فال هفته پی ام سی PMC از شنبه ۲۳ تیر تا جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

فال ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۴۲۰ دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین فروردین:

موفقیت از آن شماست، بهتر است در محیط کار مشکلاتتان را منطقی و عاقلانه حل کنید. در دروازه را می شود بست ، اما جلوی دهان مردم را نمی شود بست. مراقب اطرافیان باشید تا زیاد در کارتان تجسس نکنند. کافیست به شخصی که بیش از اندازه سوال می کند بگوئید که مسئله به اون مربوط نمی شود. خودتان را از تله برهانید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اردیبهشت:

انجام کاری از شما خواسته می شود که از توانتان خارج است. راه چاره ای پیدا کنید و زیر بار نروید. شخصی از در وارد می شود و با خودش خبری می آورد. پذیرای مهمان عزیزی خواهید بود. برای وارد شدن به یک رابطه احساسی بهتر است خودتان را آماده کنید تا تجربیات گذشته را تکرار نکنید. زندگیتان را با تکرار تجربیات گذشته هدر ندهید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین خرداد:

دست به کاری هیجان انگیز خواهید زد که روحیه و حالتان را بسیار خوش می کند. برای گفتن یک حرف بهتر است عجله نکنید. تا می توانید در این مورد برای خودتان وقت بخرید. تغییرات مهمی در زندگی شما رخ داده، به پشتوانه این تغییرات پله های رشد و پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارید. هدیه ای دریافت می کنید که موجب شادیتان می شود.

فال این هفته پی ام سی PMC جدید برای متولدین تیر:

چیزی که مدتهاست مد نظرتان است خواهید خرید. فردی دوست داشتنی در زندگی شما حضور می یابد که با او احساس آرامش و راحتی خواهید کرد. با تغییر دکوراسیون منزل تنوع در محیط خانه بوجود خواهید آورد. به این ترتیب از احساس خستگی و روزمرگی فاصله می گیرید. صبر و تلاشتان نتیجه می دهد و کاری که به دنبالش هستید با موفقیت انجام می شود.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مرداد:

نعمت ها و شادی هایتان را با دیگران سهیم شوید. زندگی را با همه خوب و بدش تجربه کنید و از آن لذت ببرید. انجام ندادن کاری شما را از انجام دادنش بیشتر کلافه می کند. یک بار برای همیشه آن را تجربه کنید و خبال خودتان را راحت کنید. تنهائی تان را با هر کس و هر کاری پر نکنید. یه جایی دعوت می شوید. این دعوت را رد کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین شهریور:

اگر کسی را دوست دارید، نه تنها به او فکر کنید، بلکه با رفتارتان حرفتان را ثابت کنید. تصمیم منطقی شما را به جایگاه خوب و مطمئنی می رساند. برای انجام کار یا بستن قراردادی در حال مشورت و مذاکره هستید. مته به خشخاش بگذارید و حواستان را جمع کنید. شخصی با قدمی پربرکت به زندگیتان وارد می شود.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین مهر:

لبخندتان را از عزیزان دریغ نکنید. به دنبال کسی باشید که خاطرتان را عوض می کند وگرنه تنها ماندن ضررش برایتان کمتر است. مثبت اندیشی و امیدواری به آینده در گفتار و رفتار شما هویداست. آینده ای روشن در انتظار شماست. تصمیم مهمی باید بگیرید. پیشنهاد می شود حتما با چند نفر در این زمینه مشورت کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین آبان:

یک از رازهای موفقیت این است که بر خود آسان بگیرید تا دنیا به شما سخت نگیرد. در مورد مسائل عاطفی تان شاید بهتر باشد کمی احساساتتان را پنهان کنید و بیش از اندازه هیجان زده نباشید. به زودی برای رفتن به یک سفر برنامه ریزی خواهید کرد. اگر سنگ صبور کسی هستید، راهی پیدا کنید تا آرامشتان را هم حفظ کنید.

فال این هفتگی پی ام سی PMC برای متولدین آذر:

تکلیفتان را با کسی که شما را با یک دست پیش می کشد و با یک پا پس می زند روشن کنید. خودتان را بازیچه دست هیچکس نکنید. حتی اگر دلتان گیر است. سعی کنید عاقل باشید. مجبور می شوید خرجی بکنید. نگران نباشید. اتفاقاتی به نفع شما تمام خواهد شد. کافیست به خودتان ایمان داشته باشید تا به امور تسلط پیدا کنید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین دى:

این روزها به دلیل مشغلیات بسیار، زندگیتان آشفته شده و نمی دانید چطور به کارهایتان سر و سامان ببخشید. از دیگران کمک بخواهید و از تجربه شان استفاده کنید. به هر کسی یا هر چیزی بیخودی فکر نکنید. افکار بیهوده را از خودتان دور کنید. شما خلاق و توانا هستید. سعی کنید نظم را به زندگیتان بیاورید و کنترل امور را به دست بگیرید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین بهمن:

برای خرید یا فروش، هیچکدام عجله نکنید. امروز برای چیزی غصه می خورید که فردا به آن خواهید خندید. بگذرید و به جلو حرکت کنید. فردا به کسی قول داده نشده. بر سر دو راهی ماندن و رفتن هستید. تصمیمتان را بگیرید تا از این برزخ خارج شوید. حرفی خواهید زد که عزیزی را به شدت خواهد رنجاند. به یک سفر می روید.

فال این هفته پی ام سی PMC برای متولدین اسفند:

بهتر است همین حالا راهی برای آرامتر بودن پیدا کنید وگرنه با ادامه این روند اطرافیانتان را پراکنده می کنید. دست از ولخرجی های بیهوده بردارید. بهتر است تا می توانید پس انداز کنید. بزودی به پس اندازتان نیاز پیدا خواهید کرد. باری را از دوش کسی می دارید و مشکلش را حل می کنید.

برچسب ها

420

Please Login to comment
258 Comment threads
162 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
136 Comment authors
پرستو

من فقط میخونم و آروم میشم وگرنه هیچ کس جز خدا نمی دونه چی پیش میاد

ناشناس

سلام لطفا فال سال ۹۷ رو بزارید ممنون از شما

تانيا

من فالهای این صفحه رو خیلی دوست دارم ی جورایی بهم ارامش میده و معتقدم که خییلی به واقعیت نزدیکه .

مانیا

برای من که درست نبوده

لی لی

شبیه فال نیست. بیشتر نصیحته

s/s

امیدوارم این هفته همین بشه ک گفته

kami+khole

من واقعا نمیدونم آیا چیزی دارید برای من مینویسید هنوز یا نه !!! یکم آدرس بهتر بدید وقتی چیزی پیشگویی یا پس گویی میکنید!!!

کامی خل نیست

من عاشق اون کسایی هستم که این رو لایک کردن :))

آنا

بهمن و اسفندش یکیه?

Susan

منم

سما

سلام وقت شما بخیر ببخشید واسه من سوال هست که چه کسی این طالع بینی رو پیش گویی میکنه و بر چه اساسی هست؟

دلتنگی

اگه اینی ک میگی درس دربیاد وعزیزمو ببینم باورت میکنم ک راس میگی……..

پریا ن

سلام خیلی ممنونم منم مثل بقیه همیشه پیگرمو سرمیزنم گفتم تشکری کرده باشم از زحماتتون….سپاس:-)

Mahshid

???????
این که همش شد،غم وغصه!!!!
????

وحید

ممنون من همیشه دنبال میکنم باید بگم آقا واقعا مرسی

مجتبی

سلام دوست من …واقعا عالی ..همیشه همراهی میکنم ازسایتتون ..فوق العاده است

چشمان منتظر

سلام خسته نباشید میشه بفرمایید فال هفته فقط برای همون هفته هست یا این که ممکنه هفته های بعدی هم منتظر وقوع آن بود؟ پاسخ شما برای من خیلی مهمه ممنون میشم اگه پاسخ بدید با تشکر و سپاس

نرجس

واقعا حقیقت داره و اینکه من میخام فال فردامو هم بدونم ینی ۳۰ مهر

متینا

از منکه درست نبود فالش اما درکل برای زحماتتون تشکر میکنم و موفق باشید سایتتون رو دوست دارم. خدانگهدار

مرجان

سلام واقعا بی نظیره این فال

ممنون ☺

1 11 12 13