فال هفته PMC از شنبه ۷ اسفند تا جمعه ۱۳ اسفند

فال هفته PMC

فال هفته PMC

فال هفته PMC برای متولدین فروردین:

این روزها خواهی دانست برای تصمیمی که باید بگیری بهتر است از کجا شروع کنید. شما عاشق طبیعت هستید آن را به خانه تان بیاورید تا احساس آرامش بیشتری کنید. نگهداری از حیوانات خانگی هم شما را شاد میکند. مراقب شخصی در اطرافتان که سعی میکند با چاپلوسی خود را با شما نزدیک کند باشید. روحیه خود را تقویت کنید و از شنیدن اخبار ناگوار شوکه نشوید. یادتان باشد یک دوست خوب با شما صادق است.

فال هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

براى اینکه به نتیجه دلخواهتان برسید باید دیگران را نیز در رسیدن به اهدافشان یارى کنید. این هفته اتفاقات طورى رقم خواهد خورد که علاوه بر یارى دیگران، درهاى موفقیت به روى شما نیز باز خواهد شد. حراصى به دل راه ندهید و انگیزه لازم را در خود بوجود آوردید. با هوش و ذکاوت خود کارهایتان را مدیریت کنید. حریص نباشید و براى اینکه به خواسته هایتان برسید، کمى محتاط عمل کنید. به تازگى عزیزى را از دست داده اید.

فال هفته PMC برای متولدین خرداد:

شرایطی که در حال حاضر در ان قرار دارید ایده ال شما نیست اما ناامید نباشید، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. عزیزی از راه دور چشم انتظار شماست. دوری راه را بهانه نکنید همین حالا اقدام کنید، تا دل هر دویتان ارام بگیرد. در مورد مسئله کاری برای اینکه احساس بهتری داشته باشید، بهترین گزینه این است که منافع همه را در نظر بگیرید. مثبت بیندیشید و شخصی با انرژی های منفی را از اطرافتان دور کنید.

فال هفته PMC برای متولدین تیر:

یکنواختی و تکراری بودن کارهای روزانه مانع از پیشرفت شما شده،ا ین موضوع طبیعی است ولی اگر کمی شجاع باشید میتوانید این یکنواختی را بر هم بزنید. این اتفاق در همین هفته برایتان رقم خواهد خورد. کمی ریسک کنید و به اندازه کافی پرجرات باشید تا بتوانید از اب گل آلود ماهی بگیرید. اکنون زمان مناسبی است تا جنبه های عاطفی و مالی زندگیتان را بهبود ببخشید. نشانه های روشن اطرافتان را ببینید!

فال هفته PMC برای متولدین مرداد:

شرایط این روزها میتوانست بدتر از آن چیزی باشد که در حال حاضر در آن قرار دارید. پس ناشکر نباشید و قدر داشته های خود را بدانید. از اینکه بیهوده با دیگران به نزاع و بگو مگو بپردازید حذر کنید. سعی کنید از هر محیط پر تنش دوری کنید. در نتیجه قدردانی از شخصی با برخورد مثبتی روبرو خواهید شد. هزینه ای برای کسب دانشی نو پرداخت کنید. وقت خود را صرف موضوعات بی اهمیت نکنید.

فال هفته PMC برای متولدین شهریور:

به اینکه تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، تردید نکنید. در مقابل شما نیز از تجربیات انان استفاده می کنید. به احساسات دیگران احترام بگذارید و سعی کنید انها را بفهمید. این روزها حواستان باشد شنونده خوبی باشید و در جمع دوستان این موضوع را بیشتر رعایت کنید. به سر و وضع خود بیشتر برسید. شما نسبت به سنتان از پختگی بیشتری بر خوردارید و این موضوع در جمع ها به خوبی به چشم می اید.

فال هفته PMC برای متولدین مهر:

این روزها شما به سمت موفقیت در حرکتید. کمی هوشیار باشید و خود را درگیر مسائل بیهوده و نامربوط نکنید. افکار مثبت میتوانند تغییرات مثبت به وجود بیاورند. خواسته های خود را دنبال کنید اما خود را بیش از حد خسته نکنید و با برنامه ریزی صحیح احتمال دوباره کاری را از بین ببرید. کاری نکنید که شرمساری را برایتان به همراه داشته باشد. بیگدار به آب نزنید و از تجربیات گذشته خود استفاده کنید.

فال هفته PMC برای متولدین آبان:

خود را با اتفاقات گذشته درگیر نکنید چون با این رویه اینده را نیز از دست خواهید داد. با شرایط موجود شما به راحتی به خواسته هایتان می رسید هفته ای بی دردسر پیشه رو دارید که به شما فرصت استراحت فکری می دهد. با کمی پیگیری به طلبتان خواهید رسید. در مورد مطلبی اگر بتوانید متفاوت فکر کنید، اتفاقی را تجربه خواهید کرد که بیشتر شبیه یک معجزه است. آرامش خود را حفظ کنید و همچنان خوش قلب بمانید.

فال هفته PMC برای متولدین آذر:

کار نیکویی در حق کسی انجام داده اید که به زودی به نتیجه خوبی خواهد رسید. هم شما و هم او مزد پشتکار و سختکوشی خود را خواهید گرفت. این موضوع شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. فریب فردی خوش صحبت را نخورید و به ظاهرش توجه نکنید. کمی دقت کنید و او را در شرایط مختلف بسنجید تا در آینده مشکلی پیش نیاید. به زودی در مسیری قرار خواهید گرفت که همیشه مد نظرتان بوده است.

فال هفته PMC برای متولدین دى:

همه میتوانند خوب صحبت کنند، اما همه نمیتونن خوب گوش کنند. شنونده خوبی باشید و سعی کنید به گفته ی اشخاصی در اطرافتان به دقت گوش فرا دهید. شما بسیار با احساس هستید و این موضوع سبب میشود گاهی اوقات پیش داوری های نادرست داشته باشید. روی این جنبه رفتاری خود بیشتر کار کنید تا مبادا دوستی نزدیک از خودتان برنجانید. رفتار سنجیده شما را در حین مذاکره ای کاری بسیار محبوبتر می کند.

فال هفته PMC برای متولدین بهمن:

یکی از دوستان شما را به همکاری در انجام کاری دعوت می کند. وقت آن رسیده که نسبت به اتفاقاتی که در اطرافتان رخ می دهد کمی ریزبینانه  بنگرید. اطلاعاتی که به آن نیاز دارید در دسترستان است. تنها لازم است هوشیار باشید تا به آنچه مد نظرتان است، دست پیدا کنید. برای آنکه دیگران را از خود نرنجانید و حرف خود را هم به آنها بفهمانید، بهتر است شسته و رُفته و خلاصه صحبت کنید، تا خارج از حوصله نباشد.

فال هفته PMC برای متولدین اسفند :

آرامش را به خود و دیگران منتقل کنید. در مورد مساله خاص پیش امده خود را با دیگران مقایسه نکنید. شرایط هر فردی با فرد دیگر تفاوت دارد. احساسات خود را در نظر بگیرید و سعی کنید نسبت به ان اعتماد کافی داشته باشید. شرایط طوری پیش خواهد رفت مجبور به انتخاب یک گزینه خواهید شد. اینکه در انجام کاری شک و تردید به خود راه دهید و فقط به احتمال شکست فکر کنید، کار بسیار اشتباهیست.

 

امیدواریم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

135 نظر

 1. اوا

  سلام با آرزوی سلامتی برای دوستان ….واقعا ممنون از زحماتی که میکشید ..سایت جالب و قشنگه کلا همه بخشهاشو دوست دارم

  پاسخ
 2. سولماز

  سلام
  وای خدا من چقدر زود و چقدر سریع!!! خب حالا چه جوری باید تشکر کنم که درست و اندازه باشه؟!! خیلی خیلی خیلی ممنونم! خدا کنه خدا هم زود و تند و سریع شما رو به تک تک خواسته هاتون برسونه!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست عزیز و همیشگی و مهربون پورتال رنگی

   خیلی خیلی ممنونم از شما دوست عزیزم. امیدوارم خدا هم تک تک آرزوهای شمارو برآورده کنه. خیلی ممنون از دعایی که کردید.

   نیازی به تشکر نیست. همین که با ما همراهید، ما باید از شما تشکر کنیم. بودن دوستان عزیز و مهربونی مثل شما برای ما نعمته و خدارو سپاس گزاریم.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 3. احمد کهیاری

  سلام و عرض ادب و احترام ببخشید من یک سوال داشتم پورتال رنگی کانال تلگرام داره یا نه اگر داره لطفا مجددا معرفی کنید اگر هم نداره لطفا به فکر کانال تلگرام باشید لطفا تمام و سایت رو گشتم ولی اثری از لینگ کانال تلگرام پیدا نکردم

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست عزیز پورتال رنگی

   انشاالله تا ۲ هفته دیگه کانال پورتال رنگی به صورت رسمی افتتاح میشه.

   مرسی که با ما همراه هستید.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 4. دخترامرداد

  سلامی دوباره…ببخشید ی سوالی داشتم…من چه تواین صفحه چه توصفحات دیگه سایتتون وقتی میخام نظربدم باید کلل نظرات بقیه رو بیام پایین تا به اون قسمت نظردهید برسم وتوی تالارهای گفتکو خیلی نظرهست انگشتم میپوکه تا بیام پایین…میخاستم بدونم فقط واسه من اینجوریه؟؟؟ مشکل از چیه!گوشیم؟؟؟؟ بنظرتون باید چیکار کنم!!؟؟

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر

   مشکل برطرف شده.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 5. دخترامرداد

  سلاممم…. من به فال پی ام سی خیلی اعتقاد دارم همیشششه درست میگه …. و امیدوارم این هفته هم همینجور که گفته پیش بررره …فالم گفته به کار تازه ای دست بزنید جالبه هنوز این فالو نخونده بودم من از اول هفته به یه کار جدید دست زدم و حالا که فالم گفته نتیجه کارم خوبه و تاثیرشو بعدا میبینم خیلی خوشحالم و باعث شده بیشتر تو این کار وقت بزارمو بهش ایمان داشته باشم و پشت گوش نندازمش…… ببخشید طولانی شد در اخر مرررررررررسی از سایت خوووبتون

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

   خواهش میکنم، مرسی که به ما سر میزنید.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

   ممنون بابت یادآوریتون، اصلاح شد.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید 🙂

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 6. باران

  سلام و خسته نباشید. بازم بسیار سپاسگزارم که فالها رو به موقع گذاشتید واقعا زحماتتون جای قدردانی داره امیدوارم که زندگی به کامتون باشه…

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز پورتال رنگی

   خواهش میکنم دوست عزیزم. حرفای شما دوستان عزیز پورتال رنگی باعث میشه ما بیشتر رو کارهامون دقت کنیم و انرژیمون بیشتر بشه. مرسی که با ما همراهید 🙂

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 7. سولماز

  سلام
  باز هم هفته دیگه ای گذشت و باز ما رو مثل همیشه شرمنده لطف و محبت همیشگیتون کردین! هر چی تشکر کنیم کمه.. نه فقط به خاطر همه فالهای خوبی که میگذارین.. انقدر این سایت مطالب جالب و خواندنی داره که واقعا انصاف نیست فقط به خاطر فالهای خوبش بیایم تشکر کنیم. امیدوارم خدای بزرگ هم همینطور که دیگران رو خوشحال و امیدوارم یکنین شما رو خوشحال و امیدوار کنه و هر لحظه زندگیتون قشنگ و دوست داشتنی باشه!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست عزیز و همیشگی پورتال رنگی

   دوستی که پورتال رنگی همیشه با دیدن نظراتش خوشحال میشه 🙂

   خیلی خیلی ممنونم دوست عزیزم، امیدوارم شما هم همیشه سلامت و موفق باشید. به خودمون افتخار میکنیم که دوستانی مثل شما داریم 🙂

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید 🙂

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 8. رضا

  یه سوال از شما پورتال رنگی اینا از کجا فال مارو در میارن الان من بهمنى هستم و دقیقا درست در اومده فالم جراینش چیه فال روزانم هم درست در اومده

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست عزیز پورتال رنگی

   فال های پورتال رنگی کاملا اختصاصی و به صورت ترجمه از چندین وبسایت انگلیسی می باشد.

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   خواهش میکنم دوست عزیز پورتال رنگی

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 9. farzan

  سلام
  شبتان بخیر
  با تمام وجود از شما ممنونم که وقت خود را برای ما می گذارید
  من به این فال خیلی وابسته‌ام و مدتیست کانال pmc را از دست داده‌ایم، محبت و تلاش شما باعث شد ناامید و مسترس نشوم
  امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید

  پاسخ
 10. سولماز

  باز هم سلام و باز هم مثل همیشه خیلی ممنون که این قدر به موقع همه فالها رو میذارین هر چند ما همیشه نمی تونیم اینجا باشیم و به موقع هم تشکر کنیم.

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به دوست همیشگی و عزیز پورتال رنگی

   دلمون براتون تنگ شده بوووود !

   نظر لطف شماست، از اینکه دوستان عزیزی مثل شما داریم، همیشه انرژی میگیریم. شما پورتال رنگی های عزیز، بهترین هایید 🙂

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشد.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   خواهش میکنم دوست عزیز پورتال رنگی

   امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید 🙂

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   سلام دوست عزیز پورتال رنگی

   خواهش میکنم، امیدوارم زندگی رنگی با پورتال رنگی داشته باشید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 11. باران

  سلام به دوستان سایت خوب تاروت رنگی واقعا وقتی میبینم انقد به موقع فال ها رو بروزرسانی میکنید لذت میبرم امیدوارم همیشه تو کار و زندگیتون موفق باشید. با سپاس فراوان…😊

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   سلام دوست عزیز پورتال رنگی

   خوشحالیم که باعث کسب رضایت شما شدیم. حضور شما افتخار ماست. امیدوارم شما هم همیشه سالم و تندرست باشید و با حضور و نظراتتون به ما انرژی بیشتری بدید.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 12. farzan

  سلام
  وقتتان بخیر
  بعد از تشکر میخواستم بپرسم چرا هنوز فال این هفته آپدیت نشده!
  آیا دیگه فال pmc را در سایت قرار نمیدین؟!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   سلام دوست عزیز پورتال رنگی

   بابت تاخیر در قرار گیری عذرخواهی میکنم. امیدوارم عذرخواهی مارو پذیرا باشید. حتما هر هفته در داخل سایت قرار خواهد گرفت.

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
 13. یسنا

  سلام سایت خیلی خوبی دارید اگه میشه به وبلاگ من یه سری بزنید وبلاگم قدیمی شده اما هنوز وبلاگ :))) من شاعرم «یسنا قبادی متولد۱۳۸۲»
  موفق باشید……

  پاسخ
 14. سولماز

  سلام
  باز هم اومدم و دیدم مثل همیشه به موقع و بجا فال هفته رو گذاشتین و باز هم وظیفه خودم دونستم پیش از اینکه برم بخونمش تشکر و قدردانی کنم چرا که واقعا لطف بزرگی در حق همه ما می کنین شما!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز

   خیلی وقته که دیگه شما نظری در اتاق گفتگوها یا جاهای دیگه نمیدید ؟

   انشاالله مشکلتون برطرف شده ؟

   ما منتظر نظرات شما هستیم، دلمون واسه شما تنگ شده.

   پاسخ
 15. مادرزمین

  سلام من نمی خواستم با حرفم شما رو ناراحت کنم تورو خدا ببخشید بخدا منظور بدی نداشتم آخه واسه چی ناراحت شدید؟ من فکر می کردم شما ۲۰٫۲۵ سال سن داشته باشید و این واسم سوال بود که چرا درس نمی خونید و ۲۴ ساعته پای سایتون میشینید همین ولی نمی دونم چرا منظورمو بد برداشت کردید به هرحال معذرت ……..

  پاسخ
 16. لیلا احمدی

  هه
  الکی نظر برای خودتون ندارید اما سایت خوبی دارین
  درضمن سایت … خیلی وقته میذاشت اما الان نمیذاره نمیدونید چی شده، فقط صوتشو تو کانال میذاره
  اما اینجا خوبه که پیدا کردم من حجم نداشتم دان کنم خخ

  پاسخ
 17. دختر امرداد

  سلام ممنون از سایت خوبتون و مثه همیشه به موقع ….سوتی گیری با عرض معذرت ;-):. خواستم بگم تیتر رو به جای ۲بهمن نوشتین ۲دی

  پاسخ
 18. مادر زمین

  ممنون از اینکه این فال رو گذاشید لطفا اگه میشه مطلبی رو هم درباره حفاظت از محیط زیست بزارین
  راستی شما آقا هستید یا خانم؟؟ چند نفرید؟؟؟؟؟

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز

   خواهش میکنم.

   چشم حتما این مورد رو هم مد نظر قرار میدیم. گروه پورتال رنگی متشکل از ۵ نفر هستند که به صورت شبانه روزی بر روی سایت کار می کنند.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
   1. مادر زمین

    بسیار ممنون از پاسخگویتون اما درامدی هم برا تون داره ؟ یعنی سودی هم داره یا همینجوری فقط به فکر توسعه ی سایتتون هستید؟ شما واسه این سایت خیلی زحمت میکشین اما واقعا فایدش چیه؟ در راه خدا یا بخاطر چیزای دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ
    1. پورتال رنگی

     خواهش میکنم دوست عزیز

     سیاست وبسایت پورتال رنگی ارائه خدمات رایگان برای مخاطبان خود هست. هر فردی در دنیا با یک کاری خوشحال میشه، خوشحال کردن دوستان عزیز پورتال رنگی افتخار ماست. با خوشحالی شما انرژی میگیریم. همیشه نیاز به دریافت هزینه برای انجام کاری نیست. بعضی مواقع روح انسان با انجام کاری آروم میشه. آیا شما از ما راضی هستید ؟ همین که شما دوستان عزیز از ما راضی باشید میلیاردها ارزش داره.

     موفق و سربلند باشید.

     پاسخ
 19. علیرضا

  با سلام
  من خودم اهل فال و فال بینی هستم . جالبه که بگم کاملا مطالب فال PMC رو قبول دارم و ازش استفاده میکنم . خواستم تشکر کنم بابت گذاشتن به موقع مطالب . ممنون . موفق باشید.

  پاسخ
 20. سولماز

  یه هفته دیگه اومد و باز هم مثل همیشه به موقع دل همه رو شاد کردین! هر چی ازتون تشکر بشه بازم کمه! خیلی خوبین! خیلی ممنون!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   سلام دوست عزیز و همیشگی پورتال رنگی

   باعث افتخار ماست که تونستیم شما رو شاد کنیم. از این که مارو انتخاب کردید ازتون سپاس گزاریم. نظرات شما باعث دلگرمی ماست.

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز

   بله آدرس لینک همین هستش و تغییری نمیکنه.

   موفق و سربلند باشید.

   پاسخ
 21. سمیه

  سلام وقت بخیر تشکر میکنم از شما بابت همه زحماتتون خیلی عاااااااالی و دلنشین سپاس از اینهمه لطف دووووستون دارم

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز

   از این رضایت شما رو کسب کردیم، بسیار خوشحالیم.

   ما هم دوستون داریم و برای کسب رضایت شما نهایت تلاشمون رو خواهیم کرد.

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   سلام دوست و یار عزیز پورتال رنگی

   شما یکی از کاربران همیشگی ما هستید و همیشه نظرات شما باعث دلگرمی ماست.

   ازتون سپاس گزاریم که مارو انتخاب کردید.

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
 22. سولماز

  بازم سلام!
  فقط اومدم بگم اون چیز خوب دومی که تو فالم بهش اشاره شده بود و شک داشتم این هفته بشه یا نه همین دیروز و بخش دیگه ش هم همین امروز صبح شد! خیلی خوشحالم! خدا رو شکر! 🙂

  پاسخ
 23. باران

  من تو خیلی از سایتها دنبال فال پی ام سی بودم تا تو ای سایت به راحتی پیدا کردم واقعا ممنونم چون این فال رو خیلی دوست دارم همچنین این سایت خوبو..خیلی ممممنونم

  پاسخ
 24. باران

  سلام.ممنون که دوباره به موقع فال رو گذاشتین. واقعا سایتتون قابل تشکر و قدردانیه.. مممممننننووووون

  پاسخ
 25. سولماز

  یه هفته دیگه و یه بار دیگه عالی کار کردین خیلی ممنون! اگه بدونین چه حس خوبی منتقل میشه وقتی ادم این فال رو به موقع و هنوز هفته شروع نشده بتونه بخونه! خیلی ممنون!

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   خواهش میکنم دوست عزیز

   خوشحالی و رضایت شما، بزرگترین انرژی برای انجام کارهای ماست.

   موفق و سربلند باشید 🙂

   پاسخ
 26. سولماز

  سلام

  خیلی خیلی ممنون که این دفعه هم به موقع گذاشتین ! جالب اینکه یکی از اون مواردی که نوشته شده بود هنوز هفته به پایان نرسیده درست دراومد ! از اون مواردی هم نیست که ادم همیشه توی هر فالی ببینه ! واقعا خیلی جالب بود ! باز هم خیلی ممنون به خاطر زحمتی که می کشین و همه فالها رو به موقع و کامل میگذارین !

  پاسخ
 27. دختر امرداد

  فقط میتونم بگم فووووووق العاددددده هستین خودتون و هم سایتتون …. عالیه بهترین سایتی که راجب فال دیدم …

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام به شما دوست عزیز و همیار ما

   از این که شما رو تو سایتمون میبینیم، به خود افتخار و از حضور شما بسیار خوشحالیم، ممنون که به ما سر میزنید 🙂

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
 28. مجید

  سلام. از فال هفتگی PMC خیلی ممنون. اکثراً صحیح بوده اما چون بایگانی هفت های گذشته در سایتتون موجود نیست تطبیق اتفاقاتی که گاهاً در هفته های بعد اتفاق میافتد مشکله. لطفاً امکان دسترسی به بایگانی فال هفتگی PMC را منظور نمایید.
  با تشکر و تجدید احترام نظر …

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز

   چشم حتما سعی میکنیم در روزهای آتی به سایت اضافه کنیم.

   از این که مارو در بهتر شدن سایت راهنمایی میفرمایید متشکریم 🙂

   پاسخ
 29. مهناز

  سلام صبح بخیر
  سایت فال pmc بسیار عالی و صحیح میباشد و فوق العاده فال درستی است تمام این نوشته های فال تولد من صحت دارد و باید شما هر روز این سایت فال را برای بینندگان بروزرسانی بکنید و از راه اندازی این سایت از همکاران گرامی متشکریم

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر

   خیلی ممنون از شما دوست عزیز که به ما سر میزنید.

   موفق و سربلند باشید 🙂

   پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر

   بسیار باعث افتخار ماست که شما دوست عزیز از سایت ما خوشتون اومده.

   موفق و سربلند باشید

   پاسخ
 30. باران

  واقعا عاااالی و خیلی ممنون بابت فالهاتون ب خصوص فال هفتگی پی ام سی که هر هفته به موقع گذاشته میشه بازم متشکرم…

  پاسخ
 31. سولماز

  خیلی خیلی ممنون که فال این هفته رو هم به موقع قرار دادین!همه مون انگار یه جوری لازمش داریم حتی اگه نشه و درست در نیاد!

  پاسخ
 32. ستاره

  ازاین سایت واقعا خوشم میاد… ممنون بابت زحماتتون.. من هر روز فال روزانه م رو چک میکنم و تلگرام شمارو دنبال میکنم

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما دوست و همیار عزیز

   از این که مارو دنبال میکنید بسیار سپاس گذاریم و افتخار میکنیم که همیاران و دوستانی مثل شما داریم.

   نظرات شما دوستان باعث دلگرمی ماست و از شما متشکریم.

   موفق و سربلند باشید 🙂

   پاسخ
 33. سولماز

  سلام
  عالی واقعا که این قدر خوب و این قدر به موقع میذارین! تکین واقعا که هیچ منتی هم نمیذارین.خیلی خیلی ممنون!

  پاسخ
 34. سولماز

  یه سلام دیگه. خواستم بگم اگه اون یکی نظرم مناسب قرار گرفتن تو سایت نیست حذفش کنین چون اصلا دلم نمیخاد سایت خیلی خوبتون به خاطر چنین چیزی آسیب ببینه.خیلی ممنون

  پاسخ
  1. پورتال رنگی

   با سلام و وقت بخیر به شما همراه و یار همیشه سایت ما

   نظرتون خیلی نظر خوبی بود، حتما روش فکر میکنیم ولی باید بحث حق انتشار حفظ بشه.

   در صورتی که بتونیم اوکی کنیم، حتما تو سایت قرار خواهیم داد.

   موفق باشید

   پاسخ
 35. آرزو

  سلام
  وقتتون بخیر
  خسته نباشید
  ممنون میشم در قسمت فال هفته * از دوشنبه تا یکشنبه * فال جدید رو بگذارین 🙂
  باز هم ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 36. نیلوفر

  من بیشتر از دو ساله ک عضو سایتتون هستم.و هوم پیج مرورگرم سایت شماست. خیلی عالیه فالهاتون. متنوع و سرگرم کننده. مانا باشید.

  پاسخ
 37. سولماز

  سلام

  خیلی خیلی ممنون! واقعا بهتر از این دیگه نمیشه! به این میگن یه سایت خوب! کار شما عالیه! خدا کنه ادامه داشته باشه.

  پاسخ
 38. مهتاب

  با درود به شما ، واقعا چاپ فال pmc و فال مجله موفقیت عالی بود بی نهایت از لطف شما سپاسگزاریم واقعیت کاربران می توانند این فالها را بصورت مجزا جستجو و دریافت نمایند اما زیبایی کار شما جمع آوری همه آنها در یک مجموعه میباشد با آرزوی موفقیت روزافزون برای تمامی دست اندرکاران پرتال تاروت رنگی

  پاسخ
 39. nazi

  وای عاشقتونم مرسی بابت این قسمت
  خیلی دنبال این طالع بینی pmc بودم متشکرم
  سایتتون عالیه عالی من همیشه هرروز استفاده میکنم

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.