فال هفته PMC از شنبه ۴ فروردین تا جمعه ۱۰ فروردین

فال ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۴۱۹ دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال این هفته PMC برای متولدین فروردین:

با شخص عزیزی که راه دور دارید تماسی بگیرید و احوالش را بپرسید شما میدانید راه حل چیست و میدانید که از پس آن به تنهایی بر نمی آیید به جای آنکه کاسه چه کنم چه کنم به دست بگیرید، بنشینید برنامه ریزی کنید و از کسانی که میتوانند کمکتان کنند کمک بخواهید

فال این هفته PMC برای متولدین اردیبهشت:

عشق در راه است. اگر درها را نبندید خودتان را دست کم نگیرید و به کم هم راضی نشوید. سفری پیش رو دارید و بعد از سالها چشم تان به دیدن عزیزان تان روشن میشود. از خودتان بپرسین در برابر توقعی که دارید چه کرده اید؟ این سوال را از منظر خودتان جواب ندهید از کسی که درست میشناسیدش بپرسید و بخواهید تا واقعیت را به شما بگوید

فال هفته PMC برای متولدین خرداد:

اگر بد لجی نکنید، گره از کارهایتان باز میشود. برای انجام یک وصلت پیش قدم میشوید شما سفره تان همیشه پهن است، برای همین درهای برکت در زندگیتان همیشه باز است. از فشارهای مالی این چند وقت نترسید. این دوران میگذرد. اندکی صبور باشیدو به خودتان ایمان داشته باشید. منتظر یک تماس تلفنی مهم باشید

فال هفته PMC جدید برای متولدین تیر:

وقتی امید هست، چرا ناامیدی ؟ هنوز فرصت و زمان زیادی داری تا به خواسته های به حق خودتان برسید. شما ظرفیت و توانایی تغییر را دارید و می توانید آینده را تغییر دهید. در مورد مشکل اخیر، درایت و کاردانی شما به کارتان می رسد. و مشکل را برایتان برطرف می کند. اگر چیزی را می خواهید، باید بهای آن را بدهید.

فال هفته PMC برای متولدین مرداد:

کسی که از این شاخه به آن شاخه میپرد به درد شما نمیخورد. از کسی که میخواهد به هر شکلی مرکز جلب توجه همگان باشد، فاصله بگیرید. تنها بودن همیشه بد نیست. شاید وقت آن رسیده که به خودتان بیشتر توجه کنید. این هفته فکر بسیار جالب و مبتکرانه به ذهن تان خطور میکند. برای به حقیقت پیوستن آن راهی پیدا کنید. از سود آن بهره مند خواهید شد.

فال هفته PMC برای متولدین شهریور:

دست به جیبتان ببرید و برای انجام یک کار خیرخواهانه داوطلب شوید. نسبت به رابطه عاطفیتان خوشبین باشید بدبینی و بد دلی فقط زندگی را برایتان سختتر میکند یک جابجایی مکانی در شغل یا سکونت برایتان پیش می اید که باید به فال نیک بگیرید. زندگی خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. شرایط زندگی افراد یک امر نسبی است.

فال هفته PMC برای متولدین مهر:

یک قول قدیمی بر شانه تان سنگینی میکند حالا فرصت جبران است. ادای دین کنید. نتیجه یک بحث به نفع شما تمام میشود و از جلسه یا دادگاه برنده بیرون می ایید. موضوعی شما را بسیار ناراحت کرده است که اگر در خصوص آن عاقلانه رفتار کنید. مشکل حل خواهد شد روزهای مهرو محبت هم بالاخره از راه میرسد اما نه این هفته.

فال هفته PMC برای متولدین آبان:

شادی های خودتان را منحصر به شادی یک شخص دیگر نکنید. خودتان را بیشتر بشناسید و برای خودتان ارزش بیشتری قائل شوید. پی آنچه که خوشحالتان می کند بروید. امکان بازگشت زمان و تغییر آن وجود ندارد. به آنچه به خودتان می گویید، عمل هم بکنید. یک معامله انجام خواهید داد. خرید یا فروش، هر چه که باشد، برای شما خوب هست.

فال هفتگی PMC برای متولدین آذر:

سفری کوتاه اما دلچسب که موجب ارامش اعصابتان خواهد شد پیش رو دارید. خرید مورد نظرتان رابه تعویق نیندازید ممکن است دیگر فرصت خرید نداشته باشید تا کی میخواهید گذشته را مرور کنید از حال لذت ببریدتا برای اینده ای بهتر برنامه ریزی کنید. بانی امر خیر خواهید شد و کسی به شما خبری میدهد که بسیار خوشحالتان میکند.

فال هفته PMC برای متولدین دى:

اهداف خوبى در سر دارید اما راه را اشتباه می روید علت آن است که بیشتر مواقع پى بازیگوشى و شیطنت هستید. اگر به همین روال ادامه دهید. آینده ی خوبتان را از دست میدهید .سرمایه ی قابل توجهی به دستتان میرسد. مراقب باشید به درستى از آن استفاده کنید. همه ی تخم مرغ ها یتان را در یک سبد نگذارید. احتمالات و انتخاب هاى مختلف را بسنجید.

فال هفته PMC برای متولدین بهمن:

از کسی که ترس آبرو ندارد، تا جایی که می شود، فاصله بگیرید. وگرنه او آبروی شما را به بازی میگیرد. عزیزی را رنجانده اید و یک عذر خواهی به او بدهکار هستید. غذرخواهی کلام سحرآمیزی هست که یک دنیا آزردگی را التیام می بخشد. تا دیر نشده، دست به کار شوید. در برخورد با موضوعی افراط کرده اید. هر چه زودتر، عقب نشینی کنید.

فال روزانه PMC برای متولدین اسفند :

یکی از دوستانتان از شما کمک مالی می خواهد، او را دریابید اما جوانه به احتیاط را هم درنظر بگیرید، نه سیخ بسوزد نه کباب، سری را که درد نمیکند دستمال نبندید، به بحثی که به شما ارتباط ندارد وارد نشوید، این روزها احساس می کنید که چیزی در زندگیتون کم است، اشتباه بزرگ است که اگر آن را در دیگران جستجو کنید

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

419 نظرات روشن "فال هفته PMC از شنبه ۴ فروردین تا جمعه ۱۰ فروردین"

سلام لطفا فال سال ۹۷ رو بزارید ممنون از شما

من فالهای این صفحه رو خیلی دوست دارم ی جورایی بهم ارامش میده و معتقدم که خییلی به واقعیت نزدیکه .

برای من که درست نبوده

شبیه فال نیست. بیشتر نصیحته

امیدوارم این هفته همین بشه ک گفته

من واقعا نمیدونم آیا چیزی دارید برای من مینویسید هنوز یا نه !!! یکم آدرس بهتر بدید وقتی چیزی پیشگویی یا پس گویی میکنید!!!

من عاشق اون کسایی هستم که این رو لایک کردن :))

بهمن و اسفندش یکیه?

منم

سلام وقت شما بخیر ببخشید واسه من سوال هست که چه کسی این طالع بینی رو پیش گویی میکنه و بر چه اساسی هست؟

اگه اینی ک میگی درس دربیاد وعزیزمو ببینم باورت میکنم ک راس میگی……..

سلام خیلی ممنونم منم مثل بقیه همیشه پیگرمو سرمیزنم گفتم تشکری کرده باشم از زحماتتون….سپاس:-)

???????
این که همش شد،غم وغصه!!!!
????

ممنون من همیشه دنبال میکنم باید بگم آقا واقعا مرسی

سلام دوست من …واقعا عالی ..همیشه همراهی میکنم ازسایتتون ..فوق العاده است

سلام خسته نباشید میشه بفرمایید فال هفته فقط برای همون هفته هست یا این که ممکنه هفته های بعدی هم منتظر وقوع آن بود؟ پاسخ شما برای من خیلی مهمه ممنون میشم اگه پاسخ بدید با تشکر و سپاس

واقعا حقیقت داره و اینکه من میخام فال فردامو هم بدونم ینی ۳۰ مهر

از منکه درست نبود فالش اما درکل برای زحماتتون تشکر میکنم و موفق باشید سایتتون رو دوست دارم. خدانگهدار

سلام واقعا بی نظیره این فال

ممنون ☺

1 11 12 13