فال هفته پی ام سی PMC از شنبه ۳۱ شهریور تا جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷

فال ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۴۳۵ دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال هفتگی پی ام سی PMC که حتی بعضی دوستان آن را به اشتباه فال روزانه پی ام سی PMC یاد می کنند، هر هفته جمعه ها در وبسایت پورتال رنگی بعد از منتشر شدن در شبکه پی ام سی PMC منتشر می شود. این فال، یکی از قدیمی ترین فال هایست که برای اولین بار در وبسایت پورتال رنگی منتشر شد. شما می توانید هر هفته، جمعه ها این فال را وبسایت پورتال رنگی مشاهده نمایید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین فروردین

پاسخ یک درخواست تلفنی را هرچه زودتر بدهید، با جواب ندادن فقط خودتان را کلافه تر می کنید وگرنه شخص مورد نظر نا امید نخواهد شد. اتفاقی عجیب در راه است که باورش برایتان غیر ممکن است. برای انجام کاری به جای دلشوره و نگرانی بهتر است برنامه ریزی کنید، کافیست شروع کنید و موارد مهم را روی کاغذ بیاورید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اردیبهشت

از بلا تکلیفی خارج خواهید شد. در مورد رابطع عاطفی تان آنچه که شما در پی بدست آوردنش هستید دقیقا همان چیزی است که او نمی خواهد. بهتر است راهی پیدا کنید تا با شرایط کنار بیایید. خودتان را بیش ازاین آزار ندهید. از امر و نهی کردن و دخالت در امور دیگران خودداری کنید وگرنه حرفی می شنوید که برایتان گران تمام می شود.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین خرداد

به اندازه توانایی های خود زندگی کنید تا روح و روان خود و اطرافیان تان را پریشان نکنید. آرزویی دور و دراز در سر دارید که رسیدن به آن غیر ممکن نیست به شرطی که پایداری و صبر و تحمل خود را روز به روز افزایش دهید. مشکلات در سر راه این امر یکی دوتا نیست. بهتر است خودتان را برای مقابله با مشکلات آماده کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC جدید برای متولدین تیر

مقصر اتفاقی که افتاده اگر شما هستید بهتر است با نیت و قصد جبران هرچه سریع تر کاری را انجام دهید ولو خوشایندتان نباشد. شما ناخواسته وارد جریانی شده اید که لذت دلشوره آوری برایتان دارد، تجربه کنید اما حواستان باشد اندازه نگه دارید. مبادا کاری بکنید که برایتان پشیمانی به بار آورد.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مرداد

انجام کاری به شما پیشنهاد می شود اگر برای دل خودتان انجامش می دهید خوب است اما اگر به دنبال بدست آوردن چیزی هستید راهش این نیست. یک دلبستگی کوچک می تواند دنیایتان را تغییر بدهد و زیر و رو بکند، این دلبستگی امید به دلتان می اندازد. اندکی صبور باشید خبری خوش در راه است.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین شهریور

کلافگی این روزهایتان دلیلش دوری و دلتنگیست. شخصی پشت پنجره به انتظار دیدارتان ایستاده. فریب شخصی را خورده اید اما مطمئن باشید که بزودی راه چاره ای برایتان باز می شود. در مورد مسئله ای بهتر است هدفتان را مشخص کنید تا دیگران هم تکلیفشان را بدانند در غیر اینصورت از این سردرگمی خارج نخواهید شد.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مهر

از این که او ارزش شما را ندانست و پیمان شکنی کرد خودتان را سرزنش نکنید. در مورد مسئله کاری یادتان باشد شما فقط زمانی می توانید پروژه تازه ای را قبول کنید که پیش از آن تمامی پروژه های قبلی را به اتمام رسانده باشید. دوران پر تنشی را تجربه می کنید اما کسی که ریشه در خاک داشته باشد از طوفان نمی هراسد.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین آبان

در انتظار کسی هستید که مدت ها از او دور بوده اید گشایشی در کار و زندگی تان ایجاد می شود. شخصی از نزدیکان تان برای چندمین بار شما را بخاطر تکرار یک رفتار اشتباه سرزنش خواهد کرد. دعوت برای رفتن به یک جمع را بپذیرید و بدون هیچ توقعی به آنجا بروید، دیدن شخصی غافلگیرتان خواهد کرد.

فال این هفتگی پی ام سی PMC برای متولدین آذر

بدهیتان را شده به اقساط بپردازید اما بیش از این به تعویق نیاندازید، برایتان دردسر ساز می شود. شیرینی یک خبر خوب را خواهید چشید. سلامتی تان را جدی بگیرید و برای بررسی دردهای اخیرتان حتما به پزشک مراجعه کنید. این روزها حواستان به دخل و خرج تان بیشتر باشد تا غافلگیر نشوید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین دى

در موردی از شما سوالی پرسیده می شود. از گفتن واقعیت واهمه نداشته باشید. برای انجام کاری مجبور می شوید که به مسیری طولانی بروید. هر چه زودتر از یک دوست ناباب دور شوید به نفعتان است. در معامله ای که در گذشته انجام دادید زیان خواهید کرد. بهتر است با دوراندیشی جلو ضرر بیشتر را بگیرید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین بهمن

در جمعی دیگران شما را تحسین می کنند. افکار و اعمالتان جهتی عاطفی و احساسی به خود می گیرد. دلبسته کسی می شوید. در یک مهمانی دوستانه با جمعی تازه ملاقات خواهید کرد. مشکلی سر راه شما قرار دارد که اگر اراده کنید و قوی باشی، از بین می رود. تردید را کنار بگذارید و عاقلانه فکر کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اسفند

این روزها وارد شدن در یک حرفه یا پروژه جدید که انتظارش را از پیش داشتید بالاخره برایتان مقدر می شود. ترسهایتان را کنار بگذارید. اگر حالا از این فرصت استفاده نکنید، بعدها افسوسش را خواهید خورد. شخصی که دوستتان دارد از شما انتظار دارد تا برایش کاری را انجام دهید. تا جایی که می توانید در بدست آوردن دلش تلاش کنید.

بیشتر بخوانید:
فال روزانه

برچسب ها

435
دیدگاه بگذارید

270 Comment threads
165 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
145 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
Mahtab

عالیه

سپیده

کار ندارم خداییش فال هاش درسته ممنونم

مینا

سلام مرسی از سایت خوبتون. چرا دیگه فالهای مجله موفقیت رو نمیگذارید

جوجه

فالتون اگه هفته قبل این بود درس بوداما الان ن گفته تصادف میکنی ۱۷ شهریور تا۲۳ اما من ۱۰ شهریور بود تصادف کردم😐😐😐

الهه

فال هاتون خیلی راست هستش و من همیشه منتظر فال جمعه پی ام سی هستم

الهه

خیلی فالش راست هستش

melika

سلام چرا جمعه ها تا دوشنبه سایتتون باز نمیشه؟

نوشين

من خردادی هستم واقعا عالیه هر هفته مشتاق شنیدنش هستم….

عباس

هر هفته جمعه صبح منتظر فال جدیدمم خیلی خوبه عالیهههههه

عباس

من مهر ماهی ام واقعا فال ام درسته ممنونم ازتون

1 12 13 14