یکی از این درب ها را انتخاب کنید تا دریابید که آینده برایتان چه ارمغان دارد!

شخصیت شناسی ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

این تست بر روی وب سایت های بسیاری منتشر شده و نتایج مثبت شگفت انگیزی به همراه داشته است. شما تنها کاری که لازم است انجام دهید آنست که به این درب ها نگاه کنید. ببینید دوست دارید در کدام مسیر از این درب ها قدم بگذارید. مسیری که شما انتخاب می کنید چیزهای بسیاری را در مورد آینده تان آشکار و روشن می کند. معمولا نتایج به دست آمده از این تست بسیار دقیق و معتبر است.

یکی از این درب ها را انتخاب کنید تا دریابید که آینده برایتان چه ارمغان دارد!

یکی از این درب ها را انتخاب کنید تا دریابید که آینده برایتان چه ارمغان دارد!

آینده برایتان چه ارمغان دارد ؟!

ما سپاسگذار شما خواهیم بود اگر این تست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و در مورد اینکه چقدر این تست در مورد شما دقیق بوده است، نظر خود و اطرافیانتان را به صورت کامنت با ما در میان بگذارید.

درب انتخابی شما چه آینده ای برای شما دارد ؟!

  • اگر درب شماره ۱ را انتخاب می کنید، مسیر زندگی شما باز و آزاد است. شما از آن دسته افرادی هستید که به فضای باز و گسترده نیاز دارید. شما به آزادی احتیاج دارید تا کارهایی را که دوست دارید انجام دهید، شما در زندگی ترجیح می دهید مسیری را انتخاب کنید که بتوانید خودتان را اثبات کنید، مخصوصا مسیرهای بی انتها و نامحدود. شما دوست ندارید احساس محدودیت کنید، شما فردی بسیار مستقل و حتی خود مختار هستید، اما از بحث و مجادله پرهیز می کنید. شما به احتمال قوی به صورت مسالمت آمیز بر روی خواسته های خود پافشاری می کنید. شما از عجله  شتاب بیزار هستید، بنابر این تمایل دارید با صرف زمان از زندگی لذت ببرید و طعم آن را مزه مزه کنید. شما حسابی گرم لذت بردن از زندگی هستید و خوب به خودتان و نیازهاتان توجه می کنید.
  • اگر درب شماره ۲ را انتخاب می کنید، مسیر زندگی شما کاملا شخصی و خصوصی است. شما از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید به تنهایی سفر کنید. بنابر این دوست دارید به تنهایی ببینید، فکر کنید و مشکلات و مسائل خودتان را نیز به تنهایی حل و فصل نمایید. شما سعی می کنید مسیری را که مناسبتان است انتخاب کنید. دوست دارید هر کاری را در آرامش و به تنهایی انجام دهید و در انتهای مسیر با دیگران باشید. شما فردی متفاوت و زیرک هستید. بنابر این شما دیدگاه ویژه  و منحصر به فردی به دنیا و جهان پیرامون خود دارید، به این ترتیب دیگران از دیدگاه و نظرات شما استفاده کرده و سود می برند. شاید شما فردی تنها و انزواطلب باشید اما در موقع خودش بخوبی با دیگران ارتباط برقرار می کنید. براستی که شما فردی فهیم و سیاستمدار هستید.
  • اگر درب شماره ۳ را انتخاب می کنید، مسیر زندگی شما جذاب و هیجان انگیز است. شما فردی جذاب، دوست داشتنی و شلوغ و پر هیاهو هستید. خوب شما دوست دارید بخشی از این دنیای شلوغ و رنگارنگ باشید… بنابر این شما دوست دارید که همه چیز را تجربه کنید. مسیر ایده آل در زندگی برای شما مسیری سرشار از هیجان، تنوع و زیبایی خواهد بود. شما بسیار کنجکاو و مشتاق تجربه چیزهای جدید هستید. زندگی برای شما رسیدن به مقصد نیست، بلکه لذت بردن از طی مسیر است. دوست دارید با دیگران ارتباط برقرار کنید و سوالات زیادی بپرسید. شما فردی پر حرف و بذله گو هستید. بیشتر به همه چیز نگاه غیر جدی و شوخی دارید، از این رو دائما موجب شادی و خنده دیگران می شوید.
  • اگر درب شماره ۴ را انتخاب می کنید، مسیر زندگی شما پر هیجان است! شما همیشه در زندگی رو به جلو حرکت می کنید واغلب مسیرهای ناشناخته را انتخاب می کنید. بنابر این شما همه چیز را امتحان می کنید و سپس عواقب و پیامدهای آن را حل و فصل می نمایید. شما همیشه مسیرهای غیر قابل پیش بینی و شاید کمی وحشتناک را ترجیح می دهید. شعار شما این است؛ پیش به سوی کشف ناشناخته ها. شما در مسیر زندگی می توانید فردی قانون شکن؛ کسی که حد و حدود تعیین شده را زیر پا می گذارد باشید و یا حتی تا حدودی بی دقت و بی توجه. شما اغلب بدون فکر عمل می کنید اما معمولا همه چیز آنطور که می خواهید پیش می رود و حاصل می شود. شما ماجراجویی پر هیجان و شلوغ هستید. پس بنابر این تصمیم  دارید که از تک تک لحظه هایی که بر روی این سیاره هستید استفاده کنید.
  • اگر درب شماره ۵ را انتخاب می کنید، مسیر شما نیکو و خوشایند است. شما فردی صلح طلب و مصالحه جو هستید. شما فردی بسیار قانع و راضی می باشید و دوست ندارید خودتان را برای هر چیزی نگران و آشفته کنید. مسیر ایده آل برای شما در زندگی مسیری واضح، روشن و لذت بخش است. شما دوست دارید از مسیر زندگی لذت ببرید و در عین حال بدانید که در چه مسیری در حرکت هستید. شما اغلب در زندگی هر زمان که برایتان ممکن باشد گزینه های آسان و راحت را انتخاب می کنید. زندگی به اندازه کافی سخت و دشوار است، پس بنابر این شما نمی خواهید آن را بیشتر از این برای خودتان سخت و دشوار کنید. شما فردی پایدار و محکم هستید و همیشه حامی و پشتوانه خوبی برای دیگران می باشید. شما به عنوان فردی سازگار و منطقی برای اطرافیان شناخته شده اید.
  • اگر درب شماره ۶ را انتخاب می کنید، مسیر زندگی شما ساکت و آرام است. شما سعی می کنید در تمام جنبه های زندگی تان سکوت و خلوت را حکم فرما کنید. شما می توانید ساعت های طولانی را به تنهایی و سکوت بگذرانید بدون آنکه احساس تنهایی و انزوا کنید. بنابر این در زندگی مسیر ساکت و آرام برایتان مطلوب و خوشایند است. شما دوست دارید که همه چیز در محیط پیرامونتان آرام باشد و موجب هیجان و دستپاچگی شما نشود. شما در تمام جنبه های زندگی به دنبال یافتن معنی و مفهوم هستید. شما در مسیر زندگی تان از هر نظر در عمل و اندیشه سنجیده رفتار می کنید. شما تمایلی به فضاهای شلوغ و پر ازدحام ندارید، اما مردم و ارتباط با دیگران را دوست دارید. داشتن روابط قابل اعتماد و صحیح برای شما ارزشمند است و روابط متقابل را همیشه ترجیح می دهید.

منبع: وبسایت foodandourhealth

Be the First to Comment!