فال هفته PMC از شنبه ۵ خرداد تا جمعه ۱۱ خرداد

فال ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ ۴۲۰ دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال این هفته PMC برای متولدین فروردین:

حواستان باشد از حق و حقوق دیگران نگذرید. مالی که برکتی ندارد به سر سفره تان نیاورید. از شکست نهراسید. اگر در مسیری که انتخاب کرده اید شکست خوردید، بدون هیچ واهمه ای راه دومی که در ذهن داشتید، امتحان نمایید. اگر هوشیار باشید می توانید از شکست به نفع خودتان استفاده کنید. کافی است مهره هایتان را درست بچینید.

فال این هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

خبری به شما داده می شود، بهتر است صبر داشته‌ باشید و تعجیل‌ نکنید. مراقب‌ زبانتان ‌باشید. گوهری با‌ ارزش به‌ شما بخشیده‌اند؛ سعی‌ کنید آن را حفظ‌ کنید. احتمال تغییر‌ مکان برایتان زیاد‌ است. دلتان‌ می خواهد شغلتان را تغییر بدهید، بهتر است‌ اول شغل‌ جدید را پیدا کنید. برای‌ پاکسازی‌ بدنتان ‌آب‌ فراوان بنوشید و ورزش را فراموش‌ نکنید.

فال این هفته PMC برای متولدین خرداد:

برای حفظ سلامتیتان بهتر است به تغذیه تان بیشتر توجه کنید. حواستان باشد تا فرصت ملاقات با شخصی را از دست ندهید. پس انداز حتی کم خوب است بخصوص که بزودی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. دیگران را فراموش نکنید. امروز سراغ دوستانتان را بگیرید، که پس فردا که به آنها احتیاج دارید، بتوانید از آنها کمک بگیرید.

فال این هفته PMC جدید برای متولدین تیر:

در مورد مسئله ای که از همه جوانب آن آگاهی کامل ندارید، در جمع نظری ندهید، مطمئنا باعث خجالت خودتان می شود. قدر داشته هایتان را بدانید. حتی اگر به چشمتان کوچک و بی مقدار باشد. کافیست یکی از آنها را از دست بدهید، تا متوجه بشوید، چه گوهر گرانبهایی را از دست داده اید. علاج واقعه را قبل از وقوع بکنید.

فال این هفته PMC برای متولدین مرداد:

در مورد مطلبی که پیش آمده، گرچه حق با شماست، اما سعی کنید با گفته ها و رفتارتان، او را که بسیار دوستش دارید نیازارید. چون با این اشتباه فقط کار خودتان را سخت تر می کنید و تازه در نهایت بدهکار هم می شوید. دنیای شما با هنر گره خورده است. خودتان را از بحث های بیهوده و فرسایشی دور نگهدارید.

فال این هفته PMC برای متولدین شهریور:

به تئاتر، کنسرت یا سینما بروید تا روحتان آرام بگیرد. یک اتفاق خوشایند برایتان رخ داده، فعلا از آن بی خبرید. اما کم کم نتایجش را خواهید دید. بهتر است با دوستی قدیمی تماس گرفته و حالش را بپرسید. از لاکی که برای خودتان درست کرده اید، خارج شوید. وگرنه روزی به خودتان می آیید که دیگر تنها مانده اید.

فال این هفته PMC برای متولدین مهر:

برای وقت خودتان و دیگران ارزش قائل شوید. کارتان در یک سازمان دولتی درست می شود. اما باید صبر و حوصله بیشتری از خودتان به خرج دهید. اگر حق کسی را به گردن دارید، آن را ادا کنید. افرادی که دور و برتان هستند می خواهند بدانند در چه حالی هستید. نگران احوالتان هستند. شما احتیاج به استراحت و حضور در جمع هایی که دوستتان هستند دارید.

فال این هفته PMC برای متولدین آبان:

گرچه به نظرتان بعید می آید، اما راه بازگشت برایتان باز است و هنوز می توانید جبران کنید. انسان جایزالخطاست و به شرط جبران کردن خطایش ، بخشیدنی است. تقصیر کارهایتان را به گردن روزگار و دیگران نیندازید. از شخصی کمک بگیرید. راهی که پیش گرفته اید، بسیار تاریک و پر خطر است. توقع خودتان را از دیگران کم کنید.

فال این هفتگی PMC برای متولدین آذر:

از تخیلتان بهتر استفاده کنید. در مورد مسایل عاطفی فکرهای عجیب و غریبی به مغزتان خطور می کند. از دست کسی عصبانی هستید. احتمالا به سفری دور خواهید رفت. راهی برای موفقیتتان در کاری باز می شود و کلیدی به دستتان داده می شود. بهتر است هوشیار باشید و اجازه ندهید کسی با زبان بازی حواس شما را پرت کند.

فال این هفته PMC برای متولدین دى:

شخصی چهره اصلی اش را به شما نشان میدهد. اگر او را دوست ندارید و حضورش ناراحتتان می کند، بهتر است از او دوری کنید. لزومی ندارد به خودتان فشار بیاورید. چشم به چیزی که مال شما نیست نداشته باشید. تنها برای خودتان دردسر درست می کنید، حتی اگر به خودتان حق میدهید. به گل و گیاه در خانه تان بیشتر برسید. انرژی شان حالتان را خوش می کند.

فال این هفته PMC برای متولدین بهمن:

این روزها با کمی افسردگی دست و پنجه نرم می کنید. گاهی لازم است از مردم فاصله بگیرید. نگران نباشید با دوری از جمع ها هیچ اتفاقی برایتان نمی افتد. اما حضورتان این روزها در جمع های ناشناخته، می تواند کار دستتان بدهید. با حرف کسی دلشوره به دلتان افتاده. بهتر است بدترین حالت ممکن را در نظر بگیرید تا نگرانیتان کم شود.

فال این هفته PMC برای متولدین اسفند:

خودباوری و اعتماد به نفستان این روزها بسیار کم شده است. دلیل آن صحبت های یکی از دوستان و اتفاقات ناگواری است که این چند وقته برایتان رخ داده، بهتر است تا دیر نشده به خودتان تکانی بدهید و از این حال خارج شوید. شما ترجیح می دهید به ندای قلبتان گوش کنید تا اینکه با عقلتان رفتار کنید. اگر انتخابتان این است، منتظر عواقبش هم باشید.

برچسب ها

420

Please Login to comment
258 Comment threads
162 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
136 Comment authors
پرستو

من فقط میخونم و آروم میشم وگرنه هیچ کس جز خدا نمی دونه چی پیش میاد

ناشناس

سلام لطفا فال سال ۹۷ رو بزارید ممنون از شما

تانيا

من فالهای این صفحه رو خیلی دوست دارم ی جورایی بهم ارامش میده و معتقدم که خییلی به واقعیت نزدیکه .

مانیا

برای من که درست نبوده

لی لی

شبیه فال نیست. بیشتر نصیحته

s/s

امیدوارم این هفته همین بشه ک گفته

kami+khole

من واقعا نمیدونم آیا چیزی دارید برای من مینویسید هنوز یا نه !!! یکم آدرس بهتر بدید وقتی چیزی پیشگویی یا پس گویی میکنید!!!

کامی خل نیست

من عاشق اون کسایی هستم که این رو لایک کردن :))

آنا

بهمن و اسفندش یکیه?

Susan

منم

سما

سلام وقت شما بخیر ببخشید واسه من سوال هست که چه کسی این طالع بینی رو پیش گویی میکنه و بر چه اساسی هست؟

دلتنگی

اگه اینی ک میگی درس دربیاد وعزیزمو ببینم باورت میکنم ک راس میگی……..

پریا ن

سلام خیلی ممنونم منم مثل بقیه همیشه پیگرمو سرمیزنم گفتم تشکری کرده باشم از زحماتتون….سپاس:-)

Mahshid

???????
این که همش شد،غم وغصه!!!!
????

وحید

ممنون من همیشه دنبال میکنم باید بگم آقا واقعا مرسی

مجتبی

سلام دوست من …واقعا عالی ..همیشه همراهی میکنم ازسایتتون ..فوق العاده است

چشمان منتظر

سلام خسته نباشید میشه بفرمایید فال هفته فقط برای همون هفته هست یا این که ممکنه هفته های بعدی هم منتظر وقوع آن بود؟ پاسخ شما برای من خیلی مهمه ممنون میشم اگه پاسخ بدید با تشکر و سپاس

نرجس

واقعا حقیقت داره و اینکه من میخام فال فردامو هم بدونم ینی ۳۰ مهر

متینا

از منکه درست نبود فالش اما درکل برای زحماتتون تشکر میکنم و موفق باشید سایتتون رو دوست دارم. خدانگهدار

مرجان

سلام واقعا بی نظیره این فال

ممنون ☺

1 11 12 13