فال هفته PMC از شنبه ۱۳ آذر تا جمعه ۱۹ آذر

فال هفته PMC

فال هفته PMC

 

فال هفته PMC برای متولدین فروردین:

نظرتان درباره ی یکی از نقشه ها ی آینده تغییر خواهد کرد. اهدافتان را روی کاغذ بنویسید و دیگران را از نقطه نظراتتان آگاه کنید. ریسک کردن در امور خرید و فروش و اقداماتی برای تغییر و تحول در کسب و کار، توام با موفقیت خواهد بود. اگر ازدواج نکرده اید، احتمال یافتن نیمه گمشده تان این روزها بیشتر است، به خنده ها اجازه ی ظهور دهید و برای افسردگی تان، پی چاره باشید.

فال هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

اتفاقی زیبا باعث میشود به یکباره، گامی به جلو بردارید، کیفیت کارتان را بالا ببرید، به علت دوری از عزیزان و جدا شدن از گذشته ها و خاطرات شیرین تا حدی بیقرار و نا آرام هستید، یک سفر هرچقدر کوتاه برایتان ضروری است، اکنون زمان مناسبی برای برقراری روابط دوستانه یا شغلی است، گذشته را رهاکنید. پیله کردن به شخصی که رفتنی است، فقط شما را حقیر و کوچک نشان میدهد.

فال هفته PMC برای متولدین خرداد:

بالاخره کارهایی را در دست می گیرید که باید زودتر از اینها انجامشان می دادید. به پیشنهاد همکاری که اخیرا دریافت کرده اید به صورت جدی تری فکر کنید ممکن است برای مدتی کوتاه با فشار و استرس زیادی مواجه شوید اما صبر و دقت تان می تواند آن را برطرف کرده و رضایت را جایگزین آن کند. با وجود آنکه مایل به بیان افکارتان هستید اما در عمل متوجه می شوید که کار چندان آسانی نیست.

فال هفته PMC برای متولدین تیر:

مدام در پی یافتن راه های جایگزین و فرعی نباشید. اعصاب خسته تان نیاز به استراحتی هرچند کوتاه مدت دارد. به زودی خبر خوشی را خواهید شنید. در حفظ دوستان خود و در مراقبت و پایداری از روابط خانوادگی تان تا حد ممکن کوشا باشید. تمرکز بر روی کار دیگران را کنار بگذارید. این کار باعث می شود از انجام مسئولیت های مهمتان عقب بمانید.

فال هفته PMC برای متولدین مرداد:

هرچه زندگی را راحت تر بگیرید فردا برایتان راحت تر خواهد شد. خیلی سریع ایده های جدید را جذب می کنید چون مایلید افق فکری خود را گسترش دهید. با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با دیگران برخورد می کنید. با وجود اینکه به سرسختی معروف هستید اما بعد از شنیدن حقایقی افکارتان را تغییر خواهید داد. آگاهانه راه خود را هموار کنید تا فضای مناسب برای گفتگوهای واقعی ایجاد شود.

فال هفته PMC برای متولدین شهریور:

تضادهای ایجاد شده می تواند مشاجره ای تند را به همراه داشته باشد. اگر این سرسختی ادامه پیدا کند نتایج ناگواری به بار خواهد آمد. لجبازی را کنار بگذارید . سوءتفاهم ها برطرف نخواهند شد مگر اینکه خودتان پیش قدم شوید و با شخص مورد نظر مستقیم تماس بگیرید. از وظایف تکراریتان خسته شده اید و به دنبال زمان مناسب برای استراحت و تجدید قوا میگردید.

فال هفته PMC برای متولدین مهر:

اگر زمان پیدا نمی کنید موسیقی را در زندگی تان جاری کنید تا تغییر اساسی در روحیه تان را به چشم ببینید. حرفی زده اید که پس گرفتنش سخت است اگر اشتباه بوده عذر خواهی کنید وگرنه پای حرفتان بایستید و خودخوری را کنار بگذارید. بیهوده انرژی تان را هدر می دهید. شما الگوی خوبی برای دیگران شده اید و حتی سخنان و نظرهایتان برای تعدادی از اطرافیان حکم سند را دارد.

فال هفته PMC برای متولدین آبان:

رنج و اندوه زیادی را تحمل کرده اید و احساسات و عواطفتان را به راحتی بروز نمی دهید. این رویه باعث گوشه گیری و انزوای شما می شود. به زودی به مهمانی بزرگی دعوت خواهید شد. اما احتمال شرکت کردنتان در آن کم است. توصیه می شود در برابر وسوسه شرکت در این مهمانی خودداری کنید. در مورد مسئله ای نظرتان را سریع عوض نکنید حتی اگر فکر می کنید طاقت تان تمام شده.

فال هفته PMC برای متولدین آذر:

از حس همدردی دیگران احساس رضایت خاطر می کنید به نحوی که انگار بار سنگینی را از روی شانه هایتان برداشته اند. با انعطاف پذیری و سازگاری شما گره ای از کارها باز خواهد شد. پاسخگویی به شخصی یا انجام کاری شما را در فشار و منگنه می گذارد تا بیشتر کار کنید. ابراز احساس نارضایتی به شما کمکی نمی کند. راهی برای سرعت بخشیدن به امور پیدا کنید.

فال هفته PMC برای متولدین دى:

یکی از عزیزانتان را بی منظور خواهید رنجاند. مراقب زبانتان باشید. هر گله و شکایتی را به زبان نیاورید. اگر گرفتار عشقی پرشور اما نامعلوم شده اید باید به موقع با احساسات خود کنار بیایید و وضعیت خود را سروسامان دهید. در غیر این صورت با بنبست ها و دردسرهایی مواجه خواهید شد. بپذیرید که نمی توان جلوی برخی از رخدادها را گرفت. با بگومگو با دیگران بیهوده خود را خسته می کنید.

فال هفته PMC برای متولدین بهمن:

بخاطر برخی سخنان در جمع خانوادگیتان کدورت هایی بوجود آمده اگر به موقع در رفع آنان اقدام نکنید مشکلی بزرگ بوجود خواهد آمد. مجبور خواهید بود بر خلاف میلتان در یک جلسه کاری مهم شرکت کنید. عدم حضورتان در آن میتواند پیامدهای ناخوشایندی به همراه داشته باشد. لازم است از محدودیت هایی آگاهی یابید که اخیرا جزئی از زندگیتان شده اند. اوضاع همیشه اینطور باقی نخواهند ماند.

فال هفته PMC برای متولدین اسفند :

در میان نگاه های متعجب و حیرت زده اطرافیانتان همچنان ریسک می کنید و موفقیت های پی در پی تان نقل مجلس دیگران خواهد شد. رخدادهای غیر منتظره در راه هستند. با وجود تلاش های فراوان تان نمی توانید بر همه چیز کنترل داشته باشید. اجازه بدهید دیگران به راه خودشان بروند. اتفاق مهمی تمرکز شما را سلب می کند. انعطاف پذیری تان به شما کمک می کند تا بر این ماجرا غلبه کنید.

مطالب مرتبط

18 نظر

 1. nazi

  وای عاشقتونم مرسی بابت این قسمت
  خیلی دنبال این طالع بینی pmc بودم متشکرم
  سایتتون عالیه عالی من همیشه هرروز استفاده میکنم

  پاسخ
 2. مهتاب

  با درود به شما ، واقعا چاپ فال pmc و فال مجله موفقیت عالی بود بی نهایت از لطف شما سپاسگزاریم واقعیت کاربران می توانند این فالها را بصورت مجزا جستجو و دریافت نمایند اما زیبایی کار شما جمع آوری همه آنها در یک مجموعه میباشد با آرزوی موفقیت روزافزون برای تمامی دست اندرکاران پرتال تاروت رنگی

  پاسخ
 3. سولماز

  سلام

  خیلی خیلی ممنون! واقعا بهتر از این دیگه نمیشه! به این میگن یه سایت خوب! کار شما عالیه! خدا کنه ادامه داشته باشه.

  پاسخ
 4. نیلوفر

  من بیشتر از دو ساله ک عضو سایتتون هستم.و هوم پیج مرورگرم سایت شماست. خیلی عالیه فالهاتون. متنوع و سرگرم کننده. مانا باشید.

  پاسخ
 5. آرزو

  سلام
  وقتتون بخیر
  خسته نباشید
  ممنون میشم در قسمت فال هفته * از دوشنبه تا یکشنبه * فال جدید رو بگذارین 🙂
  باز هم ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 6. سولماز

  یه سلام دیگه. خواستم بگم اگه اون یکی نظرم مناسب قرار گرفتن تو سایت نیست حذفش کنین چون اصلا دلم نمیخاد سایت خیلی خوبتون به خاطر چنین چیزی آسیب ببینه.خیلی ممنون

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما همراه و یار همیشه سایت ما

   نظرتون خیلی نظر خوبی بود، حتما روش فکر میکنیم ولی باید بحث حق انتشار حفظ بشه.

   در صورتی که بتونیم اوکی کنیم، حتما تو سایت قرار خواهیم داد.

   موفق باشید

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.