. فال هفته PMC از شنبه 25 آذر تا جمعه 1 دی - پورتال رنگی

فال هفته PMC از شنبه ۲۵ آذر تا جمعه ۱ دی

فال هفته PMC

فال این هفته PMC برای متولدین فروردین:

مدتیست دخل و خرج تان با هم جور نیست دست روی دست گذاشتن دردی را دوا نمی کند سخت است اما با اولویت بندی مخارج می توانید این شرایط را تغییر دهید و مشکلات را حل کنید اگر نسبت به این موضوع بی توجه بمانید همین مشکل ساده در آینده تبدیل به یک معضل بزرگ و باعث دردسرتان می شود. مراقب باشید سفره دلتان را پیش همه کس باز نکنید.

فال این هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

یکی از دوستان قدیم را به طور اتفاقی و بعد از مدت ها بی خبری ملاقات می کنید این آغاز یک اتفاق خوب برایتان خواهد شد. یکی از دوستان یا اعضای خانوادتان شما را وارد مسئله ای کرده که تا مدت ها درگیر آن خواهید بود اگر در محیط کاری موقعیتی پیش آمد آن را غنیمت بدانید و برای ارتقا مقام درخواست کنید.

فال هفته PMC برای متولدین خرداد:

در محل کار تحت فشار هستید به صلاحتان هست تا بین تعهداتی که می پذیرید و کارایی خود توازن ایجاد کنید.برای یافتن کار جدید انرژی صرف کنید تا از این وضع خلاص شوید. برای تجدید قوا و تمرکز بیشتر، پیشنهاد سفری که به شما شده را جدی بگیرید وقت آن رسیده که زمانی را به خود و خانواده تان اختصاص بدهید.

فال هفته PMC جدید برای متولدین تیر:

شخصی با قصد و منظور خبری را به شما می رساند، زرنگ باشید از این گوش بگیرید و از آن گوش بیرون کنید. دور از هیاهوی جاری قدری انرژی و توان برای روز های آینده ذخیره کنید. دوری عزیزی موجب دلواپسی تان شده بهتر است همانطور که تا حالا صبر پیشه کرده اید همین روند را ادامه بدهید به زودی خبرهای بسیار خوبی از او خواهید شنید.

فال هفته PMC برای متولدین مرداد:

این روزها دچار حالت هایی از افسردگی شده اید. بهتر است همین حالا کاری برای خودتان بکنید تا قدری خلق و خوی تان بهتر شود . برای اینکه کاری را آغاز کنید دنبال محرکی بیرونی نباشید شما باید در وجود خودتان به این باور برسید که تغییر و تحول باید در وجود خودتان ایجاد شود دل در گرو کسی دارید که متاسفانه به شما کاملا بی توجه است.

فال هفته PMC برای متولدین شهریور:

مشکلات خودتان را به گرد دیگران نیندازید و عاقلانه تصمیم گیری کنید .هفته پر کاری را پیش رو دارید که البته موقتی است و شرایط بعد از این هفته به روال عادی بر می گردد.با جذابیت های ظاهری و سطحی تحت تاثیر قرار نگیرید شما باهوش تر از این حرف ها هستید .شنونده خوبی باشید.

فال هفته PMC برای متولدین مهر:

تحت تاثیر یک اتفاق کارهای عام المنفعه انجام می دهید که حس و حالتان را بهتر می کند ترک کردن عادتی منفی که تبدیل به بخشی از رفتار شما شده کار آسانی نیست و نیاز به صرف وقت و تمرین بیشتری دارد . درمورد نیتی که در ذهن دارید نا امید نباشید شما می توانید به خواسته تان برسید نذری دارید که بهتر است زودتر ادا کنید.

فال هفته PMC برای متولدین آبان:

برای رسیدن به نیتتان برداشتن یک قدم کوچک در مسیر درست اما طولانی از تلاش برای میانبر زدن موثر تر است . فکر می کنید که جلو می افتید بیشتر شما را از رسیدن به هدفتان دور می کند اگر قصد تغییر و جابجایی دارید نباید این کار شما را نگران بکند . به مرور زمان انچه را که می خواهید انجام می شود.

فال هفتگی PMC برای متولدین آذر:

باید در زمان تعیین شده جایی می بودید که نرفته اید دلیل اصلی آن را توضیح بدهید و بیهوده طفره نروید . بخاطر موقعیت اجتماعی که دارید شخصی را که شمارا می شناسد به موقعیت شما غبطه می خورد از این نگرش او نسبت به خودتان سود ببرید و سعی کنید قدر خودتان را بیشتر بدانید افکار منفی که آفت زندگیتان شده از خودتان دور کنید.

فال هفته PMC برای متولدین دى:

درجا نزنید و عمرتان را بیهوده تلف نکنید این روز ها غالبا احساس خستگی می کنید مسافرت می تواند آرامش لازم را برایتان ایجاد کند کارهای عقب افتاده فکرتان را مشغول کرده با رسیدگی و انجام آنها از استرس و نگرانی شما کاسته خواهد شد از هرگونه تصمیم گیری ناشی از لجاحت و سر سختی اکیدا خودداری کنید.

فال هفته PMC برای متولدین بهمن:

اگر پاسخ پیشنهادی که به شما شده را با دقت ندهید هیچ کس جز شما متضرر نمی شود ائده ای سازنده برای ایجاد تغییرات مثبت در شرایط زندگی به ذهنتان خطور کرده ، حالا که بستر لازم برای آن فراهم نیست ضرورت دارد تا بجای نا امیدی قدم به قدم در مسیر رسیدن به ائده تان گام بردارید عجول نباشید این کار زمان زیادی می برد.

فال روزانه PMC برای متولدین اسفند :

زنگ تلفن برای دادن خبری مهم و شادی آفرین به صدا در می آید تا مدت ها قلبتان بابت خبری که خواهید شنید مسرور خواهد بود قدم در راهی خواهید گذاشت که با سختی ها و مسایل فراوانی دسته و پنجه نرم خواهید کرد از سختی های راه ترس به دلتان راه ندهید این راه برای شما بسیار روشن است و موفقیت به ارمغان می آورد.

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

415 نظرات روشن "فال هفته PMC از شنبه ۲۵ آذر تا جمعه ۱ دی"

اطلاع از

امیدوارم این هفته همین بشه ک گفته

من واقعا نمیدونم آیا چیزی دارید برای من مینویسید هنوز یا نه !!! یکم آدرس بهتر بدید وقتی چیزی پیشگویی یا پس گویی میکنید!!!

من عاشق اون کسایی هستم که این رو لایک کردن :))

بهمن و اسفندش یکیه😡

منم

سلام وقت شما بخیر ببخشید واسه من سوال هست که چه کسی این طالع بینی رو پیش گویی میکنه و بر چه اساسی هست؟

اگه اینی ک میگی درس دربیاد وعزیزمو ببینم باورت میکنم ک راس میگی……..

سلام خیلی ممنونم منم مثل بقیه همیشه پیگرمو سرمیزنم گفتم تشکری کرده باشم از زحماتتون….سپاس:-)

😭😭😭😭😭😭😭
این که همش شد،غم وغصه!!!!
😭😭😭😭

ممنون من همیشه دنبال میکنم باید بگم آقا واقعا مرسی

سلام دوست من …واقعا عالی ..همیشه همراهی میکنم ازسایتتون ..فوق العاده است

سلام خسته نباشید میشه بفرمایید فال هفته فقط برای همون هفته هست یا این که ممکنه هفته های بعدی هم منتظر وقوع آن بود؟ پاسخ شما برای من خیلی مهمه ممنون میشم اگه پاسخ بدید با تشکر و سپاس

واقعا حقیقت داره و اینکه من میخام فال فردامو هم بدونم ینی ۳۰ مهر

از منکه درست نبود فالش اما درکل برای زحماتتون تشکر میکنم و موفق باشید سایتتون رو دوست دارم. خدانگهدار

سلام واقعا بی نظیره این فال

ممنون ☺

1 7 8 9
wpDiscuz