم شدین فال شما هروز بامن هست

سلام

همونی که دیروز یه جای دیگه نوشتم اینجا هم می نویسم و اون هم اینه که حتی اگه دیر گذاشته بشه هم باز همچنان سپاسگزار خواهم بود و گله نخواهم کرد چون می دونم همین که برامون میذارین لطف می کنین و باید قدرتون رو بدونیم! خیلی ممنون!

فال شبانه امشب برای امشبهههه
مشکل آپدیت خیلی طرفداراتونو از دست میده
حالا نظرمو ثبت نکنید
به ضرر خودتونه

سلامممم تاروت رنگیی..فال شبانه تون چرا دیر ب دیر آپدیت میشه..مسئولین رسیدگی کنند😉😉😆

اعتقادی ندارم فقط برای سرگرمی، امیدم فقط به خداست که غیر از این شرکه

سلام

این فال شبانه هم چیز جالبیه. خوندنش واقعا می ارزه. همینکه بعدش یه وقتهایی روز بعدش آدم می بینه همونی شده که خونده حس خوبی میده وگرنه بیشتر از این نباید آدم خودش و زندگیش رو به فال و این چیزها وابسته کنه.

هیچ اعتقادی ندارم صرفا برای سرگرمی و وقت گذرانی است همه چیز به امر خداست.

واقعا تعجب کردم. هم فال خودم هم همسرم دقیقا درست بود. خیلی ممنونم از سایت خوبتون

سلام من هم همیشه همه رو دنبال مى کنم ولى یک بار نشد ببینم یک مطلب خوب در مورد کاه تولدم یا فال روزانه یا شبانه همه سایت ها هر فالى ک مى گذارید قهوه و چاى ووووو ولى همیشه بد بوده فال Pmsهم همین جوره چ فرقى داره مگه استخاره قرآن و حافظ هم همین جور همیشه یک چیز بوده والا انسان نمى دونه ب کدام گوش بده اون یکى ک دیگه مى گه شما همزاد دارى واسه همین کارهات نمى شه چون همزادت خوب نیست ١ ملیون پول بده درستش کنم این مشکل رو خوب اینها خرافه هستش… ادامه نظر »

اینها همش خرافاته عزیزم این چیزارو فقط بعنوان سرگرمی بش نگاه کن نه یه موضوع جدی ..درواقع سرنوشت آدم بدست خودش رقم میخوره شک نکن …اگه باورنداری امتحان کن به مدت یک ماه سعی کن هر کاری رو درست وعاقلانه انجام بدی و سعی کن شناخت درستی از انسان بدست بیاوری اینو بدون که خداوند خالق ماهست وماهم خالق خودمون هستیم فال =فان ..فقط همین

واقعا کار ملت به کجا رسیده که همه بخاطر گرفتاریهای که دارند به فال پناه بردن

بسیار خوب بود

سلاااام
چنل تلگرم دارین؟؟؟

عالی بود

حدود دو ماهه هر شب و هر روز فال روزانه و شبانه این سایت رو دنبال میکنم آرزو به دلم موند یکیش درست از آب دربیاد… خواهشا بگید سر کاریه یا نه؟؟؟؟؟؟

فال برای سرگرمیه. واقعا اگر به همین راحتی می شد از آینده خبر داشت که کسی دیگه مشکلی نداشت

سلام

فال خوبیه. خیلی ممنون که این فال رو هم میذارین.

سلام این فال ۲بهمنه؟دیگه این فالو نمیزارید؟یا تاریخ اشتباهه؟
الان ساعت دقیق فال شبانه هر روز یا هر شب ساعت چند گذاشته میشه؟

Salam mishe fale shabanaton sat 10 bezarid .

ببخشید درباره ی میزان انرژی و ستاره هم یه توضیحی میدید؟ منظور چیه؟

Mikhastam begam nemi2nam chera falai farsiton aslan 2rst nist.vali fali mahaneo miladio hafte miladiton o fale shabanaton.movafaghiteton vahghan 2rst.va hamin tor fale rozane 2ton ina vaghan 2rstan.

سلام
عالیه ممنون
فقط اگر بتونید تغذیه مناسب برای شب رو بهش اضافه کنید عالی تر میشه در کل خوبه

سلام
ببخشیدا این فال جدیدتونو توی یکی از سایتها به عنوان فال روزانه دیدم البته سطح انرژیتون درسته!

wpDiscuz